www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Духовното оскотяване в крайните времена


Страници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Духовното оскотяване в крайните времена
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Не казвам, че сте духовно оскотели. Пуснах коментара си тук, защото имаше по-горе изказване, че Йордан е българския цар. Ако трябва ще питам в отделна тема.
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Не си мислете, че да си избран за Цар или друга държавна длъжност е сладко.Това е огромна грешка.И само истинския Държавник може да усети тежестта на едно такова призвание и знание, че се е преродил именно за това.Може би е сладко да си спортист, танцьор, музикант, актьор и т.н., но не и държавник.Истинските държавници имат неспокоен ум.Мислят не за себе си, а за Нацията и Народа.Истинските държавници носят отговорност.Мисията на Истинския държавник е да направи живота на народа по-хубав, по-истински.Истинският държавник не търси облагодетелстване.Той няма да се вози в лимузини и да харчи милиони и милиярди левове държавни пари, тоест парите на народа, защото има дълг не само към него, но и към Тангра.Той знае, че за него няма бягство от Небето ако не си изпълни задачите, затова дори в ума му няма такива помисли.Няма ги, защото е чист най-малко относно това (все пак няма перфектни хора)!Не случайно дадени личностти са на конкретни позиции.Не говоря за сега.Говоря за миналото най-вече.И примери са великите ни български Канове!Не случайно са били там.И повярвайте ми, живота на българите е бил ИСТИНСКИ!Те самите са желаели да умрат за него без въпроси, защото са знаели, че е техен застъпник.А, ако случайно Кана се обърне срещу Саракта по някакъв начин колобърите приканват да се оттегли и ако не се оттегли го обесват!Пример за това, че Саракта е най-важен и именно тази Идея е едно от основните неща, които не позволява в ума на Кана да си поправят път някакви "мрачни" мисли!
Вярвайте ми, мисията на Държавник е изключително тежка.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Марин @ 8.8.2016, 15:36 )

А кой е българския цар? Йордан ли? Нали още преди три години Елтимир му каза, че няма да е цар? Тук:
"Данчо, съжалявам, че имахме недоразумения с теб. Но така е било драснато. Очакват те големи изпитания. Зова Ериг Кан и Майка Умай да бъдат с теб. Ще ти бъде много трудно, но ти трябва да издържиш. Взел си на раменете прекалено голяма тежест. Дано да я удържиш. Силно момче си, но и тежестта не е малка. Няма да бъдеш Цар, но ми се ще ти да тоя, който ще посочи Царицата."

Защо никой от вас не посмя да му възрази тогава? Ако сте били несъгласни с неговото мнение, то редно беше да го кажете открито. Защо мълчахте? Сигурно и други си задават подобни въпроси. Но понеже ние живеем със страх всеки миг, затова и никой не пита. Е, все някой трябваше да го направи.

Редно е да го кажем открито? Кой определя какво е редно и кое трябва да бъде споделено на всеослушание? Ти ли? И защо мислиш, че не съм му го казвал лично и директно. Елтимир вярваше на едно колобърско предсказание от миналия век, но конкретният човек не отговаряше нито по рождена година, нито по характер. Нито пък предсказанието се е отнасяло точно за царица. И да, тя имаше възможност след време да стане такава и то посочена от Йордан, но Небето по-късно реши друго. Оказа се, че съм бил прав пред Елтимир, което ни най-малко не ме радва. А защо не съм го казал открито тук? Имал съм си своите причини, за които всеки ако помисли малко може да се досети.

