www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Послушание


Страници: (10) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Послушание
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2008, 13:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Моята биография "Непослушание" не е нужна на никого, освен на мен самия и на моите близки и приятели. А те я имат. Затова реших да я махна оттук. На нейно място в скоро време очаквайте превъзходната биография на Биляр-violence, наречена "Послушание".


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2008, 14:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



След малко ще изтрия "Програма за национална Съпротива". Ако някой иска да я има, да побърза да си я запише. На нейно място ще бъде поставена нова Програма, съставена в едно... да го наречем ведомство. Заедно с план за превръщане на Движението в Партия.
Желая ви успех!


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2008, 14:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Следващата книга, която ще изтрия, ще бъде втората част от биографията ми, наречена "Време на чудеса". Преживяното от мен не ви интересува. А освен всичко друго, чрез двете ми биографични книги някой си "Каруцар" се опита да блесне с остроумие, като заяви, че те били преписани от Солженицин. А после вземайки това "обвинение", някой си Биляр пък ме обяви за литературен мистификатор и крадец. И тъй като тук явно Биляр се ползва с уважение, то аз смятам, че литературни кражби и мистификации не ви трябват. Ако грешах, някой да го е казал. Щом никой нищо не казва, значи не греша.
"Програма за национална Съпротива" си замина. Следва "Време на чудеса".


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2008, 15:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Както обещах, "Време на чудеса" вече я няма. Тъй като днес разполагам с повече свободно време, на всеки час ще трия по една книга. Следващата ще е "Новият кръг". После почвам темите, които съм пускал. И така, докато не остане нищо, което да ви смущава. Вярвам, че Биляр-violens ще пусне по-добри неща от моите.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2008, 16:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Новият кръг" вече я няма. След един час ще я последва "Човеко, стани!". Това е книга, от която враговете ми особено много се дразнят. Вероятно защото именно заради тази книга Димитър Асенов Радев и компания не успяха да ме тикнат в затвора с обвинение по чл. 108 от Наказателния кодекс.
Като свърша с книгите ще се заема и с темите, започнати от мен. Темата "Милиция" няма да закачам. Нея я е почнал Зиези.


--------------------
PM
Top
bagain
Публикувано на: 14.9.2008, 17:01
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



недей да триеш повече.Не се засягай от това,което е казал някой си Биляр или някой друг.Завистници винаги се намират.Продължавай борбата за България и майната им на всички скапани завистници,провокатори и прочие отрепки.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2008, 17:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Човеко, стани!" вече няма да смущава ничии сънища. Изтрих я. След един час ще я последва Идеологията. Доколкото мога да преценя, тя също не е нужна на никого. Междувременно ще мисля коя е следващата по маловажност моя книга. Тъкмо ще избегнете обвинението, че на сайта са поставени книги, преписвани от руски автори. Макар аз най-добре да знам, че книгите съм си ги писал сам и от никого не съм преписвал. Ако съм цитирал, правил съм го коректно, с позоваване на съответния източник. Но това са подробности. Щом някои си там анонимни "доброжелатели" твърдят, че съм преписвал, а други им вярват, значи в съзнанието на тези други действително съм преписвал. В такъв случай по-добре книгите да ги няма.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 14.9.2008, 17:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Налагам временно ембарго на тези триения.
Не бях влизал от вчера и днес вече какво да видя! smil4334aa05d5cb2.gif
Ще обсъдим за ден-два с форумците и общо ще решим какво да се прави занапред.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2008, 17:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Благодаря за прогонването ми от форума. Очаквах го. Нямаше как Биляр-violence да не ме измести. Тук няма място за двама ни едновременно. Единият трябваше да се махне. Админите избраха да се махна аз. Все пак не аз го реших, и не аз го извърших.
Желая ви успех!


--------------------
PM
Top
bagain
Публикувано на: 14.9.2008, 17:29
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Елтимир,дръже се като истински войн на Тангра.Чувал съм за теб поне от 2 години,знам,че ролята ти тук е изключително важна.Идея си нямам кой е този Биляр икой е той,че ще го слушам него.
PM
Top
Публикувано на: 14.9.2008, 17:41
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (georgi_nz @ Sep 14 2008, 05:12 PM)
Налагам временно ембарго на тези триения.
Не бях влизал от вчера и днес вече какво да видя! smil4334aa05d5cb2.gif
Ще обсъдим за ден-два с форумците и общо ще решим какво да се прави занапред.

Много право,Жоре.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 14.9.2008, 19:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 14 2008, 05:17 PM)
Благодаря за прогонването ми от форума. Очаквах го. Нямаше как Биляр-violence да не ме измести. Тук няма място за двама ни едновременно. Единият трябваше да се махне. Админите избраха да се махна аз. Все пак не аз го реших, и не аз го извърших.
Желая ви успех!

Никой не те е гонил от форума. Ти просто си търсиш повод да се разсърдиш.
Биляр още снощи го банирах - не маниполирай хората, че някой те гони. Единствено съм ти променил модератовските права за да не триеш подред. И това е временно.

Още повече , когато идвах у вас по въпроса за Биляр си спомни какво си говорихме.

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 14.9.2008, 19:13


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.9.2008, 19:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



erigkan@mail.ru
Това ми е пощата. Докато я има и нея. И докато имам още Интернет, а то няма да е за дълго.
Гошо, не ме прави на глупак. Знам и разбирам повече, отколкото предполагаш. Беше крайно време, а снощи ми го показаха достатъчно ясно и недвусмислено. Повече тук нямам намерение да влизам. И въобще нямам намерение повече да давам публичност на своите мисли в Интернет. Ще си гледам семейството и внучето, доколкото мога. Поне те няма да ме предадат.


--------------------
PM
Top
bagain
Публикувано на: 14.9.2008, 21:40
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 646
Дата на регистрация: 5-September 08



Елтимир,никакъв войн на Тангра не си ти! Щом искаш да напускаш,напускай!Мислех,че тук е място за истински българи готови да се борят,а не такива дето по цял ден хленчат.Явно моят добър приятел Кавханът Ювиги Болгъ е бил прав за теб,а аз не му вярвах.
PM
Top
2DHades
Публикувано на: 14.9.2008, 21:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



QUOTE (bagain @ Sep 14 2008, 09:40 PM)
Елтимир,никакъв войн на Тангра не си ти! Щом искаш да напускаш,напускай!Мислех,че тук е място за истински българи готови да се борят,а не такива дето по цял ден хленчат.Явно моят добър приятел Кавханът Ювиги Болгъ е бил прав за теб,а аз не му вярвах.

Когато сториш и 1/10 от това, което е направил Елтимир, ще имаш право да го кажеш това!
Кой е Кавханът Ювиги Болгъ?
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (10) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020