www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Паметникът на Левски в София


  Reply to this topicStart new topic

> Паметникът на Левски в София, Мрачната истина
Сакар
Публикувано на: 14.6.2011, 22:02
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 371
Участник # 2 033
Дата на регистрация: 10-October 09



Млада е още ‘свободната’ българска държава, на 133 годинки само, но в опитите за запушване на хилядолетния Дух, пронизващ българските простори, Освобождението е само ново начало.

Тук няма да стане дума за чужденците-царе, за Света Неделя и отровните лиани на комунизма, за ‘великите’ сили на Злото, които разпъваха олигавено параванче, докато изгубилите човешки лик наши съседи режеха къс по къс от плътта ни, за днешната демократична смъртокрация. Няма нужда да говорим за всички тези... сенките им можете да видите там нейде край град София или по-скоро на едно кръгово кръстовище в центъра му...

Тук ще дойде реч за материалния паметник, издигнат на мястото, където твой един син, Българийо, увисна със страшна сила.

Апостола и паметникът, който бе поставен, за да отдаде почит на бесилката му.

Виждали сме го твърде много пъти и нищо необичайно не ни е правило впечатление...

User posted image

Докато не се вгледаме внимателно и не се замислим...

Явно разположението му в центъра на кръгово движение не е просто едно практично хрумване на хората, отговорни за градоустройствения план на София... Аналогията с вашингтонския монумент- апотеозът на повсеместната масонска символика, изпълваща столицата на НСР- е явна:

User posted image

А също и с обелиска на пл. св. Петър във Ватикана:

User posted image

(Обелискът-фалос, вписан в окръжност, символизираща женския орган. Сцената изобразява оплождане и за разлика от древните мегалитни паметници, не е възхвала на Живота и плодородието, а окултно заклинание, целящо неглижирането на духовността и хвърлянето на човека в бездната на първичните страсти на материята).

User posted image

Да, видяхте добре:

User posted image

Има ли човек на този свят, който може да даде смислено обяснение що щат бичи черепи, около които се завихрят змии, на паметника на нашия Апостол?! Това все пак не е прадревният наш символ- бичата глава- а череп...

За съжаление мрачните и потискащи образи по паметника, допринасящи за цялостното му тежко и негативно въздействие, не свършват дотук.

Пресечената пирамида:

User posted image

User posted image

любим илюминатски символ. Всеки може да намери в Мрежата достатъчно информация за значението на зикурата в масонската символика. Тук ще дам само две до болка познати онагледявания:

User posted image

Мавзолеят на Улянов-Бланк (Ленин):

User posted image

Що се отнася до кръста с полумесеца, това е стандартен руски кръст, символизиращ победата над исляма. Както и характерните куполи на руските църкви, изобразяващи чалма със забит в нея кръст, той бива въведен в църковна употреба след победата на Иван Грозни над волжките българи... Дали подобен кръст е символ на победата на Христа или едно приемане и адаптиране на лунна символика в християнството със съответните духовни последици, нека богословите се помъчат да обяснят. За мен този кръст е чудесен нагледен пример за общия произход на тези привидно антагонистични религии...
PM
Top
Сакар
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 371
Участник # 2 033
Дата на регистрация: 10-October 09



Стигаме и до барелефа на самия Левски. Дали само на мен ми се ще да виждам гордо и непримиримо изражение на лицето му, излъчващо силата и вярата, която той олицетворява?! А вместо това- печал, примирение, дори обреченост...

User posted image

На този барелеф Левски гледа към залязващото слънце (дали е случайно), а на останалите три страни на паметника местата за барелефи са празни...

User posted image

User posted image

User posted image

13-метровият обелиск е охраняван от 4 грифона и осветяван от лампи, стъпили на 3-пръсти (влечуго?) животински лапи...

User posted image

User posted image

В заключение, на линка по-долу психологът Еленко Ангелов твърди, че първоначалният проект за паметник на Апостола е съвсем различен...