Относно това, дали Йордан ще бъде цар - може да бъдеш спокоен. Като гледам как се развиват нещата, може и да не е той. Може просто да няма такъв. Отново говорим за възможност, която ако никой не я иска и на никой не му трябва, Небето ще я отнеме. Просто няма да има царство, след което и България ще изчезне като държава. Елементарно е и ви го беше обяснил, но явно малцина са разбрали значението
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Марин @ 8.8.2016, 16:44 )
Знам че не е бил всезнаещ и безгрешен, а и не се е правил на такъв. Той също е имал своите грешки и заблуди и си ги е признавал публично. Исках да припомня това негово изказване. Оставам си на мнение, че трябваше да има отговор от някой ако още тогава сте решили, че Йордан е достоен за владетел. Та аз питам, как ще се реши кой да е цар? Колобърския съвет ли решава и ако да, как ще разберем за това решение?

Колобърският Съвет никога няма да ви го каже директно. Все пак, може такъв и да не съществува, нали? Да е приумица в главата на починалия Елтимир. Аз го знаех отдавна, без някой да ми го казва и го приемах като съвсем естествено. Нямаше и да го чуете, докато по причини непонятни сам не се издаде преди 2 години и то след като Елтимир вече не беше на средния свят. Не ми хареса, но явно така е трябвало да стане.

Сега, редно е да разберете, че не човека, а титлата е важна. Тялото му си отива от средния свят, такова е естеството на нещата. Важно е не колко хора вярват, че Йордан ще стане цар, а колко вярват в самата му титла, респективно в Саракта като единствена възможност за спасение на Българската държава.

Да го обясня по-простичко. Това, че е предопределен не означава, че ще стане. Ако всички започнат да викат "разпни го", той ЩЕ бъде разпнат.

Само Небето знае колко българи трябва да повярват в Йордан, за да го направи цар. Както и колко българи трябва да повярват в Саракта, за да ни се окаже помощ да възстановим българското царство.
Ако първите са по-малко от минимума, но вторите повече - тогава Йордан ще бъде убит от враговете, но Небето ще даде короната на някой друг/друга. За мен няма значение, защото съм сигурен, че Йордан пак ще остане първият цар на Саракта, дори да го няма. Понеже е първият, обявил възшествието му и първият, определен от Небето за такъв.

Ако и едните и другите българи са по-малко от минимума - прочетете текста от Кръгове под коментарите ми. Нещата са елементарни. Боко Тиквата ще ви е президент, докато ОНЕЗИ си довършат пъкленото дело. Малко остана - малко повече от десетилетие. Като гледам, натам отиват нещата!
PM
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Казваш че Небето е пременило решението си и Йордан трябва да е цар. Да приемем че е така. Допускам че може да има и такъв вариант. Но нали и преди декември 2012-та говорехте много за Небето, за събития които се очакваха да станат? А в един ден стана ясно, че нещата май не стоят точно, както вие ги представяхте. Елтимир въпреки своите грешки и недостатъци се оказа значително по-точен в случая. Ще кажете че не е имало критична маса. Така е, съгласен съм. Съгласете се и вие, че нещо сте пропуснали. Затова моите съмнения, че знаете какво е решило Небето си остават. И за друго съм съгласен. Няма ли будни българи, няма да я има и България, няма да има и цар/кан.
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 11.8.2016, 12:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Ще ви бият, ще ви ебат, ще ви ограбват, ще ви тормозят, ще ви заличат!И това не го казвам аз!Казва го 16-годишна сирийка, която много добре познава природата на сънародниците си, на онези пумияри!Лошото е,че ние малкото,които сме готови да направим нещо ще си патим.Знаете ли защо?Защото сме МАЛКО!Защото другите ме гледат и ми казват : "От мен нищо не зависи." и какво?Всичко да върви подяволите?Да оставим жените,децата и всички в ръцете на тези боклуци?Още ли вярвате в политиците, които правят всичко по силите си,за да унищожат българския народ?По някой път толкова голям яд ме обхваща на българската глупост, че не може да бъде.Може да не ви харесва, може да не сте съгласни, но това е без значение.Мирозданието работи по този начин.Някои хора трябва да са на едни места, други хора на други.За да не става точно това, което става в момента.Защото,ако на мястото на сегашната престъпна политическа измет седеше Българският Цар със съвета му и всички почтенни хора това нещо нямаше да се случи.Просто нямаше.Но вие глупаци пак си ги преизбирайте.Оооо, ядосвате се,че ви наричам глупаци?Правя го, защото, заради вашата глупост съществуването на българския народ е поставено под голям въпрос.Защото, ако един път и завинаги бяхте казали : "Стига!Повече няма да се доверявам на никое политическо лице в сегашната политическа система.Ще се доверявам на себе си и на другите почтенни хора,които искат само добро за България.Искам сегашната политическа система да бъде унищожена,защото тя унищожава мен.Искам да се изгради нова с подходящите хора!" нещата щяха да придобият друг облик.ЗАЩОТО ПРОМЯНАТА ЗАПОЧВА ОТ ВЪТРЕ.И не се сърдете като някой път някой от нас падн духом за момент, пада, защото не вижда друг като него!

