www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> 1200


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 1200
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



1200 години Проклятие не ви ли стигат? Доколкото мога да преценя, бяха малко. Кой както иска, така да го разбира. Но мой дълг е да ви предупредя. Следващото Проклятие ще е не за страдание, а за Унищожение.


--------------------
PM
Top
pan4o
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



Какво донесе християнството на България...

Казват, че благодарение на християнството, българската държава е оцеляла и просъществувала досега. Истината е съвсем различна. Благодарение на християнството, българската държава е стигала редовно до падения. Благодарение на християнството, българина не е живеел свободно и щастливо, както той самия е искал; не се е развивал нормално, а се е налагало постоянно да оцелява. Благодарение на същото това християнство, България беше пет века под робство, 45 години Комунизъм, па и до днес все още продължава тоя кошмар. И ще продължава до-тогава, докато християнският бог не бъде изгонен завинаги от тая земя. Всъщност, вижте материала на М. Варшавски - Какво са направили евреите за България - той ясно показва какво е донесло християнството на България...

От както българина изостави своя бог Тангра, предаде го и го замени с Христос, не е видял нищо добро. Ни мир, ни спокойствие, ни щастие, ни нищо. Познал е само, мъка, войни и смърт. И да не забравяме - 500 години робство точно заради християнството (каращо човека да търпи всичко). И като си представи човек, през всичките тези последни 1100 г. от както Борис изби българската интелигенция - (52 български болярски рода избити и изклани по най-жесток начин, за да бъдат покръстени и отвърнати от Тангра), българите все са си мислели, че това ще е последната мъка, последната война, последното бедствие, след което ще се изпълнят писанията и Господ ще слезе от небето, за да оправи нещата. И днес е горе-долу същото. Хората все още чакат ли чакат Господ да слезе да ги оправи, а той все не слиза. Е, това си е чиста религиозна диктатура, само че прикрита...

- учудва ли ви това, че сме били пет века под анти-християнско робство. Не турско, а анти-християнско. Само заради християнството е продължило тъй дълго робството!.. Ако българският Бог по-онова време беше Тангра, Осман и Хасан, нямаше да посмеят да се изгаврят така с него... И след като се вижда вече, че тоя български народ цели 1200 години. не може да приеме тази религия и да я смели, то сега е напълно редно същия този народ, да отхвърли това учение и да го върне обратно на еврейските пророци от миналото, защото то му донесе само гибел и страдания... и по-дяволите; все още продължава да му носи...

Християнският бог, е пришълец на българската земя. Той е чужд на българската народностна душа. Той никога не е бил български, и никога не е обичал българите. Той донесе на земята българска само разруха и страдания. И колкото по-скоро биде отхвърлен той, толкова по-скоро българският народ ще се обедини и ще измете сам кърлежите, които му смучат кръвтта.
По добре да се обърнем за помощ към старите ни езически богове, които са ни закриляли хилядолетия наред, от колкото към чужденеца Христос. Той, нас българите, не ни е закрилял никога. Не ни закриля сега, и за напред пак няма да ни закриля...

бел. авт - често пъти съм се питал; с какво толкова ние българите сме заслужили това, което ни е сервирало християнството... И в този ред на мисли се сещам за една мисъл на евреина "Раваж" - КОЙ ЗНАЕ КАКВА ЧУДЕСНА И СЛАВНА СЪДБА ВИ ОЧАКВАШЕ АКО ВИ БЯХМЕ ОСТАВИЛИ НА МИРА... ОБАЧЕ НИЕ НЕ ВИ ОСТАВИХМЕ НА СПОКОЙСТВИЕ. ВЗЕХМЕ ВИ В РЪКАТА СИ, СЪБОРИХМЕ КРАСИВАТА И ПРИВЛЕКАТЕЛНА ПОСТРОЙКА, КОЯТО БЯХТЕ ИЗДИГНАЛИ И ПРОМЕНИХМЕ ЦЕЛИЯ ХОД НА ВАШАТА ИСТОРИЯ... променихте я да, но цялата тая промяна започна със лъжа...