Погрешно е да търсим само в себе си причините за българските трагедии през последното столетие, за пропиляната енергия и убитите мечти. Мъчителните въпроси могат да намерят своя отговор там, на един стърчащ обелиск в центъра на София...

http://www.youtube.com/watch?v=1PK-muF0_Cc
PM
Top
Necromant1
  Публикувано на: 15.6.2011, 13:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 2 584
Дата на регистрация: 28-November 10



Специално грифона е част от българската митология доколкото ми е известно и ми се струва, че за него бъркаш (или бърка този който се мъче да направи някакви изводи). Я виж на този линк http://www.bulgarlar.info/, който седи като връзка в главната страница на сайта, със сайта на воложските българи, най-горе в дясно да видиш къв е символа точно, който седи. smil3dbd4e5e7563a.gif
Айде, пий една студена вода. smil3dbd4e4c2e742.gif


--------------------
?????????? ????? ?? ????? ? ??????? ????? ??????, ?????? ??? ??????????. ????? ????????? ?????? ?? ???????????? ?? ????... :/
PM
Top
Сакар
Публикувано на: 15.6.2011, 14:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 371
Участник # 2 033
Дата на регистрация: 10-October 09



QUOTE (Necromant1 @ 15.6.2011, 13:36 )
Специално грифона е част от българската митология доколкото ми е известно и ми се струва, че за него бъркаш (или бърка този който се мъче да направи някакви изводи). Я виж на този линк http://www.bulgarlar.info/, който седи като връзка в главната страница на сайта, със сайта на воложските българи, най-горе в дясно да видиш къв е символа точно, който седи. smil3dbd4e5e7563a.gif
Айде, пий една студена вода. smil3dbd4e4c2e742.gif

Преди да ме пращаш за студена вода, се научи да пишеш, а и да четеш внимателно. Казал съм, че паметникът се охранява от грифони, не съм писал какво значат грифоните и защо според мен са там. Нека и участниците, които имат какво да кажат, да изложат мненията си за символите по паметника, защото определено има още какво да се напише.

Темата е сериозна и важна и определено не търпи лиготиите на слабоумни момчетии.
PM
Top
Necromant1
  Публикувано на: 16.6.2011, 15:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 2 584
Дата на регистрация: 28-November 10



Така след всичките тези масонски символи (въпреки, че бичата глава, често се среща сред индианските народи като символ), човек остава с впечатлението, че този грифон дето си го изтъпанил също минава за лош символ. smil4334a7c1e8c32.gif


--------------------
?????????? ????? ?? ????? ? ??????? ????? ??????, ?????? ??? ??????????. ????? ????????? ?????? ?? ???????????? ?? ????... :/
PM
Top
Necromant1
  Публикувано на: 16.6.2011, 15:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 2 584
Дата на регистрация: 28-November 10



Ето малко бичи глави от древни български храмове!
от този форум тук




--------------------
?????????? ????? ?? ????? ? ??????? ????? ??????, ?????? ??? ??????????. ????? ????????? ?????? ?? ???????????? ?? ????... :/
PM
Top
Сакар
Публикувано на: 17.6.2011, 19:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 371
Участник # 2 033
Дата на регистрация: 10-October 09



Дано, дано бУлшинството (това ще да идва от бУлшевик;) от българите да могат все още да правят разлика между бича глава и говежди череп.

Да сложиш череп на лобното място на Нашия Апостол е един акт, прославящ смъртта, това е чист сатанизъм. Бесилката на Левски него го уби веднъж, а нас ни души още. Ритуално.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 18.6.2011, 18:08
Quote Post












QUOTE
Дали само на мен ми се ще да виждам гордо и непримиримо изражение на лицето му, излъчващо силата и вярата, която той олицетворява?! А вместо това- печал, примирение, дори обреченост...

Като се загледах, не само на теб така ти се вижда. Не знам кой е тоя изрод, който му е направил така лицето, но наистина това навява. А по сведения на очевидци (имаме ги тука някъде, ще ги потърся), дори когато циганските маймуни му слагат клупа на врата, Левски не е загубил духа си. И как, след като е бил наясно с древната ни Вяра и за него смъртта за Отечеството, за свещената дума БАЛГ-АРИЯ е нещо което трябва да му носи гордост, защото го изтрелва право на Горния свят, в земите на Бал(кх)ала.
Май и още един паметник ще се наложи да се гъта след време. Заедно с тоя, направено от масоните при Плиска на Борис-Михаил Българоубиец.
Top
anti666
Публикувано на: 18.6.2011, 18:20
Quote Post












Намерих и преразказа на очевидеца. Велик Българин, просто няма какво да добавя. И знаете ли, няма други народи с мъже, подобни на Левски. Нито някой българин след него може да достигне до подвига му.
QUOTE
Свещеникът поп Христо Стоилов разказва за последните мигове на апостола: "Дяконът се държа юнашки. Каза, че наистина той е първият, но че след него са хиляди. Палачът му наметна въжето и ритна столчето. Аз се просълзих и се обърнах към "Св. София", за да не видят турците, че плача, и си тръгнах."

