www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Изявление на Българския Саракт относно


Страници: (16) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Изявление на Българския Саракт относно, проблема с бежанците от Сирия
Йордан_13
Публикувано на: 17.10.2013, 20:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Ако обаче гледаме на тях като на капитал, то и 10 000 ще са ни малко, обясни ексминистърът."

Дааааааааааааааа, а пък аз да обясня, какво значат за евреите, гоите като капитал - това е евтина работна ръка, работеща за 300 лв на месец до гроб, от която евреите имат максимална печалба. Иначе, ако сирийците бяха капитал за Израел, то нема да е лошо Израел тозчаз да прибере от Сирия останалите 7 000 000 сирийци без дом от управлението на Асад. Това е голям капитал, не мислиш ли, Монка? М?! smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Канатица
Публикувано на: 17.10.2013, 21:34
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Ето ви ги изстрадалите сирийски бежанци, подгонени от тиранът на всички тирани (Саддам беше номер 1 ама го самоубиха, Кадафи го демократизираха, а пък Ахмадинеджат сдаде поста) - Башар ал Асад, изминали 1600км по платени и безплатни пътища в Турция без документи, прекосили Мраморно море и Босфора с плуване.

QUOTE
Сирийски бежанец размахал члена си пред ученички, арестуват го

Сирийски бежанец е арестуван заради непристойни действия през 151 СОУ в столичния кв. „Овча купел”, информира “Монитор”. 38-годишният Нурадин Х. извадил половия си член и започнал да го размахва пред ученички, които веднага подали сигнал в полицията. Униформените задържали имигранта, който е без документи за самоличност, но твърди, че е от Дамаск. Центърът за бежанци в „Овча купел” се намира недалеч от това училище.

Софийският градски съд остави вчера окончателно в ареста сириеца. Преди това мярката за неотклонение „задържане под стража” е била определена от Районния съд. Преводач и адвокат съобщиха на чужденеца решението на магистратите, след което той бе отведен в ареста. Мъжът унило влачеше крака в съда, защото делото срещу него най-вероятно ще му попречи да получи статут на бежанец в страната ни.


http://www.silnabulgaria.com/%D1%81%D1%8A%...87%D0%B8%D0%BB/

По-долу пък алжирци се бият в врачанци. Колко ли още такива полезни хлебарки ще трябва да мърсят земята ни, докато това скотско племе се опомни и вдигне да потърси своето?!
чети


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.10.2013, 22:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Leonardo Petrov · Техникум по електроника

