www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Провокациите на Пламен Пасков


Страници: (7) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Провокациите на Пламен Пасков
Йордан_13
Публикувано на: 17.1.2013, 12:31
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



https://www.facebook.com/events/378145242282034/

ГРУ-пичката на Пламен Пасков, започва мащабна офанзива из най-различни градове на България, като започва от София. Призовавам всички, които са против т.4 от тяхната доктрина, а именно


4. Тангра бил старият бог на българите преди Борис-Михаиловата християнизация.
Няма такъв бог, и такава религия за българите. И ние ще го докажем.


да бойкотират събитието или да се организират в групи за защита прозвището на Българският Бог, като се разрешават всякакви форми на съпротива, дори неинтелигентни, срещу т.4., от тяхната доктрина.
За да се организира такова събитие, трябват доста финанси, а във времена на криза, само руски пари, могат да финансират лектории из всички градове на България.

Нека бъдем против Пайнер-щината в Българската История!
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 17.1.2013, 13:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



На Пасков ще му е малко трудно. Ще трябва да обяви за измислица величествения връх Кан Тенгри. Ще трябва да отрече летописите и преданията на Волжските българи. А че Пасков си е провокатор, при това гаден, го знам отдавна. Още като съчиниха с Парадокс тази измислица за мнимата смърт на жена ми, а после хвърлиха цялата кал върху мен.
Е, и каква е била Вярата на българите преди приемане на християнството? Вероятно сме били дзен будисти или пък кришнари?


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.1.2013, 13:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Най-много съжалявам, че когато се домъкна при мен в Родопите, не го пречуках, заедно с жена му - рускинята. Рядко допускам такива грешки, но се надявам да имам втори шанс. Съветвам го да си продаде имота в маала Петвар и да се омита от района на Чернатишкият дял на Родопите! Той е от лайнеро-чалгарският Димитровград и няма работа в Планината!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.1.2013, 13:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (VostroRe @ 17.1.2013, 15:23 )
На Пасков ще му е малко трудно. Ще трябва да обяви за измислица величествения връх Кан Тенгри. Ще трябва да отрече летописите и преданията на Волжските българи. А че Пасков си е провокатор, при това гаден, го знам отдавна. Още като съчиниха с Парадокс тази измислица за мнимата смърт на жена ми, а после хвърлиха цялата кал върху мен.
Е, и каква е била Вярата на българите преди приемане на християнството? Вероятно сме били дзен будисти или пък кришнари?

Да ти кажа, омаял е бая електорат. Следя изкъсо дейността му и мисля, че никак не е безобиден, даже напротив. Главната опастност идва от точно такива хора, те говорят благо, меко, либерално, не са остри, приемливи са за обществените нагласи, но това не им пречи да бъдат долни лъжци и манипулатори. Лъскавият вид, с който поднасят лайната си, не пречи на електората да ги яде, въпреки миризмата им.
Иначе и аз този въпрос съм им го задавал десетки пъти. Пряк отговор не съм получил. Но след като кажеш А, трябва да кажеш и Б. т.е. тогава кой е Бога на Българите? Отговор няма. Относно Верата те се смятат за антички ристиени smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif т.е. изначало още от праисторически времена ристиенството е било и нищо друго не е имало, освен него. Тъй мислят те.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 17.1.2013, 17:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Някога отец Христо, игумен на Гложанския манастир ми е казвал, че Свети Иван Рилски е бил Тенгрианин. И даваше като доказателство писмото му до цар Петър. Да си припомним също затворената Свастика в християнски пергамент. А също Именника, скрит между страниците на християнски книги. Та Църквата крие много тайни, но с тези ченгета там не виждам как можем да се разберем. Отец Анастас Аргилашки преди 12 години ми разказа за писмо на Раковски, в което той пише, че българският народ трябва да се върне към Тенгрианството, иначе загива. Покойният вече отец Тотю Петров ми е казвал, че Свети Климент Охридски е бил Тенгрианин. Комунистите обаче убиха здравото в Църквата и сега там е трагедия. А Пасков е нечий пратеник. Едва ли един ветеринар ще тръгне да харчи луди пари за антибългарски семинари. Мазният му стил ми напомня стила на Радев. Отначало се пишат приятели, после ти забиват нож в гърба. Руската върхушка също воюва срещу Българската духовност. И там се съхраняват много наши тайни, които Кремъл отказва да ни предаде. Само не знам как отявлени агенти на ГРУ си развяват коня свободно у нас.
Дали ще има време тоя наш народ да се осъзнае?


