www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Проблеми с форума


Страници: (5) 1 2 [3] 4 5  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблеми с форума
anti666
Публикувано на: 19.1.2016, 17:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
С много опити успявам но понякое време ме отписва автоматично като че ли,незнам дали при мен е проблема или сайта.

Питахме системния админ, казаха ни че е нормално, защитата на сайта отписва автоматично след 15 минути бездействие. Сега е увеличено на 20 мин, тъй като и други хора се оплакват от същия проблем.
Отделно има и антихакерски защити, които също се активират някой път ако системата реши, че си хакер. Ако не можеш да се логнеш, пробвай след ИЗВЕСТНО време с друго айпи. Аз например влизам с прокси през защитения вход и нямам никакви проблеми.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.1.2016, 21:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 068
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Сайта получи "Бойков СМС" и три деня зареждаше бяла страница smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
РонинА
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



От последното ми влизане тук нищо не се е променило,както винаги пак влизам през "защитен вход"-име-парола-вход-затвори...и до там,за да вляза отивам в прозореца горе на браузера и трия до тук http ://www.voininatangra.org
Писах в темата за Розетата от Плиска,снимката не се прикачи на два пъти,ето резултата "Прикачи картинка (Кликнете на иконата за да увеличите) " и следва...

....ÿØÿàJFIFHHÿázExifMM*  À ž ¦°¸(1 À2̇iàSAMSUNGGT-I9100HHI9100XWLSS2016:01:24 13:24:06‚š‚..............и т.н.


Нямам много възможност,или сайта е червив или мен ме следят.Тези дни ще си направя нов профил от друг компютър и друг нет и ще пиша(евентуално)за резултата

Проблема е оправен

Това съобщение е редактирано от Admin на 7.2.2016, 12:00
PM
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



От сутринта при преглеждането на разни теми, започна да излиза някакво съобщение за грешка (снимката по-долу) и съответната страница не можеше да се зареди:

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Ако някой наскоро се е регистрирал и му е изтрит профила, да знае че не го е направил Йордан. Поради многото регистрации на ботове, системата автоматично отстранява тези, за които мисли че са ботове. Така че ако на някой му е залипсвал профила и все пак държи да има такъв в сайта да пише на Данчо да му го възстанови. Или просто да си направи нов със старото име.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 068
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Възможно е в близко време, да има проблеми със сайта. Моят комп е подложен от хакерите на Цветан Цветанов на непрекъсната атака, като бе сринат почти напълно, бяха му блокирани USB портовете (за да нямам нет), музиката и му работеше, само това-онова. Едвам дишаше. само, че имегените на Цветанов, не знаят за силата на Интуицията, която ти дава "внезапното познание", т.е. компа си го оправих сам и в момента отбивам непрекъснати хакерски атаки към DNS-a ми. Само мога да кажа на пикльото и пикльовците, които го правят. Пичуаре, мога да ви убия само с мисъл, да причиня инфаркт или просто да спара сърцето ви и Тангра, няма да ми вмени това за карма. Затова по-добре се молете, да ви намеря физически и да ви уголемя "Фи"-то на DNS ви! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif Вервайте ми, ще заприлича на бурия и ще кърви поне три дни!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 12.11.2018, 22:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Вчера по време на блокадите, Цвинокио и шайката му блокираха за кратко достъпа до нашия сайт. Явно се притесняват от нещо smil4334a4c5e23b8.gif
Както и да е, отне малко време и на сутринта при поредното рефрешване на сървърите в Казахстан, сайта се възстанови.