Ето част от думите на сирийката:
И Амина е на мнение, че бежанците, които кръстосват центъра на столицата, са опасни. С ужас гледала как мигрантите подхвърлят неприлични думи на жените, които се разхождали в летните месеци с оскъдно облекло. Дори и на нея правели неприлични предложения, макар да ходела напълно забулена.
„Много голяма част от тях ви мразят, мразят вашата култура и вашия начин на живот. Ако могат, биха ви убили. Вие не знаете техния език и дори не разбирате, че колкото и невинно да изглеждат, докато си говорят в градинката при джамията в София, в същото време си мислят как само ще ви прережат гърлата или изнасилят, ако сте жена.
Тъжно е, но е така - християните за тях са по-низша категория хора", казва още момичето.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.8.2016, 19:56
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Марин @ 9.8.2016, 15:34 )
Казваш че Небето е пременило решението си и Йордан трябва да е цар. Да приемем че е така. Допускам че може да има и такъв вариант. Но нали и преди декември 2012-та говорехте много за Небето, за събития които се очакваха да станат? А в един ден стана ясно, че нещата май не стоят точно, както вие ги представяхте. Елтимир въпреки своите грешки и недостатъци се оказа значително по-точен в случая. Ще кажете че не е имало критична маса. Така е, съгласен съм. Съгласете се и вие, че нещо сте пропуснали. Затова моите съмнения, че знаете какво е решило Небето си остават. И за друго съм съгласен. Няма ли будни българи, няма да я има и България, няма да има и цар/кан.

Представители на партия ГЕРБ не са ни нужни във Форума. Ти си партиен кадър на ГЕРБ и зложелател. Много внимателно следих твоето "присъствие" тук и подкрепата ти за Бойко Борисов. Въпросният Марин да бъде изтрит като ник от Форума. Няма място тук.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.8.2016, 20:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



На този "Марин", приятел на Бойко Борисов, никой от нас не дължи обяснение за нищо. 2013-та бе подвиг, като се има впредвид днешното положение на нещата. Нещата не са се случили, не защото Небето бе го е искало, а защото такива като въпросният Марин са застанали срещу Волята Му. Ясно е как се действа с такива в Саракта.
PMEmail Poster
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
Ти си партиен кадър на ГЕРБ и зложелател. Много внимателно следих твоето "присъствие" тук и подкрепата ти за Бойко Борисов.


Посочи тема и мой коментар, от който се разбира, че съм кадър на ГРОБ и подкрепям Барухов. Поне един коментар.

QUOTE
На този "Марин", приятел на Бойко Борисов, никой от нас не дължи обяснение за нищо.


Не съм приятел на този еврейски боклук, нито на някой от ГРОБ. Ако бях такъв, щях ли да припомням писаното от Елтимир?! Но защо вие не отговаряте на въпросите, които се задават? А такива възникват и ще възникват и в бъдеще.

QUOTE
Ясно е как се действа с такива в Саракта.