This is only the beginning.... / Towa e samo nachaloto../ Бил съм eмигрант.. Статут на "Бежанец" по Женевската Конвенция е международен стандарт и ми го отказаха.. Защото не покривам изискванията. За в САЩ /ако го получех/ означава 2000 долара Грант /подарък/, помощ при намиране на работа и.. безплатни /платени от държавата/ такси за обучение в университета. За мен - приравнителните изпити. Които за БГ инженер са 4 семестъра /2 години/ и .. 20 000 долара такси за обучение. Трудна работа.. Искаха доказателства, че при завръщане в БГ има реална опасност за живота ми - преследван и гонен от управляващите в БГ на база моите политически, религиозни и т.н. убеждения. Дават без проблем на РУСКИТЕ ЕВРЕИ. На българи - не дават. Работата е ясна. Горях и по второто изискване-важи само за една граница. Правото за подаване на такава молба може да се използва еднократно /при пресичане на една граница/. И не може да се "пробва" в няколко държави последователно и.. където стане. Нашите "бежанци" от Сирия "горят" ТОЧНО поради това изискване. Те са израходвали правото си за получаване статут на бежанец пресичайки първата граница Сирия-Турция. А и са основно съпруги на местни /сирийски/ наемници биещи се с армията и привържениците на управляващия Башар Асад, които никак не са малцинство. Иначе защо ще си изхвърлят документите? Аз ги пазех като очите си. Тъпоглавите ни "хитрушковци" в парламента са инструктирани да поемат грижата за семействата на платените наемници срещу режима на Асад. Срещу пари под масата от тия финансиращи конфликта -Катар и Саудитска Арабия. /за наша сметка/. А в ЕС... от Юни т.г. е в сила директива за затягане на външните граници. И ако някой не си пази границите от икономически емигранти-проблемът е само негов. На никаква помощ от ЕС не може да разчита. Далаверата на "хитрушковците" е и да прибират разликата между действителни /100-200лв / а по документ 1080 лв разходи по издръжката на емигрант на месец. За наша сметка.. Някой да е видял разбивка на сумата по пера-храна, джобни.. Няма и да види по гореуказаната причина. Броят на желаещите да емигрират в Италия рязко е намалял след като са приели закон: Влязъл незнайно как и без документи си е "Illegal " и по нокакъв начин не може да промени статута си на "Legal". Нещо неясно? Нашите "корумпета" не искат и да чуят за гласуване на подобен закон. Защо така?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.10.2013, 0:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ей, не се умориха сороските мъстии да вият на умрело, и да създадът добра хранителна среда за развъждане на скакалците от Близкият Изток и нетолкова далечната Африка. Но явно идейно, силиците им се изчерпват, въпреки парите. Ние немаме пари, а ги бием. Ами, ако имахме пари? Е, сега в боя соросоидите включиха и курвите си от купената адвокатска гилдия, които ми излизат с "правни конституционни аргументи". Първом да се обърна към неуважаемата соросоидна кучка, адвокатка: "Кучко, когато тълкуваш Търновската конституция, първом трябва да си наясно, че не роби идват в България. Затова в нея изрично е написано "роби". А в случая при нас идват семействата на воюващите срещу Асад, което означава, че тези "бежанци" са тук по редица скрити сключени договори от еврейската политическа върхушка по върховете на България и са част от "междусъюзнически съглашения", т.е. онова, което ние като дял трябва да понесем вследствие износът на демокрация под формата на революция в Близкия изток". Затова в тие емигранти е налична всякаква сган от нагли типове, но в никакъв случай "роби". И за да не се изкаже пак Моника Паси изключително компетентно за българската история, искам да му посоча откъде идва тази клауза за робството в Търновската конституция. Ето оттук "Всеки роб, стъпил в храм на Хеба, получавал свобода". ( http://bg.wikipedia.org/wiki/Хеба) Прочее няма смисъл повече да коментирам соросоидната курва, само вижте момчетата как юнашки я порят по всички дупки в коментарите по-долу, в статията. Стар съм вече за такъв страстен нощен XXXL, затова си лягам. Оставям я на по-младите;)))

http://www.segabg.com/article.php?id=670307
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 18.10.2013, 20:58
Quote Post












Преди години имах приятел сириец, учехме заедно. Със сигурност той сега се сражава за страната си срещу ислямските терористи. Трябва да е ясно, както и по-горе е написано, че всички тия, които прииждат на талази в България се или ислямизирани терористи или роднини на човекоядците от сирийската "опозиция". Същата, която Турция подкрепя. И тук си личи коварната роля на турската държава. От една страна, тя създава тези размирици и тероризъм в Сирия, от друга не иска да приема бежанци. Народа е казал; "Каквото си посял, такова ще жънеш". Турция има стратегически интерес тези техни съюзници да ги препраща за България. Няма какво да се лъжем. Логистиката, транспорта и прехвърлянето през браздата от сирийската до българската се извършва организирано от държавата Турция.
Гърция например няма такъв проблем, защото са си издигнали 5 метрова стена по цялото продължение на границата с Турция. Нито пък имат в парламента си пета колона на Турция като ДПС.
Цялото това странно бездействие и немощ на "българските" власти е всъщност договорено с Турция чрез ДПС. Нали се сещате, че ако официално дългоносото Орехче обяви, че турско-комунистическият режим се е договорил да приеме 10 000 ислямисти, Бадемовски пада на момента. Българите достатъчно са му събрали вече. А така, тихомълком - ами те... такова... идват,какво да ги правим, бягат от войната. Съжалете ги! За Турция и тяхното ДПС всеки един новодошъл мюсюлманин е бъдещ техен съюзник и гласоподавател. Комбинирано с продажбата на земя на чужденци, това са вече крайните етапи към федерализация и последващо разпадане на България.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.10.2013, 21:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image


