www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Провокациите на Пламен Пасков


Страници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Провокациите на Пламен Пасков
Йордан_13
Публикувано на: 26.3.2015, 19:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Един ден истината излиза наяве. Може да не съм разполагал с факти, но интуицията ми е безпогрешна. Е, и фактите дойдоха. Нали, не коментирам какво въпросният субект е казал в интервюто, вие се досещате какво коментирам. Никога не си бих сложил цитат от въпросният субект в сърцето или на стената във Фейсбук или пък негова бележка. Тук няма нищо българско, макар, че се коментира българска история и т.н. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 26.3.2015, 20:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Само да добавя кой стой зад сегашната pravda.ru, където списва Псков. Кратка справка ни показва, че е яростно про-кремълска, с директор някой си Вадим Горшенин. Този Горшенин пък се оказва ченге, разбирай кагебешник и шеф на щаба на бившия президент с израелско гражданство Медведев (крипто-име Мендел).
Така че яростните антитенгриански позиции на Псков са спуснатите от Хазария опорни точки. Интересно е, че българската медия, в която пък се вихри тук е Алфа, телевизията на Сайдеров. Който също в момента яростно смуче хазарски рубли. Така че отново опираме до извечните ни противници - хазарите.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 26.3.2015, 20:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Тук в сайта преди време беше публикувал един от приятелите, после станал негов върл враг - Димитър Радев - votan. Той също не е на средния свят, неговата личност няма да коментирам. Едно обаче е сигурно, че той като част от системата някога много е пътувал и е бил достатъчно добре информиран. Всъщност от него за първи път Елтимир чува за заповедта на Ротшилд, България да бъде унищожена до 2030г. Ето една извадка от коментара му някога в сайта. Нямам никакво съмнение, че наистина е било така;

Моят интерес към тази тема възникна спонтанно преди 30 години.На "сука"т.е. покрития пазар в Дамаск влязох в един антикварен магазин и започнах да ровя из книгите. През това време антикварят,старец с дълга бяла брада, ме наблюдаваше с нескрито любопитство. Започнахме разговор и той ме попита какво конкретно търся. Аз реших да се пошегувам и му казах,че търся нещо по-конкретно за техните врагове - евреите. На въпроса му от къде съм, отговорих: "България, но надали знаете къде се намира моята страна". Изумлението ми бе огромно,когато този стар арабин с по детски щастлива усмивка отговори:
"Г-не, не само че знам къде се намира България, но и мога да ви кажа, че ако за вас ние с евреите сме врагове, то вие, българите сте сто пъти по-големи врагове с тях!"
И започна да разказва.....
"Те ви преследват и ви мразят от 3,000 години и няма да престанат, докато не ви унищожат!"
И се започна ... В продължение на три дни от сутрин до вечер седях в малкото дюкянче, слушах и сменях касетите в касетофона,а старецът не спираше да говори.И всеки път,когато питах:"Баба,а това ти от къде го знаеш?",ми се отговаряше: "От моя баща,а той от неговия баща". И накрая на всеки разговор завършваше с думите: "Синко,нали разбра,става въпрос не за нашите братовчеди -
сабрите/сабра или хебрю = евреин /,а за ония ,рижавите, заради които вашият народ е дошъл в Европа, ХАЗАРИТЕ !
PM
Top
anti666
Публикувано на: 30.3.2015, 17:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



ВОЛЕН СИДЕРОВ СРЕЩУ БЪЛГАРСКИЯ БОГ
Предаване от 12.10.2014, ТВ Алфа

Както знаете, и Пасков и Сидеров в момента ги захранва един и същ хазарски център от Кремъл. В това предаване ще може да се насладите на една мерзка симбиоза между двама "радетели на истината". Радетели, които успяха да излъжат доста хора да им повярват и продължават да го правят.

