www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предсрочни парламентарни избори 2018-2019 г.


Страници: (29) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предсрочни парламентарни избори 2018-2019 г.
Йордан_13
Публикувано на: 21.8.2018, 22:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Слжуеитл на пеерстцнъра на киебанта е овособден по искане на

https://segabg.com/hot/sluzhitel-na-prescen...ane-na-premiera
© Segabg.com 2018

https://segabg.com/hot/sluzhitel-na-prescen...ne-na-premiera#

Трябваше да стане подобен "инцидент", за да лъсне класическият антропоморфен образ на pitecantropus gerbericus. Да се насладим на уникалната му неодухотвореност, с която той ни е облъчвал от информационната служба на МС. Сега, досещате ли се, защо държавата е в предсмъртен гърч и колко милиони години еволюция трябва да минат, за да добие въпросното същество, нужната одухотвореност?!

Въпрос: Тоя убавец, какво е работил в информационната Му служба? С тоя интелиджентен вид...

Отговор: Заптие на микрофонистките...
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 25.8.2018, 12:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11





Днеска се возя щастив столичанин в рейса разбит с билече на 1 лев и 60 стотинки качиха се контроли и изядоха целия леб къда са събрали столичанете ама всички им се изредиха баби дедовци млади майки специално минаваха да ги поздравят а най ми стана весело като им викаха на 'боко слугите' и 'по изборите ще ви се стъжни'

т.е. символиката на тази сценка е че всека писарушка се счита от народа за човек на тиквата после тия тикви са ползвани предимно за отдушник за говна а премиера тиква е върховното зло което се бори на избори. обаче има вакуум в сърцевината на обществото - няма го субекта за избавлението. Никой не каза 'еди кой си като дойде ше ви оправи'

Как сега да го наречем бойко пътника или бойко късмета :D :D


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.8.2018, 15:10
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 25.8.2018, 14:31 )
Днеска се возя щастив столичанин в рейса разбит с билече на 1 лев и 60 стотинки качиха се контроли и изядоха целия леб къда са събрали столичанете ама всички им се изредиха баби дедовци млади майки специално минаваха да ги поздравят а най ми стана весело като им викаха на 'боко слугите' и 'по изборите ще ви се стъжни'

т.е. символиката на тази сценка е че всека писарушка се счита от народа за човек на тиквата после тия тикви са ползвани предимно за отдушник за говна а премиера тиква е върховното зло което се бори на избори. обаче има вакуум в сърцевината на обществото - няма го субекта за избавлението.  Никой не каза 'еди кой си като дойде ше ви оправи'

Как сега да го наречем бойко пътника или бойко късмета :D :D

За да бъда по-деликатен, първом, ще кажа, че Българите ги няма. Фактът, че накрая питаш, късметлия ли е, Бойко, че не можемд а сложим Корнелия на негово място. Не. Не е късметлия. Бойко е Губещ, при всяко едно положение. Колкото повече управлява, толкова повече губи.
Лично, аз не разбирам днешният българин. Той търси непременно келепирът от дадена работа и винаги гледа, да печели на сигурно. Да не се мине! Д ане се мине! Кой ще сложим на мястото на Бойко? Това е много глупав въпрос. Ти, първом победи, срази Бойко в битка, изживей Радостта от Победата, Живей заради самата Победа! Необходимо ли е, винаги да се търси рационален резултат от дадено усилие? Що за мислене е това? Не ви ли радва, че ще победите, бе хора?! Нима Победата, за трети път, не ви е достатъчна? Та питате за после? Що за Българи, сте вие? Българинът, в своите измерения на Воин е живял за Победата! За нищо друго. Победата го прави Победител. Победителят има право да пирува с Алпите в чертозите на Тангра! Защо сте, такива? Къде отидоха Българите?
АЗ ИСКАМ САМО ПОБЕДАТА! На този етап.
След това. След това, само аз имам право да решавам, кой ще сложим след Бойко. Това право ми даде Тангра. Реша ли, че ще е Корнелия, ще бъде Корнелия. Просто аз решавам и точка. Демокрацията свършва. Ако не свърши, няма как Небето да Волеизяви Българската Държавност. Корнелия е просто етап. Но Необходим етап. За Саракта е, още рано, защото мисленето не е готово. Мислене, което чака келепир и уреждане на държавна служба, няма място в Българският Саракт.
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 27.8.2018, 22:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 25.8.2018, 17:10 )

