www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Какво преживя България като република


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Какво преживя България като република
Admin
Публикувано на: 16.4.2009, 17:43
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



Jordan_13
Публикувано на: Apr 10 2009, 11:40 PM



Отдаден
*******

Група: Админ
Съобщения: 2170
Потребител # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




(из форумите на Нюза, направено от "Балканеца")


1. Народен Съд;
2. Национализация и колективизация;
3. Слънцето, въздуха и водата от Североизток;
4. Администриране на пазара, морала и съвестта;
5. Култ към Личността и Диктатура на Пролетарията;
6. Водещата роля на Единствената Велика Партия и нейната икономическа и кадрова политика;
7. ДС;
8. СИВ;
9. Великото „Ура” и „Да живее...”;
10. Априлския Пленум;
11. Петилетки за векове или големото харчене залудо;
12. Варшавския Договор;
13. ИнтернационализЪма и солидарността с Братските прогресивни революционни движения;
14. Застоя и снишаването;
15. Мимикро-Перестройката;
16. Гласността;
17. Преврата 1989;
18. „Преход” – 20+ години;
19. Посттоталитарна мутрешко-номенклатурна посткомунистическа (в смисъл отраснали дечица от известни фамилии)мафия .


--------------------
Нямайте врагове, бъдете свободни!
http://tengrianstvo.blogspot.com/


Top
anti666
Публикувано на: Apr 13 2009, 09:55 PM



Отдаден
*******

Група: Потребители
Съобщения: 1336
Потребител # 700
Дата на регистрация: 5-December 06




Айде да добавя и аз какво става из съвременната република. Със цитати по памет. Конкретните думи ги има из нета

"Днес погребахме българския национализъм!"
Ив.Костов по повод излъчването на турски емисии по държавната телевизия
"Ама моля ви се, господин премиер, облечете се!"
Молба към Фил Димитров от секретаря му преди посещение на чужда делегация. Педалът имал навика да се наслаждава на прелестите си дибидюс гол в кабинета си.
"Българите нямат европейска култура. Първо трябва да си сменят чипа, за да влязат в Европа"
Мадридският крадец за най-древния народ на Европа, дал самото име на континента.
"Щом аз съм министър, ебахти и държавата!"
Някакъв си СДС министър
"Здравейте палячовци!"
Обръщение към опозицията от сегашния ни премиер Сергей Яхов
"Ти знаеш ли кой съм аз бе? Ще има легни, стани!"
Обръщение от народен представител към ушевец, направил му забележка за неправилно паркиране
"Работете, мръсни гяури!"
Обръщение към подчинените си от Нихат Кабил, министър на земеделието
"Kво се интересувате? Ако искам, летяща чиния ще си купя"
Полупияният мандатоносител Доган към въпрос с какви пари си е построил сараите
И още, и още.
Да живее републиката. Чиста и свята


anti666
Публикувано на: Apr 14 2009, 08:11 PM


Отдаден
*******

Елтимир
Публикувано на: Apr 15 2009, 07:36 PM



Отдаден
*******

Група: Потребители
Съобщения: 15613
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05




Някой пак ме е трил. Много искам да знам защо.
А после ще ми казват да не псувам. Не ще псувам, ами лайката им лайката ще таковам!


--------------------
http://eltimir.ucoz.ru
Елтимир
Публикувано на: Apr 16 2009, 03:00 PM



Отдаден
*******

Група: Потребители
Съобщения: 15613
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05




Абе, идоитои! Аз умирам, още ли ви е страх от мен? Ебати кретени сте се. Съдете ме за тези думи, както реши да ме съди Цъката. И ще свършите като него. Впрочем.... Майната ви!


