www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Плануваната Еврия на наша територия


Страници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Плануваната Еврия на наша територия
seeker
Quote Post












QUOTE (18j @ 28.12.2017, 15:04 )
Това че са сложили тази смешна бутафорна ханурка пред партийния дом в София щеше само да ми предизвиква смях аконе беше грубата реалност зад този символ. Най-страшното е че цялата икономика на държавата в момента разчита на парите, които се водят еврейски. Около 80% от фирмите за аутсорсинг (т.е. разни чужди компании са изнесли свои отдели у нас) са управлявани от евреи. А тези фирми наемат над 60% от заетите в столицата. Отделно най-машабното изкупуване на земеделска земя е извършено от еврейски фирми, а земята днес се превърна в доходен ресурс за рента. А още по-страшното е че посторяването на бизнес-сградите и изкупуването на нивите не е станало с някакви евентуални пари внесени от израел, а с милиардите ограбени от нашата икономика и изпрани в ционистките финансови институции. И сега собствеността на нашите имоти, които са купени с нашите пари е в еврейски ръце. Жалка картинка на подобие на народ се наблюдава по балканските ширини. Разни пдевдо-образовани псевдо-юпита се гъзурчат пред моловете и офис-центровете горделиви с псевдо-високите си заплати отказвайки да осъзнаят реалността че са просто пролетариат в модерните фабрики за пари на поредния колонизатор в дунавска България.

Иначе ханурката пред партийния дом е точно толкова смешна колкото и пародията на еврейската лирична песен за Shoshana изпята от Данчо Ментата която стана толкова модерна през тази зима. И сега трябва да си зададем въпроса дали предпочитаме тази смешна хануйка пред входа на партийния дом, дали предпочитаме рубинената петолъчка на върха на партийния дом или искаме най- сетне да изгрее свещения триквестер над столицата на България.

И как така собствеността над твоята къща, купена с парите на баща ти, се оказва магически в еврейски ръце? Майка ти да не е еврейка? Само питам, аз къща нямам, нито родители евреи. Но държа да ми обясниш тая постановка. Че и аз да се облажа от тая магийка, ако може.
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Участникът не говори за неговата семейна къща. Той говори по принцип за положението в София, което си е така. Същият участник може да ти сподели също, че Данчето Фъндъкова и въобще цялата Софийска Община е под еврейски контрол.
В Русе положението силно се съмнявам да е по-различно, тъй като там, нъл се водите "европци" smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
seeker
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 1.1.2018, 20:43 )

В Русе положението силно се съмнявам да е по-различно, тъй като там, нъл се водите "европци" smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Виж сега как се показваш в глупава, предубедена и ксенофобска светлина с този неособено сполучлив опит за сарказъм. Ами ако съм от Пловдив, а живея в Русе? smil3dbd4e5e7563a.gif
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (seeker @ 2.1.2018, 13:52 )
QUOTE (Йордан_13 @ 1.1.2018, 20:43 )

В Русе положението силно се съмнявам да е по-различно, тъй като там, нъл се водите "европци" smil4334ad8a149e0.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

Виж сега как се показваш в глупава, предубедена и ксенофобска светлина с този неособено сполучлив опит за сарказъм. Ами ако съм от Пловдив, а живея в Русе? smil3dbd4e5e7563a.gif

Ама аз съм си ксенофоб, расист, и много гаден тип и още много други такива работи.
Роден в Пловдив, а живеещ в Русе? Значи си наврян зет или зелена чорапка на служба. Емиграцията сега е от Русе към бежанският център Пловдив, като преди това се отскача за малко през Варна.
PMEmail Poster
Top
seeker
Quote Post












QUOTE (Йордан_13 @ 3.1.2018, 2:05 )
QUOTE (seeker @ 2.1.2018, 13:52 )
QUOTE (Йордан_13 @  1.1.2018, 20:43 )

В Русе положението силно се съмнявам да е по-различно, тъй като там, нъл се водите "европци" smil4334ad8a149e0.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

Виж сега как се показваш в глупава, предубедена и ксенофобска светлина с този неособено сполучлив опит за сарказъм. Ами ако съм от Пловдив, а живея в Русе? smil3dbd4e5e7563a.gif

Ама аз съм си ксенофоб, расист, и много гаден тип и още много други такива работи.
Роден в Пловдив, а живеещ в Русе? Значи си наврян зет или зелена чорапка на служба. Емиграцията сега е от Русе към бежанският център Пловдив, като преди това се отскача за малко през Варна.