АЗ ИСКАМ САМО ПОБЕДАТА! На този етап.
След това. След това, само аз имам право да решавам, кой ще сложим след Бойко. Това право ми даде Тангра. Реша ли, че ще е Корнелия, ще бъде Корнелия. Просто аз решавам и точка. Демокрацията свършва. Ако не свърши, няма как Небето да Волеизяви Българската Държавност. Корнелия е просто етап. Но Необходим етап. За Саракта е, още рано, защото мисленето не е готово. Мислене, което чака келепир и уреждане на държавна служба, няма място в Българският Саракт.



Аз съм живял триумфа да разбиеш боко и мога да потвърдя че усещането е невероятно. Мога пак да го направя само ако реша. Корнелия не е не може и няма да го изживее поради ред причини но това е друга тема.

Аз мисля че това положение и безвремие е нещо много позитивно - то хем изчерпва бойко хем изчерпва корнелия а и т.нар. петреоти потъват в небитието... точно за да може да се издигне Българинът който не чака някой да го води и да му казва. Българинът който се бори и побеждава а не следва за да намазва. Той моя въпрос е реторичен бойко е пътник и вероятно сам ще се свали и да той няма късмет защото е притиснат в ъгъла на историята и няма акъл да излезе.

Прочее наскоро разбрах че много читави и умни хора са се били подлъгали да му вярват - учен и подготвени а и той ги е лъгал че ще ги ползва...е да ама после ги е натискал и тормозил а е назначил сегашните подметки крадци и убийци които са герб. Затова няма акъл да излезе от ъгъла защото няма подготвени и находчиви личности около себе си. А тези същите хора се понаучиха да се оправят без вожд и подкрепа понаучиха се да плуват в киселина (както се вика). И скоро нещата ще се сменят без обрат.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11





Нещата са сравнително прости: за да падне 1 правителство предсрочно трябва да има гласуване в парламента. Такова за сега не се очертава срещу боху-моху защото от болен до резака всички ги устройва тиквата. Другия вариант е да излязат много хора и да изразят желанието си да има друга власт което да предизвика съответното гласуване.
От там се разкриват други 2 варианта: или хората да излязат спонтанно, за което в момента няма българи или някой субект да предизвика съответното поведение на маси от хора. Знем кой индуцира първото сваляне на борисов, знаем как стана и второто сваляне. Истината е че в момента няма такъв субект който да иска и да може да предизвика тия брожения. Той трябва едновременно да иска и да може.
Истината за корнелия е че и да иска тя не може да предизвика недоволство нито хората ще я последват. Тя затова от 1 година гледа да се пришива на чужди събития и пришива партийните си събития на други политически и обществени субекти. Ние и много да искаме да е тя не можем да я поставим насила. Тя просто не се справя. Между победата на президента и парламентарните 2016 тя допусна много грешки които редуцираха капацитета й като политичесси фактор.
От друга страна хората все още чакат да се яви спасител. Затова аз мисля че в близките месеци не ни чака нищо хубаво защото Небето ще нанизва фатални инциденти докато народа се поосъзнае и предпиеме някаква самоорганизация.



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.8.2018, 19:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 28.8.2018, 0:14 )
QUOTE (Йордан_13 @  25.8.2018, 17:10 )

АЗ ИСКАМ САМО ПОБЕДАТА! На този етап.
След това. След това, само аз имам право да решавам, кой ще сложим след Бойко. Това право ми даде Тангра. Реша ли, че ще е Корнелия, ще бъде Корнелия. Просто аз решавам и точка. Демокрацията свършва. Ако не свърши, няма как Небето да Волеизяви Българската Държавност. Корнелия е просто етап. Но Необходим етап. За Саракта е, още рано, защото мисленето не е готово. Мислене, което чака келепир и уреждане на държавна служба, няма място в Българският Саракт.



