www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Духовното оскотяване в крайните времена


Страници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Духовното оскотяване в крайните времена
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ние сме го казвали много пъти - подобни уреди се използват срещу правителството и Системата, а не срещу сънародниците си.
Единственият смислен закон в республиката, това е законът за движение по пътищата и той трябва да се спазва. Защото, неспазването му води или до собствената ти смърт или до тази на други невинни твои сънародници.
Такъв като тоя, като чукат 1 месец камъни в някоя каменоломна и ще си оправят бързо не само нервите, но и карането smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Ако не друго, то бандюгите и кварталните батки са много добре описани и представени от еврео-американското кино.Говоря по-точно за филма "Goodfellas".Един цитат от него : "...За нас почтените хорица със скапани професии за никакви пари,които отиват на работа с метрото и се тревожат за сметките, бяха мъртви."Има още доста добри попадение.Това е отношението им към почтеността.От тях никой не трябва да очаква нещо свястно.За тях свещени са грабежа,рекета,убийствата за лична изгода,побоищата над някой за лична изгода,поддържането на един бандитски ред,в който те си развяват коня и печелят,понеже са бухалкаджии и прочие.Това са перфектни инструменти в ръцете на управляващите.Добичета,които за пари могат да направят всичко.За,които не съществуват такива неща като Идеал за Държава,дълг към Родината,честност,почтеност,стремеж за по-добро бъдеще.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 16.3.2016, 11:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Боят с бухалки, измамите, грабежите - вече е ежедневие в Мутристан. Новините са комбинация от филми на ужасите и военни сводки. Всичко това е директно свързано със разпадащата се република. Ако сте в града, излезте по улиците и се огледайте в лицата на хората. Нервни, злобни и в много случаи - откровено тъпи физиономии. Всичките те подражават на главната Мутра на републиката, Тиквата. Вчера, докато си взимах кафе се заслушах в разговор на две момчета на по 20 години. Кой каква ракия пил и как се бил напил до несвяст. Нали, няма да ги чуете да говорят какви книги са прочели.
Когато живееш в кочина, не ти прави впечатление че е кочина. Но който е живял по друго време или на други места, може да направи разликата. И не се надявайте, че ще стане по-добре. Предсказано е много отдавна. Преди дни бях в една детска градина, имаше представление и гледах българските деца - всичките красиви и все още неизцапани от изродщината навън. Неподпухнали от мръсната ГМО храна, ненатровени с алкохол и долна дрога. Делят ги само десетина години, за да станат батки и кифли, а малцината опазени от родителите си, да плануват при пълнолетие евакуация от републиката на Тиквите.

Евакуацията за който може обаче не е решение на проблема. Временно-да, особено да си осигуриш тил за близките си. Точно както сега правят управляващите чудовища, докато провеждат геноцида срещу България. Но това не е по възможностите на всеки. Така че остава другия вариант. Настъпват години, в които трябва да се подготвим за бойни действия и да имаме сигурен тил. А той реално е в планината, отдалечени места от големите градове и равнини. Защото там ще става все по-зле.
Другото е създаване без много шум по места на анклави от единомишленици, колкото и малко да сме, за да може да се поддържаме като ескалират Събитията.
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 16.3.2016, 17:01
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Искам да споделя някои наблюдения,които мисля,че пасват точно в тази тема.

Първото нещо е новината,че братя Уашовски вече са сестри Уашовски.И двамата си сменят пола.Помислих си, как много хора очакват от тези два болни мозъка да им представят някаква голяма истина в тяхно "произведение".Сега някои ме псуват и подиграват,че аз,който съм никой пиша произведение в кавички.Да, пиша го,защото не е важно колко си известен или какво си направил,ако в един момент започнеш да вършиш глупости или откровенни изродщини,които налагаш на хората.Защото хвърлих един поглед върху сериала им "Sense8".Ами не успях да доизгледам мисля третата серия,понеже ми дойде до гуша от лесбийството,междурасовите сексуални отношения и още някои пропаганди.Те обслужват кръгове,които сериозно налагат точно тези ненормални неща.Налагат ги особено много във филми и сериали,за да убедят повечето хора,че това са нормални неща.Резултатът,е че броя на хората съпротивляващи се на това намалява особено в чужбина.Което води до трайно настаняване на тези ненормални неща в обществото,но още по-лошо в съзнанието на хората.Дано българите виждат тези неща и не се кланят безкритично на такива "величия".

