www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Провокациите на Пламен Пасков


Страници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Провокациите на Пламен Пасков
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2013, 15:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В този форум 2-3 човека поливат с лъжи и клевети от години мен, и семейството ми. Заплашват ни с убийства, публично, и документирано при това
====================================================
Аз от съдебно дело не се плаша, обичам съдебните зали и адвокатските раздумки. То е като един вид трибуна за пропаганда. Имам право на защита, ще си изложа аргументите. Друг е въпроса, че няма да положа клетва при започването на делото, тъй като републиканските съдилища са невалидни. Не се заклевам в Мамона.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 18.1.2013, 15:41
Quote Post












QUOTE
Изгонвайки, и охулвайки грозно и долно самите създатели на този сайт: както идеологическите, така и технологическите

И понеже Псков продължи с това, макар като върл противник на Движение "Воини на Тангра" не би трябвало да му пука, да попитам първоначалните създатели на сайта какво мислят и те. Елтимир като един от тях си каза мнението. Но сега е момента да чуем и останалите някогашни админи и модератори. Ако тогава са се подвели по кротките и меки приказки на въпросния "участник" в Движението, какво ще кажем за тоя бисер?
"Тангра наказва жестоко и безпощадно, като първо отнема разсъдъка на...тенгрианите...превръща ги в злобни комплексирани сатанисти".
Зашото това не касае някой персонално. А се отнася за всички нас, за нашите убеждения, вяра и мироглед. Касае и още няколко милиона, които се самоопределят като тенгриани. Бях го писал на лична преди на един от тях. Не е лошо да си признае човек, че е сгрешил. 5 години трябваше да минат оттогава, за да си покаже зъбките тоя "тенгрианин" и патриот на юдейска служба.
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.1.2013, 15:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ще ми се и Севар да драсне два реда. Защото него го заплашиха да се махне оттук. После заплашиха и приятелката му. Дойде специално тук, вкъщи да ми го каже. Ами Запознат кой го заплашваше? Пък и други. Хунор, например. Да не говорим, че при мен имаше сериозен палеж, а после отказаха всякакво разследване. Дори Георги Жеков и някои други ме оклеветиха по разни телевизии, че съм се подпалил сам. И отказаха да пуснат моето придружено от снимки и сканирани документи опровержение. А тая работа без Службите няма как да стане. Айде да не напомням за Парадокса, той си беше ченге отвсякъде.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 18.1.2013, 15:51
Quote Post












Аз от съдебно дело не се плаша, обичам съдебните зали и адвокатските раздумки. То е като един вид трибуна за пропаганда. Имам право на защита, ще си изложа аргументите
___________________________________________________________________

За това няма да заведат съдебно дело. Но ако беше отишъл както те подмамваха хората му и не се стърпиш да го хванеш тоя урод за гърлото - тогава със сигурност разработката щеше да е успешна. Пасков ще дава интервюта на еврейката Бнатова по БТВ, разплакани девойки да вият колко неотoлерантно е тенгрианството и т.н. Въобще, щяхме да се нагледаме на трагедии с една-единествена цел, да компрометират старата Вяра. Защото в условия на пълна безидейност, само тя остана читава за българите в разпадащата се република. Именно Тенгрианството е главната заплаха за уродите. Семинари няма да организират за кришнари, ислямисти или юдаисти я.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2013, 15:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 18.1.2013, 17:51 )
Аз от съдебно дело не се плаша, обичам съдебните зали и адвокатските раздумки. То е като един вид трибуна за пропаганда. Имам право на защита, ще си изложа аргументите
___________________________________________________________________

За това няма да заведат съдебно дело. Но ако беше отишъл както те подмамваха хората му и не се стърпиш да го хванеш тоя урод за гърлото - тогава със сигурност разработката щеше да е успешна. Пасков ще дава интервюта от на еврейката Бнатова по БТВ, разплакани девойки да вият колко неотлерантно е тенгрианството и т.н. Въобще, щяхме да се нагледаме на трагедии с една-еидинествена цел, - да компрометират старата Вяра. Защото в условия на пълна безидейност, само това остана на българите в разпадащата се република. Именно Тенгрианството е главната заплаха за уродите. Семинари няма да се организират за кришнари, ислямисти или юдаисти.