Това е една българска жена. И това е актуалното и състояние днес. И напук на краставата кучка Сталинка Георгиева, ще кажа: 1000 лева за бежанец, а някой лев, държавна помощ и жилище за тази жена? В този ред на мисли искам да поясня на глуата еврейска кучка Сталинка Георгиева, какво означава "България за Българите". "България за Българите", означава ето тази жена да има свое собствено жилище, достойна пенсия, с която да може да пътува из чужбина на тия години, както западните крастави бабушкери. И да помага на младите за гледането на децата. Това е "България за Българите". А това, че 2 млн. българи работят в чужбина, за да ранят останалите в България, също показва необходимостта България да бъде на Българите! те с аизбягали, защото са почувствали, че България вече не е тяхна Родина, а мащеха, която ги прокужда. Българският Саракт обнародва Указ, с който превръща Кристалина Георгиева в "персона нон грата" на Българската Държава.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.10.2013, 0:17
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



http://www.vestnikataka.bg/2013/10/%D0%BC%...E2%80%9E%D0%B1/

Магдалена Ташева депутат от АТАКА: „Бежанците“ не идват от сирийска територия*

В България нахлува една частна мюсюлманска армия, обучена за джихад из лагерите в Турция

Магдалена Ташева е завършила специалност ядрена физика във Физическия факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“. Защитила е дисертация в областта на микроелектриониката. След 1997 г. се отдава на журналистиката. Работи в редица печатни издания, а последното й предизвикателство е в. „Атака“. Автор е на множество анализи и коментари по теми от общественополитическия живот. Водещата на предаването „В окото на бурята“ по телевизия АЛФА е депутат от АТАКА в 42-то Народно събрание. Ташева е зам.-председател на Комисията по инвестиционно проектиране и зам.-председател на Комисията по енергетика.

