www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> предателството


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> предателството, как действат службите
Публикувано на: 14.2.2007, 14:19
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Лицата Венелин Николов Ненчев и Нора Младенова Николова/жената е от турски произход/ познавам от края на февруари 2006г.Те дойдоха при мен в качеството ми на общин
ски координатор на АТАКА.В хода на познанството ни се представиха така:Ненчев е 62-ри набор,бивш летец от селскостопанската авиация,завършил висшето училище Г.Бенковски.Родом от Варна,дълго време бил там таксиметров шофьор.Уволнен от авиацията заради връзката си с туркинята Нора,много начетен,разтропан,владее руски,отчасти английски.Кандидатства това лято за пилот в гражданската авиация,където лицензът струва 50 000 долара.Жена му Нора също е начетена,контактна и предразполагаща,занимавала се дълго с отглеждане на тютюн.Умее да създава предпоставки за откровен разговор като в същото време владее до съвършенство интригата.Държи мъжа си изкъсо и под чехъл.И двамата заявяват,че са борци за правдата понеже имат много лични проблеми пренесени в съдебната система.Живеят от 10-ина години в с.до и се занимават със земеделие,по думите им.Притежават два собствени комбайна,леки коли Мерцедес /въпросният/ и Опел Кадет 1.7 дизел,трактор и летището в с..Изтъкват навсякъде,че са зле финансово,но разполагат винаги с пари.И двамата учат в момента право във Варненският свободен университет.
В края на февруари те ме намериха,запознаха се с мен и ми заявиха,че са членове на АТАКА от 24.08.05г.с подадени в София молби за членство.Изразиха недоволство от областния координатор,който не ги бил свързал с мене,а с някакъв друг човек от града,затова досега не се били обадили.Изразиха желание за работа,бяха много нахъсани.Записах ги в списъка и те дойдоха с хората от структурата на митинга за 3-ти март в София.След това,с техният автомобил-19 годишен Мерцедес ходихме на митинги в Хасково,Кърджали,пътувахме до Бургас където се явихме аз и Нора Младенова на предаването „ПАРАЛАКС”по ТВ СКАТ на 06.04.2006г заедно с областния координатор.За тия пътувания,плюс това да София за 19.04 и 27.04.06г.те ми поискаха и аз им издадох протоколи за дарение от името на АТАКА №3/22.04. и №4/15.04 на стойност общо 500.00 лв.Протоколите издадох в началото на май,като те си пожелаха да впишем различни дати.През време на тия пътувания водихме много разговори на различни теми,като те къде явно,къде-не,ме четкаха,подмазваха се,даваха ми да разбера че съм „техният координатор”.Караха ме по митингите да се качвам на трибуната,което аз не правех-не е най-важното за мен да бъда на трибуната.Имаше през март случай,когата дойде в града репортерка на МОНИТОР,която писа за техните съдебни саги срещу ДПС,после материала със съкращения беше публикуван и във в.АТАКА.Ненчев се сдоби със журналистическа карта на в.МОНИТОР.Това не се хареса на лидера на партията г-н Сидеров и при една наша среща в гр.Ямбол аз обещах,че повече публикации в МОНИТОР няма да има като ги защитих пред него.Но Ненчев и Николова се държаха така,сякаш са по-горна категория хора и явно използвайки в своя изгода всички медийни изяви.Не идваха на събрания или ги напускаха демонстративно.Не ми дадоха молбите си за членство пуснати в София въпреки многократните ми напомняния-оправдаваха се,че Б.Расате ги бил задигнал когато напусна партията.
Пътуването до София за 19-ти април,една година от създаването на партията премина нормално.Тръгнахме с Мерцедеса рано,около 3 ч.сутринта,като ми направи впечатление че някъде след Плевен ни изпревари западен автомобил със номер,на което Ненчев забеляза:”дали ДПС не ни преследва…?”Паркирахме на ул.”ОБОРИЩЕ” на тротоара при много други коли там.Срещу Пиреосбанк.Отидохме на мероприятието,след това около 15ч.отидохме в ресторант „Берлин” на вторият етаж,където беше коктейла.Събрахме се доста хора на една маса-областните на Кърджали,Русе,депутати.В един момент Нора каза на мъжа си:”иди до колата да вземеш фотоапарата да направим малко снимки.”Той отиде и след 15-ина минути се върна и каза:”колата я няма!”Скочихме вкупом,отидохме на мястото и видяхме,че наистина колата я няма.Един от депутатите се обади в полицията,те дойдоха след 7-8 минути и Ненчев,Николова и аз се качихме в патрулката и отидохме в 05 РПУ.Там двамата влязоха в сградата и се забавиха около час.Аз останах отвън да ги чакам,като телефонирах на леля си и братовчед си-таксиметров шофьор да дойдат да ни приберат,за да пренощуваме в дома на леля ми в кв „Овча Купел”.Леля ми дойде с гр.транспорт,а малко след това и братовчед ми с таксито.Те излязоха от РПУ разстроени и всички се прибрахме с колата в апартамента.