променихте я да, но цялата тая промяна започна със лъжа...
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 10.1.2013, 17:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Сега му е времето за връщане към старите духовни порядки и ПРАКТИКИ! До сега не можеше..

Много право подчертават някои наши именити учени, които за съжаление остават в сянката:
Нашето християнство настъпва преди да настъпи християнството във византия и в зап европа, нашето християнство е друго, но се приема за начална дата на християнството у нас времето когато Борис го приема от Византия, защото тогава то за първи път се превръща в държавна религия. Тогава обаче се причинява и голямата беда - забраняват се "езичническите" ПРАКТИКИ (не обичаи, защото почти всички наши християнски обичаи водят началото си от "езичничеството", а се забраняват ПРАКТИКИТЕ от езичничеството). И така излиза, че у нас е проведена първата християнска инвизиция. Какво значи това и каква е разликата - всеки ще си направи сметката, но сега след като сме преминали в новата епоха, съответно и практиките е добре да се подновят, ако разбира се има налична информация за тях. А дори и да няма налична - който търси - намира.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
pan4o
Публикувано на: 10.1.2013, 21:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



за мен лично, от момента на появата на християнството на планетата досега, целият свят е незаконен. И нито едно правителство в него не може да бъде законно (нито то; нито разпоредбите му), тъй като най-големите врагове на човешкото щастие и развитие - религиите, са винаги узаконени - с изключение на САЩ, която е страна за пример. В нейната Конституция не е узаконена нито една религия... за разлика от България, чийто чл. 13 от Конституцията и гласи - ТРАДИЦИОННА РЕЛИГИЯ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ И ИЗТОЧНО-ПРАВОСЛАВНОТО ВЕРОИЗПОВЕДАНИЕ... Защо изобщо трябва да го узаконяват това - защо??.. Нека си го има, нищо против, ама защо трябва да е узаконено в конституцията на държавата - а, сетих се защо... защото държавата е престъпна и иска да създава престъпност - а за да създава престъпност, са и нужни престъпници - а такива престъпници може да създаде само християнството - ще говоря още по-темата и няма да спра... и ще докажа много от твърденията си...

Например! Защо държава, която узаконява християнската библия е незаконна ?...

Защото за една държава, която претендира, че е правова, няма по-голямо престъпление и беззаконие от това, да узакони една книга, с неизяснен автор; да я превърне в начин на живот на хората, след което (съвсем прикрито) да я изроди във правов ред.. Просто не може една държава да узаконява най-голямата отрова за човешката душа - християнството, и след това да съди и осъжда отровените от него души за това, че са съгрешили някъде! И не само да ги осъжда, ами и цял живот след това да не им дава правото, да започнат някога (докато са живи) държавна работа. Цял живот да носят петното на позора и да бъдат третирани като "престъпници", от същата тази държава, която ги е отхвърлила и довела до това състояние... Отхвърленият човек може да притежава много прогресивни заложби в самия себе си, но никога да не успее да ги развие или приложи някъде... Никога да не може да стане това, за което е роден. Може да е роден за полицай, за военен, за офицер, за държавен служител или политик дори, но никога да не може да стане такъв. И то само защото, мафиотската държава, в която той е имал нещастието да се роди и живее, има нужда от това да създава, и поддържа криминална класа...

Какво прави християнството по-въпроса специално със създаването на криминална класа!...
То прави точно това, от което има нужда всяка една криминална държава... То смирява хората, като ги кара да не се бунтуват срещу криминалните управления, а да им служат. Първото нещо, което тези управления правят със народите си, е чрез медии и религия, да объркат мисленето на хората колкото се може повече, след което съвсем търпеливо да изчакат времето, в което те сами ще се - Побъркат (от много мислене), и криминалната държава е факт.