Другото нещо е,че,когато съм разговарял с не малко българи ми е правело впечатление,че,ако не си мутра като Бойко бързо,бързо показват голямото си его и често отговарят с пренебрежение или с глупаво самочувствие на неща,които са им странни,непознати или са извън общоприетите.Начин на поведение,което няма да приложат,ако срещу тях стои Бойко и знаят,че ще ядат бухалки,ако не се държат,както подобава...Това говори,че си заслужават Тиквата,която ги управлява,защото те не искат да обсъждат, да стигат до някакви изводи, да говорят за различни неща, а налагат себе си,понеже си мислят,че могат.Дребнаво поведение...


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Не малко хора забравиха,че на Гергьовден е и деня на българската славна армия.Едва ли не това беше една "подробност",с която се отнесоха доста пренебрежително.Това са най-тежките дни за България, както и за българската славна армия.Много хора казват,че само на хартия имаме "нещо".И сигурно са прави.
Питам се защо,обаче е такова отношението им?Това ли е начина, такова ли трябва да ни е уважението и моралната подкрепа към българските воини?
Пренебрежително да кимат с глава и да казват,че на 09.05 сме щели да видим парад.И какво ви топли парада на Русия?Вместо да впрегнем сили да си оправим държавата вие плюете и ми давате за пример другите.Елтимир боила колобър го казваше.Смисълът на думите му беше,че промяната започва с това как мислим.
Към армията трябва да изпитваш обич!Всеки един българин и българка!
Аз казах : "Тъжно ми е!Сърцето ме боли,когато гледам,че най-великата армия е поставена в такова положени.Искам отново да имаме армия,каквато сме имали и преди.Безкрайно уважавам хората,които все още служат там.Които служат,заради любовта си към България."
Лесно е да се биеш в гърдите,че си българин,когато всичко е "розово".Или,когато ви изнася.Трудно е,когато всичко на пръв поглед е "загубено".
Така,че не ми хленчете и не ми плюйте,а започнете да мислете в посока как да си оправим държавата.Ще ви го кажа направо.Българският Цар,колобърския съвет и Саракт трябва да се издигнат.Вие прочетете защо!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 17.5.2016, 21:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Поради абсолютния крах на България, и поради безиходицата, в която доста българи се намират, както и невъзможността им да видят изход и за самата държава повечето правят фундаменталната грешка да милеят за комунизма.Понеже си спомнят, и то с право по-подредения и "възможен" живот.Но забравят други огромни и пагубни идеи на тази идеология.Нямам време и сили да ги подреждам и да ви ги представям.Доста хора са наясно,но и доста не са.В последно време чувам много често изказвания с копнежи по старото време.Това показва,че нивото на будност е ниско...доста ниско.Показва също,че не са узрели за идеята за Саракта.Те не я и познават,но лошото е,че няма вътрешен стремеж за изход от ситуацията.Няма вътрешен стремеж за търсене.Има състояние на незаинтересуваност и за по-лесно просто си искат стария хомот,който беше по-поносим.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.7.2016, 12:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



„В една зверилница, толерантност означава смърт.“
Николай Хайтов
http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...=6880&pos=-6880
И тая Земя изведнъж стана център и източник на Силата и Вярата Православна...И изведнъж започнаха да избуяват Христови войни с ръста и силата на Спартак-Тракиеца (и Давида),и множаха се и изпълниха цялата земя Богарска.И носеха страшна мощ-и на духа и на тялото си

Писано през 1991г. Сега сме лето господне 2016 и къде са тия Христови воини? Гонят покемони по улиците или учат чужди езици за да емигрират като завършат. Къде е нашето поколение? Огледайте се наоколо - дебелаци с увиснали ланци, нискочели мутри имитиращи баш мутрата от Банкя. Преди дни една моя близка ме попита, гледайки мъжете по улиците - "защо всички български мъже приличат или на цигани или на мутри"? Относно циганията- това е резултат от раждането на цяло едно смесено поколение, в което тече циганска кръв. Това е резултат от масовата циганизация, където цели райони вече в България живеят небългари. За мутризацията няма какво да говорим - тя е тотална. Става ясно, че за 14 години няма как да избуят, напротив деградацията по заповед на Ротшилд продължава с пълна сила.
Какво остава за малцината българи, които искат и знаят как да стане промяната? Знаят, но я няма критичната маса да я направи. Воини без армия. Какво остана от национализма, след като я няма нацията?
Отговорът е еднозначен - Движение "Воини на Тангра" сме националисти не само заради малкото българи, опазили българското. Ние сме такива и заради сенките, духовете на предците ни от долния свят, които няма да ни дадат покой, ако бездействаме в тези крайни времена.
Така че Саракта ще го възстановим. И ако говедата от това, което е останало българска нация не го искат - ще го направим въпреки тях. И ще важи прозрението на великия български националист Хайтов. Има си начини и с всяка година в гербавото Безвремие те стават все по-ясни.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.7.2016, 12:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