Аз съм живял триумфа да разбиеш боко и мога да потвърдя че усещането е невероятно. Мога пак да го направя само ако реша. Корнелия не е не може и няма да го изживее поради ред причини но това е друга тема.

Аз мисля че това положение и безвремие е нещо много позитивно - то хем изчерпва бойко хем изчерпва корнелия а и т.нар. петреоти потъват в небитието... точно за да може да се издигне Българинът който не чака някой да го води и да му казва. Българинът който се бори и побеждава а не следва за да намазва. Той моя въпрос е реторичен бойко е пътник и вероятно сам ще се свали и да той няма късмет защото е притиснат в ъгъла на историята и няма акъл да излезе.

Прочее наскоро разбрах че много читави и умни хора са се били подлъгали да му вярват - учен и подготвени а и той ги е лъгал че ще ги ползва...е да ама после ги е натискал и тормозил а е назначил сегашните подметки крадци и убийци които са герб. Затова няма акъл да излезе от ъгъла защото няма подготвени и находчиви личности около себе си. А тези същите хора се понаучиха да се оправят без вожд и подкрепа понаучиха се да плуват в киселина (както се вика). И скоро нещата ще се сменят без обрат.

"Борисов 3" потдавна е паднал. де факто, такъв кабинет, вече не съществува. В момента просто "бизнесмените" платили за него си вземат своето и тогава ще накарат Борисов да извади оставката от папката и да я подпише.
"Българина" си харесва Бойко, но реално, "Борисов 3" не съществува. Това е един кух конструкт без "диханието на властта". Но вече няма да се повтарям на тази тема. Борисов 1и 2, паднаха по Волята на Небето, а не по волята на някой земен субект. При "Борисов 3", илюминато-масоните взеха мерки, за да блокират действието на определени типове енергии, затова вкараха Националният Фронт за Спасение на Бойко, който е причината да се състави този кух конструкт "Борисов 3". Народа е "Обществено животно". Проблема е, че е животно, макар и обществено.
Вследствие, на това и ние сменихме тактиката и пренесохме битката, вътре в системният политически план. Улицата е слаба и лесно манипулируема, защото народът е "обществено животно". Лае, реве, скимти, издава всекви животински звуци, но сипеш ли му в ясличката ярма и сенце и млъква, хрупайки кротко
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.8.2018, 19:41
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Малко се забави, Нинова, трябва ти още малко стиковка с менsmil4341944e6b0c8.gif Само, като си помисля изречението и ти трябва вече да го кажеш по медиите. Щот нъл, тука, в тоя форум (Днес БГ), има модератори, но при тебе няма. Трябва да сме като юмрук, тежък като планина и светкавично бърз, защото Tиквата на Бойко е твърда шопска банкянска, с Тел-Авив закваска.

БСП: Борисов е виновен войната на пътя, той ги строи!
Магистралите – кражба, затова Нинова иска оставка на кабинета

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2018/08/28/bsp...#comment-newest


Сега, виждаш ли? Само Нинова иска оставката на Бойко smil4341944e6b0c8.gif Де ги хората? Няма ги. Защо? Защото щяла да дойде Корнелия. И ето, поставяме Корнелия до Бойко, кой ще избере, общественото животно, т. нар. "народ"? Този, който сега сигурно му сипва с черпака в канчето, сиреч Бойко. Дори нашите хора, от Движението, в по-голямата си част, скрито си тачат Бойко. Затова ги няма и тях. Всички чакат, Месията да свали Бойко, хахахахахахаха Месията да свали избрания за Месия, чрез гласуване. Интересен казус smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 29.8.2018, 20:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11




Ами като иска корнетто да скача на амбразурата и котово ко само ми млящи на Данчо словата. Цяла партия има 500 000 гласа телекторат да обсади парламата да взима нещата. Друга работа има ли? деПутатка мильонерка около нея депутати мильонери нямат друга работа - добрев 50 мильона стойнев 20 мильона овчара 10 милярда... да дигат структурите да зимат властта.
Ами къде Ямбол Бургас оти не дига бспто да свалат министъро Утепаа на ората животинките она ми яха каручки на село. Ани сама ли да сваля бай уй я ли да фъргам мотиката па корнето да става борисов. Повече действие по малко газурчене на микрофона корни. Микрофонни протестъри и паркетни активисти да върат на пЪтката на майна си. МХМ