Че държавата в която живеем е криминална е наистина така - спор няма. Те и затова не дадоха Амнистия по-случай влизането ни в ЕС. Как да си обясним и един друг факт! Че толкова много млади български момчета днес са натикани по затворите за глупости и дреболии, където с християнска библия, може да се сдобие всеки един затворник - при това безплатно. И ако зад всичко това не стои някаква "християнска конспирация" (на окултно ниво) здраве му кажи... Малко ли политици сме виждали по-телевизията да целуват ръка на свещенници...

Държава, която узаконява християнската библия, означава, че е разбойническа - криминална; означава, че тя иска да създава криминална класа и да я поддържа.. Означава, че тя няма никакво намерение да се променя, а повече от всичко желае да си остане такава, каквато е - завинаги ако може.. Затова когато някой се издъни някъде и отиде в затвора, цял живот след това не го оставят на мира, нито пък му дават някога шанс да си поправи името докато е жив - да живее демонокрацията...

След като искат от нас да бъдем християни и да вярваме в бог, тогава да проявяват милост на християнските празници (както учи библията), и да дават Амнистия на "съгрешилите" благодарение на "Божието Слово" и заради него... Може ли във една Турция, на всеки "Байрям" да помилват затворници и да намалят присъди на тежко осъдени, а тук в България само да им дават да вкусят свинско месо - в стола на затвора...

Не мислите, че бумът на кокошкари в България дойде случайно!. Напротив!. Той започна точно със навлизането на християнството в държавата ни.. И погледнете само какви са днешните резултати от него рефлектиращи върху правната ни система. Чрез християнството, ТЕ (властта) втълпяват на младите и наивни момчета, че ще дойде спасение от някъде; че някой ще им се притече на помощ когато са в беда. И когато същото това нещо - християнството, подтикне тези момчета наистина да съгрешат, и те съгрешат, - тогава ТЕ (властта) ги наказват със цялата строгост на закона в техните съдебни зали ... (ей-затова християнството ще си отиде от земята - и не заради друго, а точно заради това; заради ей-тая неправда която то създава между човеците - в самото християнство е писано: не съдете, за да не бъдете съдени...). Едно време през Комунизма си живеехме много по-добре, защото душите ни тогава бяха чисти; не бяха отровени от християнството - тогава то беше забранено, и с право.. Комунистическия съд беше много по-справедлив и милостив към кокошкари от колкото сегашния - демонократичен...

Как може един съдия, за който се знае, че притежава имуществено състояние за стотици хиляди, да вкарва в затвора млади момчета, за незначителни суми, които едвам доближават минималната работна заплата за страната. И не толкова заради сумата на която се оценява деянието, а заради самото деяние... ей-затова ще си отиде християнството разбрахте ли...
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












Pan4o, ти в сайтчетата на Елтимир с ник antihrist ли се подвизаваше? И защо те беше банирал по едно време?
Автентичното ранно християнство като слънчева вяра си произлиза от Тенгрианството. Юдаизма добавя отровното си жило по-късно, като не може да се справи директно и оттогава имаме юдористиенство. Този сайт не е християнски, но не и антихристиянски. Прави разлика и ми се струва, че си сбъркал адреса. Ако наистина твърдиш, че вярваш в тенгрианството би трябвало да знаеш разликата.
Иначе дитирамбите си ги пиши - не пречи, има админ и модератори да решават какво да правят
Top
anti666
Quote Post












Top
anti666
Публикувано на: 11.1.2013, 10:16
Quote Post












QUOTE (VostroRe @ 6.1.2013, 16:58 )
1200 години Проклятие не ви ли стигат? Доколкото мога да преценя, бяха малко. Кой както иска, така да го разбира. Но мой дълг е да ви предупредя. Следващото Проклятие ще е не за страдание, а за Унищожение.