"За тези години - 2020-2030 писах много отдавна. Още през 1991 година, ако не ме лъже паметта. Във всеки случай писах преди първия палеж, който се случи през март 1992 година. И така: 2020-2030 година. Какво ще се случи тогава? Аз не знам. Опитах се да предотвратя онова, което знам, заради което понесох множество удари. Е, ударите са си мой личен проблем, както ми бе казано. Само че аз се уморих от ударите и възнамерявам да си дам почивка. Ето защо съветвам онези, които имат по-малко "лични проблеми" да се заемат с предотвратяване на предсказаното. Или на планираното, не мога да бъда сигурен коя от двете думи е по-точна. Дал съм няколко отправни точки, повече не мога. Знам, че не е много, но все пак е нещо, от което може да се тръгне. Някога, когато започвах, нямах и тези отправни точки.
Според Едмон дьо Ротшилд през тези десет години ще бъде извършена окончателната ликвидация на българската държава и на българския народ. Едмон се хвалел, че лично поискал тази ликвидация и бе убит от своите сънародници и единоверци заради разкриването на тайната. Загадъчният арабин Осин е на мнение, че събитията ще се извършат значително по-рано. Във всеки случай десетилетието 2020-2030 година е твърде важно не само за България, но и за цялата планета. Не успях да извървя пътя до успеха и спасението. Силите не ми достигнаха. Аз спирам дотук, а вие, ако желаете, ще продължите.
Леко и приятно пътуване. И по възможност - без "лични проблеми".
И малко подаръче от мен. Намерих текста, писан през 1994 година и ви го предавам. Нищо не промених, нито една думичка. Служил съм си с алегории, със скрити картинки, но сега, от дистанцията на времето нещичко може би е по-ясно? Вие как мислите?

САМОИЗПЕПЕЛЯВАНЕ
Pазпиляването на българите по света ще стане през 2030 година. Съдя по две неща, но как мога да бъда напълно уверен. Въпреки съмненията, нека разкажа онова, което ми е известно.
Ще има масови размирици, потушавани безжалостно. Външният вид и функционалното устройство на полицейските машини съответства на показания срок - не твърде различни от днешните, но все пак усъвършенствани. Но по-важни за мен са цифрите "20-30", възникващи в съзнанието ми, щом се замисля над бъдещите противобългарски дни. Зная, че не е непредотвратимо. Предупреждението показва наличието на неизползван досега изход. Бях се заловил сериозно с неговото търсене. Търсех, работех, но ми липсваше спокойствие.
Една нощ сънувах. Стая между хола и спалнята. Каква стая? Та тях ги дели само една стена. Стая. Малка, с рафтове книги до тавана, с маса и стол. Работен кабинет. Това, което ми бе нужно. И аз поисках да имам кабинет, спокойно място за работа. Не се изискваше кой знае каква фантазия, за да се сетя. Терасата, неизпозваемата през по-голямата част от годината тераса. Тя би била чудесен кабинет. Трябваше само да се остъкли. Започнах ремонта. Кабинетът беше почти готов. Но пламна къщата. "Безумно", както писаха в един вестник. Нямах вече къща, простих се и с мечтите за свой собствен кабинет.
Две години по-късно. Сънувах същия кабинет. Почернял. С остра миризма на изгоряло. Между бившия хол и обгорялата спалня. Над спалнята нямаше таван; над кабинета - също. В спалнята мебелите бяха се превърнали на пепел; рафтовете в кабинета - също. През прозореца се виждаха огромни претъпкани автобуси, заминаващи неизвестно накъде. Върху покривите им бе натрупан багаж - денкове, куфари, чанти... Започнало бе масовото изселване.
Не за пръв път ми се случваше да досънувам сън след години. Сънищата с продължение са нещо обикновено при мен. Но този беше съдбоносен. Трябваше ми място, където да работя за предотвратяването на една велика беда. Изгориха мястото. А заедно с него и надеждата за тяхното собствено спасение. Запалиха ме, за да се избавят от неудобното ми присъствие. Дали някога ще осъзнаят, че са изгорили своето бъдеще? Подпалвачът опожарява чужди домове, но и своята собствена душа, защото:
Човешкият дух се изражда, когато упражнява насилие;
Човешкият дух се изражда, когато над него упражняват насилие;
Вината обаче не е еднаква.
Наказанието - също.
Безмислено е да съжалявам. Трагедията често се превръща в триумф на прозрението. Това е обратната страна на Закона за възмездието. Сънят бе съдбоносен, но не само за мен. Вече не работя над темата за спасението на тези хора. Отговаря се на призив за помощ. Помощта не бива да се натрапва. Забранено е да се натрапва. Забранява Огънят.
Нека бъде волята Му"!