Люба КУЛЕЗИЧ

- С предаването „В окото на бурята“ се случи нещо необичайно – Българският хелзинкски комитет заведе жалба срещу вас от името на сирийските бежанци за сеене на омраза, за дискриминация срещу тях. Вие добър човек ли сте, г-жо Ташева?
- Другите трябва да го кажат. Но аз искам да направя едно уточнение във вашия анонс. Не съм „обяснила“, че командирът на бригадата „Фарук“ в рамките на Свободната сирийска армия канибалства, а съм показала как го прави. Това има значение. Показала съм как режат глави и след това съм ги квалифицирала като главорези. Защото главорез е този, който се снима, докато реже глави. С такива кадри са пълни телефоните им, те се гордеят с тях, публикуват ги и освен това – срещу такива кадри си получават парите.
- Въпросът е в нещо друго. Защо от един факт се прави обобщение за всички?
- Не е необходимо да чакаме и да отмятаме един по един в списък, всички да станат канибали, за да кажем, че те са канибали, защото тогава няма да има кой да го констатира. Нас няма да ни има – ще сме вече изклани, избити и прогонени, както стана с много от жителите на поне десетина християнски села в Сирия, както става с древния християнски град Малуля, който е в списъка на световното културно-историческо наследство на ЮНЕСКО, както стана с град Ал Кусаир в самия югоизток на Сирия. Няма ги 55 000 християни в Хомс. И аз питам: къде са? В момента българският народ е подложен на емоционално изнудване с употребата на снимки на бременни мюсюлманки и техните дечица.
- От кого?
- От официалната власт и от пропагандата. Пропагандата на „бежанците“ в казионните български медии всъщност е част от военната пропаганда. Ние знаем как се организира бежанска вълна. Достатъчно е да си припомним опита от 1999 г., когато Армията за освобождение на Косово организира, така да се каже „бежанската вълна“ на албанците в бившата югорепублика Македония.
- Но тя не беше допусната в България!
- Напротив, в България бяха допуснати „само“ 5000 от тези „бежанци“. А сега допускат нахлуването на десетки хиляди.
- Колко са бежанците в момента?
- Ще ви кажа данни от четвъртък (3 октомври – б.р.), когато заседаваха Комисията за правата на човека и Комисията по здравеопазване. Обърнете внимание, г-жо Кулезич, какви комисии заседават по проблема. Не комисиите по национална сигурност и вътрешен ред, а Комисията за правата на човека. Там присъстваше вицепремиерът и вътрешен министър Цветлин Йовчев и беше казано, че на ден (!) в страната незаконно нахлуват по 200 човека. Отделно са тези, които влизат законно. Сравнете тези числа с данните, които публикуват в медиите: 60-70 до 100. Питам защо умишлено ни заблуждават?
- Вие ми носите информация от парламента, която не излиза такава, каквато я чуваме в медиите?
- У нас има над 300 печатни издания, 60 телевизии и т.н., човек не може да прочете всичко. Но аз не съм видяла досега някой да признае, че на ден нелегално през тази граница турските каналджии, турските тайни служби изхвърлят в България по 200 души, които те вземат от лагерите, разположени по турско-сирийската граница. Има 20 палаткови и фургонни лагера, разположени в 10 гранични турски провинции по границата със Сирия, която е огромна, няколко хиляди километра. Оттам ги вземат и ги прехвърлят насам тези хора. Искам да знаят зрителите, че тези хора не идват от сирийска територия. Това е лъжа! Който каже, че те идват от сирийска територия, той лъже.
- От каква територия идват?
- От турска. Това е населението на лагерите, в които домуваха семействата и роднините на Сирийската свободна армия, която бе сформирана, въоръжена и обучавана на турска територия. Лагерът край Рейханлъ е щаб на ССА – така пишат турските медии, цитирала съм в. „Хюриет“, цитирала съм и в. „Тараф“ от август т.г. Авторът на един от тези репортажи, Лале Кемал, казва: „Тук, в този лагер, се намира щабът на Сирийската свободна армия“ и описва броженията в него. В Рейханлъ живеят със семействата си група сирийски генерали, дезертирали от Сирийската армия. Турците ги държат на къса каишка, както се казва. И те недоволстват, защото все още се имат за генерали, а са командвани от турски подполковници.
- Това, което говорите, звучи като поставяне на проблем, като биене на тревога, като аларма?
- Не искам българските граждани да бъдат лъгани.
- Да, това е едно, но вие използвате квалификации като главорези, канибали, примати…
- Как да ги нарека? Виждаш как хората режат глави една след друга и се гордеят с това, но било обидно да ги наречеш главорези. Чакайте сега, има факти, които показват, че тези са такива.
- Тези бащи с дечица, тези болни, тези хора, които търсят помощ…
- Тези бащи с дечица идват, след като в продължение на 2.5 години са избивали населението на северна Сирия в ударни бригади, които след всеки удар се връщат в лагерите в Турция. От около май-юни т.г. Турция обяви, че вече не може да приема „бежанци“ и запечата границата. Медиите по света, които са доста по-обективни от българските и показват, че по тази граница вече ходят бетеери и танкове, джипове с едни батковци с карабини, които стрелят по всяка група хора, идваща от сирийска територия. Ердоган даже искаше да направи няколко километра буферна зона – на сирийска територия и там да се струпат тези, които искат да бягат. Той не желае да поема повече бежанци. И задавам следния въпрос: „След като Саудитска Арабия, Обединените арабски емирства и Катар хвърлиха милиарди, за да въоръжават тази ислямистка агресия, защо в Катар и Саудитска Арабия още няма бежански лагери? Те предизвикаха тази бежанска вълна, да бъдат така добри да ги вземат на своя територия. Те имат пълна езикова, религиозна и културна съвместимост с това население, за разлика от нас.
- Защо това не се говори в България?
- Аз го казах в парламента преди близо месец.
- Как беше посрещнато то?
- Колеги от други парламентарните групи идваха да ме поздравят, но… в кулоарите на парламента.
- Защо е този страх? Как си го обяснявате?
- Те съзнават, че ислямската колонизация на България, която в момента се осъществява под формата на „бежанска“ вълна, е официална политика, натрапена на нашата страна от големия брат – от Вашингтон. Такъв е американският интерес, такъв е турският интерес и те не смеят да надигнат глас. Овчедушието е вкоренено у част от българските политици. Знаете ли, на заседанието на двете комисии в четвъртък депутатите на АТАКА попитаха Цветлин Йовчев: „Защо не затворите границата с Турция, както направи Гърция, Йордания?
- Какво отговори Цветлин Йовчев?
- „Ще стане страшно“, отвърна той. От какво го е страх този човек?
- Защото е скъпо! Доколкото разбирам става дума за няколко милиона все пак.