Тук отварям една малка скоба-аз преспокойно можех да се прибера САМ у леля ми и да ги оставя да се оправят с откраднатият им автомобил.Да заема пари от нея и да се прибера в .Така е ТРЯБВАЛО да направя.
Вечерта премина тягостно,като те все питаха:”дали ще ни искат пари за откуп?”,”колко ще ни искат?”,”как ще се свържат с нас?”…Сега от разстоянието на времето и развоя на събитията правя извода,че те още вечерта са били инструктирани в полицията да задават тези въпроси.Другият вариант е развиването на специално подготвен сценарий.Пренощувахме и на сутринта отново дойде братовчед ми с таксито да ни закара до централата на АТАКА.По пътя братовчед ми предложи да обяви откраднатата кола на колегите си да гледат из града да не я срещнат случайно.Ненчев се съгласи,но чудното е защо още вечерта след инцидента,като таксиджия със стаж той сам не предложи да се направи това.Да даде време на някого?Защото такси-фирмите са като вечно бдящи очи в целият град.Колеги на братовчеда го запитаха,защо веднага не сме се обадили,колата щеше да се намери.Още по време на пътуването се обади колега на братовчеда на име Киро и каза че ще може да се намери колата.Братовчед ми издиктува номера на мобилния му телефон,като освен мен и Ненчев го записа,но пред полицията отначало излъга че го има.Призна си пред мен в разговор у тях през юни,който разговор аз записах на аудиокасета скришом.Пристигнахме в Централата.Там запознахме главния координатор със ситуацията до момента,като аз му казах че сме останали без стотинка тъй като бяхме заредили нафта в мерцедеса.Секретарят попита колко струва билетът до .Като разбра,че е 20.лв. той ми даде 100 лева служебни пари за билети за трима ни и храна.Тогава се обади този Киро и каза,че колата е намерена или ще се намери,не помня точно и ще звънне пак към 14 ч.за подробности.С цел да успокоя Нора й казах,че колата ще се намери и нещата ще се оправят.Главният координатор се обади на Т.Ангелов от Дискусионно Студио на ТВ СКАТ и го помоли да ни изслуша.Докато го чакахме дойде репортер от в-к ШОУ,който изяви желание да вземе интервю,изчезна някъде и повече не се появи.Дойде Ангелов и след като се запозна със случая ни покани на предаване вечерта-20.04.06г.да отидем към 18.30ч.в телевизията.Излязохме от Централата и един мой колега ни закара до редакцията на в.АТАКА,където дадохме интервю за откраднатата кола.След това седнахме в близко барче и обсъждахме ще се иска ли откуп,колко ще бъде,дали ще се дават белязани пари.Аз им казах,че моят братовчед,тъй като познава Киро може да направи размяната,но ако парите са белязани ще почне полицията да го дърпа като свидетел а аз не исках да му създавам проблеми-достатъчно жестове вече бяха направили и той и майка му за нас.Там пак аз звъннах на Киро,като Ненчев ме попита дали аз ще говоря или той.В моя телефон имаше повече ваучър и затова звъннах.Киро вдигна и каза,че още не можел да влезе във връзка с някакви хора,че не знае какво ще стане и че,обикновено като при такава кражба колата се оставя в близост до мястото откъдето е взета.Тогава ние станахме и отидохме с гр.транспорт до 05 РПУ .Обиколихме много улици,места за паркиране,гаражи,надничахме през огради но без успех.След час и повече обикаляне те влязоха в полицията а аз останах отвън да ги чакам.Тук също има странен момент:тъй като бяхме и тримата постоянно заедно,защо аз не бях извикан и разпитан като свидетел?Докато ги чаках пак се обадих на въпросния Киро и му казах че сме търсили колата наоколо но без успех.той ми каза горе долу следното:виж какво,сега нямам време,ако искаш утре ще ви взема и до обед ще обикаляме да търсим колата.Спомена три квартала,където да се търси-Суха река,Слатина и третия не помня.Стана ми ясно,че момчето иска да му направим оборот на таксито без идея дали ще се намери колата.Междувременно дойде при мен човек от РПУ –то,пита аз ли съм и се представи като капитан М.Казах му за последния разговор с Киро а той каза да не се притеснявам-на полицаите им било ясно всичко.След това Ненчев и жена му излязоха от сградата и с такси отидохме до телевизията,където изчакахме началото на предаването.Явихме се аз и Ненчев,жена му не пожела-била много разстроена.След предаването шефът в телевизията ни даде 15 лв.за такси,тъй като нямаше кой да ни закара.Прибрахме се в Овча купел при леля ми.Последва тягостна вечер с вял разговор и догадки.Сутринта отново чакахме братовчед ми да ни закара до централата.Купихме в.АТАКА с публикация за кражбата на колата им.Тогава Нора каза:”я дайте да си купим една кола,че ДПС-то ще ни се подиграват ако се върнем без кола!”На което аз възкликнах:”имаш ли 2000 лв.да си купиш кола?”До 1200лв.ще можем да дадем,каза тя.