Това ли е съвършената държава на Духа? Така ли ще се управлява в Саракта? С рязане на глави, когато се задават въпроси. Със сляпо следване на заповеди, без никаква разумна мисъл. С какво това се отличава от еврейските системи? Не се ли натикваме в друга матрица, където човекът отново е нищо и е част от покорно стадо? Бива ли всеки, които ви зададе въпрос, да го обявявате за враг на Тангра? Нали по подобен начин действат и еврейските политици? Започнат ли да се задават неудобни въпроси към тях - следват арести или смъртни присъди.

QUOTE
Небето бе го е искало, а защото такива като въпросният Марин са застанали срещу Волята Му.


Ако вие разбирахте толкова добре Небето, колкото се представяте, щяхте ли да се провалите в своите предвиждания за 2012 г.? Защото години наред всякакви тук и по света се представяха за говорители на Небето, а какво стана? Накрая се оказа друга работата? Та някой е застанал срещу волята на Небето, с това съм съгласен. И вярвам че един ден ще се разбере - дали това съм аз или сте вие.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...t=ST&f=2&t=3240

Ако визираш Йордан, ето какво е писал преди края на 2012. Какво са писали други хора или Елтимир си е тяхна работа, но никъде не съм прочел някой от нас тогава да говори от името на Небето, освен когато падна вожда ти и наистина имаше възможност.
Аз лично продължавам да вярвам в Отвореното небе, както е предсказано в Благовестията и Откровението, където ясно е казано, че ще стане неочаквано за 'елита'. Дори за 2030 съм се позовавал на сън, без претенции да е пророчески.
Дори същата година на Ротшилд е заповед, а не предсказание.

Това, че поддържаме този сайт е заради надеждата, че има все пак някакъв минимум хора, които вярват в Българското Царство. Ако се разправят с Йордан, може би ще предложиш някой по-добър, хм? Да има как да го удавите в чаша вода, толкова ви пречи.
PM
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Едно си знаете, едно си баете! Кой е моят вожд?! Барухов ли? Моите опасения съм ги посочил по-горе, а вместо да отговорите, вие ме обявявате за какъв ли не. Така ли ще се решават въпросите в бъдеще? Много е удобно да обявите всеки, който има въпроси за привърженик на ГРОБ или която и да е друга политическа групировка. Разберете че те не ме интересуват! Мен ме интересува какво ще представлява българския Саракт. Достатъчно ясно ли е сега?
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 12.8.2016, 19:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Какво ще представлява Българският Саракт може да прочетеш във теми от "Материали" и теми от форума.Йордан щом те е поставил под съмнение значи си има мотив.И аз имам мотив, защото с първия си коментар, с който отвори темата ти директно ни казваш как той нямало да бъде Цар чрез грешното предсказание на Елтимир.Защо е грешно аз ти казах в първия си коментар.Може да ти се иска да не е той,но това не го решаваме аз или ти.Както ти казах ако започнеш да четеш форума от по-старите теми ще разбереш какво имам предвид и по-точно ще разбереш поне отчасти защо е Йордан.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Българският Саракт е институция на Отвореното Небе. Това представлява Той. Или както е писано за ония времена "Когато Господ ходеше по земята..." Но той може да ходи по Земята, само когато в душата и сърцето на човека живее. Това е Българският Саракт. А когато говорим за земните му измерения, прочети Псалм 82:6 и най-вече Йоан 10:22-42. Тъй, да го сведа с малко по-разбираеми понятия за електората.

"Дори за 2030 съм се позовавал на сън, без претенции да е пророчески."