Сега, според опорните точки, спуснати от Хазария, Пасков както и Сидеров го играе на "умерен" националист, който напълно безкористно иска да разкрие на българите "истинската" и "неподправена" история. И най-вече, да опровергае "лъжите" за Тангра и пресече от корен засилващото се влияние на Старата ни Вяра. Срещу българското Тенгрианство от десетилетия е наложена информационна завеса, но не и срещу душманите му. Сами виждате каква омраза се излизва към Стария ни Бог, към синьото Небе и всичко сакрално, в което са вярвали предците ни.
Псков няма да направи предаване срещу майнехенството, йеховизма, орфизма или там каквото искате. Не, ударът е насочен срещу Тангра, Богът на българите!

Много скоро ветеринарният доктор ще издаде и съответната книга. Явно са сметнали, че телевизионните му изяви не са достъчни. Има купища пари, вероятно от лечения на кученца, защо пък и да не го направи? Книга за Тенгрианството няма, но скоро ще четем книга против нещо, което ужким го няма.
Разбира се, книгата на Псков, както и изявите му са от чисто морални подбуди, да не си помислите нещо друго! Въобще, този господин систематично си оформя имиджа като борец за истината, който в комбинация с хазарските рубли трябва да го изстреля в голямата политика.
След изчерпването на Атака, евреите се опитват да правят ново ГМО политическо уродче с квазинационалистическа закваска. Много от тия се опитваха чрез Движение "Воини на Тангра" да влязат в политиката.

От няколко години официално обявихме, че нямаме никакво намерение да правим партии или да участваме в политическата система на републиката. Единствено, което искаме и правим е тази система да умре. Така тук тия типчета, които си мислеха, че ще сме им трамплин за голямата политика изчезнаха. Просто не сме удобна среда за паразитиране. Но случаят с Пламен Пасков си остава висящ. Неговото кредо е да изгражда за себе си образ като борец за истината. Така както направи и вожда Сайдеров през 2003-4 чрез ТВ Скат и парите на Сашо Дончев (ГАЗПРОМ).
PM
Top
anti666
Публикувано на: 30.3.2015, 17:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Та точно по този повод имаме една молба към предишните админи на сайта. Визирам не само Тачо (Запознат), но и другите които през 2009г. се опитаха да направят ново сайтче с нови правила и скрити администратори. Получихме информация, че измежду тези нови админи/модове един от тях е бил .... Пламен Пасков. Това е много важно да го знаем. Имал ли е Пасков достъп до админския панел на сайта на Движение "Воини на Тангра"?

В сайта ни той имаше 666 публикации - факт, който в предаванията си удобно изпуска да спомене. Разбира се, ако бъде приклещен с такъв въпрос, готовият му отговор ще е "Ами още бях неориентиран, исках да разбера по-добре идеите им". Макар и неколкократно в сайта да се е позовавал в името на Тангра, да допуснем, че се е заблудило момчето smil3dbd4e5e7563a.gif И други такива са се появявали и изчезвали. В крайна сметка, човек носи Вярата в сърцето си и не е задължително да участва в Движението или този сайт, за да я споделя. Нали сме демокрация, всеки има своите виждания по въпроса и понеже повечето не са чували думата единение или субординация и си мислят че са най-прави. Все пак не сме секта и не може да налагаме насила идеите си. Това, докато си тече Геноцида - все пак така е било почти 12 века.

Уникалното с Пасков е, че никой от тия прелитащи екземпляри не си е позволявал след това публично да плюе Старата ни Вяра. Докато тук виждаме вече институционализиране на антитенгрианството, което явно е планувано на друго ниво - с участие на психолози, офицери от службите и еврейски кабалисти.
Никой от тези бивши участници не си е позволявал да иска и да му бъдат дадени админски права. С изключение на едно ченге от службите, подвизаващ се тук с аватара на Бафомет - Парадокс, който дори и той не се изявява публично като морален стожер на истината.

