www.Voininatangra.org

НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ

РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум на Движението -> Краят на републиката

Страници: (60) « първа ... 58 59 [60]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Краят на републиката, и Възшествието на Българският Саракт
Йордан_13
Quote Post

Администратор

Група: Админ
Съобщения: 11 007
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06

QUOTE (18j @ 9.7.2018, 22:34 )
В повечето квартали на София е същото. Квартални бабанки които се насират пред идеята да скачат на рапоня / отрудени юпита които са много заети с изкарване на заплатите си / откровени соросоиди които са прикачени към фондовете та бай @й / огромен брой пенсионери и деградета които само се оплкват. Това е много труден за работа матрял

" Здрасти,
По повод дискусията, която водите с 18j в коментарите днес само искам да добавя за лично ползване, че доколкото знам Кадиев е в кръга, който върти енергийни сделки а по-специално фирмата която продава ток от АЕЦ Козлодуй мисля че се води на жена му. Имаше доста публикации и коментари във фбук от Котев, който пише в Bultimes и самата нея. Позаплашиха го със съд малко доколкото си спомням, той също не им мълчеше.

Случая с Иванчева е интересен, но хората не са разбрали що за птица е тя. Особено по-възрастните им е много трудно да разберат. Те са зомбирани от ТВ и жълти вестници и е много трудно да се размърда гънката на горния етаж... Просто на моменти е отврат с хора в Софето да общуваш(говоря за средна възраст и застаряващи). Тотално са изкудкудякали поне 1/3 и явно за това гласуват/харесват герб... "
============================================================

Помниш ли мантрата за "червените бабички" Е, те никога не умират! И винаги са червени! smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Йордан_13
Quote Post

Администратор

Участник # 544

Цецо Цвичката е силов физкултурник, бухалката на Бойко. Иначе нищо ново няма в статията. Казвал съм го и преди :"Бойко купува всички на килограм". Няма значение, партията, имат значение парите. Така ГЕРБ се оказва една огромна черна дупка, която поглъща всичко, възраждайки старата БКП. Защото целта е опозицията да бъде изядена, да не съществува. Как беше преди? Имахме Партия-Майка - БКП и една безлична креатура - БЗНС, колкото за цвят. А това се случва, защото властолюбците на местно ниво са силно материално-деградантни личности, без всякаква ценностна система и с една основна цел в живота - да живеят добре, за сметка на баламурниците. Ако някой търси в тях идеи като: служба на общество, решаване на социални пробеми, на обществени проблеми, на лични проблеми, той дълбоко е сгрешил. Местните дерибеи се интересуват само от едно - как вас да ви няма, за да не им създавате проблеми в мандата. Герберските активисти, от едно село, започнаха наживо да се убеждават в това. И да ми се оплакват. Аз съм доволен;))) Ако не искате да разберете, че съм прав на думи, изпатете си от собствените си дела и избор. След това, елате, пак да говорим. Имам време. Търпелив съм

Цавтонев олагви сдвелаотщо перддсеелсаттво – за мсетния вот

Тия дни 265 ощниби пулочиха подразтевлеин адрес. Кйото рзабарл - рзрбаал

https://www.segabg.com/node/4914
© Segabg.com 2018
PMEmail Poster
Йордан_13
Quote Post

Администратор

Участник # 544

Южният полюс на оста Меркел-Борисов- Ердоган се промени. Това, означава, че в дългосрочен план, България ще претърпи същите промени, като Борисов ще ползва натрупването на външнополитически дивиденти, за да реализира тази амбициозна промяна в България, но с него, начело. Досещате се, нали...

https://www.segabg.com/article/18-000-drzha...volneni-turciya
PMEmail Poster
Йордан_13
Quote Post

Администратор

Участник # 544

"Великолепният век" не е само телевизионен сериал, той е и реалност в България; реалност, в която "Калинките" станаха "Султанки". А самото име "Султанка" е вече и патриотична екзалтация! И мода, в борческите групировки за парични вземания СГ Груп - Султанка Цампарова!

https://www.segabg.com/article/sultanka
PMEmail Poster
18j
Quote Post

Често пишещ

Група: Участници
Съобщения: 752
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11

QUOTE (Йордан_13 @ 9.7.2018, 22:48 )
Кадиев е в кръга, който върти енергийни сделки а по-специално фирмата която продава ток от АЕЦ Козлодуй мисля че се води на жена му. Имаше доста публикации и коментари във фбук от Котев, който пише в Bultimes и самата нея. Позаплашиха го със съд малко доколкото си спомням, той също не им мълчеше.

Случая с Иванчева е интересен, но хората не са разбрали що за птица е тя. Особено по-възрастните им е много трудно да разберат. Те са зомбирани от ТВ и жълти вестници и е много трудно да се размърда гънката на горния етаж... Просто на моменти е отврат с хора в Софето да общуваш(говоря за средна възраст и застаряващи). Тотално са изкудкудякали поне 1/3 и явно за това гласуват/харесват герб...