Мястото, на което го сънува дава 101% гаранция за повече от пророчество. Ти поиска да знаеш и ти се даде. не на всеки се дава, а само на този, който искрено го боли и страда.
Дето вика сега един приятел: "Миналата година, ти пееше, а сега само гняв е в сърцето и душата ти". - И Небето се гневи. Небето понякога и плаче, но когато у нас То се гневи, как човек да е кротък? Този Гняв е Свещен, защото е предшествие на Божието Възмездие.
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 14.8.2016, 17:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Искам да коментирам нещо, което не го наричам "оскотяване", по-скоро е грешно разбиране за това как работи Миросданието.Нещо нормално бих казал след като по земите ни се е настанило юдеохристиянството от толкова много години.
В коментар относно статия,че "бежанците" ни нападали една жена казва "Господ дани пази".
Това е грешката,която искам да коментирам.
Господ няма да ни спаси.Не по начина, по който повечето си мислят, че ще стане.А той е ние да си седим,а Той да свърши цялата работа.Това просто няма как да стане.На Средния Свят тук и сега, Хората определят събитията чрез действие или бездействие.
В тенгрианството е казано : "Действай, и Аз ще сътворя твоята съдба."Ние трябва да действаме по правилния начин и Тангра ще ни помогне.Чак тогава.Повечето в мислите си правят грешката да настанят мисълта, че в един момент Господ ще дойде да ги спаси и всичко ще се оправи.Няма да стане така!Левски,Ботев,Волов,Бенковски,капитан Петко Войвода,Хаджи Димитър и Караджата и прочие велики българи не чакаха второто пришествие и точно затова се освободихме.Защото тогава предците ни действаха и събията започнаха да се разиграта, докато, ако седим и чакаме Господ да ни спаси ще си умрем по най-позорния,мизерен,никакъв начин.

"Действай, и Аз ще сътворя твоята съдба!"


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.8.2016, 15:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 9.8.2016, 12:12 )
Колобърският Съвет никога няма да ви го каже директно. Все пак, може такъв и да не съществува, нали? Да е приумица в главата на починалия Елтимир. Аз го знаех отдавна, без някой да ми го казва и го приемах като съвсем естествено. Нямаше и да го чуете, докато по причини непонятни сам не се издаде преди 2 години и то след като Елтимир вече не беше на средния свят. Не ми хареса, но явно така е трябвало да стане.

Сега, редно е да разберете, че не човека, а титлата е важна. Тялото му си отива от средния свят, такова е естеството на нещата. Важно е не колко хора вярват, че Йордан ще стане цар, а колко вярват в самата му титла, респективно в Саракта като единствена възможност за спасение на Българската държава.

Да го обясня по-простичко. Това, че е предопределен не означава, че ще стане. Ако всички започнат да викат "разпни го", той ЩЕ бъде разпнат.

Само Небето знае колко българи трябва да повярват в Йордан, за да го направи цар. Както и колко българи трябва да повярват в Саракта, за да ни се окаже помощ да възстановим българското царство.
Ако първите са по-малко от минимума, но вторите повече - тогава Йордан ще бъде убит от враговете, но Небето ще даде короната на някой друг/друга. За мен няма значение, защото съм сигурен, че Йордан пак ще остане първият цар на Саракта, дори да го няма. Понеже е първият, обявил възшествието му и първият, определен от Небето за такъв.

Ако и едните и другите българи са по-малко от минимума - прочетете текста от Кръгове под коментарите ми. Нещата са елементарни. Боко Тиквата ще ви е президент, докато ОНЕЗИ си довършат пъкленото дело. Малко остана - малко повече от десетилетие. Като гледам, натам отиват нещата!

За какво ни е един мъртъв цар, една несбъдната легенда? Силата на Царят не са само личните му възможности да контактува с Небето, а е важна и Силата на Свитата Му, т.е. на тия, на които той първи предава Небесната Благодат, т.е. на това, което наричаме земният образ на Съвета. Те първи би трябвало да го бранят при една евентуална опасност. Иначе остава само Той и Небето.
Тези дни се видя, обаче че Небето не само, че не го е изоставило, но напротив, няма и намерение да го предаде в ръцете на вразите, особено Майка Умай. Тя даде на 15 август възможността, той да "съпреживее Успението",заедно с нея. Акт, който обърна силата на враговете срещу им и днес те си патят, квото си патят и да направи своеобразното си "Богоявяване" три дни след това.

PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020