www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ГРОБ си замина!


Страници: (13) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ГРОБ си замина!
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 15:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Още един плъх изпълзя от дупката си - Желю Желев. Заел се да ни обяснява как не бивало да сме против ГРОБ и да протестираме, защото всичко вървяло по мед и масло. Къде ми е медът, и къде ми е маслото, бе, национален предател такъв?
Тоя плужек не се усеща какви ги дрънка. Не може да ти искат двойно по-големи сметки, отколкото са ти доходите, а ти да си траеш. Да гладуваш понякога с дни и да казваш, че всичко е наред. Та това реално си е смъртна присъда! А правото на живот уж беше гарантирано от закона. Само че в тая еврейска колония няма закони, всичко е против Българина.
Не може циганите да подлагат българите на нечуван терор, властта да ги защитава, а ти да си доволен. Не може приятели лекари да ти казват, че ти остават само месеци живот, а да нямаш право нито на лечение, нито даже на изследвания, защото действията на политиците и на техните служби са те оставили без доходи, и ти после да ги обичаш и да им имаш доверие. Мога да изброявам до безкрай. Изобщо тая мръсна сган политиците дали осъзнават каква люта ненавист предизвикаха срещу себе си? Досега ядоха и пиха, време им е да почнат да плащат. И тук в кюпа са всички, без никакво изключение.


--------------------
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 20.2.2013, 15:45
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



QUOTE (18j @ 20.2.2013, 16:24 )
Само в продължителния хаос ни е спасението. Така можем да се надяваме че партийните структури ще се саморазпаднат - като я няма повелята от централата.
В момента можем само да гадаем на къде ще тръгне всичко. Само се моля протестите да не спират но да се размножават.

Да - подкрепям. Бой до дупка - докато видят зор и се съгласят за Велико народно събрание с депутати от провинцията ( пропорционално и от София).
И в това ми е опасението, че ще се опитат отново с хитрини от големия чувал да успокоят хората или да ги разцепят на няколко части. И като цяло да спрат протестите на първо време, да угасят пожара - пък посля ще я мислят.
Както например сега Хунтата е събрала едни плужеци на жълтите павета да реват за тиквоча и да го молят да си оттегли оставката.
Естествено, че това са все човеци на хранилката на герберастите и все зависими хора - кой работи в общината, кой в данъчно ... все герберастки назначения. И сега им се иска да се отплатят , че са на хранилката.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 15:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Къде ви е "ненасилието", бе, боклуци? Забележете - 40 военни машини! Не полицейски, не жандармеристки, а именно военни. И какво има на тях? Сладолед и безалкохолно? Новина от днес:
http://faktor.bg/novini/balgariya/6534-zas...sofiyantzi.html
Засилено полицейско присъствие стряска софиянци
Сряда, 20 Февруари 2013 15:30
Автор Faktor.bg
В центъра на София, между храм-паметника “Александър Невски” и парламента гражданите са смутени от масивно присъствие на полиция и жандармерия.

Повече от 300 човека от силите на реда са окупирали площада, в близост до тях са паркирани полицейски коли и военни машини на жандармерията. Повечето от военните са с тежко снаряжение, въпреки че не се забелязват никакви признаци за напрежение. Около парламента са само около 100-тина души привърженици на ГЕРБ, които развяват знамена на партията. До “Александър Невски” са паркирани и три автомобила за разпръскване на вода. В района са разположени още около 40 военни машини. Вероятно и тази вечер се очакват демонстрации, и силите на реда са в готовност. Това се разминава с думите на Бойко Борисов, който днес каза, че не иска да вижда как се лее кръв в центъра на столицата.


