www.Voininatangra.org

НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ

РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум на Движението -> Проблеми с форума

Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблеми с форума
anti666
Публикувано на: 19.1.2016, 17:58
Quote Post

Отдаден

Група: Участници
Съобщения: 1 476
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06

С много опити успявам но понякое време ме отписва автоматично като че ли,незнам дали при мен е проблема или сайта.

Питахме системния админ, казаха ни че е нормално, защитата на сайта отписва автоматично след 15 минути бездействие. Сега е увеличено на 20 мин, тъй като и други хора се оплакват от същия проблем.
Отделно има и антихакерски защити, които също се активират някой път ако системата реши, че си хакер. Ако не можеш да се логнеш, пробвай след ИЗВЕСТНО време с друго айпи. Аз например влизам с прокси през защитения вход и нямам никакви проблеми.
PM
Йордан_13
Публикувано на: 22.1.2016, 21:51
Quote Post

Администратор

Група: Админ
Съобщения: 11 335
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06

Сайта получи "Бойков СМС" и три деня зареждаше бяла страница smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
РонинА
Quote Post

Участник

Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14

От последното ми влизане тук нищо не се е променило,както винаги пак влизам през "защитен вход"-име-парола-вход-затвори...и до там,за да вляза отивам в прозореца горе на браузера и трия до тук http ://www.voininatangra.org
Писах в темата за Розетата от Плиска,снимката не се прикачи на два пъти,ето резултата "Прикачи картинка (Кликнете на иконата за да увеличите) " и следва...

....ÿØÿàJFIFHHÿázExifMM*  À ž ¦°¸(1 À2̇iàSAMSUNGGT-I9100HHI9100XWLSS2016:01:24 13:24:06‚š‚..............и т.н.

Нямам много възможност,или сайта е червив или мен ме следят.Тези дни ще си направя нов профил от друг компютър и друг нет и ще пиша(евентуално)за резултата

Проблема е оправен

Това съобщение е редактирано от Admin на 7.2.2016, 12:00
PM
Марин
Quote Post

Участник

Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11

От сутринта при преглеждането на разни теми, започна да излиза някакво съобщение за грешка (снимката по-долу) и съответната страница не можеше да се зареди:

PM
anti666
Quote Post

Отдаден

Съобщения: 1 476
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06

Ако някой наскоро се е регистрирал и му е изтрит профила, да знае че не го е направил Йордан. Поради многото регистрации на ботове, системата автоматично отстранява тези, за които мисли че са ботове. Така че ако на някой му е залипсвал профила и все пак държи да има такъв в сайта да пише на Данчо да му го възстанови. Или просто да си направи нов със старото име.
PM
Йордан_13
Quote Post

Администратор

Група: Админ
Съобщения: 11 335
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06

Възможно е в близко време, да има проблеми със сайта. Моят комп е подложен от хакерите на Цветан Цветанов на непрекъсната атака, като бе сринат почти напълно, бяха му блокирани USB портовете (за да нямам нет), музиката и му работеше, само това-онова. Едвам дишаше. само, че имегените на Цветанов, не знаят за силата на Интуицията, която ти дава "внезапното познание", т.е. компа си го оправих сам и в момента отбивам непрекъснати хакерски атаки към DNS-a ми. Само мога да кажа на пикльото и пикльовците, които го правят. Пичуаре, мога да ви убия само с мисъл, да причиня инфаркт или просто да спара сърцето ви и Тангра, няма да ми вмени това за карма. Затова по-добре се молете, да ви намеря физически и да ви уголемя "Фи"-то на DNS ви! smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif Вервайте ми, ще заприлича на бурия и ще кърви поне три дни!
PMEmail Poster
0 човека преглеждат тази тема сега (0 гости, 0 анонимни)

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Нови участници
ClarissaCh 22/10/2018
XWJJoe2599 22/10/2018
HarrietAli 22/10/2018
JanessaMcK 22/10/2018
ReedClopto 22/10/2018