www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Българският и първият Кивот на Завета


Страници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Българският и първият Кивот на Завета
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ти се смееш, ама отвътре те изяжда злоба. Ама смей се, то поне простотията си е още законна.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
JulesW
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 60
Участник # 871
Дата на регистрация: 11-March 07



Айде сега синко , кажи ни какво точно е езичество , защото за мен е малко непонятно как го свързваш с тангрианството. И освен това всичко в този свят става заради парички така ли ? Ами че те тези дето воюват и се опитват да ни унищожат имат толкова пари и материални богатства , че още 100 живота няма да им стигнат да ги изхарчат. Защо тогава ламтят за Българската земя и Българската история ? Какво ги интересуват нашите тайни щом всичко опира до пари ?!

Редакция : Запознат , като почнеш да триеш изтрий и моите постове , благодаря ти.
А ако някой наистина се интересува , а не е по поръчка тука - има си секция материали и предишни теми в които са разисквани същите въпроси.
Бъдете живи и здрави!
PMEmail Poster
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



А бе тоя плъх не е никакъв християнин. Не му се връзвайте на провокациите. Той ако беше християнин, щеше да си гледа християнските работи, а не да идва тука и да ни дразни. Като че ли БПЦ е цъфнала, та вързала, та нас идва да оправя.

п.п. Не му отговаряйте. Като изтрия неговите, вашите постове остават висящи после.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Предпоследният пазител на Книгата на Завета, когото познавах беше един скромен ловешки свещеник. Православен свещеник, който не можел да служи на погребения, защото плачел заедно с близките на починалия. Какво знаете вие и как можете да коментирате? Да, аз знам нещо, но вие ме прогонихте. Не казвайте вече, че вие сте от нас, и че ние сме от вас. Нека се изпълни предсказаното.


--------------------
PM
Top
monforte
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 10
Участник # 1 132
Дата на регистрация: 7-September 07



QUOTE (JulesW @ Sep 7 2007, 03:03 PM)
Айде сега синко , кажи ни какво точно е езичество , защото за мен е малко непонятно как го свързваш с тангрианството. И освен това всичко в този свят става заради парички така ли ? Ами че те тези дето воюват и се опитват да ни унищожат имат толкова пари и материални богатства , че още 100 живота няма да им стигнат да ги изхарчат. Защо тогава ламтят за Българската земя и Българската история ? Какво ги интересуват нашите тайни щом всичко опира до пари ?!

Редакция : Запознат , като почнеш да триеш изтрий и моите постове , благодаря ти.
А ако някой наистина се интересува , а не е по поръчка тука - има си секция материали и предишни теми в които са разисквани същите въпроси.
Бъдете живи и здрави!

ЙулесВ, тенгрианството не е ли езичество? Вие претендирате че не е, (и то вашето наистина не е) Истинското тенгриянство при тюрките си е било един пантеизъм, на тотемично ниво. Е сега това вашето не знам как може да се окачестви, ама не е точно религия. По скоро кой каквото си иска това си добавя към кашата. Естествено много от нещата подсъзнателно сте ги вмъкнали от християнството и йудейството, Това че уж сте монотеисти примерно. Някакъв кивот сега изкарахте, после и може и един месия да си спретнете, ама това няма никаква връзка с оригиналното тюркско тенгриянство. И не мислете че си имате религия, а по скоро имате системка за избиване на душевните комплекси. Извинявайте за грубия тон пичове, ама на мен не ми пука за заблудите ви. Правите се на вълци, а сте си овце.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Невежи глупако, по-добре се запитай дали вашето така наречено "християнство" не е Тенгрианство.


--------------------
PM
Top
monforte
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 10
Участник # 1 132
Дата на регистрация: 7-September 07



QUOTE (Елтимир @ Sep 7 2007, 08:31 PM)
Невежи глупако, по-добре се запитай дали вашето така наречено "християнство" не е Тенгрианство.

Елтимире, християнството никога не е било тенгриянство, ти го знаеш мн. добре. Аз също. Пичовете тук обаче не са много на ясно.
На курса не те ли научиха че лъжата и милион пъти повторена си остава лъжа а не истина? Предполагам че са ти спестили това. Нищо, аз сега ти казвам. Тангра никога не е бил никакъв български бог, и няма никога ни да бъде.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, прав си, monforte, Тангра, Греещият Ден никога не може да бъда български Бог, защото Тангра е Истината и Съвръшенството. Какво остана днес от България? А от Българите?


--------------------
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



7.sharatim.co.il, това не е обществен форум, а форум на Движението и никой не е длъжен да си губи времето да ти обяснява елементарни неща.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
monforte
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 10
Участник # 1 132
Дата на регистрация: 7-September 07



QUOTE (Севар @ Sep 7 2007, 09:36 PM)
7.sharatim.co.il, това не е обществен форум, а форум на Движението и никой не е длъжен да си губи времето да ти обяснява елементарни неща.

И какво сега? Чифут ли съм че влизам чрез израелско прокси? То просто е най-удобно бе пичове. (и доста е бързо честно казано)

А пък и голем кеф става като си представя как си правите изводи за чифутски конспирации.
PMEmail Poster
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



monforte - наистина си невеж глупак. даже не само че си глупак, ами си и идиот. Елтимир е изписал хиляди постове със информация в тях. А ти кво си писал? 8 поста от сорта: "християнството не било тенгиянство", Елтимир го знаел, ти си го знаел, тенгиянството било езичество, някви тюрки, някъв "бог хан Тангра"??? хем бог, хем хан??? Така и баба може. monforte - ти си идиот, това и Елтимир го знае и ти го знаеш и аз го зная. И то много добре го знаем всичките. Хайде сега докажи че лъжа. Ако не можеш да докажеш че не си идиот, значи СИ идиот. Може да ползваш нещо от християнството, мюсюлманството, юдаизма за да докажеш че не си идиот. В противен случай може да се смениш ника на "ИДИОТ И НЕВЕЖ ГЛУПАК".


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
monforte
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 10
Участник # 1 132
Дата на регистрация: 7-September 07



QUOTE (ime @ Sep 7 2007, 09:46 PM)
... А ти кво си писал? 8 поста от сорта: "християнството не било тенгиянство"...

И какво? Тенгиянство ли е?
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Супер, копелета! Значи честваме Рождество Христово през декември за родения през март Христос. Много съм тъп, изглежда, но я ми го обяснете, хрстияни? Също ми обяснете защо празникът се нарича Коледа? А? И защо се принася в жертва прасе, което според юдеите е животно-табу? Май наистина съм мгого тъп, ама нещо не мога да схвана.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Само забележка. Приятелска. Според Талмуда, Юдейското Свещено Писание, да хапнеш от свинско месо е по-голямо престъпление, отколкото да убиеш милион не-юдеи. Е??!?! Аз не съм юдеин и не го приемам. А вие? Ако вие не мислите, че нашата цена е една милионна от цената на едно прасе, значи вие сте антисемити и расисти. Хайде да ви видим, копелета, шибани, които защитавате еврейските расссссссссисти!


--------------------
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



monforte - докажи ми че не си идиот. кво пишеш простотии? всеки може да ръси измислици, не само ти.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020