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.1.2013, 17:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Един много нагъл техен активист, Христо Караиванов, от Бургас, дори ми предлага да съм идел там и да доказвам Тангра. Много нагли станаха тия кучета. Да не съм ги бойкотирал, ами да отида. Аз му отговорих, че " Не може да има диспут между нас - само смърт. Тенгрианството осъжда винаги такива като вас и ПСКОВ на смърт чрез обесване, за разпиляване на Орендата. Кви диспути? Само с намазано със сапун въже, мога да дойда."
И че ми е нужен само Пасков, черните му каракачански кучета не ми трябват. Само Пасков ми трябва !
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 17.1.2013, 19:33
Quote Post












Историята с Писков е много показателна докъде могат да стигнат враговете ни. За незапознатите с този случай, "ветеринара" от Хазария се инфилтрира в Движението и тънко зае позиция на умерен тенгрианинsmil3dbd4e5e7563a.gif Чак с последния си 666-и постинг като разбра, че прикритието му се срина, си показа зъбките. Явно сега от Хазария пак са го активирали в ролята на върл антитенгрианин. Честно казано, предпочитам открития враг пред подла бляд като тоя. Бяха го пратили чак до Ситово да се срещне с Йордан, на долната снимка пък го виждаме изтъпанен до свещения символ на Саракта. Каква наглост само!
Времето още веднъж показа колко прави сме били през 2009 да си изчистим къщата. И нека някои не се сърдят, че сме предпазливи в контактите с хора, които не познаваме съвсем. Обикновено такива смърдят отдалече, но при Псков явно школовката е била добра.
User posted image
Top
anti666
Публикувано на: 17.1.2013, 19:48
Quote Post












Подбрани цитати и тънки еврейщини от тогавашния "тенгрианин" към човек в чийто дом яде хляба му;
QUOTE
В качеството на какъв ме "молиш" да напусна движението?
На новия узурпатор?....
Второ, глупостите и лъжите за господарите и плащанията следва да ги докажеш, иначе ставаш клеветник и лъжец, нещо много недостойно не само за тенгрианин, но и за всеки уважаващ себе си мъж, това две.
Притурка: на теб някога анти666 пари давал ли ти е? ...
От тази каша, която я забърка, и това разрушаване на междучовешките отношения не знам и Тангра как ще те извади...
А иначе все Саракта ви в устата на двамата, все в Тангра се кълнете, пък пикаете на древнобългарските закони!
Що така двоен стандарт?....

Наистина, ако трябваше да приложим древнобългарските закони след поругаване на старата Вяра, частите му трябваше да увиснат на някое трепетликово дърво.
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



За мен Пасков е ясен много отдавна. Първо в някакъв форум бяха писали, че той ме бил издържал. Питам го в прав текст той ли е авторът на дезинформацията. Една стотинка не ми е пращал или давал по никакъв повод. Пасков мълчи. После гадната провокация за мнимата смърт на жена ми. И накрая неговото собствено признание, че е бил в редовна връзка с Димитър Радев. Впрочем стилът на действие и на двамата е много сходен, откъдето може да се предположи еднаква школовка.
С такива не желая да имам никакви контакти, не желая да влизам в диалог или спор. Достатъчно изпатих. А сега и здраве не ми остана, за да влизам в битки.


--------------------
PM
Top
kaliman
Публикувано на: 18.1.2013, 12:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 78
Участник # 1 010
Дата на регистрация: 17-June 07



Веднага се включвам


--------------------
?? ??? ?????????? ????????,? ?? ???? ?????? ?????????.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.1.2013, 14:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Нека да помислим каква може да е целта на кампанията, подета от Пасков и неговите "следовници". Размених мнения с някои приятели и стигнахме до извода, че целта е да се предизвика поредното разделение между българите. Политическото разделение вече не действа. Повечето българи не вярват на никоя партия и на никой политик Затова те почват с религиозно разделение. А точно сега не е време да се делим. Геноцидът върви с пълна сила и е безумие да разпиляваме силите си в междуособици. Това е моето, а и не само моето мнение.


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 18.1.2013, 15:09
Quote Post












Не е само това. Кампанията е част от по-голямо активно мероприятие, идващо от Масква по заповед на хазарите и тя включи унищожаването на сайта ти. Сега, ето какво отговаря Псков по адрес на човек, в чийто дом е ходил, ял и срал;
QUOTE
Тангра наказва жестоко и безпощадно, като първо отнема разсъдъка на...тенгрианите...превръща ги в злобни комплексирани сатанисти.
Конкретно за автора: и клеветник, и неблагодарник, и подлец.