Абсолютно вярно Кадиев е най големия резултат от кадровата политика на ровч - смех, засечки и провал един пълен олигофрен у когото се наляха много милиони без никакъв резултат.

за електората какво да говорим има наслоени много неща които са свързани с манталитет мироглед народопсихология традиции. Но това ще поговорим в друга тема.
Тиквата много умело ги лъже като натиска струната на тоталния авторитет. Инстинктивно българите тръгват след най-силния още от ония времена а фактически той много добре симулира господство. Но всъщност българина ако се загледа внимателно има един авторитет пред който рапоня винаги кляка и това е улицата. Ако протеста е истински а не симулиран или казионен тиквата е готов на всякакви отстъпки най-лесното му е да прати някого в оставка или да върне някой закон за малко. Което му дестабилизира стойката.
Ако повече хора имах кураж да клатят герберасите щяха да се уверят веднага в слабостите им и да знаят да ги използват. Всичко е въпрос на здрава обществена организация.

--------------------
Свобода и всекиму своето!
PM
Grenadier
Quote Post

Новодошъл
*

Съобщения: 4
Участник # 49 309
Дата на регистрация: 10-July 18

Герберското правителство сега и ВИНАГИ се е крепяло на нереален вот.Избирателската им маса е основно съставена от ПРОСТИ И НЕЗАИНТЕРЕСОВАНИ от държавата МАНГАЛИ,готови да продадат своя глас за 1бира или 10лв. Такъв електорат винаги ще бъде твърдо зад своя ПОКРОВИТЕЛ,независимо дали това е ГЕРБ,БСП или някоя друга от ЮДЕЙСКИТЕ партии. Републиката няма как да бъде победена,докато не бъдат решени тези сериозни въпроси:първо,относно юдейското влияние в света,а след това и с циганските ОРДИ,като най-голям враг на нашата ДЪРЖАВА и НАРОДА НИ.

--------------------
БЪЛГАРИН
PM
Въло
Публикувано на: 12.7.2018, 17:11
Quote Post

Участник

Съобщения: 45
Участник # 35 429
Дата на регистрация: 10-March 14

QUOTE (18j @ 9.7.2018, 22:34 )
В повечето квартали на София е същото. Квартални бабанки които се насират пред идеята да скачат на рапоня / отрудени юпита които са много заети с изкарване на заплатите си / откровени соросоиди които са прикачени към фондовете та бай @й / огромен брой пенсионери и деградета които само се оплкват. Това е много труден за работа матрял

Е това е големия проблем в София.А и масата от хората между 20-40 години са хванали вече някаква работа,стигат им парите горе-долу и са вече в центрофугата.Вече са се култивирали и са заприличали на некви промити и разглезени западняци.Няма и помен от българска идентичност и съпровождащите я нравственост и душевност.
PM
Йордан_13
Публикувано на: 12.7.2018, 19:54
Quote Post

Администратор

Участник # 544

До Ф.Е. Джержински

Алтернатива, много отдавна има. Идеите на Българският Саракт широко бяха прокламирани през годините, но електоратът, не е дорасъл като съзнание за тях. Защо? Защото за електората е важен тумбака и черпака! А, когато под алтернатива се разбира по-голям казан с по-дълбок черпак и по-голям тумбак, как искаме нещо да се промени?! Бойко е пряк резултат от това съзнание. Затова, той им рече: "Аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме".

И да доразвия: електоратът иска да приравни, идеята за Върха с идеята за Равнината и всичко да стане една хоризонтална тепсия. Когато това се получи, както стана с Бойко, имаме едно Блатно Безвремие с всепоглъщаща всичко тиня! Разберете, Върхът не може да бъде приравняван с Низината. Низината, ако иска да е на Върха, трябва да го изкатери!
PMEmail Poster
idle
Quote Post

Участник

Съобщения: 109
Участник # 1 441
Дата на регистрация: 13-April 08

Много лоши семки бяха посяти в началото на прехода! Сега те дават плодове. Това са точно тези фалшиви ценности и липса на морал. Порядки от типа - "всичко може", "свободна страна сме", "нали е демокрация". Сега хората които бяха отгледани с тях са точно между 20 и 40. Особено в горния диапазон, които раснаха през 90те и бяха между старото и новото, в сблъсъка между двете системи. Аз ги разбирам, но не ги оправдавам. Българинът е редно да потърси в себе си решението, защото в себе си ще открие и силата и посоката, не в чуждото. Защото той е много по-силен от всички стига да си припомни кой е.
PM
0 човека преглеждат тази тема сега (0 гости, 0 анонимни)

Topic OptionsСтраници: (60) « първа ... 58 59 [60]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Нови участници
PattyBuvel 16/7/2018
OliveLindq 16/7/2018
DianeGreni 16/7/2018
MeriDollin 15/7/2018
AntonioPea 15/7/2018