- Едва ли! Нека Йовчев направи разбивка на разходите.
- 11 милиона, ми подсказват колегите.
- На това заседание беше казано, че даваме по 10 милиона лв. всеки месец за имунизации на тези „над 5000 бежанци“. Излиза, че един „бежанец“ ни струва по-скъпо от издръжката на един студент в Харвард.
- Проблемът може би е, че вие сте недобре чута, защото употребявате епитети. Ставате уязвима, употребявайки за всички хора „примати“, „главорези“, „канибали“. Това може би размива проблема?
- Сигурно ще ви изненадам, като ви кажа, че аз, като ответна страна, копие от жалбата на БХК още не съм получила.
- Как не сте я получили?
- Аз съм публичен човек, всички знаят моя адрес – пл. „Народно събрание“ № 2, нали. Знаят и адреса на редакцията на АЛФА и вестник „Атака“ – пл. „Славейков“ 4А. Аз имам и домашен адрес. На нито един от тези три адреса не съм получила копие от жалбата на БХК.
- Притеснихте ли се, като разбрахте, че има жалба срещу вас?
- Ни най-малко не се притесних, защото аз имам аргументи. Значи не е „език на омразата“ езикът, който нарича нещата със собствените им имена. Обвинението в „език на омразата“ е абсурдно, защото омразата е емоция. Ако нямаше омраза, нямаше спрямо какво да дефинираме любовта. Не мога да използвам езика на любовта за това, което става с България. Аз съм се клела във всичките си действия да се ръководя от интересите на българския народ. В момента се върши държавна измяна, върши се престъпление спрямо интересите на българския народ.
- Държавна измяна, чувате ли се какво говорите? Това е много сериозно обвинение. Вие съгласувала ли сте вашите изявления с Волен Сидеров, с ръководството на партията?
- Не, това изявление е мое частно мнение и аз нося изцяло отговорността за него.
- Вие поемате лична отговорност, за да обвините сегашното управление в държавна измяна?
- Да. Нека добавя, че и самото предаване „В окото на бурята“, което като че ли май е било визирано в тази жалба, копие от която ние не сме получили, е авторско предаване и за всичко, което се говори в него, отговорност нося единствено аз.
- Но вие сте депутат от АТАКА и в момента изглежда, че АТАКА, която има доста интересна, куриозна роля в поддържането на парламентарното статукво, всъщност вие изостряте опозиционно тона спрямо управляващите?
- Ние се ръководим от това кое е добро за България и за българския народ.
- Вие, лично?
- Ние от АТАКА. Политиката на Орешарски по сирийската криза следва буквално политиката на Бойко Борисов и на неговия външен министър Николай Младенов, ако трябва да уточнявам още и още. Младенов още преди около година обяви, че дава 200 000 лв. за преоборудване на казармите на някогашната, несъществуваща вече танкова бригада в Харманли като „бежански лагер“ за 1000 души.
- Какво общо има това със сегашната ситуация?
- Има много общо. Борисов се готвеше да приеме хиляди „бежанци“. Но никой не е питал нито Народното събрание, нито се е справил с общественото мнение дали българският народ е съгласен да се отделят територии и активи на България и да се раздават на „Сирийската свободна армия“. Защото отново ще натъртя – т.нар. бежанци са част от „Сирийската свободна армия“. Доказателство за това е скверното знаме на Сирийската свободна армия – зелено, бяло, черно с три червени звезди – което тези „бежанци“, както и дюнерджиите в София, веят навсякъде, слагат го в стаите си.
- Защо го наричате скверно?
- Защото под това знаме са изклани няколко десетки хиляди християни и алевити.
- Волен Сидеров обади ли ви се след конфликта, след вашите изявления, след жалбата на Българския хелзинкски комитет?
- Доста преди да чуя, че има жалба срещу мен, самият лидер на АТАКА даде интервю, в което заяви: „Бежанците са заплаха за България“.
- Шефът на АТАКА в Троян призова Сидеров да ви защити публично, за да изяви публично позицията по този въпрос на партията, което означава да се изостри опозиционният тон спрямо правителството, а АТАКА, така или иначе играе подкрепяща роля.
- Вижте, истината е, че ние сме истинската опозиция на БСП и ДПС. Само че на ГЕРБ не им се ще някой друг да е опозиция, те искат да запазят тази роля за себе си и „опозиционерстват“, като влизат и излизат от пленарната зала по 2-3 пъти на ден.
- Опозиция, която поддържа един парламент, чиято оставка се иска?
- Да, поддържаме парламента, това е друг въпрос. Но трябва да напомня, че ние, а не ГЕРБ поискахме оставката на Цветлин Йовчев.
- Сега ще искате ли пак оставката на Цветлин Йовчев?
- Ние я искаме отдавна, ние бяхме против това той да бъде повишаван до вицепремиер.
- А какво ще се случи, ако не получите оставката на Цветлин Йовчев?
-Питате дали няма да поискаме вот на недоверие? Ще трябва да обмислим, и това е вариант. Цветлин Йовчев първо трябва да се отчете пред парламента какво е направил. Той твърди, че имало 11 мерки, но отказва да ги изброи: първа мярка – това, втора, трета, четвърта – до 11. Йовчев не се справя, той крие от парламента и обществото истинския брой на „бежанците“. Той лъже, че са минали „над 5000″. С колко минаха числото 5000? Защото и 20 000 е повече от 5000. Смятам, че тук има някаква тайна договорка.
- Между кого и кого?
- Между България и Турция, вероятно още при миналото правителство, което покани в Правец различните фракции на Ал Каида в Сирия – да ги помирява. Правителството на Борисов очерта Харманли като място за голям лагер за 1000 души и за целта отпусна 200 000 лв. от нашите пари.
- Но това означава ли, че сегашното подкрепя тези действия?
- Твърдя, че то продължава тази политика. Очевидно има някаква договорка границата да бъде отворена. Граница, дълга 245 километра, а била охранявана, казват, от 45 полицаи!
- Въпросът е дали вие не правите прекалено паникьорски изказвания, защото половината от тези хора не искат да останат тук.
- Те вече са в България. Дори ако оцените моята позиция като паникьорска, тя би била напълно оправдана, защото те вече са тук, а правителството крие колко са, говори евфемистично, уклончиво.
- Докога ще търпите правителството да крие? Какъв е прагът на вашата търпимост?
- Ще използваме всички позволени от закона средства, ако щете парламентарни питания, ако щете парламентарен натиск, ако трябва ще се организираме заедно с други партии, които мислят като нас и организации за гражданско неподчинение, за граждански протести. Не можем да позволим 10 милиона лв. на месец да отиват за осигуряване на комфорта на „бежанци“, влезли незаконно в България. Конституцията в чл. 27 казва, че даваме закрила само на законно пребиваващи, които са гонени за това, че „защитават международно признати права и свободи“.