Ей го михлюзин дясната ръка на корнето да скача да фаща бай.уй за ривера не да ми рячи магии тупан... ей го тоз баш организатор на олигофрените от позитано 20
кире чейнджа за приватизацията
да фърга обществените поръчки къде бай уй и шиши му парафират и да скача на амбразурата като матросов. Ама не искал политиците от прехода да са аут. Иска поръчки иска проекти върти далавери няма 5 човека на кръст да изкара бокук


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.8.2018, 13:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Бойко, не ни устройва! Искаме, не "Якоб Монарха" 3 в 1, а искаме "Бойко от Банкя" 3 в 1! Само твоята Оставка е достатъчна. Под тебе, всичко отива след това в коша! Ясно ти го казахме: "Оставка, Борисов, Оставка!"

Г-да Гербери, вашият любим Борисов за трети път е с оставката в джоба си! Не е важно, дали Корнелия ще бъде след това начело или не, това е без значение, за вас. В случая, вашето крушение е, че няма как да управлявате самостоятелно и се налага да ползвате Патерици, като черпак-патриотарите. Но, чорбата в казаня, свършва. "Борисов 3" е паднал. Ние, просто искаме официализация на това положение, легитимацията му с оставката на Борисов, а не с масовото клане на министри smil4341944e6b0c8.gif Кървавото жертвоприношение на Йехова, няма да помогне в проблема с Властта. Защото Йеховах, вече няма Власт! smil4341944e6b0c8.gif

Падането на Борисов е нашето пиянство, пиянство, от което не искаме да изтрезнеем! В него, не мислим за "после", "след това"... Ако мислим, трябва да оставим Борисов да царува, докато го изкарат с краката напред, като Ленин, Сталин,Брежнев, Димитров... Не, не мислете за "после", защото, ако Борисов остане, НЯМА ДА ИМА "ПОСЛЕ"!


Борисов наредил: Донесете оставките! И министрите ги дали...
Радев, Московски и Нанков поемат политическа отговорност

Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/08/31/b...#comment-newest

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.8.2018, 17:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В краят на Кокалицията "Борисов 3" все по-ясно се вижда разпределението на порциона. ГЕРБ, реално управлява като самостоятелен субект, ОП-то и то, като самостоятелен в своят си порцион, като помежду им, настава Седянка, само, когато Омертата бъде нарушена и "Борисов 3" е застрашен. В крайна сметка, обаче, ОП с общо 27 дупетата (колктоо и ДПС), не би трябвало да има, каквато и да е роля в управлението. Тези дупетати са недостатъчни, за каквото и да е.

Оставките – бърз ход, но да не се потули истината!
От ВМРО винят премиера, че иска да потуши недоволството

https://www.dnes.bg/politika/2018/08/31/ost...#comment-newest


Хайде, Симеонов, погребете мървтороденото отроче "Борисов 3", че трупчето му веке са едни парчета пълни с борикачкащи се за храната, червеи. Мирише непоносимо и не се трае. За останалите ти "мисли" си ги задръж за себе си. Ти по принцип си татарин, не си българин и такива като тебе - с нож в гръкляна и в трапа. ВРЕМЕ Е!

Не чух никакви аргументи за уволненията на 3-мата министри, коалицията отдавна не функционира, допълни той.


НФСБ свиква сбор, мисли дали да продължи с ГЕРБ
Симеонов ядосан, че оставките на министри не били съгласувани

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2018/08/31/nfs...i-s-gerb.386656

PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 31.8.2018, 22:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Това е обичайния сценарий ние сме го гледали: кабинета-мъртъв хвърчат министри за да се спечелят няколко месеца да се замитат кражбите и доизгребе паницата. Чумата борисов 3 трябва да се евтаназира на минутата!