Тази информация за Пасков ни е нужна не да обвиняваме бившите админи за грешките си. Всеки допуска грешки, Пасков дори е делил хляб в дома на Данчо. Като, и ако, са му дали тези права, смятам, че не е от користни подбуди. Тогава московското ветеринарче добре умееше да се подвира с благи приказки и нормално е хората да са се подвели по тях. След 5 години вече се вижда, каква му е била целта тогава. Но сега е важно да знаем, защото където публикува моралният "стожер", навсякъде ще се знае, че се е опитвал да постави под контрол Движение "Воини на Тангра". Някак си, нали разбирате, не се връзва върл антитенгрианин да е администратор на сайт за тенгрианство. Освен, ако...
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.3.2015, 17:56
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Според мене професията му "ветеринарен доктор" е легендировка на ГРУ. Чисто и просто си става въпрос за агент на Хазария, но е вероятно да извадят някоя диплома за ветеринарна медицина, което всъщност си е парадокс и меко казано недоглеждане, понеже ветеринарен доктор да говори за духовността на българите, (защото идеята за Бога е и идея за Духовността) и след това за произхода и историята, при наличие на толкова много историци в Русия или в България, това е несериозно, за която и да е уважаваща себе си разузнавателна организация. Да ви кажа, кога идва при мене, (не знам поради какви причини, той обиколи всички сподвижници на Воините преди едно 8 години) въобще не ми се видя да е в час на тема Духовност. Меко казано си бе зле. Но аз съм "за" да си направят партия-антиТангра, за да разберат, че парите не са всичко и няма как да са по-властни от Духа. Най-хубавото е, че Духът не е в тяхно владение.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.3.2015, 18:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Книга за Тенгрианството няма, но скоро ще четем книга против нещо, което ужким го няма". smil4334ad1724132.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
================================================================
Не и е дошло времето за тази книга. Таз книга, трябва да седна да я пиша аз, а за това ми трябва абсолютно едногодишно спокойствие, Тиквата да умре и т.н. и т.н.
Трудно ще бъде да е компилационен труд, понеже всеки е на различно ниво и има различно виждане, на други, пък не им отърва моето. Затова има хиляди позовавания на Тангра и нищо сериозно по въпроса. В крайна сметка, тя ще е само храна за ума и удовлетворението на глада му. Едно твърде ниско ниво. В крайна сметка при последното преброяване, в България има около 2000 тенгриани. Това не е малко. Като се има впредвид, че аз не съм се отбелязъл при преброяването, не съм сигурен, дали въобще съм преброян като една офсъ от стадото smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.9.2015, 21:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ЧЕТИРИМА КАНДИДАТИ ЗА КМЕТ ПОДПИСВАТ ЗА ФЕЪР ПЛЕЙ НА ИЗБОРИТЕ
Тодор Тодоров /БСП/, Иво Димов /ГЕРБ/, Юлиян Семерджиев /БДЦ/ и Пламен Пасков /„Атака“/ подписаха Етичен кодекс.

http://i0.wp.com/izvestnik.info/wp-content...ichen.jpg?w=300

http://izvestnik.info/%D1%87%D0%B5%D1%82%D...B2%D0%B0%D1%82/


Е, виждате колко антисистемен играч е Пламката Пасков и каква е била цялата му тупурдия около "алтернативната българска история". ГРУ агентът на Москва, ще се цани за кмет на Димитровград. Всъщност, какво по-добро място от това Пламката да стане кмет;))) Димитровград - градът кръстен на московският еничарин, антибългарин (славянин) Георги Димитров, чието име, не е ясно защо не бе сменено. Не бе сменено! Пламка, кви са тия топки, майка;))) много ниско ти пада нивото - футболен фен и бираджия. Футбол, политика, чака-рака, чики-рика, па после се чудите, що нямате държава. Всички по стъпките на Тиквата. А сега и едно мачле друснете от името на "Димитровградските чакали";))) и изборите ви са в кърпа вързани.