Слава на Тангра!
Слава на Великата майка Умай!
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 13.11.2018, 0:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Страхуват се! Силата на Тангра е безгранична!
Беше ми казано да не си виря носа в неща, с които не съм запознат. Но аз го правя само, за да го има Саракта! За да я има България! Ще продължа да го искам и ще продължа да търся независимо последствията! Намеря ли го всичката тази сган е история и храна за червеите!
Не е нужно да съм аз! Може да е всеки българин-тенгрианин! Само да го поискат!
Смърт на ГЕРБ!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.11.2018, 21:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 068
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Петър. @ 13.11.2018, 2:39 )
Страхуват се! Силата на Тангра е безгранична!
Беше ми казано да не си виря носа в неща, с които не съм запознат. Но аз го правя само, за да го има Саракта! За да я има България! Ще продължа да го искам и ще продължа да търся независимо последствията! Намеря ли го всичката тази сган е история и храна за червеите!
Не е нужно да съм аз! Може да е всеки българин-тенгрианин! Само да го поискат!
Смърт на ГЕРБ!

Кой е тоя келеш, дето иска да ти забранява това-онова? Ще го убия само с мисъл. Мога да убия всеки един боклук, от подобен род без оръжие и без да бъда санкциониран, от който и да е земен закон. За Боклука само DELETE!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 4.12.2018, 19:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Ако някой се е опитвал да се регистрира през последните 2 месеца и не е получил в пощенската си кутия писмо за потвърждение, нека пробва наново. Отново сме били под хакерска атака, този път е била блокирана опцията за регистрации и не сме забелязали, докато не ни казаха.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 6.12.2018, 18:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 068
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ние всеки ден сме под хакерска атака, моят комп също. Всъщност атаката е на много по-широк фронт. Особено се активизират маймуните на Цветанов след 23.00 часа. Сайта често, губи връзката със сървъра за съвсем малко, после пак се вдига, опитват се да го бутнат напълно поне за ден. Хакерските атаки напоследък са станали много свирепи, по 4000 на ден са, те в интернет, където ГЕРБ бива онождан брутално и всекидневно (сочи статистиката).
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 068
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Поради чистене на ботове, които се опитват да блокират дейността на сайта, по погрешка бе възстановен негов вариант от месец юни. Така три месеца коментари, мисли, студии, части от студии, снимки и албуми отлетяха в небитието и сега започна възстановяването им от чернови, понеже повечето неща в тези месеци са писани "в движение", поради тежкото гербо-битие и необходимостта да противостоим и да се занимаваме с личната политическа недозрялост на "българският народ" и неговото нерадостно и тежко бъдеще.
Поради това, ще излизат на преден план вече публикувани и казано неща и теми. Има дори цели теми, които са отлетели. Някои, от които може и да не се възстановят, защото аз дори не ги помня вече.
Само за 3 месеца работа сме създали цяла нова вселена, цял един нов свят със своите сложни съставни части и взаимовръзки. Току публикувам нещо и си помисля, че вече съм свършил и излиза още нещо, което е правено и написано. Абе, истината е, че съм доста продуктивен, но нема голема файда от това и трябва да го ударя на ядене, пиене, лежане и живот
smil4341944e6b0c8.gif Останалото се подразбира smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Понеже не се вижда кой е онлайн, да не се чудите. Тази опция е изключена от администраторите, не е бъг в системата. Ако някой има въпроси, да пита Йордан.
Препоръчваме също така всеки, който се логва да използва опцията “защитен вход” в началото вдясно, която отваря допълнителен прозорец.

Хунтата е откачила от параноя, докато Мишлето изгризва стабилността им...
PM
Top
Krum
Публикувано на: 20.9.2020, 19:49
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 14
Участник # 120 480
Дата на регистрация: 20-September 20



Здравейте, аз бях регистриран с ник bgToyota. Моля не ме трийте отново.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.9.2020, 23:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 068
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Krum @ 20.9.2020, 22:49 )
Здравейте, аз бях регистриран с ник bgToyota. Моля не ме трийте отново.

Извиняваме се, сайта бе почистван от ботове, които пълнят свободното му пространство и в крайна сметка блокират дейността му. Това периодически ще става, така, че нека, за д ане стават грешки, никовете, с които се регистрира всеки, да са по-различими или по-отличими. Както си го направил сега "Крум" е добре от "бг тойота".
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020