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.8.2018, 22:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Полинка, яко се е превъзбудила. Нейдей, така, Полинке-Калинке, малка Малинке! Примитивните форми на митологичното мислене, са началото на всичко и не са идиотокрация! Идиотокрация е демокрацията! Щот в нея, идиота, кухара, мазняра и Неопол имат право да избират управлението на една държава. Митологията е нещо велико и недостигнато, не само като култура, но и като цивилизация. Корнелия не смъква нищо, нито има такъв тип "мислене". Митологията, това съм аз. И ако в Корнелия, десният тотален имбецил, Neopol, долавя нещо митично и митологично, то е щото това е моят Дъх;))) Ааааа, но това митично-митологично начало, не било за неговият префинен и изтънчен европски вкус... Ама юдаизма ти пасва, нъл тъй, безизразна европска мингийо?
Нивото на пиара не се смъква, а се въвежда в митично-митологичното начало, но няма да ти казвам защо и нема ти казвам, защо Бохо се вързва. Той просто, няма избор! Трябва да приеме боя в тази полоса!
============================================
Neopol: И къде го прочете това ? Казвам съвсем друго - настъпва идиотокрация. Корнелия започна с махленщините и смъкна силно нивото на пиара, за да достигнем тази година до абсурдите, че избивали незаразени животни, че правителството било виновно, че някяква кипърска фирма фалирала и една техника се скапала, че някакъв автобус катастрофирал. Твоа е изпростяване не само до нивото на митичен тип мислене и световъзприемане, но и на най-примитивните форми на този тип митологично мислене.

А и Боко сигурно е идиот, щом се мъчи да надборва простотията влизайкии й в тона.

https://www.segabg.com/…/valeri-simeonov-uvolnenieto-na-min…
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.8.2018, 22:36
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (18j @ 1.9.2018, 0:20 )
Това е обичайния сценарий ние сме го гледали: кабинета-мъртъв хвърчат министри за да се спечелят няколко месеца да се замитат кражбите и доизгребе паницата. Чумата борисов 3 трябва да се евтаназира на минутата!

Утре, Валери, може да ни сюрпризира приятно, точно на минутата, както искаш, след сбора на НФСБ. Бохохо 3 е паднал, сега почва разпада на тялото на хомункулуса.
Кво ти пука... Аз вече почнах да събирам дружина, за тържествата по случай, падането на "Борисов 3". Не мисля за "после", за "След това". както казах на един приятел, след като си спечелил Победа, Тържествуваш, не мислиш за "после". За "след това", "утре" или за "вдругиден"... Защо? Защото подобен тип въпроси и мислене, показват, че човека има спекулативен ум и не е искрен в намеренията си. Тържеството е от Сърцето, там няма пресметлив Ум. Погребението на сметкаджийският Ум, всъщност е голямата Победа над Бохохо. Много наши уж хора, също не го разбраха. Затова, няма и да бъдат на Тържеството. Няма и да го усетят. Слава на Тангра!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06





Магарешки, прави просто едни внушения, защото му се иска да оцелее, "Борисов 3". Тази вечер, всички можем да получим Благата Вест за падането на "Борисов 3". И това ще стане, ако Симеонов е принципен, сиреч, инициирал е "Борисов 3", заради определени свои принципи, визии или идеи, а не просто, за да спаси Бойко;))), да обслужи, този или онзи добре облечен бизнесмен, както и самият себе си, по Черноморието. Излизането от "Борисов 3", ще гарантира на НФСБ, влизане в следващият Парламент, самостоятелно.

Марешки за НФСБ: Никой не се отказва от кокала във властта
НФСБ се събира в Бургас тази вечер да решава за оставките

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2018/09/01/mar...-vlastta.386711

PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



До Константин
Аз се надам, на особеностите в характера на Симеонов. Хубав ден е днес, за една Блага Вест! "По думите му Бойко Борисов ще оцелее, но не се знае дали и държавата ще оцелее." Ето тук, вече идва отговорността на Симеонов, той трябва да избере, кое е по-важното: оцеляването на държавата или оцеляването на Бойко; дали ще си остане, просто "Национален Фронт за Спасение на Бойко" или ще стане "Национален Фронт за Спасение на България!" Симеонов, Съдбата ти предоставя шанса, да станеш ТИТАН за един миг! Заеби парите, трупай Съкровище на Небето!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (29) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020