www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Сказание за Чулман


Страници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сказание за Чулман, на български език
Mistique
Публикувано на: 22.9.2005, 21:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Сега разбирам.... Обаче си мислех, че той просто копира други източници. Трябва да се съгласите, че много статии и "научни" изследвания се появиха за хазарите и Бат Бояновите българи там. Кой да ти каже кое е вярно?

Знам само, че сме ги спасили, ама защо не ми е ясно защото и тогава и сега политиката е управлявана от скрити и подмолни сили и организации. Например все още не мога да си обясня как е било възможно по време на турската империя да има толкова много високопоствени турци-масони членове на....Английските ложи.

Ама това е друга тема........
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 22.9.2005, 22:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Чувал съм, че 12 от султаните са били с еврейски произход, което може би обяснява нещата.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 22.9.2005, 23:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Точно - и обяснява защо след като Султан еди-кой си рязан паша е решил да спре до Босфора, англичаните са пратили войски и кораби в помощ на турците за да ни превземат през 14-ти век.
PMEmail Poster
Top
Чое
  Публикувано на: 23.9.2005, 13:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



Парен каша духа!
Синедриона от 2000 години действа с подставени ръководители, защото винаги се е опасявал някой истински българин да не последва примера на Александър Македонски - син на Филип втори - потомък на Орфей и на Олимпияда - потомка на Ахил.
Който преди 24 века обезглавява първосвещенника на Персийския Синедрион и Султан на Персийската империя Дарий ІІІ Кодоман и почти успява да унищожи самия Синедрион.


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 24.9.2005, 10:43
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



По повод Атлантида.... каде мислите че се е намирала?
Има много версии за това ми е интересно да чуя мнения.
PM
Top
Миро
Публикувано на: 24.9.2005, 19:29
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Атлантида-в Атлантическия океан.Според някои сведения са били три острова,единият от които,най-големият,е бил дълъг 2000км.Района на Бермудския триъгълник се смята,че е част от нея.
Руски не разбираш,но все пак погледни тук ,има и малък текст на английски и то не от кого да е,а от Едгар Кейси.
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.9.2005, 19:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не са Бермудите, Канарите са. Писал съм тук и давам някои доказателства: http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...php?articleid=5
Причината да се изопачава истината е политическа. Затова не очаквайте истината да се каже официално. А тя е елементарна и простичка като повечето истини.


--------------------
PM
Top
Ziezi
Публикувано на: 24.9.2005, 19:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 121
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Севар @ Sep 22 2005, 08:44 PM)
QUOTE (Елтимир @ Sep 22 2005, 02:59 PM)
"Зиези" е българомразец и юдейска маша.

Според мен не само това. За мен Зиези е евреин, откъдето и да го погледнеш. Начина на мислене го издава и не е възможно да го скрие. А той е същото лице Трибал, което се представя като "Пазител на Завета", макар и да нe знае какво представлява българския Завет.
Даже и цветовото оформление на сайта му е юдейско, т.е. с цветовете на етиопско-юдейското знаме. Абе какво да си говорим, направо го вижте как изглежда:
User posted image

Честно казано очаквах тези думи...

Трябва да призная , че въпреки това не ми стана много приятно.

Сега кавото и да кажа, ще излезе, че оправдавам сестра си, като твърдя, че нямам сестра...

А очаквах тази ваша позиция, защото от години не съм открил трима искрени родолюбци накуп. Винаги един или двама са "предатели".

Е, надявам се , че поне Елтимир и Севар остават двамата единствени и най-велики родолюбци. Поне има някаква надежда за нас българите...

Що се отнася до евреите - да 80% от евреите са българи по род, но юдеи по религия.

За да не обяснявам надълго и широко, ще препоръчам романа "Време разделно", където българина по кръв Караибрахим е основният враг.

За разлика от Антон Дончев обаче, аз смятам, че имаше шанс Караибрахим да прогледне, и да стане отново българин. Убийството на Караибрахим не е спасение. Единственото спасение би било проглеждането, защото точно това ни различава нас българите от юдеите.

Юдейският закон е Око за око
Българския закон е Просвещение

Знам, че с тази си позиция съм неприятен и за юдеи и за заслепени българи псевдопатриоти. Но не съм очаквал лавров венец...

А този къдравия симпатяга не съм аз, Севар smil4334a43204b20.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.9.2005, 19:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И колко чифути успя да превърнеш в осъзнати българи, о, велики Зиези?
"Съди се по дела, но се отчитат последиците" - пишеше в една масонска книжка. Та питам какви са последиците? Освен фактът, че из разните "патриотични" организации се навряха субекти с неизяснено етническо самосъзнание, а малцината българи, реално страдали заради своята българска позициа, са подложени на още по-жестоки преследвания.
Покажи ми кои са твоите врагове, и ще ти кажа ти кой си. Ако твоите приятели са евреите, то отговорът според мен е ясен.


--------------------
PM
Top
Ziezi
Публикувано на: 24.9.2005, 20:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 121
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 22 2005, 10:01 AM)
Зиези потвърждава претенциите на евреите, че са част от коренното население на тези земи.

smil3dbd4df1944ee.gif smil4334a4a0bfda2.gif smil4334a69a0bdb2.gif
PM
Top
Чое
  Публикувано на: 24.9.2005, 20:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



Хей Зизо няма значение дали си ти на снимката важното е , че си чифут другото са подробности. smil4334a5a360a6a.gif


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
Ziezi
Публикувано на: 24.9.2005, 20:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 121
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 24 2005, 07:57 PM)
И колко чифути успя да превърнеш в осъзнати българи, о, велики Зиези?
"Съди се по дела, но се отчитат последиците" - пишеше в една масонска книжка. Та питам какви са последиците? Освен фактът, че из разните "патриотични" организации се навряха субекти с неизяснено етническо самосъзнание, а малцината българи, реално страдали заради своята българска позициа, са подложени на още по-жестоки преследвания.
Покажи ми кои са твоите врагове, и ще ти кажа ти кой си. Ако твоите приятели са евреите, то отговорът според мен е ясен.

аз също навремето си мислех, че трабва да имам врагове, да воювам с тях...

После пораснах, и започнах да търся приятели...

Второто е много по-трудно, и не съм аз, който трябва да ти го казва.

В момента просто се чудя дали наистина разговарям с Елтимир...

PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 24.9.2005, 20:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Аз не търся врагове. Не ги търсих и през оная августовска вечер на 1978 година. Те ме намериха. Не ги търся и сега, те сами се обаждат.
Виж какво става с българския народ, виж какво става с нашата някога България и тогава сам прецени това възможно ли е без намесата на врагове.
Да, аз съм Елтимир, поне в тоя сайт друг едва ли ще посмее да се подпише с това име.


--------------------
PM
Top
Ziezi
Публикувано на: 24.9.2005, 20:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 46
Участник # 121
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Sep 24 2005, 08:25 PM)
Виж какво става с българския народ, виж какво става с нашата някога България и тогава сам прецени това възможно ли е без намесата на врагове.

Ами защото това е истина, айде да очерним Ziezi ...
Той е врагът ...
PM
Top
Чакар
Публикувано на: 24.9.2005, 20:36
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 16
Участник # 122
Дата на регистрация: 24-September 05



Колко интересно:)
Аз съм говорила с алпа Чулман! Той ми е покровител...Бе направил за мен нещо наистина прекрасно...Разкри ми истинското име smil4334ac775281d.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020