Друго проклятие е излишно. Ако ти или некой друг е решил да го произнася - няма нужда да си правите труда. Достатъчно е сегашното да остане още няколко годинки и всичко ще приключило.
Top
pan4o
Публикувано на: 11.1.2013, 10:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



защо ангел ме беше банал от сайта си ли... ами защото не го бива него за това... С такива индивиди като тоя ако подхванеш нещо, си направо обречен... Аз наистина бях сбъркал адреса в неговите сайтове - безумни - безплатни, и сега съжалявам, че съм си губил времето в тях - така е, след като получих в крайна сметка такова отношение, значи безсмислени са били усилията ми... Беше се побъркал нещо накрая с тея негови реплики че съм бил плачел като вдовица за УЙ... Ама накрая той заплака като вдовица, и аз знам нещо по-въпроса ама няма да му кажа... Щом пусна една тема - "Дойчо" с някакво си там лапе, се разбра, че му се е разлопала дъската... Нека само знае, че сайтовете му ги банаха не защото разкриваха истини, а защото превърнаха много лъжи във истини... Но е само заради лъжите и заради нищо друго. Пред това, че е разкрил някаква истина, враговете му могат само да му се поклонят, ако наистина е ИСТИНА... Но той трябва да знае, че в случая властите бяха снизходителни с него, понеже е изстрадал от комунизма и за това не го закачат... Както и да е, за него можем да пишем много и безкрай, но е загуба на време.
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 11.1.2013, 12:23
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (pan4o @ 11.1.2013, 12:36 )
... Но той трябва да знае, че в случая властите бяха снизходителни с него, понеже е изстрадал от комунизма и за това не го закачат...

Така както си го написал това ми образува едни въпроси:

*Защо смяташ, че престъпните власти могат да бъдат снизходителни изобщо?

*Симпатизираш ли им или имаш поглед отвътре?

Иначе аз в момента не изказвам някакво отношение към Ангел, нито визирам вашите лични отношения, а единствено това твое изказване ме озадачи.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
18j
Публикувано на: 11.1.2013, 17:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Снизходителни... към кого са били снизходителни, и най-добронамерените в тая система са такива зомбита, че нямат реална оценка за нещата. Те работодателите не са сниходителни към хората, които им вършат работата и им изкарват парите, та камоли ония дето получават заплати за да тероризират народа..


---


Мен пък тези крайни разсъждения относно християнството ми се струват малко нещо пресилени. За сметка на това - не е ли най-върховния ни враг именно "антихриста", онзи който се бори против Христа? Има много за четене, но човек трябва да е на правилната писта за да му попадне правилното четиво. Те и хазарите доколкото знам са изповядвали някакво тенгрианство в дадени моменти, но такова, че са се занимавали с това да принасят кръвни жертви. Злонамереният и морално осакатеният може да изопачи и най-чистата идея и да я постави в услуга на злото. Важно е да се познае изначалната идея - а това не става чрез четене на книги без автор - това става в сърцето, а сега вече и то само не върши работа - трябва да ти работи главата, панчо.

Иначе най-грозният поврат в Христовото учение настъпва след намесата на император Юстиниян I - когато той принуждава християнската църква да свика вселенски събор и да изтрие от библията пасажите, които се отнасят до предсъществуването на душите, преди земния живот, които се отнасят до прераждането. По този начин се втълпява на миряните, че няма наказание за земните им престъпления. "Веднъж се живее" казват обсебените и давай юруш като за последно, а "оня свят" изглежда нещо мъгляво, което може и да го няма. "Живееш и умираш и след това няма нищо" - също така казват обсебените.