*В предаването „На светло с Люба Кулезич“, излъчено по Нова ТВ на 6 октомври 2013 г., със съкращения
PMEmail Poster
Top
Ванина
Публикувано на: 21.10.2013, 10:19
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



QUOTE (Йордан_13 @ 21.10.2013, 0:13 )
User posted image


Това е една българска жена. И това е актуалното и състояние днес. И напук на краставата кучка Сталинка Георгиева, ще кажа: 1000 лева за бежанец, а някой лев, държавна помощ и жилище за тази жена? В този ред на мисли искам да поясня на глуата еврейска кучка Сталинка Георгиева, какво означава "България за Българите". "България за Българите", означава ето тази жена да има свое собствено жилище, достойна пенсия, с която да може да пътува из чужбина на тия години, както западните крастави бабушкери. И да помага на младите за гледането на децата. Това е "България за Българите". А това, че 2 млн. българи работят в чужбина, за да ранят останалите в България, също показва необходимостта България да бъде на Българите! те с аизбягали, защото са почувствали, че България вече не е тяхна Родина, а мащеха, която ги прокужда. Българският Саракт обнародва Указ, с който превръща Кристалина Георгиева в "персона нон грата" на Българската Държава.

София, 2009 или 2010 бе, когато редовно се връщахъ късно отъ втората си работа, стремейки се да хвана последниятъ влакъ на метрото, минавахъ покрай червената черква Св. Георги до президенството. Беше зима, снягъ, ледъ, минусъ около 7-15 градуса. И тя бабата съ своята картонена къща все тамъ бе. Мисля че е същата баба. Интелигентна жена работела е като медицинска сестра, обслужвала е военните. Тя ми сподели историята си. Цигани убили сина й, нарязали са го на парчета и оставили са го въ чувалъ. След което изгонили нея отъ къщата й и се настанили въ дома й, открадна ли са й паспорта и документите и присвоили си правото да получаватъ пенсията й. Казахъ, и защо не се обърне къмъ властващите, за да търси правата си. Многократно опитвала, и чакала, но никакъвъ отговоръ. Бяхъ потресена, не толкова отъ циганските зверодеяния, колкото отъ бездействието на управляващите.