Ангел Грънчаров - Елтимир, 1994г.

"Отговаря се на призив за помощ. Помощта не бива да се натрапва. Забранено е да се натрапва. Забранява Огънят"
Последното е валидно за българите от средния свят. Които не искат помощ и са доволни да имат кюфтета и шоута по БТВ. Но освен тях, тук са сенките на предците ни и те не са само недоволни. Те са бесни. Именно заради тях Саракта ще дойде, ако трябва дори насила в зверилника, носещ някогашното име България.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.7.2016, 12:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...t=ST&f=2&t=3980
Taзи тема е отпреди година. Но е валидна и сега. В пророческите "Кръгове - Бяла книга", Елтимир го обяснява за нашата мисия много по-добре от мен;
QUOTE
Hие се явихме не да спасим Българската нация. Нацията умря, самоуби се. Нацията загина съзнателно и доброволно. Ние се явихме, за да спасим онези малцина Българи, решени да продължат своя живот и след смъртта на нацията. Ние се явихме не за да продължим, а да започнем

Неслучайно наричам ПП Герб - ГРОБ. Те, начело с Борисов Българоубиец са гробокопачите на българската нация. Тяхната мисия е да изпълнят заповедта на Ротшилд за нейната ликвидация. Ние сме им дали почти пълната възможност да го направят. Казвам почти, защото има някои възлови точки, където няма да успеят и които ще ни трябват за след-гербавото бъдеще. Сега сме ги оставили, защото въпреки изборните манипулации народа сам си ги избра и не искаме да чуваме оплаквания. Ние ще страдаме заедно с народа, но това е положението.
И както българският цар го е споменал;
"Когато историята ни изтика да поемем отговорността, нещата ще са толкова зле, че всяко наше решение ще е добро и ще води до напредък. За съжаление, така трябва да стане, за да се получи обратът, понеже някои хора проспаха 50 години, а други - нарочно злодействаха в тях."
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.7.2016, 11:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Нужните на Бъдещето, живеят заради него. Не умират заради идиотизма и простотията на настоящето. Зреенето понякога преминава през Смъртта, пречистването - също. Ние не можем да възпроизведем в демокрацията поколения, които в масовката си да са с необходимото високо качество, но поне да запазим единиците с потенциал и единиците с качества и талант. Ако тях изгубим, изгубили сме абсолютно всичко!

Цвети е стабилна, няма да има трайни увреждания
Вече е контактна, говори и лекарите са спокойни за нея
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2016/07/26/c...ejdaniia.310235
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



По план-график, когато нещата станат много зле (българската нация се обезкръви напълно), ще се провокира етно-религиозен конфликт по оста християни-мюсюлмани, българи-турчеещи се цигани/мигранти/етнически турци.
Помните ли Катуница през 2011? Още тогава столипинските наркобосове призоваваха турската армия на помощ. Тогава обаче тя все още беше под светски контрол. Сега, след неуспешния пуч, тя ще бъде тотално ислямизирана от фанатици на султана, който винаги е смятал Булгаристан за техен вилает, перлата на империята.
Тогава Тиквата или ще го ликвидират физически неговите хора или сам ще се оттегли и ще избяга от страната. " Осъдените са екзекутирани, тъмничарите са избити, свободните - поробени. Чандала тъпче свещените граници" - Кръгове