А, до болница няма да се стигне. Няма да вкарва в преразход здравната система, я. Има много други хора, които се нуждаят от парите за лечение, отколкото Псков.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Не разбирам защо тук се търпи тоя спам. Едно и също, копи пейст стотици, ако не и хиляди пъти из всякакви сайтове и форуми. Написано бездарно, вулгарно и само отблъсква читателите При това няма абсолютно нищо общо с темата. Ако някой смята България за кочина, значи смята себе си за свиня. Поне така го разбирам.
Да, в Русия върхушката е юдейска, също като у нас. Но руският народ се бори за свободата си. Вижте тая галерия със снимки:
http://via-midgard.info/news/in_russia/esh...nom-vrage-a.htm
Даже препоръчвам снимките да се качат и тук. А ние какво правим? Стоим със скръстени ръце и чакаме да се случи чудо. Чудеса наистина има, но те идват само когато са неизбежни. И Помощ има. Но тя трябва да се заслужи. Наготово нищо не се дава. Небесен Закон.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Татарина от Татар Пазарджик, го оставяме от време на време да разнообразява фона с нискостъблените си разсъждения и след това го трием. А снимките наистина си заслужават да бъдат свалени и качени в Галерия. Ще го направим.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 19.1.2013, 10:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



За снимките - чудесно! Вярвам, че си заслужава, много са добри.
А относно Русия пътят е друг. Да си въобразяваме, че ще унищожим Русия е лудост. Но можем да направим друго. Да я принудим да признае нашето Духовно върховенство. Няма да е толкова трудно. Колко велики руснаци са всъщност Българи по произход? Пълководците Суворов и Кутузов, например. Прославеният генерал Гурко е българин. Или пък писателят Лев Толстой. Половината руско дворянство е българско по кръв. Не напразно след болшевишката еврейска "революция" толкова много белогвардейци се устремяват именно към България.
Да не говорим, че в Руската федерация живеят над 24 милиона чистокръвни българи. Това е по данни на доц. Татяна Яруллина, също Волска българка. Омъжва се за наш, Дунавски българин и остава да живее в България и след смъртта му.
Същото се отнася и до Украйна. Антиш666 ми е пускал украински песни, които са неразличими от българските. Самото име на тяхната столица Киев няма превод от съвременния украински език. Но да си спомним нашата диалектна дума кинем, късам. Основаният от брата на Кан Кубрат Киев означава "откинат", "откъснат".
а нас не ни трябва вражда. Руснаците също като нас страдат под еврейско робство. А времената са такива, че трябва да забравим стари вражди и противоречия и да преминем към единение. И тогава ще се сбъдне старото предсказание, че български и руски войски ще влязат заедно в Цариград.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Пламен Путков Писков осквернява "Сказание за Чулман" в една фейсбук група "Християнство БГ"

1. Мария Атанасова
Ето откъде евреите са си съчинили преселението

…(60) Там тя (Умай ) се появила
в образа на кошута
и наредила на българите
да я последват по дурбуна…
…(71) По този дурбун Умай
извела хората
направо до брега на Кара-Дингез
и тук се обърнала към Чулман:
___
За евреите не знам...този епос е поне 20 и кусур века компилиран след техните писания... И не са ми интересни в момента, в случая...

Мария, имам няколко въпроса:

1. Защо Умай е в скоби? Има ли я, или я няма в оригиналния текст? Коя е тя?

2. Колко български думи и названия ти видя в този епос?

3. Сигурна ли си, че в "оригиналния" епос Тангра не е изписан като Тенгри?

Според мен отговорите на тези въпроси ще ти дадат отговор на главния въпрос: този епос за българи ли е, и може ли да с еприеме като сериозен и заслужаващ доверие източник?



2. Пламен Пасков

Мария Атанасова: Пламене, съжалявам, че си останал с грешно впечатление , но едно по - едно: Умай е в скоби, аз го вмъкнах, за пояснение за да не копирам целия стих. Пропуснал си ми ей този коментар : '' Ей, велики са : МАДАРСКИЙ КОННИК– ВЕЛИКИЙ ПАМЯТНИК
БУЛГАРО– РУССКОЙ ДРУЖБЫ. Слагам точка.
___
Не съм го пропуснал, видях го.
Въпросът с ентусиазъм и антиентсуиазъм, изобщо, с емоции, не се решава. Нито се изчерпва. По принцип, имам предвид.
По следващите ти въпроси, съвсем накратко:

Мария Атанасова Този епос може наистина да е за Българи, но не е нашия епос.
___
Съгласен.

Мария Атанасова Айде сега ти ми отговори:
- факт ли е, че там Българии е имало и още има;
___
Имало е. За 1 съм сигурен. За другите имам вече определени съмнения, въпреки, че на времето и аз бях много убеден.
Сега обаче няма.

Мария Атанасова - факт ли е, че царе от там са ни основали държавата и до Тервел са все от същата ''кръвна група''?
___
Изобщо не съм сигурен, че там има основаване на България.
Има основаване тогава, когато нещо го няма.
Ако именникът е верен поне в частта за нашата династичност, то Старата Велика България е основана през 165 година, от Авитохол. Къде точно, аз лично не знам.
Но на база на преки и косвени доказателства съм приел една карта като най-точно описателна за приблизителните граници на тази Стара България.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=101...&type=3&theater
Когато обаче една империя се разцепи на 2, или повече части, заради силни въздействия, това не е равно на основаване.
Пресен пример: Османската империя и Турция. Босна, част от Унгария, и част от Южна Украйна (за България си знаем), не са Турция, въпреки, че са били в османската империя. Даже не са от същата религия, за народностен признак си го знаем и без напомняне.
Мароко, Алжир, Северна Африка и близкия Изток, въпреки, че остават в сферата на исляма, също не са нито турци, нито Турция.