Ненчев я подкрепи моментално и купи вестници с обяви.Вече в таксито на братовчед ми почнахме да търсим подходящ автомобил.Ненчев го помоли да обяви и на колегите си,че търсим кола до 1200лв.без оглед на марка и модел.След обявата по радиостанцията,се обади негов колега,който го насочи към кв.Драгалевци.От центъра на квартала от банкомат Ненчев изтегли пари.Намерихме продавача и видяхме колата-жълт опел кадет,1.7 дизел.Ненчев я хареса,а Нора,показвайки публикацията във в.АТАКА за откраднатата им кола успя да свали цената от 1200 на 900 лева.Ходихме до нотариус за прехвърляне,и след това,с опела Ненчев и Николова отидоха и влязоха в сградата на НСБОП.Аз ги чаках в колата,бавиха се около час и половина.След това се отбихме в Централата да се обадим и си тръгнахме за .Аз дадох останалите от ония сто лева -60лв.за гориво.Прибрахме се нормално на мръкване и се разделихме.
На 27.04.06г.отново бяхме в София четирима души за митинга против американските бази с колата,купена от Ненчев и Николова седмица по-рано.Те намериха начин да отидат в 05 РПУ,където са разглеждали някакъв снимков материал от охранителните камери на ПИРЕОСБАНК и са дали показания,началото на които е,дословно:
„На 27.04.06 г.разпознахме на снимките,показани в 05 РПУ лице с малко име Красьо,който е таксиметров шофьо и е братовчед на Антон Николов Мещеров-координатор /БИВШ/ на партия АТАКА.”…Следват подробности неотговарящи на истината и откровени лъжи.Аз знаех,че има някакъв материал от камери,но те ми казаха че не са познали никого на него.Тук следва да отбележа,че тези хора през лятото на 2005-та две седмици са прекарали в хотел в София в опити да се срещнат лично с Ахмед Доган.Нямам информация дали е била осъществена среща,но чак СЛЕД ТОВА те отиват в Централата на АТАКА,провеждат среща с г-н Сидеров и стават членове на партията в края на август месец.С това,и с познанствата които аз им осигурих с хора от ръководството на партията те многократно без мен са осъществявали контакти в Централата и методично са подронвали престижа и името ми.След митинга на 27-ми,пренощувахме отново четиримата души в дома на леля ми.Ние,роднините се отнасяхме с пълно доверие и гостоприемство в границите на възможностите ни,към Ненчев и Николова-тогава нямахме ни най-малка представа какви показания са давали.Прибрахме се благополучно с колата им и се разделихме.
Беше насрочено събрание в клуба ни,на 07.05.06г.-по случай деня на армията освен официалната част,бях приготвил и едно печено агне за почерпка и опознаване на хората.Бяха поканени и дойдоха двама областни координатори от вътрешността на страната.Всичко мина нормално,но след това се появиха приказки от рода:”той ги храни и пои,за да го държат на поста…”2-3 дни по-късно ми звънна от София капитан М.Призова ме по телефона да се явя в 05РПУ като обвиняем по случая.Отказах призоваване по телефона и той се е обадил на РПУ,откъдето ми донесоха писмена призовка.Така се започна една поредица от пътувания до София,6-7 пъти в РПУ-то където бях разпитван и кръстосано,и с „добрия” и „лошия”,бях унижаван и т.н.Тези пътувания удариха лошо върху семейният ни бюджет.За скандалите и нервните кризи в къщи няма да споменавам.На 10-ти или 11-ти май,при едно мое поредно отиване до с. с колата си у тях,аз с удивление и огромна радост видях мерцедеса пред къщата им,като Ненчев го миеше.Слязох и го поздравих,изразих радостта си от откриването и връщането на колата и съвсем естествено го запитах:”кога го намериха,къде?”Отговорът беше странен,мъгляв:”и аз имам приятели,ненапразно съм офицер…”И нещо за някакъв съюз на баретите.След като се разделихме с него ми дойде като гръм от ясно небе призовката от София и цялата последвала сага с открадната-намерена кола.Ненчев излъга много пъти през този период-първо,че не е имал телефона на Киро,направих таен запис у тях,в който той признава че има телефона/и сигурно още го има/.След като разбра за записа,той пише в последните си показания от септември,че и той го бил записал/номера на телефона/.Опетлаха се идвамата в показанията си за тези телефонни номера като целта явно е била да насочат разследването към мен като извършител и организатор.В последните си показания най-нагло лъжат,че аз съм им предлагал да вземат заем 1 000 лв.от мой познат /аз такъв познат дето раздава пари назаем нямам/,после аз пак да се обадя/?!/ да им връщат колата.Всичко това съм казал на 06.05.в клуба.Аз тогава вече бях изтрил номера на този Киро от телефона си просто защото не познавам човека и няма да ми трябва.
Изобщо,налага се изводът,че зад тия хора стои друг човек или група лица,създали и реализирали този сценарий.Ненчев и Николова са просто изпълнители,гонещи лична облага и кариера.