Естествено, ЕС/Нато няма да си мръднат пръста, защото в плановете на Световното правителство България не влиза въобще като страна. Тогава една друга държава ще се притече на "помощ" със свой миротворен контингент. Но не на за да спаси българския народ, а да си подели част от територията с Турция след техния блицкриг. Това ще е и смъртта на българската република.
Точно за тия моменти на пълно Безвремие трябва да се приготвим. И ако сега се опитваме да опазим духовно тези Българи, които ще ни трябват да възстановят Саракта, ще дойде момент и да ги опазваме физически.
Кога ще дойде това време? Гледайте изборите в СЕЩ, ако победи Клингтон, то ще е съвсем скоро. Картите са подредени вече.
PM
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
И както българският цар го е споменал;
"Когато историята ни изтика да поемем отговорността, нещата ще са толкова зле, че всяко наше решение ще е добро и ще води до напредък. За съжаление, така трябва да стане, за да се получи обратът, понеже някои хора проспаха 50 години, а други - нарочно злодействаха в тях."


А кой е българския цар? Йордан ли? Нали още преди три години Елтимир му каза, че няма да е цар? Тук:
"Данчо, съжалявам, че имахме недоразумения с теб. Но така е било драснато. Очакват те големи изпитания. Зова Ериг Кан и Майка Умай да бъдат с теб. Ще ти бъде много трудно, но ти трябва да издържиш. Взел си на раменете прекалено голяма тежест. Дано да я удържиш. Силно момче си, но и тежестта не е малка. Няма да бъдеш Цар, но ми се ще ти да тоя, който ще посочи Царицата."

Защо никой от вас не посмя да му възрази тогава? Ако сте били несъгласни с неговото мнение, то редно беше да го кажете открито. Защо мълчахте? Сигурно и други си задават подобни въпроси. Но понеже ние живеем със страх всеки миг, затова и никой не пита. Е, все някой трябваше да го направи.
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Марин, разбери, че Елтимир светла му памет не беше всезнаещ и всемогъщ!Казвам го с пълната отговорност, защото с Елтимир макар да не сме се виждали на живо имаме по-голяма връзка отколкото може да си представиш.Никой не му е възразил, защото никой не е го е сметнал за нужно.Тук той просто не беше прав!Както аз в коментарите си за някои неща сигурно не съм прав.Даже, за да бъдем точни Елтимир за малко да унищожи сайта и Движението.С това искам да кажа, че всеки човек има моменти на слабост и не е всезнаещ и всемогъщ.
Ако имаше честни и чисти намерения,в които оставяш личното отношение настрана, а разгледаш общата картинка нямаше да скачаш с рогата напред, а освен Елмитир щеше да прочетеш малко и неща на Йордан, защото всяка негова дума подвърждава това, че той е Българският Цар.Разбира се, ако имаш честни и чисти намерения и наистина те е грижа за България.
Никой не е излизал с толкова твърди решения на Държавно ниво,както Йордан.Никой не познава толкова добре Саракта като структура, както Йордан.Днес никой няма по-добри познания за тенгрианството, както Йордан.Даже той самия го развива постоянно.(Дано и ние да помагаме малко с това).Йордан познава изключително добре древнобългарските епоси и е правил аналогии и разсъждения върху тях, които никой не е правил.Говорим за неща, които могат да се използват на Държавно ниво тук и сега.Тези неща ги вижда Държавника,другите читатели ги прескачат...може още много да се каже, но не е нужно.Приносът му в тези брутални времена е колосален.




--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Знам че не е бил всезнаещ и безгрешен, а и не се е правил на такъв. Той също е имал своите грешки и заблуди и си ги е признавал публично. Исках да припомня това негово изказване. Оставам си на мнение, че трябваше да има отговор от някой ако още тогава сте решили, че Йордан е достоен за владетел. Та аз питам, как ще се реши кой да е цар? Колобърския съвет ли решава и ако да, как ще разберем за това решение?
PM
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Не мога да разбера защо си публикува мнението в темата "Духовното оскотяване в крайните времена"?
Смяташ,че сме духовно оскотели,защото за нас Йордан е човека, който трябва да се заеме с този разграден двор?Имай предвид,че той не е сам!Всеки един читав и свестен българин ще вземе участие!
Царят се избира от Небето.Тангра избира кой да е Цар на Българите.Чрез колобърите това решение се обявява на всички.Колобърите знаят кой е и защо трябва да е той.Доказва,че е той с действия и мисъл.Хубавото сега е,че може и да не си колобър,за да го видиш, защото Йордан го показва постоянно.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020