Този човек е бил колобър. Багаин-колобър по-точно, воин и колобър едновременно. Няма начин да не е виждал бъдещето. 4 години по-късно хиляди българи се вдигат на повсевместно въстание, макар и обречено предварително. Година по-късно България е свободна страна! Велико прозрение, Апостоле!
Искам да кажа, че и ние сега ги виждаме така нещата. Сега сме първите, но след нас идват хиляди. А след по-малко от 2 десетилетия Саракта ще бъде създаден и България ще е свободна и силна страна. Този път за хилядолетие.
Top
Публикувано на: 30.9.2017, 12:28
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Тая черна,грозна,сатанинска купчина камъни,НИКОГА нЕма да я призная за паметник на
КАН колобъра Васил Кунчев АПОСТОЛА на СВОБОДАТА!
В тоА гаден,мръсен комуниЗЪМ ме карахте да поднасям цветя на таА сатанинщина,стиснат за гушата от скапаните пионерски и чавдаски БЕСИЛКИ на сила.Още тогава го видях какво представлява тоА Бфаметски УЙ,барабар с каишката ми на врата.
(синя каишка: дебилизиране и ЗОМБИРАНЕ по програма на Рокфелер.Червена бесилка: дебилизиране и ЗОМБИРАНЕ па програма на Ротшилд. Вратовръските и сутиените за каишки и нагръдници за кучетата.)
Зарекох се вътрешно,че ще СМАЖА всичко и всички де що е свързано с тия мракобесия!
(Как е умирачката и разрухата,да питам само...?)

-Радвате ли се,че КАНА ВИ е обесен,дегенерати мръсни?!А? Кефите ли се?!
-Цар ли искате?Царица?
-За какво са ви ?
-За да ги предадете и виснете на въжето,та да можете да лицемерничите, като виете като оплаквачки на чужди гробища и да попразнувате после?!
-Щом нещете да разрушите панелите,црЪквите,синагогите,джамиите,сИте зомби паметници барабар с ония лъже-паметници на Кирил и Методи,ПЪЛНО УНИЩОЖЕНИЕ на същите и труповете ви да са ПОД руините!

-ЩОМ ПРАЗНУВАТЕ унищожението на представители на БОГ-АРИИски РОДове,щом ближете на
еврее,руснЯци,мангасаци и неЕнам си какви си,ПЪЛНО УНИЩОЖЕНИЕ БЕЗ ОСТАТЪК за вас.
-Няма да продължавате да съществувате и да се размножавате върху пулта на управление (Дунавска БОлГ АРИИЯ) на планета,та квО ще да е!
-Това да ви е категорично ЯСНО!
ТУК и СЕГА,така ДА БЪДЕ!

п.п.Плюйте още по ТАНГРА,плюйте...
PM
Top
anti666
Публикувано на: 2.10.2017, 22:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Другият паметник "1300 години България" го сринаха да основи. Само защото символизира древността на Държавата България и заради надписа на него. Написан от един боил - колобър.

Толкова много ни мразят и ги е страх от нас.
"Ако е за Българско, то времето е в нас и ние сме във времето; то нас обръща и ние него обръщаме."
И ние ще го обърнем, макар да работи против нас и да ни "носи погрешки". Разбирай, плановете на Ротшилд и сие до 13 години да ни заличат като народ. И пак Левски;

"А колкото за извън Българско, днес не давам ухото си на никакви техни обещания."
Нито на обещанията им, нито на това, което ще ги последва за награда. Защото тия години на мракобесие няма да ги забравим. Откъде дойдоха и кой създаде ГЕРБ.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020