Ей това е "моят" случай.Ако иска,модът може да изтрие темата.Целя да покажа,че пред нищо не се спират определени политически сили и служби.

На 13.04.07г. в София е делото срещу мен по чл.346 от НК-организация и извършване на престъпление с цел имотна облага.Предвиденото наказание е ОТ 1 ДО 10 г......
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.2.2007, 14:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Явно си и м бил трън в очите. В една мафиозка държава като нашата нищо официално регистрирано и официално признато няма шанс, ако не се омърси. Което е читаво, то остава извън официалностите и извън признанието. Гледай да се оправиш с тая история и се махай от тях. Обади се на Атила Минев и на баща му - Росен Минев. Мисля, че това са честни хора, имат някакви позиции в Русе и биха могли да ти помогнат. Сега е моментът и Волен да покаже колко държи на хората си, макар че се съмнявам да направи нещо съществено. Все пак не го отписвай, опитай и с него. Друго не мога да ти кажа, че и моето положение изобщо не е розово.


--------------------
PM
Top
Публикувано на: 14.2.2007, 15:04
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Благодаря,ще взема съответните мерки разбира се.Лошото е че тази история удари по структурата-и в моя град,и в областта...като зараза е това.Такова нещо не бях преживявал.
PM
Top
Севар
Публикувано на: 14.2.2007, 16:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Личи си, че е скалъпена постановка. А на каква основа го завеждат това дело срещу теб?
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Публикувано на: 14.2.2007, 16:20
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Единствено по свидетелските показания на двамата съпрузи.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 19.2.2007, 18:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Най-страшното е, че когато те вземат на мушка и започнат да ти се случват някакви неща, едно след друго, ти просто не си даваш сметка от къде ти е дошло и не можеш да свържеш две с две, което ти пречи да реагираш на време и да направиш нещо. Лошото е, че чак когато цикълът от събития доближи своя триумфален край, когато вече е късно и трудно да се измъкнеш от ситуацията, чак тогава всичко започва да добива смисъл и едва тогава виждаш връзката между събитията.... И тогава просто не можеш да повярваш как може нещата да се случват като по филмите - с такава грандиозна и пъклена организация и прецизност....

Не е за вярване до колко е организирано и контролирано всичко!
Чак, когато нагазиш дълбоко в подвижните пясъци, чак тогава го разбираш наистина...

Държавната институция в България е една мафия в пълния смисъл на думата, която се разпростира над целия народ и неговите права и задължения! Най-лошото е, че самия народ като цяло е възпитан (промит през десетилетията) от държавната институция, така че да спомага "тяхната" върховна власт!
България е една измамническа пирамида. Всичко започва от самите първи редици, най-обикновените хора, които живеят на такива непочтени пирамидални начала със себеподобните си. Цялата социална структура се организира от самите хора по една и съща схема, която завършва на върха на пирамидата!