http://eltimir.ovo.bg/news/blgarska_baba_z.../2013-10-19-355
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.10.2013, 11:03
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06






Цветлин Йовчев: "Бежанците са национален проблем и ако не го решим заедно, няма да го решим". Цветенце, маминко, ще решаваме заедно въпросите с вас, само, когато заедно делим парите;))) Не може вие, да управлявате, за да крадете българският народ, а кога стане напечено, чак тогава да се сетите за Заедността! Заедността не се гради за един зор или за един ден!
Българският Саракт е призовал Българите да окажат отпор по всякакъв начин на емигрантите, дори със саботаж на пребиваването им тук. Така, че, Цвятко, не се учудвай, че редица кметове ти дават отпор. А тепърва предстои Българският Отпор. (От отпарям - съдирам задника на врага от секс).
Taкa, че, ще търпите негативи от чужденците, не ние, а вие.


Да се подготвим, ще търпим негативи от бежанците!
Йовчев: "Не може да продължим да се замеряме с кал"

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2013/10/22/d...ejancite.203469
PMEmail Poster
Top
Фaнaгория
Публикувано на: 22.10.2013, 12:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 101
Участник # 840
Дата на регистрация: 24-February 07



Много ме е гнус като най-безочливо говорите за "последствия". Това не са последствия, неуважаеми управляващи! Това е причината, поради която тук безконтролно се наливат ислямисти. За да се постигнат последствията! От години слушаме "мъдри съвети" от типа "Ние ще си правим каквото искаме, а който не му харесва, да се маха от България". Сега стана ясно за какво. Демек който остане, ще му пратим главорези, щото не можем да чакаме повече. Червеи долни!


--------------------
?????? ??????????????????.
?? ?????? ????????????????.
PM
Top
Фaнaгория
Публикувано на: 22.10.2013, 21:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 101
Участник # 840
Дата на регистрация: 24-February 07



Ей ви още "негативи", при това запланувани. Кои ли са тези общини, заинтересовани от настаняване на бежанци в обезлюдените им села? Че и ще ги ОЗЕМЛЯВАТ???? Не се нараздаваха на земя тези безродници. Спрете се бе!

QUOTE
Какви са перспективите за интеграцията в българското общество на сирийските бежанци?
Тези от тях, които желаят, ще продължат пътя си към други държави от ЕС. Но ако получат статут на бежанци, до няколко месеца ще им се наложи да се върнат у нас.
Тези, които получат единствено хуманитарен статут, ще могат да заминат в друга страна, само ако получат от там покана от роднини или приятели. Оставащите в България преди всичко ще преминат обучение по български език. В него ще се включат и центровете на общините, заинтересовани от заселването на бежанците на своя територия. Много са тези български общини с обезлюдени селища. Там ще се раздават празни къщи и ще има процес на оземляване.



--------------------
?????? ??????????????????.
?? ?????? ????????????????.
PM
Top
Канатица
Публикувано на: 29.10.2013, 15:42
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Малко юридически аргументи против шоуспектакъла, който целия български народ гледа от известно време и ще си пати тепърва заради късогледството и прототията си:
QUOTE
Закрила на бежанците в България се предоставя съгласно Закона за убежището и бежанците (ЗУБ), който до голяма степен възпроизвежда принципите на Конвенцията за статута на бежанците, приета на 28.07.1951 г. от Конференция на пълномощниците при ООН и ратифицирана на 22.04.1992 г. от българското Народно събрание (НС). Съгласно чл. 4, ал. 5 от ЗУБ (възпроизвеждащ чл. 31, т. 1 от Конвенцията), чужденец, който е влязъл незаконно в България, може да поиска закрила като бежанец, ако пристига „направо от територия, където са били застрашени животът и свободата му“ и ако веднага след пристигането си се представи на компетентните органи, като посочи уважителни причини за своето незаконно влизане и пребиваване в страната. Към настоящия момент България не граничи със страна, която да застрашава живота или свободата на когото и да било, а Сирия – доколкото е известно от географска гледна точка – не граничи с България.


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
18j
Публикувано на: 1.11.2013, 13:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



В Ковачевци, Радомирско - село със 150 жители докарали 300 бежанци с 4 родилки и ги настанили в даскалото където щяха да учат българските деца ако нямаше геноцида.. От първия ден започнали да влизат по дворовете да обират ябълките и да крадат кокошките. Толерантност ли? Боклуци мръсни. И полицията вдига рамене... тия мухльовци. Пожелавам им да им режат главите на жените и децата им пред очите им преди да ги набият на колец самите тях. И да си спомнят как са повдигали рамене като олигофрени. Но не би. Ще изчистим сганта преди това. А всичкото полицай дето е вдигал рамена отива да дрънчи камънак вовеки.