--------------------
http://eltimir.ucoz.ru

anti666
Публикувано на: Apr 16 2009, 03:48 PM


Отдаден
*******

Група: Потребители
Съобщения: 1336
Потребител # 700
Дата на регистрация: 5-December 06




Постингите са ти преместени един ред по-надолу, в рекламната тема на войновата "Идея за България", където им е и мястото. А виж, за горните не съм сигурен дали няма да залипсват.
За умирането, когато Умай или Елериг Кан решат, тогава. Един от двамата ще те прибере. Засега Небето друго е казало, така че стига си ревал ами реши за себе си. Имаш още неща за вършене, тук на Средния свят.


anti666
Публикувано на: Apr 16 2009, 04:20 PM



Отдаден

Група: Потребители
Съобщения: 1336
Потребител # 700
Дата на регистрация: 5-December 06




Понеже авторът на темата я адресира в минало време, аз бих искал да посоча бъдещето на републиката. Такова, каквото се очертава след няколко месеца.
Както знаете, през лятото ще разцъфне един нежен герб. И ще си имаме нов премиер. Взички знаем кой е. Нещата са вече предизвестени и наредени от кукловодите. На Атака и ДПС ще бъдат оставени като отдушници - да се балансират взаимно, а комунетата ще се измъкнат елегантно, по терлички да бъдат градивна опозиция.
Който не знае какво ни чака, да има предвид миналото на Борисов. През цялото си време той си е бил мутра, ченге и охрана. Това му е мисленето - на ченге. Сам за себе си каза, че обичал да "маха по плаца". Който е бил в армията знае какво значи това. А който не е бил да погледне през управлението му като кмет 3 знаменателни събития.
Едното беше циганските погроми, когато по негово изрично нареждане жандармерията само гледаше как обезумели цигани поломиха цял квартал в София. Не така беше на 14.01 тази година, когато под измислен предлог, пак с негова санкция пребиха простестиращи и невъоръжени демонстранти. Другият случай беше с населението на Суходол, когато без да се колебае насъска срещу тях пак същата мутро-жандармерия и превърна селото за няколко дни в един концлагер.
Както се казва, вчера Суходол, утре цяла България. Още повече, че ще има и за какво, след тоталния икономически крах, който ще дойде след изборите и логичната вълна от недоволство.

Елтимир
Публикувано на: Apr 16 2009, 04:46 PM



Отдаден

Група: Потребители
Съобщения: 15613
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05




Ей, копелета, трябваше ми малко прясно мляко. По 2-5 литра на ден. Нищо повече. Хляба, който купих оная вечер още не съм го пипнал. Не мога. Ясно ви ли ви е, бе, идиоти? Ебете си майката, повече нищо не искам от вас. И нищо няма да приема. Трябваше ми нещо съвсем малко, за да съм жив, а вие се ебевете. Ебавейте се на майка си с путката. И бездруго ще го изтриете, но поне да ви го кажа. Елтимир може да лази, но няма да се моли, копелета ебани!


--------------------
http://eltimir.ucoz.ru

Елтимир
Публикувано на: Apr 16 2009, 04:50 PM



Отдаден

Група: Потребители
Съобщения: 15613
Потребител # 15
Дата на регистрация: 17-July 05




"За умирането, когато Умай или Ерелиг Кан решат"
Невежество. Името му е Ериг. За разлика от Тангра, Който няма име. Ериг е Орелът, Ериг е Повелителят на Долния свят и самия Долен свят. Не изопачавайте имената, невежи, ще платите! Той е Ериг Кан, толкова.


--------------------
http://eltimir.ucoz.ru

anti666
Публикувано на: Apr 16 2009, 05:47 PM

Отдаден

Група: Потребители
Съобщения: 1336
Потребител # 700
Дата на регистрация: 5-December 06




Ще го наричам както дедите ми са го наричали, а не както тюрките или монголите. А теб да те попитам, какво искаш точно? Да ти помагаме, да те уважаваме и ти да ни псуваш на майка? Не си познал. Върви си по пътя, по който си тръгнал. Явно така си решил и никой не може да те спре накъдето си се запътил. И нито аз, нито Йордан или Запознат ти е виновен за това. Сам си го знаеш, щом толкоз бързаш да слизаш надолу.
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020