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 20.2.2013, 16:24
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Ако не сте виждали плъх - франкофон, те ви го - Жеката. smil4334ad8a149e0.gif Сега сериозно. Щом нещата имат шанс да се изплъзнат от народа, тогава народа да прибегне до своето оръжие - отказване да се плащат каквито и да е данъци и сметки. Нали това е именно нещото, което накара хората да излязат. Сега и от всички посевместно никакво плащане, да видим как ще накарат хората на сила да плащат и после да ни говорят за свобода и демокрация. Продължи ли се с плащането то и хиляда протеста да има, си е все тая. Акция ''Не плащай'', това трябва да е в основата на всичко. Тихо и кротко като дребния индиец, който победи англичаните. Всички заедно ще излизат на протести, но и заедно няма да плащат. Защо ще ги храни народа тия? Има ли смисъл? И щом ги храним и ги угояваме толкова време, тогава да ги заколим, нищо, че не е Коледа. smiles-eusa_icon_axe.gif
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 17:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Нагъл, супер нагъл, Боклук Бойко
Вижте го как се хвали:
"Премиерът: Толкова много ни вярват, че рейтингът не помръдна след оставката на Дянков"
Абе, Боклук такъв! Да ти *ба залите и магистралите, след като при твоето боклучаво управление народът ми ускорено измира! Ти, който даде власт и привилегии на всякаква измет и на всякакви пришълци, но обрече българите на смърт, ти друго, освен смърт не заслужаваш, бе, Боклук гаден! Я питай твоя човек кмета на Ботевград Георги Георгиев, чието синче неграмотно Даниел Георгиев ти е депутат защо от полицията и ДАНС в Ботевград са забранили вече толкова години да ми се дава каквато и да било работа. Включително и за нощен пазач. Абе, Боклук боклучав! На какво основание ще ме осъждаш на смърт, бе, Боклук? Защото по десет пъти на нощ се будя от болки, понякога не мога да изляза от дома си, а в болницата ми отказват дори изследвания. За лечение да не говорим.
Не съм престъпник. Политически затворник съм от 1978 година. Кум ми беше покойният Илия Минев. Но от ДС разпоредиха на тоя Боклук да ни унищожи нас, ветераните от антикомунистическата Съпротива и той послушно изпълняваше заповедите им. Не само към мен отношението е такова. И към легенди като Григор Симов и Марин Манолов е същото. И към много други. Та Боклука да не се репчи толкова, защото знае каква ще е смъртта му накрая. И той сам си я заслужи със своята българоубийствена политика.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 17:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Сега някой питат кой ще дойде след Боклука. Доган, Станишев, Костов...? Позволете ми да припомня събития, които може би някои от вас поради възрастта си не помнят.
Началото на 1990 година. Комунистите бяха объркани и уплашени. Спонтанно възникнаха множество партии и неформални организации. Лошото беше, че тогава някои от тях бяха предварително организирани от ДС. Сега такава подготовка нямат. Втората ни грешка беше, че позволихме да ни разединят. Трета грешка беше, че позволихме да изолират нашите естествени лидери, а някои от тях бяха убити. Сега това не бива да го допуснем, то ще е смърт за България. Най-сетне властта у нас трябва да се поеме от Български ръце.
Аз към власт не се стремя, уверявам ви. Дори заради физическото ми състояние. Изобщо не се виждам как ще обикалям страната и как ще стоя с часове по митинги. Пък и не ми е по вкуса да заповядам, нито на мен да ми заповядат. Избирам по-скромния, но свободен живот на свободен човек. Ще си остана вкъщи. Но с каквото мога, ще помагам. Докато мога, ще направя всичко, което е по силите ми тоя мръсна проеврейска сган да си отиде и да започне Българското Възраждане. България е като птицата Феникс, тя винаги досега е възкръсвала. Аз вярвам, че пак ще възкръсне от пепелта си!


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 19:05
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



http://nikikm.blog.bg/politika/2013/02/20/...ashtite.1055685
Предупреденият е вече наполовина победител.


--------------------
PM
Top
Марин
Публикувано на: 20.2.2013, 19:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Гладна стачка и "Вън!" за всички партии в Пловдив

Ето им го в сурата грозна на всичките политически боклуци:

User posted image
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 19:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Народът ни почна да се осъзнава!


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 20.2.2013, 20:45
Quote Post












Обърнете особено внимание които са участниците в протестите. Имаше ли цигани сред протестиращите както при казионните митинги на партиите? Основните участници са млади хора националисти. Това е най-важното.
Сега ВМРО и Атака ще се опитват да яхнат вълната, за да имат място в гърненцето с меда. Най беше и интересен Сайдеров, който от "безусловната подкрепа" за ГРОБ сега обърна за пореден път палачинката.