Само това "подлец" в НК се класифицира като клевета и е подсъдно. Обаче тоя екземпляр е защитен от чужди служби, а България е като разорано гробище. И тия си правят каквото искат, включително публични кампании против правото на вероизповедание на голяма група българи (също наказуемо деяние). Ако Псков организира семинар в Москва на тема "Аллах не е бог и Аллах не е бог на кавказците ", ще му резнат гръцмуня на момента. При последното преброяване дори в Русия като тенгриани са се самоопределят няколко милиона, а това същество отрича и тяхното право.

Всъщност, главната цел на семинарите е именно точка 4. Със сигурност е подготвена и някоя провокация. Някой да му скочи и после да го снимат колко видите ли са нетолерантни тенгрианите. Така че призоваваме всички привърженици и симпатизанти на старата българска Вяра - не се поддавайте на провокации и въобще не ходете там! Пълен бойкот на руските служби, защото това е откровено активно мероприятие. Приготвили са ви провокация. Има си други начини да се оправим с тия гадове.

За да илюстрирам какво гласят, ето и още от коментарите му. Нали се сещате какво се цели, като се мине на строго юридическа терминология?.
QUOTE
В този форум 2-3 човека поливат с лъжи и клевети от години мен, и семейството ми. Заплашват ни с убийства, публично, и документирано при това

Всъщност, никъде няма публично и документирано заплаха срещу сътрудника на ГРУ Писков. Но има публично, документирано и пред свидетели заплахи от неговата ГРУпичка към нас. Разбира се, те са спокойни, защото зад тях стоят масонски ложи, българското "правосъдие" и чужди служби. Обаче не се знае Небето каква изненада им е подготвила.

Кофти е да си куче на чужда служба...Не се знае кога ще те активират и после захвърлят на бунището.
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.1.2013, 15:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Е, аз не съм го плюл, нито заплашвал. Дадох само малко факти за размисъл. Нека ми възрази, ако може. Нека например да покаже, къде съм написал, че жена ми е починала. Няма да го покаже, защото не съм го писал. Та кой е лъжецът и клеветникът?


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2013, 15:33
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (VostroRe @ 18.1.2013, 16:47 )
Нека да помислим каква може да е целта на кампанията, подета от Пасков и неговите "следовници". Размених мнения с някои приятели и стигнахме до извода, че целта е да се предизвика поредното разделение между българите. Политическото разделение вече не действа. Повечето българи не вярват на никоя партия и на никой политик Затова те почват с религиозно разделение. А точно сега не е време да се делим. Геноцидът върви с пълна сила и е безумие да разпиляваме силите си в междуособици. Това е моето, а и не само моето мнение.

В това не съм съгласен. Време е за военни действия. Тези не са българи. Българина никога няма да вдигне ръка срещу Създателя си. Както писах и в темата за "Сметка за набиране на средства", има хора, които се пишат "свои", като хамелеони са, оцветяват се в съответната боя, за да се втъкат в народностната ни сплав, ама не са Българи. Те дори не са хора. Аз не ги броя за такива. Вдигнеш ли ръка срещу Създателя си, ти не мой си човек. Както съм писал преди, много от най-отявлените врагове се преродиха в България, те по плът и кръв са българи родени, но по Съзнание - не. И това веднага си проличава. Мен ме интересува Съзнанието. То определя принадлежността към даден народ. Дори американката пееща български фоклор е 1300 пъти по-българка, от тези, които вдигат ръка срещу Създателя си. Това трябва да се осъзнае.
Не е въпроса тука на разделение. Ние се прощаваме с враговете си. След като така и не могат да научат урока си, как да бъдат Българи, нямат място сред нас и си отиват. Даден им е бил шанс, пропилели са го. Това важи и за политическата класа. Няма прошка тука. Има само един изход - смърт чрез обесване и кремация, за да не се прераждат повече тука. Прахта им да се пусне в река, за да отиде в морето.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.1.2013, 15:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Има обикновени, простички хора, на които им липсват знания. Не бива да упрекваме, например някоя бабка от село, която още като дете така са я учили. А виж тези, които се тикат напред и се пишат на много знаещи, те наистина са опасни.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020