Впрочем и на мене тая година ме сакаха за някакъв такъв пост. Елегантно им отказах. Не, че не съм аз човекът, който не е точно за тая цел, но смятам, че трябва да бъда търсен, когато АБСОЛЮТНО НИКАКВА АЛТЕРНАТИВА не се вижда от никъде. Сега, "алтернативи" много за вас, от които ще се разочаровате, както бързо сте се очаровали;))). Не ми е дошло времето за това и не си проигравайте Бъдещето, братя мои, като искате да ме използвате сега. Не, сега, не сега. Ама е тежко, ама е непоносимо. Ами, на мен не ми ли е тежко и непоносимо? Добрият ловец чака момента и никога не го пропуска. Сега съм с един чифт бельо на задника и мотика в ръката;))) Впрочем само да кажа на апаратчиците от различните политически партии и групировки, които искат да ме проиграят към днешна дата. Вижте това вече съм го минал, знам какво целите с тоя ход, но аз Бъдещето няма да го проиграя, а в това време, вие ще изпиете горчивата чаша със собствените си престъпления!

"Човек живее заради Бъдещето", когато знае за безсмъртната си същност, тогава миналото и настоящето са само спирки по пътя на преходният му образ. Първото, слагам в кавички, защото най-вероятно не съм го родил аз;))) в хилядолетията със сигурност и други са го казвали.
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 29.9.2015, 19:20
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Точно такива като Пасков са най-долните.Прави се на приятел, на един от нас, пише по 600 и нагоре коментара,уж се бори за справедливост,а сега ще си намърда дупето на кметското столче.Много евтино се продаде бе Пасков!Предаде Саракта за кметско столче?Или може би никога не си искал България да се издигне.Най-вероятно е това.
------------------------------
Днес изгледах един от най-смислените сериали правени някога,ако ги сравнявам с другите!Знам,че много правилни неща се казаха там!Част от финалната сцена гласеше това :

Драконът: Мерлин, нищо не можеш да направиш!
Мерлин: Провалих се!
Драконът: Не, млади магьоснико!Всичко, което мечта да изградиш се случи!
Мерлин: Не мога да го загубя!Той е мой приятел!
Драконът: Макар никой човек, колкото и да е велик, да знае съдбата си, нечии животи са предречени.Артур не е просто крал.Той е някогашния и бъдещ крал.Когато Албиона се нуждае най-много от величията си, Артур ще живее отново.
За мен беше чест да те познавам, млади магьоснико.Историята ни ще живее дълго в умовете на хората.


Единственно,когато човек живее за Бъдещето и искренно желае то да стане реалност, промяната ще настъпи.И поколенията с право ще възхваляват имената им.
България има неизброимо много такива величия.Преди време, всеки един беше такъв.Защото живееха за поколенията и следваха Повелите на Тангра!Бяха негови наместници тук на Земята и нямаше нещо,което да ги доведе до положението,в което сме ние сега.Загубата им беше чужда,непозната,противна.Победата беше най-нормалното нещо,беше в природата им.Част от самите тях.Те знаеха,че Тя им принадлежи.Те идваха на този свят като Победители.
За съжаление в продължение на повече от хиляда години Ние се проваляме.Такава бе орисията ни за това,че позволихме да приемем чужд Бог и идеология.Създадена от евреи.
Няколко години ни делят от заличаването ни като Държава и Народ.Така ще е,ако не го направим иначе.Така казваше Елтимир!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.1.2016, 22:25
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Публикувам го, само за да видите, докъде могат да стигнат, мажейки с баданарката върху духовната и политическа история на българите, античките ристиени:



4. bezistena - Няма спиране лавината и потопа на Блгарския Дух,Гений,Истина и Феноменно Познание!
07.09.2014 14:08
Чудесно интердисциплинарно изследване,Приятелю,достойно за академичен фундаментализъм на истинската Българска=Световна история,което скоро и ще стане!
Ние ще продължим и задълбочим изследването ти в посока извисяването на изнесената фактология до сакралната й етимология и семантика,която е висшата и безапелационна инстанция за истинност и достоверност!
Изнесените в статията и в коментарния й блок имена и топоними,са прекрасни примери за нашата задача,от категорията на христоматийните безспорни елементарни примери за обучение на начинаещи просвещавани!
Разхерметизирането на тия свещени имена и понятия,които ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СА ХЕРМЕТИЗИРАНИ(ЗАСЕКРЕТЕНИ) ОТ ДРЕВНИТЕ ЖРЕЦИ,КОИТО ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ ВИНАГИ И ЕДИНСТВЕНО СА БЪЛГАРИ,ще ни заведе задължително до Арбитрите от Висшия апелационен съд-Българските Богове,Които са и авторите,субектите и обектите на тази информация!
Започваме от самия Питагор,от чието име отново мнипулаторите са премахнали за широката непосветена аудитория издайническия съскащ кодировъчен знак и звук "С" на Българския Бог Исус,но която манипулационна техника и практика вече ни е позната и не е проблем за нашата разшифровъчна дейност!