Не се занимавай с гламави предположения, ами го вдигай тоя саракт най-накрая. Стига тъпотии и клоунади. Айде, царю, народът чака, а работата иска дела. Забивай бончука.
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 252
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Защо тъй с рогата напред? Нали искаше да помагаш на Движението, канеше ни с леглова база да ти идваме на гости. Кой те обиди, кой те наскърби, че стана тъй лош? Шизофрения ли те мъчи или началството нещо те изнервя?

Имаш ли още нещо да ни казваш или да приключваме?
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (seeker @ 3.1.2018, 11:05 )
QUOTE (Йордан_13 @ 3.1.2018, 2:05 )
QUOTE (seeker @  2.1.2018, 13:52 )
QUOTE (Йордан_13 @  1.1.2018, 20:43 )

В Русе положението силно се съмнявам да е по-различно, тъй като там, нъл се водите "европци" smil4334ad8a149e0.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

Виж сега как се показваш в глупава, предубедена и ксенофобска светлина с този неособено сполучлив опит за сарказъм. Ами ако съм от Пловдив, а живея в Русе? smil3dbd4e5e7563a.gif

Ама аз съм си ксенофоб, расист, и много гаден тип и още много други такива работи.
Роден в Пловдив, а живеещ в Русе? Значи си наврян зет или зелена чорапка на служба. Емиграцията сега е от Русе към бежанският център Пловдив, като преди това се отскача за малко през Варна.

Не се занимавай с гламави предположения, ами го вдигай тоя саракт най-накрая. Стига тъпотии и клоунади. Айде, царю, народът чака, а работата иска дела. Забивай бончука.

Има време. Първом трябва несъгласните да станат малцинство. Дотогава ще са все клоунади и тъпотии, за да може денсаджийте да скърцат със зъби, докато правителствата на Боку падат като презрели круши, а гласуващите за него, стават все по-малко. В крайна сметка, след вчера, те са с 6-ма по-малко. Неква ремсистка група, взела, че сбъркала поръчката.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 3.1.2018, 12:53 )
Защо тъй с рогата напред? Нали искаше да помагаш на Движението, канеше ни с леглова база да ти идваме на гости. Кой те обиди, кой те наскърби, че стана тъй лош? Шизофрения ли те мъчи или началството нещо те изнервя?

Имаш ли още нещо да ни казваш или да приключваме?

Ние не се нуждаем от легловата им база smil4334ad8a149e0.gif Земята е нашето ложе, Небето е нашият Покров и Покрив. Ние сме Воини и винаги сме на Поход.
Идеята на твари като тоя е да се намали силата на Ордата. Затова удрят по определени хора, за които имат оперативни сведения, че са възможно слабо звено.
С години е така. Следят, кой се присъединява към нас и започват да го удрят. Но, който оцелее и успее да им се противопостави и да ги победи, той е Воинът (Става част от Ордата), който падне е бил просто Боец.
СМЪРТ НА ГЕРБ!
PMEmail Poster
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



QUOTE (seeker @ 3.1.2018, 11:05 )
QUOTE (Йордан_13 @ 3.1.2018, 2:05 )
QUOTE (seeker @  2.1.2018, 13:52 )
QUOTE (Йордан_13 @  1.1.2018, 20:43 )

В Русе положението силно се съмнявам да е по-различно, тъй като там, нъл се водите "европци" smil4334ad8a149e0.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

Виж сега как се показваш в глупава, предубедена и ксенофобска светлина с този неособено сполучлив опит за сарказъм. Ами ако съм от Пловдив, а живея в Русе? smil3dbd4e5e7563a.gif

Ама аз съм си ксенофоб, расист, и много гаден тип и още много други такива работи.
Роден в Пловдив, а живеещ в Русе? Значи си наврян зет или зелена чорапка на служба. Емиграцията сега е от Русе към бежанският център Пловдив, като преди това се отскача за малко през Варна.

Не се занимавай с гламави предположения, ами го вдигай тоя саракт най-накрая. Стига тъпотии и клоунади. Айде, царю, народът чака, а работата иска дела. Забивай бончука.