Иначе далаверата е огромна. Прибират пари помощи от европата - регистрират бежанци, после ги карат на западната ни граница за иснос и прибират помощите за изнесените у джоба. Това са десетки милиони на месец от нашите данъци и от данъците на всички европейци. И какво се оказва - нашите политици пак доказаха че сребролюбието е в основата на всяко зло. Надявяли се ония които все пак остават да не започнат да колят българите. По-скоро изобщо не разсъждават. На вътрешния министер като му чуеш отговорите за бежанците - тоя е за утрепване с тояги майка му деба и невръстеник.

А Ковачевци е под смъртна заплаха. За 1 нощ може и да не остане ни един българин в селото ако активират муджахидининте.

А в София има вече 300 които са нелегални, не са сирийци, отказано им е убежище, изгонени са от приюта в Овча Купел и те са се занесли около джамията пребивават. И полицията вдига рамене. И за тях същото като за радомирските мухльовци.
В Европа за която блеете такива ги екстрадират със самолета до 24 часа. Еми не сте за Европа - няма и да стигнете. Ще има Саракт!

Накрая народа когото тероризирате ще ви изколи всичките - и министрите, и полицаите, и ваще любими муджахидини. Това е нашият джихад - свещена война е това!


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



http://news.ibox.bg/news/id_1029954541

От ВМРО дават една седмица ултиматум на управляващите „да изчистят държавата" от нелегални имигранти.

Повод за това стана опит за грабеж тази нощ, с неясен извършител (обявен първоначално от войводите като афро-арабин), при който в центъра на София 20 годишна студентка е била наръгана над 10 пъти и в момента се бори за живота си в Пирогов.

Десетки граждани и привърженици на ВМРО се събраха на улица Пиротска, където се е разиграла кървавата драма, за да изкажат подкрепата си към семейството на раненото момиче и да се възпротивят срещу потока на нелегални имигранти в страната ни.

Заместник-председателя на ВМРО и общински съветник Ангел Джамбазки, бе категоричен, че ако до една седмица центърът на София не е изчистен от подобни индивиди, то ВМРО лично ще се разправя с тях.

„От днес нататък отказвам всякаква отговорност за събития, които може да се разиграят и за потърпевши „сирийци". Или ще има ред в държавата ни, или ще играе сопата, заплаши Джамбазки.

Той разказа че всяка вечер в района на центъра около джамията в София нелегални имигранти участват в побоища и нападения над жени. Джамбазки подчерта че става въпрос не за сирийски граждани, които бягат от война, а за криминално проявени лица, предимно от Алжир и Северна Африка.

Джамбазки обвини за случващото се „бездействието и бездушието на мерзавците, които управляват държавата".

За конкретния случай, заместник председателя на ВМРО разказа, че нападнатото момиче се казва Виктория и от 11 години участва в ансамбъл за народни песни и танци „Гоце Делчев". Младежите от състава също бяха дошли, за да изкажат подкрепата си за своята приятелка.

По думите на Джамбазки, младежите, които провеждат сбирките си в района на джамията всяка вечер са обект на подвиквания и задявки от страна на нелегално пребиваващи у нас лица.

Джамбазки обеща, че това няма да е последната публична проява в знак на несъгласие със случващото се.
Той призова всички софиянци да се съберат утре в 1 часа при пилоните на НДК и да донесат със себе си по един бял лист, на който да пише Вики. Очаква се акцията да прерасне в протестно шествие.

Джамбазки обяви, че според него нападателят е от северноафрикански произход и е алжирец.

Междувременно МВР съобщи, че нападателят е разкрит и се провежда операция по задържането му. Не се уточнява самоличността му.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ако МВРО извади "сопата" и аз идвам с моята. Призовавам всички българи да си вземат "сопите". Трепане на антибългари му е майката. А антибългарин не е само негрото и сириеца, антибългарин е и оня, който ги подкрепя! След като ги изтепаме, се придвижваме към Парлама- менто. Там също има едни антибългари за тепане.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (16) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020