Незнам Юстиниян от какъв произход е бил - това си струва да се поучи детайлно, но всеки случай той си е бил чисто зло - някакъв вид антихрист , слязъл на земята. По целия си земен път Юстиниян се занимава с грабежи, убийства, масови убийства, измами, хитрости, интриги, всявал е панически страх у другите държавници и църковните служители и напълно основателно тъй като той често избивал цели фамилии за да се докопа да богатството им. Резултатите не закъсняват - неговото управление до голяма степен води до упадъка на византия. Самата му майка разказва че той не бил от баща му. Че преди да зачене имала редовно натрапчиви и реалистични сънища как я навестява демон и прави любов с нея и прониква в нея както мъж. След това заченала..
...и този "човек" е обявен от църквата за светец... - ако това се има предвид, че чрез християнството се узаконяват престъпници и престъпления - може би имаш някакво право, но тази случка не се е произвела по инициатива на христианската църква, а е наложена от императора под смъртна заплаха за тогавашния папа. Струва ми се че именно тази случка е довела и до разцеплението на църквата на римокатолическа и православна.
Не е ясна мисловната ти конструкция и тя не е добре обоснована от гледна точка исторята на християнството, А и ако разполагаше, с подобни задълбочени познания, не би имал такова крайно мнение, тъй като би осъзнавал проблемите в цялост. А за да даваш такива крайни мнение и да развиваш подобни тези на дълго и нашироко би следвало да имаш такива задълбочени познания.

Другата дупка, която отваря християнството това е инквизицията. Никога, никъде Христос не е казал да се налага учението му с кръв и убийства. Но и това се дължи на човешкия материал, който изопачава нещата.


Реално, за изминалите 2000 години няма друго, по-достъпно за масите учение или религия, освен Християнството, което да възпитават в по-голяма степен човека в Моралност. А Морал е единственото постижение, което беше заложено като върховна цел на еволюцията на човешкото съзнание за изминалата епоха.




--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
pan4o
Публикувано на: 11.1.2013, 22:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



реално не смятам да влизам в спорове с никой относно християнството, както обещах, ще пиша и пускам само коментари, и тук там по-някоя тема...

В какво всъщност вярват християните: http://satana.ucoz.com/forum/29-298-1

Пловдивският митрополит Николай умъртви публично котка:
http://satana.ucoz.com/forum/5-143-1

Статуя на христос; ударена от мълния, опожарена и разрушена:
http://satana.ucoz.com/forum/5-142-1
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.1.2013, 17:50
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (pan4o @ 11.1.2013, 12:36 )
защо ангел ме беше банал от сайта си ли... ами защото не го бива него за това... С такива индивиди като тоя ако подхванеш нещо, си направо обречен... Аз наистина бях сбъркал адреса в неговите сайтове - безумни - безплатни, и сега съжалявам, че съм си губил времето в тях - така е, след като получих в крайна сметка такова отношение, значи безсмислени са били усилията ми... Беше се побъркал нещо накрая с тея негови реплики че съм бил плачел като вдовица за УЙ... Ама накрая той заплака като вдовица, и аз знам нещо по-въпроса ама няма да му кажа... Щом пусна една тема - "Дойчо" с някакво си там лапе, се разбра, че му се е разлопала дъската... Нека само знае, че сайтовете му ги банаха не защото разкриваха истини, а защото превърнаха много лъжи във истини... Но е само заради лъжите и заради нищо друго. Пред това, че е разкрил някаква истина, враговете му могат само да му се поклонят, ако наистина е ИСТИНА... Но той трябва да знае, че в случая властите бяха снизходителни с него, понеже е изстрадал от комунизма и за това не го закачат... Както и да е, за него можем да пишем много и безкрай, но е загуба на време.

