www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Багатур


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Багатур, Предложение за приятелски сайт
Богатир
Публикувано на: 13.8.2008, 14:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Това са хора, които според мен заслужават нашите поздравления. Опитват се да възродят българския дух по свой си начин. Нека админите преценят, но мисля че би било добре да сме в приятелски отношения с този сайт.

http://balhara.selfip.org/news.php
PM
Top
Надмощие
Публикувано на: 13.8.2008, 21:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 1 097
Дата на регистрация: 23-August 07



Да беше дал официалния сайт ;)
http://baga-tur.com/news.php
PMEmail Poster
Top
Богатир
Публикувано на: 13.8.2008, 21:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Съжалявам, че дадох сайта на варненския клон. Явно съм пристрастен. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.8.2008, 22:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз съм "за" това да бъдат въведени в "Приятели". Още повече, че те имат практиката да посещават светилищата с цел духовно просвещаване, какъвто е случая със светилището, посетено от тях, край село Равна. Жалко, само дето поне една снимка на стълпа на светилището.
PMEmail Poster
Top
Иван
Публикувано на: 14.8.2008, 12:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Преди две години в едно телевизионно предаване бяха поканили Горан и Райчо Гънчеви. Държаха се чудесно, дадоха много информация, поднесоха я с голямо разбиране. Впечатлява задълбоченото отношение към животни и природа, стъпило на старите български традиции. Смятам, че правят нещо много хубаво с тая школа.
Нека бъдем приятели.
PM
Top
Публикувано на: 24.8.2008, 11:19
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Здравейте, видях темата и не се сдържах да не се изкажа. Радвам се, че сте забелязали сайта ни и го смятате за интересен. И ние ще се радваме да сме в приятелски отношения с вас. Както стана ясно, има хора от Варна във форума... ако има заинтересовани, можете да присъствате на наши тренировки :), а защо не ако ви хареса и да започнете да тренирате при нас. За допълнителна информация относно заниманията на клуба ни вижте сайта или се обръщайте към мен.

П.С. Аз се занимвам с подръжката на сайта ни.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 24.8.2008, 22:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (krassswr @ Aug 24 2008, 11:19 AM)
Здравейте, видях темата и не се сдържах да не се изкажа. Радвам се, че сте забелязали сайта ни и го смятате за интересен.

Здравейте.
Сайта сме го забелязали от преди години. Но явно не е било дошло ред да си изкажем официално одобрението за това което правите.
Верния път е да си подадем ръка всички Ние - радетелите за Българщината, за да застанем рамо до рамо в решителния момент кога трябва да възкресим Саракта.
Затова трябва да се опознаем и да си изградим доверието предварително в името на нашите деца и на неродените ни потомци.

Ден Грее!

Това съобщение е редактирано от georgi_nz на 24.8.2008, 22:39


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Публикувано на: 31.8.2008, 11:07
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Нека бъдем Приятели! smil4334abded4493.gif
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Багатур за годините се превърна в бизнес организация. Летни школи за децата на елита, платени "прабългарски" шоута за кефа на самите управляващи изроди и прочее. За времето откакто са в раздел "приятели" не съм забелязал някаква реципрочност от тяхна страна. Знам, че някои от нашите вече са с тях, лошо няма. Няма и лошо да си изкарват хляба чрез обичаите и традициите на старата ни вяра.
Обаче...подочувам, че тяхна е охранителната фирма " Багатур" с дейност по цялата страна. И че един от акционерите там е не кой, а главната бухалка на републиката. Тоест, те са част от групировката ГРОБ. Много бих искал някой от тях да каже нещо по въпроса.
Ако нямаме отговор, предлагам да ги махаме от тоя раздел. Не може да сме приятели с фирма на Тиквата
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Там има хора, които не бих изхвърлил като качества, но като организация, щом са фирма на Тиквата - махай!
Това да се прави бизнес от тези неща за мене е най-голямото падение, както сега ГЕРБ се опитват, следвайки моите изследователски стъпки в Ситово, да формират туристически бизнес от това smil3dbd4e5e7563a.gif Аз винаги съм бил за чистото живеене на идеите и лишенията, които личността трябва да претърпи, вследствие, на това. Така се калява Духа. Материалните лишения са тежки, но каляват духа и правят човека жертвен, а не егоист. Материалните натрупвания надуват Егото като балон и вкарват съзнанието в идеята за властта като самоцел и лична облага.
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 1.10.2017, 14:35
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