ПИТАГОРАС=Бог Иса Траг–Бог Исус Тракиеца
ПИТАГОРАС=Диана и Иса Барг=Диана и Исус от България

И двете сакрални разшифровки по стриктните формули и правила на
Свещения шифър,който ви разкриваме чрез
ТАЙНАТА НА СВЕЩЕНИЯТ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК-част1и2 в постингите ни
http://bezistena.blog.bg/history/2013/05/2...chast-1.1113546
http://bezistena.blog.bg/history/2013/05/2...chast-2.1114061,
са категорични Български документи,оставени за отговорно съхранение от нашите Посветени Деди в гръцкия език и история,които са захерметезирани Български език и история,съставени да служат за непробиваеми трезори за дълговечно съхранение на нашата сакрална информация при екстремалните геноцидни условия за Българите,и които документи свидетелстват какъв е Питагорас!

ПИТАГОРАС-Висш посветен Българин от Тракия и Първожрец генетичен потомък на династичната фамилия Дуло на Безначалните и Извечни Български Богове Исус и Богинята Майка,Мария Магдалена– Сътворците на Света и Родители на човеците!


PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.2.2016, 19:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Пламката Пасков, пак са го пуснали масоните в ТВ7 да плюе срещу Тангра. Помислих си, че предаването е повторение, обаче не е. Първом да си оправи руският акент, когато говори за българската история.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.2.2016, 19:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Сега шъ разглежда "лъжата за бог Тангра". Вземем и ние да си направим предаване "лъжата за бог Христос";)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.2.2016, 19:48
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Па се е фанал за оная колона, на която си пише Тангра 1/1.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.2.2016, 19:57
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Трябва да вземем да се явим в ТВ7 като право на отговор. На тоя димитровградски мухъл, трябва да му се затвори устата.

Тъй "ние сме били християни твърдо по времето на Омуртаг". Пламен Пасков. Стигнахме до разковничето на нещата, защо нема бог Тангра;))) В крайна сметка, Псков не каза какво пише на колоната. Ако не пише "бог Тангра", тогава какво пише на тая колона? Пасков, не знае и не може да каже. Това се нарича манипулация, отричаш едното, но не можеш да докажеш, какво е другото! Тангра бил измислица на Бешевлиев. Хубаво, ама Бешевлиев не може да стане от гроба, за да си защити нещата.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.2.2016, 22:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 029
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Впрочем агентът на ГРУ, Пламен Пасков, в това предаване на Стойчо Керев, бичише, откровен православен византизъм smil3dbd4e5e7563a.gif Как можело една малка орда от 10-15 000 души да разбие великата ромейска войска, след като тази войска била разбила преди това твърде силните араби. Но нищо не каза повече по тоя въпрос. Само в подтекст звучеше една пропаганда на силата на Източната римска империя. Нищо повече. Никви доводи не изкара, само критика. Ние можем да кажем, защо е станало така и защо Източната Римска империя се съгласява доброволно да отстъпи част от тази територия на Балканите и че дори прави признание на една нова държава. Би трябвало империята да направи нов военен поход и да разбие "проклетите българи", но тя не прави това, а точно обратното. М-да... Все пак това предаване на 19-ти февруари, и на ГРУ-пичката му в която участват и некои бургаски серсемчета е доста злополучно и ще им излезе през носа. Керев, стягай се майка, един ден идваме като доста неудобни събеседници. smil4334af067a7a3.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 3 4 [5] 6 7  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020