Не знам, защо слагаш Тервел като граничен маркер за "кръвна група".
Бих се радвал да поясниш.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.1.2013, 10:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image

Мотив "Бойче" (Дърво на Живота) от капанска носия. Дървото на Живота в древнобългарския епос "'Сказание за Чулман" се нарича Бой Терек (Дирек). Много важна връзка. Най-важното от всичко е, че агентът на ГРУ - Пламена Пискова, пак ще твърди, че в Русия няма българи.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 27.1.2013, 17:51
Quote Post












Най-важното от всичко е, че агентът на ГРУ - Пламена Пискова, пак ще твърди, че в Русия няма българи.
------------------------------------------------------------------------
Така е, НКВД за една нощ през 1920г. раздели Булгария и я прекръсти на Татарстан и Башкиростан. Що пък съвременните им служители да не изкарат този Българин нубиец например. smil4334aa44c7e89.gif
А това, което учи казанската история
«То бо бе преже земля болгорец малых за Камою, промеж Великая реки Волги и Белыя Воложки… А большие болгары на Дунае…» не е верно. Което пък виждате на снимката от Казан е оптична измама. Щом агент НКВД Пскова говори че няма такова нещо, значи няма
User posted image
Top
anti666
Публикувано на: 27.1.2013, 18:37
Quote Post












В Киргистан наскоро се опитаха да осъдят един тенгрианин, основател на бойна школа за "насаждане на религиозна омраза". Щото отричал исляма. Та по този повод цитирам изявлението на главния мюфтия на Киргистан, Чубак Жалилов. Не намирате ли удивително сходство с приказките на организатора на семинар на 7000км. Какво ли толкова им пречи небесната Вяра?
QUOTE
Тенгрианството не може да се счита за религия. Това са интереси само на отделни групи. Някои утвърждават мнението, че за да се придържа човек към националния си манталитет и уважение, трябва да е тенгрианин. Това е неверно.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.1.2013, 18:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 27.1.2013, 20:37 )
В Киргистан наскоро се опитаха да осъдят един тенгрианин, основател на бойна школа за "насаждане на религиозна омраза". Щото отричал исляма. Та по този повод цитирам изявлението на главния мюфтия на Киргистан, Чубак Жалилов. Не намирате ли удивително сходство с приказките на организатора на семинар на 7000км. Какво ли толкова им пречи небесната Вяра?
QUOTE
Тенгрианството не може да се счита за религия. Това са интереси само на отделни групи. Някои утвърждават мнението, че за да се придържа човек към националния си манталитет и уважение, трябва да е тенгрианин. Това е неверно.

Смърт чрез обесване на главния мингия на Киргизия Чубака Жалил недожалил smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.2.2013, 20:35
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Национал-цоциалиста Иво Антонов, подкрепя лекторията на Писков. На въпроса ми: "Антонов ти подкрепяш ли инициативите на агента на ГРУ Пламена Пиздова Пискова?" отговор не получавам. Почва да става интересно. Национал-цоциалист подкрепя лектория на комунист, която е срещу Тенгрианството. Кажете сега, че не става въпрос за ченгеджийско-агентурна масовка. Ако някой ни предостави повече информация за този Иво Антонов, ще се сме му благодарни. Много ми е съмнителен.

User posted image

А ето и едно мнение в наша подкрепа:

"От това което прочетох, повечето неща ги приветствам, защото това е показател, че българина вече започва да проглежда. Но има 2 неща, с които не съм съгласен: 1-во Анонимния латински хронограф датиращ от 354 г.н.е. е открит в имперската канцелария в Рим не означава, че България е създадена през 354 г. Създаването на Велика България е посочено в именника на българските Канове. Първия владетел е Авитохол. Дата е малко спорна, според едни историци това е 152 г.н.е., а според друг около 163 г. н.е. Но в този анонимех латински хронограф българите са спомената на последно 12-то място. Това е защото народите са изброявани от запад на изток и това съвпада с периода, когато българите са владеели тогавашна Бактрия. 2-от с което не съм съгласен е за религията им. Танграизма е български патент. Те не са били езичници в съвременното разбиране на тази дума, защото Танграизма е монотеистична религия. Различни автори по различен начин датират началото на Танграизма. Но повечето са на мнение, че е преди монотеистичната религия създадена от Аменхотем VІ-ти през 14 в.пр.н.е., даже е по-стара от еврейската монотеистична религия, защото тя е създадена от Мойсей, независимо че се цитира Авраам, като тяхен праотец. "
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.2.2013, 20:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Анти-тенгрианин! Няма друга присъда, освен "смърт чрез обесване"

User posted image

М-да, он был в Москве. Интересна, очень интересна...
User posted image
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020