Само паразити и плазмодии искат някой друг да свърши работата вместо тях. Какво е това "...ами го вдигай тоя саракт най-накрая..."? Ти, ако беше читав щеше да запиташ : "Йордан,как да помогна?". Искаш свобода ама да ти се даде наготово? Не ми трябва да те познавам, за да видя какъв си.
"Народът чакал..." Виж си мисленето бе паразит. Народът, ако чака ще бъде посечен и това ще е края. Народът трябва да започне да търси, да се пита, да е неспокоен.
Аааааа, работата искала дела? Дела ама не твоите, а на някой друг. Ти само да обереш каймака. Ти си този, който е във филм, ако си мислиш, че номерата ти ще минат!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Това твоето не е изразяване на мнение, а провокация.В първото си включване, когато ме цитираш ни нарече смърфове.След това какви ли не, понеже дори не сме смъркали.Нелеп опит да се правиш на ощипана мома и да ни изкараш, че сме някакви зли хора след като ти пръв започна директно с обидите.
Всичко това вече е спам...


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Боклука отече в канала, много брутално. Просто му изтрих профила.
Така трябва да се постъпва с всички Противници в годината Етх.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Петър. @ 3.1.2018, 19:36 )
Това твоето не е изразяване на мнение, а провокация.В първото си включване, когато ме цитираш ни нарече смърфове.След това какви ли не, понеже дори не сме смъркали.Нелеп опит да се правиш на ощипана мома и да ни изкараш, че сме някакви зли хора след като ти пръв започна директно с обидите.
Всичко това вече е спам...

Той е дансаджия. Те четат редовно този сайт и наблюдават профилите на хората, правят им характеристики. Идеята им е да не позволят Движението да се разраства, като удрят по новодошлите. Неслучайно удариха "Камикадзето", който активно ни подкрепяше във Фейсбук и го последваха тука. Там го докладвал някакъв си Марин smil4334ad8a149e0.gif И като вече няма накъде, се захванаха за един документ, който не бил актуализирал. Смешна работа. На тия копои, кога отрежем главите, със сигурност няма да им пораснат нови.
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (seeker @ 1.1.2018, 2:59 )
И как така собствеността над твоята къща, купена с парите на баща ти, се оказва магически в еврейски ръце? Майка ти да не е еврейка? Само питам, аз къща нямам, нито родители евреи. Но държа да ми обясниш тая постановка. Че и аз да се облажа от тая магийка, ако може.

Това не става магически а чрез поредица от мащабни измами, които започнаха с не-магичните думи "ликвидация" и "приватизация"... Всеки чичка или по-младите които четат по сайтовете в данс знае и помни тези думи и те го жегват защото всеки българин има поне едно село унищожено от ликвидацията и поне по двама роднини изгубили работата си по приватизацията. Никой не ти отговори като се ликвидира какво ще стане и като се приватизира кой ще го вземе... ако това е магия значи всички в данс требва да си дадат оставките! То данс трябваше да ги е окаушил тие вампире. Те па взели да мислят как и те да се облажат :) Срамота! Да се засрамят!

Иначе както видяхме достатъчна е една прецизна провокация за да се изгърми някое слабо звено ;) весела ни година на кучето.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.3.2018, 14:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Трябва да сте слепи, за да не видите, че Борисов е еврейският министър председател на една еврейска балканска държава. Неслучайно, точно този термин "еврейски балкански държави", бе употребен в Новините, по Канал 1 от репортерка. Това обяснява помпозността и тържествеността, с която минаха тия тържества, под вещото диригенство на Синедриона. В ушите ни тия дни, нарочно се пълнят само с една фраза: "евреи, евреи, евреи...", думи, като ято досадни мухи в летен зной.


https://www.dnes.bg/politika/2018/03/12/bor...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 12.3.2018, 20:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 252
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Илюминатите отварят поредния прозорец на Овертон;

http://www.bulblog.com/%d0%bf%d1%80%d0%be%...82%d0%be%d0%bd/

Подготвят българите, че някога немислимата идея за "еврейски балкански държави" вече е напълно приложима. До 1989г. нямахме дори посолство на Израел в България. След това ще убедят стадото как евреите са толкова умни, как превърнали пустинята в райска градина (с милиардите помощи от СЕЩ) и как само те могат да ни спасят от нарастващата ислямска заплаха.

Отделно, признаването на депортацията им в Палестина (макар да е техен план) от българска страна ще доведе до съдебни дела и заплащане на репарации. Еврейски организации в Израел се опитаха да го изискат от нас преди няколко години, но мисля че беше при БСП им отказаха.

Сега официалното признаване ще отприщи вълна от съдебни искове на внуци и правнуци срещу България. И това ще се плаща разбира се от българския данъкоплатец.
Гоите трябва да се гърбят, това е повече от ясно. Нарича се ХУЦПА
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020