Нещо общо с Пламен Пасков от Димитровград, имаш ли? Иначе Димитровград е върл комунистически град и дитирамбите ти за единний светлий комунизъм, са с корен в тоя град на Сатаната;))) Ти не си истински антихристиянин, ти си просто комунист, който не обича християнството, поради атеизма. И си май бивш затворник, а? Или настоящ затворник? Или си просто ченге с адрес Димитровград?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.1.2013, 19:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (pan4o @ 10.1.2013, 23:03 )
за мен лично, от момента на появата на християнството на планетата досега, целият свят е незаконен. И нито едно правителство в него не може да бъде законно (нито то; нито разпоредбите му), тъй като най-големите врагове на човешкото щастие и развитие - религиите, са винаги узаконени - с изключение на САЩ, която е страна за пример. В нейната Конституция не е узаконена нито една религия... за разлика от България, чийто чл. 13 от Конституцията и гласи - ТРАДИЦИОННА РЕЛИГИЯ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ И ИЗТОЧНО-ПРАВОСЛАВНОТО ВЕРОИЗПОВЕДАНИЕ... Защо изобщо трябва да го узаконяват това - защо??.. Нека си го има, нищо против, ама защо трябва да е узаконено в конституцията на държавата - а, сетих се защо... защото държавата е престъпна и иска да създава престъпност - а за да създава престъпност, са и нужни престъпници - а такива престъпници може да създаде само християнството - ще говоря още по-темата и няма да спра... и ще докажа много от твърденията си...

Например! Защо държава, която узаконява християнската библия е незаконна ?...

Защото за една държава, която претендира, че е правова, няма по-голямо престъпление и беззаконие от това, да узакони една книга, с неизяснен автор; да я превърне в начин на живот на хората, след което (съвсем прикрито) да я изроди във правов ред.. Просто не може една държава да узаконява най-голямата отрова за човешката душа - християнството, и след това да съди и осъжда отровените от него души за това, че са съгрешили някъде! И не само да ги осъжда, ами и цял живот след това да не им дава правото, да започнат някога (докато са живи) държавна работа. Цял живот да носят петното на позора и да бъдат третирани като "престъпници", от същата тази държава, която ги е отхвърлила и довела до това състояние... Отхвърленият човек може да притежава много прогресивни заложби в самия себе си, но никога да не успее да ги развие или приложи някъде... Никога да не може да стане това, за което е роден. Може да е роден за полицай, за военен, за офицер, за държавен служител или политик дори, но никога да не може да стане такъв. И то само защото, мафиотската държава, в която той е имал нещастието да се роди и живее, има нужда от това да създава, и поддържа криминална класа...

Какво прави християнството по-въпроса специално със създаването на криминална класа!...
То прави точно това, от което има нужда всяка една криминална държава... То смирява хората, като ги кара да не се бунтуват срещу криминалните управления, а да им служат. Първото нещо, което тези управления правят със народите си, е чрез медии и религия, да объркат мисленето на хората колкото се може повече, след което съвсем търпеливо да изчакат времето, в което те сами ще се - Побъркат (от много мислене), и криминалната държава е факт.

Че държавата в която живеем е криминална е наистина така - спор няма. Те и затова не дадоха Амнистия по-случай влизането ни в ЕС. Как да си обясним и един друг факт! Че толкова много млади български момчета днес са натикани по затворите за глупости и дреболии, където с християнска библия, може да се сдобие всеки един затворник - при това безплатно. И ако зад всичко това не стои някаква "християнска конспирация" (на окултно ниво) здраве му кажи... Малко ли политици сме виждали по-телевизията да целуват ръка на свещенници...

Държава, която узаконява християнската библия, означава, че е разбойническа - криминална; означава, че тя иска да създава криминална класа и да я поддържа.. Означава, че тя няма никакво намерение да се променя, а повече от всичко желае да си остане такава, каквато е - завинаги ако може.. Затова когато някой се издъни някъде и отиде в затвора, цял живот след това не го оставят на мира, нито пък му дават някога шанс да си поправи името докато е жив - да живее демонокрацията...

След като искат от нас да бъдем християни и да вярваме в бог, тогава да проявяват милост на християнските празници (както учи библията), и да дават Амнистия на "съгрешилите" благодарение на "Божието Слово" и заради него... Може ли във една Турция, на всеки "Байрям" да помилват затворници и да намалят присъди на тежко осъдени, а тук в България само да им дават да вкусят свинско месо - в стола на затвора...