30 септември 2007
С "Багатур" откриха кампанията на ГЕРБ
https://dariknews.bg/regioni/burgas/s-bagat...-na-gerb-184043


19 Март 2017
Водачът на ГЕРБ Ивелина Василева в ж.к. „Меден рудник”:

Водачът на бургаската листа на ГЕРБ Ивелина Василева откри интерактивния спектакъл с участието на прабългарската школа „БагаТур” в ж.к. „Меден рудник”, който се проведе този следобед.

https://www.flagman.bg/article/123706

smil4334aa21c9ca7.gif
smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 1.10.2017, 15:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Kamikadze @ 1.10.2017, 17:35 )
30 септември 2007
С "Багатур" откриха кампанията на ГЕРБ
https://dariknews.bg/regioni/burgas/s-bagat...-na-gerb-184043


19 Март 2017
Водачът на ГЕРБ Ивелина Василева в ж.к. „Меден рудник”:

Водачът на бургаската листа на ГЕРБ Ивелина Василева откри интерактивния спектакъл с участието на прабългарската школа „БагаТур” в ж.к. „Меден рудник”, който се проведе този следобед.

https://www.flagman.bg/article/123706

smil4334aa21c9ca7.gif 
smil4334af067a7a3.gif

За тяхната евроориентация, знаем отдавна smil4334ad8a149e0.gif Дори Анти 666 беше писал за това във Форума. При все, че тях, никой не ги упреква, че са гербери, все едно е нещо нормално smil3dbd4e5e7563a.gif а пък нас ни упрекват, че сме взели участие в изборният процес. Еми взехме мерки, нищо повече smil4334ad8a149e0.gif
Та Райчо Гънчев сам си решава, кое е по-важно за него - Българското или ГЕРБ, защото за мене двете неща са взаимоизключващи се.
За мен в "Багатур" има може би 1-2 човека, които смятам, че имат потенциал и са важни, останалото не ме интересува.
Нашата позиция е ясно изразена, несистемна. Това, че можем да се намесим в системният изборен процес, то е защото той проявява особено нездраво любопитство към нас smil3dbd4e5e7563a.gif
И тъй, в него изпълнихме програмата-минимум и някои неща са случиха тъй, щото врагът бе отблъснат, макар, че моето желание бе да бъде разгромен напълно и без остатък.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 1.10.2017, 15:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ние сме също "Багатур", но прилагаме "древнобългарското бойно изкуство" на друго ниво и с други средства smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad1724132.gif И не се продаваме. На никого. И не се идентифицираме нито духовно, нито политически с никого. Защото Майка Умай и Тархана Мар ни водят строя. В политическата област, просто използваме, определени субекти, за да ни свършат определени работи, когато се наложи. Може би, често вече ще се налага, тъй, че свиквайте smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 2.10.2017, 11:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



На мен ми прави впечатление колко много българи уж борещи се за българското и България падат в тези времена.Под падат имам предвид да се продават.Не знам дали Багатур са се продали на Герб или принципно са си били със Системата, но използвам темата.
Най-позорното е да се продадеш.Много по-позорно от това да се предадеш.Защото тези, които се продават започват да работят за този, който ги е купил.Нашето време е най-бруталния тест за това дали ще изменим на българското.Дали ще се предадем или продадем.Дали ще заменим България.Резултатите са...интересни.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 2.10.2017, 16:52
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Позорни са и двете - да се предадеш и да се продадеш. И често са синоними. Не е позорно да паднеш след упорита борба. Предпочитам да падна, защото знам,че няма да лазя дълго и един ден ще се изправя пак.

Системата е ситуирана така, че да гониш високият стандарт на живот, за да си добре. Тя материално е ситуирана така, социално и психологически. Не е приемливо според евроатлантическите ценности, да си лузър. Затова никой не иска да бъде лузър и започва борбата за "мъни, мъни, мъни", създава се социалната джунгла. А искаш ли да си с много "мъни,мъни, мъни" ти вече си системен. Няма как. Така Системата те всмуква и интегрира в нея и започва да ти задава параметрите на твоето социално-обществено положение и движение.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020