Към днешна дата единствената читава организация, на която можем да гласуваме доверие е БНС. Движението няма претенции засега за някакво участие в политиката. Но имаме и свои хора към БНС и идеите им са много сходни с нашите. Те бяха тези, които изнесоха кампанията на Атака, дори и сега момчетата и момичетата от БНС бяха тези които се биха с еничарите пред Министрския съвет. Имат нашите поздравления и подкрепа.
Top
stonetales
Публикувано на: 20.2.2013, 21:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 149
Участник # 3 529
Дата на регистрация: 3-May 11



Знаете, че не си е заминал, знаете, че и това е сценарий........на кого ги пробутвате???
PM
Top
Varvarina
Публикувано на: 20.2.2013, 22:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



Ето нещо от мрежата:

Arturo Braga
0884800445 - ей този телефон, уважаеми приятели е оставен като връзка с организаторите на протеста в защита на ББ! Телефон, на който да "се запишеш" за участие в протеста. Звъннах от любопитство, господин отсреща започна ентусиазирано да ми обяснява как ще организира транспорт от всяка една точна на страната и ще ни заведат до мястото на "събитието". Попитах "младежа", кой плаща, той ми отговори - Разбира се, че политическа партия ГЕРБ! Жалка картинка, много жалка...........До там ли стигна така обичаният ни министър председател?
PM
Top
Varvarina
Публикувано на: 20.2.2013, 22:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



Това също:

Кой искаше да опорочи протестите ?

Милан Генадиев, участник и пострадал на протеста във вторник/19.02./, разказа пред "Нова телевизия", че минавайки покрай задния вход на парламента на път за Орлов мост, видял група момчета "като онези от мачовете", към които приближил полицейски офицер и им казал "Минаваме на втори вариант", което дало основание на Генадиев да смята, че полицията е действала в комбинация с агресивните агитки. Във всяка държава, където има сянка от държавност и работеща прокуратура, такова опасно твърдение щеше да бъде разследвано, още повече че Генадиев каза, заставайки с името си, че може да разпознае офицера и част от момчетата. Нито Цветанов, нито шефът на СДВР Валери Йорданов показаха и сянка от намерение да установят истината.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 20.2.2013, 23:15
Quote Post












QUOTE (stonetales @ 21.2.2013, 00:33 )
Знаете, че не си е заминал, знаете, че и това е сценарий........на кого ги пробутвате???

Да, знаем че не си е заминал. Милионите му са там, затворените селища в Банкя и Правец са непокътнати. И не, не знаем че това е сценарий. Така имаше при събитията на Катуница една(едни) iss, която припяваше същата песен. Видиш ли, момчетата подпалили къщите на "цар" Киро работели с полицията и това била някаква супер, хипер сложна полицейска комбинация. Факт е, че цар Киро го детронираха и в панделата, къщите му ги няма и Катуница си отдъхна свободна.

Ясно е, че при 100 000 българи на улицата против ГРОБ ще има процент провокатори и милиционери под прикритие. Но идете и го обяснете на младите момчета, дето се биеха с жандармерията, че са такива. Каква е гаранцията, че самият този цитиран Милан Генадиев не е от МВР и не е дезинформация? А?
Аз пък смятам, че протестиращите даже бяха твърде меки. С тези изроди трябва да се действа с всички налични средства. И ако бяха използвали огнестрелно оръжие, щеше да им припари под краката.
Top
anti666
Публикувано на: 20.2.2013, 23:27
Quote Post












И още нещо. Един ден, като се възстанови Саракта, пак ще се появят умници да ни казват, че това е масонска комбинация, че аз знам че не е така, ама не знам как е иначе и т.н. и т.н
Хубавото тогава ще бъде, че с демокрацията в този му вид ще е приключено и някой няма да ги слуша. Просто ще се прави.

Сега обърнете особено внимание, как изпълзяха като по команда информации, дезинформации и контрадезинформации че протестите са дирижирани, че видиш ли зад тях стои Русия, БСП, Асан Юмеров (Трактора) или самото МВР. Как няма смисъл от това, щото не е това начина.

А какъв е начина, да попитам аз? Другият вариант, Откровението не се случи...засега. Ситото беше най-бързия и ефективен начин да дойде безвремието. Да, ама не стана. Кво правим тогава?
Всъщност, ние бяхме замесени в тези събития с един арест още в началото. По принцип Движението не се намесва в протести за пълнене на търбуха, но в този случай стана различно. Явно така е отредило Небето.
И както виждате, заради сметките на ЧЕЗ се срина ГРОБ. Което е лош ден за българската демокрация smil4341944e6b0c8.gif и хубав ден за България. Един ден без да гледаме противната мутра на Буда.
Top

Topic OptionsСтраници: (13) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020