Не мислите, че бумът на кокошкари в България дойде случайно!. Напротив!. Той започна точно със навлизането на християнството в държавата ни.. И погледнете само какви са днешните резултати от него рефлектиращи върху правната ни система. Чрез християнството, ТЕ (властта) втълпяват на младите и наивни момчета, че ще дойде спасение от някъде; че някой ще им се притече на помощ когато са в беда. И когато същото това нещо - християнството, подтикне тези момчета наистина да съгрешат, и те съгрешат, - тогава ТЕ (властта) ги наказват със цялата строгост на закона в техните съдебни зали ... (ей-затова християнството ще си отиде от земята - и не заради друго, а точно заради това; заради ей-тая неправда която то създава между човеците - в самото християнство е писано: не съдете, за да не бъдете съдени...). Едно време през Комунизма си живеехме много по-добре, защото душите ни тогава бяха чисти; не бяха отровени от християнството - тогава то беше забранено, и с право.. Комунистическия съд беше много по-справедлив и милостив към кокошкари от колкото сегашния - демонократичен...

Как може един съдия, за който се знае, че притежава имуществено състояние за стотици хиляди, да вкарва в затвора млади момчета, за незначителни суми, които едвам доближават минималната работна заплата за страната. И не толкова заради сумата на която се оценява деянието, а заради самото деяние... ей-затова ще си отиде християнството разбрахте ли...

Принципно в този пост си прав, макар, че правиш безполезен престоя си на сайта с дърленето с Елтимир. Няма смисъл от дитирамби с него. Той няма да се промени, а и не смята, така, че е безмислено да се спами на тази тема.

Иначе за християнството и обвързаността му с държавата си прав. Това е поради цезаро-папизма. Държавата диктува на религията и религията става просто инструмент на държавната власт за овладяване на масите. Тя наистина е средство за контрол на съзнанието. При комунизма тя не бе нужна, защото самият комунизъм си имаше собствена идеология за контрол на съзнанието и религиозната система бе ненужна. Но капитализъма-демон-крацията няма такава. Кръвообращението на финансите не е идеология. Затова идва религията, която контролира съзнанието в полза на държавния апарат. Не се бунтувай, смирявай се, кротък бъди, паси трева, защото не можеш без овчар. Християнската религия е удобна за това. Удобна е на държавната власт, затова става "традиционна". Няма как да е традиционна тя, защото Тенгрианството е традиционната Вера на Българите. И ти виждаш, че БПЦ тотално подкрепя всяко действие, на което и да е правителство. Даже дейността и в социологията се насочва само в изграждането на вид социални домове и трапезарии, нещо което католицизма, отдавна е отработил, т.е. ние не виждаме на социални протести, духовници да водят колоните на протестиращите. А друго щеше да е, ако беше така, защото това щеше да е свидетелство, че Бог е с тях. А с поведението си, поповете показват, че Бог е с управляващите, а стадото е само за доене и стригане. Каква е ролята на БПЦ в ситуации като днешната липса на Държавност и Държава? Ами да я вдъхне в миряните си. Обаче това не се случва. нещо повече, БПЦ неистово подкрепя управляващата Олигархия и затова получава скъпи коли, пари, пистолети и светска власт, каквато не би трябвало да съществува в БПЦ, ако властта и идваше от Бога. Но не идва от Бога. Затова Старата Българска Вера - Тенгрианството ще възкръсне, за да поведе най-древният народ към неговият Възход, а не както БПЦ - към неговата погибел.
PMEmail Poster
Top
pan4o
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 5 052
Дата на регистрация: 31-December 12



Нещо общо с Пламен Пасков от Димитровград, имаш ли? Иначе Димитровград е върл комунистически град и дитирамбите ти за единний светлий комунизъм, са с корен в тоя град на Сатаната;))) Ти не си истински антихристиянин, ти си просто комунист, който не обича християнството, поради атеизма. И си май бивш затворник, а? Или настоящ затворник? Или си просто ченге с адрес Димитровград?