Взимат те на мушка, когато не функционираш правилно в тази схема!!! Идентифицират те като вредител и те обезвреждат. И правят така, че самата ти среда и самия народ да те възприемат като вредител, когато им противодействаш, а когато си обезвреден, тогава се превръщаш във всеобща жертва!!!


Ние сме като облъчен и повреден организъм, който се самоизяжда...

PM
Top
Публикувано на: 19.2.2007, 21:17
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Благодаря ти за добрите думи,Белл...уцелваш проблемите така,както и аз ги чувствам и изпитвам.Видях,че има и доста прочити на темата без нито един отзив против.Това ми дава надежда.Дава ми надежда също и това,че въпросният господин Ненчев от гореописаното има свободен достъп до интернет,чатейки май само в нюзбг-ВЕНЕЛИН НЕНЧЕВ-АТАКА-......,Истранно защо бягайки от този сайт,за който аз лично му съобщих във времената на доверие,и от сайта на АТАКА...Странно,де сиии,Националисте?!?!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 19.2.2007, 22:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (meshter_at @ Feb 19 2007, 09:17 PM)
Видях,че има и доста прочити на темата без нито един отзив против.Това ми дава надежда.

Няма как да има някой против, поради това че всеки един може да е на твоето място. Всеки един от нас!
Аз например скоро имах спречкване с едни надути новозагорски следователи. Очаквам да ми отвърнат някак си, затуй че споменах случая. Но това ще им е грешката и ще им прочетат имената и гадориите много , много хора.

Абе важното е да си истински българин и да не си и помисляш за отстъление, а само са разбиваща атака - без милост и до край!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Публикувано на: 20.2.2007, 14:41
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



[B]М А Т - Могъщ Атакистки Тупаник!!! Тва ей така ми дойде... smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Публикувано на: 15.4.2007, 17:18
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Делото беше на 13.04.07г.,петък,от 14 часа.Кошмарен ден.Отидох с нагласата вечерта да спя зад решетки...Свидетелите бяха леля ми,братовчед ми и ония двамата хамелеони-частните обвинители-конституираха се като такива щото иначе щеше да се прекрати делото.Аз бях без адвокат.Показанията туркинята и мъжа й ме втрещиха.Тия верно са си повярвали,че могат да ме вкарат в панделата.Ще кажа само най-важното.
Като сме тръгвали за София в деня на кражбата,в 4.00 часа,аз съм им казал,че съм сънувал сън,в който съм видял как им крадат колата,а те се целували на задната седалка...
Като бяхме в софия за 27-ми,митинга против базите-тогава имаше още един човек с нас,при тяхната молба да идем до 5-то рпу да видим снимков материал от охранителните камери,показващ момента на кражбата-аз толкоз не съм искал да правя това,ЧЕ СЪМ СКОЧИЛ В ДВИЖЕНИЕ ОТ КОЛАТА,И СЪМ ДРЪПНАЛ И ДРУГИЯ ЧОВЕК...
Смехория някаква...Но сега съм спокоен,разбих им версията,те ми дадоха още козове,и понеже делото се отложи за 06.07.,ще призова на очна ставка и едно капитанче от 5-то рпу,дето ги е подучило кой е извършителят.
Чорапа почти се разплете.Като приключи това,ще ядем агне!
А тия плужеци,освен дет държавата ще ги съди,и аз ще им взема едни 50-тина бона! smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 15.4.2007, 19:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



50 000лв. са доста агнета!
PM
Top
Публикувано на: 15.4.2007, 21:58
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Да,ще можем да заберем цяло стадо ,тогава.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.4.2007, 22:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (meshter_at @ Apr 15 2007, 09:58 PM)
Да,ще можем да заберем цяло стадо ,тогава.

Стадото си е стадо. Достатъчно е едно шиле за курбан и за здравето на Мещера. Пък и да се съберем за да се видим, поприказваме и решим някой неща.
Но нека пожелаем първо стадото да дойде в кошарата, та после ще я мислим.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Мещер в България както знаем "правосъдие" означава "съдене на правия",но днес е твой ред да разбиеш това статукво,че агне трябва да ядем smil3dbd4e398ff7b.gif
Очаквам да се включиш по-късно и да обявиш времето и мястото,където ще празнуваме твоята победа. smil4334abded4493.gif
PM
Top
Публикувано на: 11.7.2007, 14:25
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Пак го отложиха гадовете-за седми ноември...
о това не пречи да направим сбирката и по-рано.Ще се обадя.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020