- ами да речем, че не съм точно от комунистическия град, а някъде от селата в околията... И живея в корава селска къща с кучета на двора и едвам спя нощем от тях... Не съм ченге, не съм и затворник, но цялата система там ми е ясна от всякъде... няма да ти обяснявам от къде - просто ми е ясна... Ясно ми е и кой е на мушката на сегашната правораздаваща система... самостоятелно мислещите млади момчета от български произход... Уж сте Воини на Тангра, а почитате това, което унищожи Тангра, не знам как да ви разбирам... И по-спокойно, не съм агент, или провокатор - и недей така да нападаш без да знаеш кой е, и какво е отсреща... Досега тук с никой не съм се карал и не искам...
Нещо за сатанизма да ти кажа.. Понеже се уплашиха от окултизма и затова банаха два сатанински сайта, а сега гледам и третия го няма, и него са банали... Към настоящия момент, няма да намериш нито един сатанински сайт на български - можеш да провериш на гугъл, няма да намериш такъв - нито един... Системата просто ни победи от всякъде. Отказваха категорично да узаконят сатанизма като официална религия в България, а кървавите религии, ислям и християнство, са били винаги законни... незнам как да го разбирам това, освен, че живеем в нещо като религиозна диктатура... И да не ревнеш сега нещо (типично като християнска овца), че съм бил пратеник на Дявола, така ще ми паднеш в очите, че всичко твое дето съм го чел тука, ще го забравя веднага... Помисли!! Защо системата се вцели в нас, и ни победи. Защо не победиха вас например - защо???
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (pan4o @ 13.1.2013, 02:46 )
Нещо общо с Пламен Пасков от Димитровград, имаш ли? Иначе Димитровград е върл комунистически град и дитирамбите ти за единний светлий комунизъм, са с корен в тоя град на Сатаната;))) Ти не си истински антихристиянин, ти си просто комунист, който не обича християнството, поради атеизма. И си май бивш затворник, а? Или настоящ затворник? Или си просто ченге с адрес Димитровград?


- ами да речем, че не съм точно от комунистическия град, а някъде от селата в околията... И живея в корава селска къща с кучета на двора и едвам спя нощем от тях... Не съм ченге, не съм и затворник, но цялата система там ми е ясна от всякъде... няма да ти обяснявам от къде - просто ми е ясна... Ясно ми е и кой е на мушката на сегашната правораздаваща система... самостоятелно мислещите млади момчета от български произход... Уж сте Воини на Тангра, а почитате това, което унищожи Тангра, не знам как да ви разбирам... И по-спокойно, не съм агент, или провокатор - и недей така да нападаш без да знаеш кой е, и какво е отсреща... Досега тук с никой не съм се карал и не искам...
Нещо за сатанизма да ти кажа.. Понеже се уплашиха от окултизма и затова банаха два сатанински сайта, а сега гледам и третия го няма, и него са банали... Към настоящия момент, няма да намериш нито един сатанински сайт на български - можеш да провериш на гугъл, няма да намериш такъв - нито един... Системата просто ни победи от всякъде. Отказваха категорично да узаконят сатанизма като официална религия в България, а кървавите религии, ислям и християнство, са били винаги законни... незнам как да го разбирам това, освен, че живеем в нещо като религиозна диктатура... И да не ревнеш сега нещо (типично като християнска овца), че съм бил пратеник на Дявола, така ще ми паднеш в очите, че всичко твое дето съм го чел тука, ще го забравя веднага... Помисли!! Защо системата се вцели в нас, и ни победи. Защо не победиха вас например - защо???

Ми, че забрави го. Квото си чел. Чел си нещо по диагонала, ама нищо не ти е влязло. Просто от такива като тебе, файда няма, дали ще четат или не.
Сайта Воини на Тангра е многократно атакуван и дори бе ликвидиран. Той бе възстановен наново след доста ходене по мъките. Сатанист си? Просто никога не съм ви вземал насериозно. Щом Системата ви е победила, значи Сатанаска не е всесилен, хъхъхъхъ
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020