www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Заговорът "Тангра"


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Заговорът "Тангра"
Ник
Публикувано на: 11.8.2006, 18:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



ISS.Ами ,като гледам на народа му се предлагат много вери и всяка е най-добрата.Аз съм си православен и никой не може да ми въздейства-изборът е мой.Така е и с огромната част от хората-тяхно право,тяхна компетенция.Но както върви,май му отнемат компетенцията.Тенгрианството/дано съм го написал правилно/е част от историята ни,а аз уважавам историята на народа си.Не може,като остарееш да мразиш или отричаш младостта си.
PM
Top
SSK
Публикувано на: 11.8.2006, 19:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 68
Участник # 471
Дата на регистрация: 2-July 06



QUOTE (Спорт-Здраве @ Aug 9 2006, 09:18 PM)
Християнството е доста интересен паразит.Този вид червей наистина заслужава възхищение.Християнският плужек е в състояние да съществува във всяко черво и артерия,независимо от повърхността.Невероятно! В своето съществуване видът бележи забележителна дивергентна еволюция за низшите многоклетъчни! От пра-вида Дебел юдейски плужек,днешната теология разпознава два дъщерни вида: Католически и Православен плужек.По този начин,въпреки че паразитите поддържат различни ареали,е възможно паразитирането на семейство Християнски червеи от целия Земен организъм.Забележително!
Теолозите все още не са сигурни за конкретна връзка между двата червея,но в Земния организъм е регистриран и Мюсюлманският глист.Забелязано е и особено проявление на някаква извратена симбиоза между многоклетъчните представители: понякога видове от семейството на Християнския плужек стават храна за агресивния Мюсюлмански глист,но като цяло видът се възползва от поведението на своя съсед,което поведение предразполога Земния организъм да понася по-лесно напастта на плужека.
Земният организъм е гостоприемник на много видове,но най-странният от тях със сигурност е Талмудската тения(или остатък от някогашния Дебел юдейски плужек).Тя успява да се въди в организма без каквато и да било симбиоза с останалите същества.Теолозите виждат дълбока роднинска връзка между паразитите на Земята,но пълната история на Дебелия юдейски плужек все още не е известна.
Рядко се замисляме за низшите плацентни,та какво остава да кажем за многоклетъчните гадинки? Ако бяхме само малко по-любопитни към животинките в червата и телесните ни кухини(да, и черепната кухина,най-вече),щяхме да останем пленени от миниятюрната вселена на нашите невидими обитатели!

Абе умнико Ийсус Христос го разпнаха неверниците-римляни по поръчение на евреиската сатаниска сган от Светия град Йерусалим.
От де накъде Христовата вяра да е сатаниска и евреиска?

Юдомасоните и поклонниците на мизерната звезда на давид създадоха мюслюлманската религия за да могат да унищожат Христовата вяра и да погребат в миналото факта че Божият Син слезе на Земята за да вътвори ред и се опълчи на ордите на Сатаната и неговите синчета-неверните римляни и чифутите.

Уважавам българите тенгиани и поклонниците на Тангра защото това е част от историята на нашия народ,но не схващам как може да има и такива хора които мислят че Ийсус е създал евреиска религия и поклонение към тях.

Абе Спортисте я ми кажи ти да не си атеист или мюсюлманин?
Щото като гледам уважаващия себе си тенгрианин не би плюл религията на няколко милиона българи-негови сънародници.

И да питам всички тенгристи:Абе момчета и момичета,за Божи Гроб и Светия град Йерусалим се биха стотици хиляди Кръстоносци и сега да ни вдигнат да го освободим,пак ще идем.
А за Тангра?Колко тангристи се биха и колко ще се бият за да освободят Памир-трона на Тангра от мюсюлманите?


--------------------
?? ????? ??? ?????? ????????, ??? ?????-??? ??????, ????????? ??? ?? ????????, ???????? ??? ?? ? ???
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 12.8.2006, 10:22
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Оф хайде стига безмислени спорове! Тенгрианството е прадревна религия от прадревните цивилизации, който са съществували 10 000 години пр. н.е. Християнството и всички останали религии са произлезли от тенгрианството. Това което са правили нашите деди е било продължение на древните цивилизации.


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
teoden
Публикувано на: 12.8.2006, 12:13
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 10
Участник # 438
Дата на регистрация: 21-June 06



Иисус е дошъл за да накара юдеите да отхвърлят тъмната страна-YHWH и да се върнат към извечния слънчев Бог. Сиреч Тангра (защото Тангра е слънчевия Бог). Така че изначалното християнство е било това за което е благовестил на юдеите Иисус- Тенгрианството- но "при своите беше а не го познаха" и го разпнаха.
Българите са първите християни а богомилите са истинските последователи на Иисус.
Противоречие между автентичното християнство и Тангра няма и не може да има!!!!!!!!!!!!!!!!!
PM
Top
SSK
Публикувано на: 12.8.2006, 14:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 68
Участник # 471
Дата на регистрация: 2-July 06



QUOTE (teoden @ Aug 12 2006, 12:13 PM)
Иисус е дошъл за да накара юдеите да отхвърлят тъмната страна-YHWH и да се върнат към извечния слънчев Бог. Сиреч Тангра (защото Тангра е слънчевия Бог). Така че изначалното християнство е било това за което е благовестил на юдеите Иисус- Тенгрианството- но "при своите беше а не го познаха" и го разпнаха.
Българите са първите християни а богомилите са истинските последователи на Иисус.
Противоречие между автентичното християнство и Тангра няма и не може да има!!!!!!!!!!!!!!!!!

За богомилите не мисля че си прав,те за мен са еретици и вероотстъпници.

Иначе за другото съм съгласен.

И не съм съгласен с христиняството тип мирянство,т.е.-ако те ударят по бузата,дай и другата.Това не е христинянство,това е позор.
Дългът на истинските християни е когато ги призоват на борба с последователите на здездата на давид и техните съюзници-мюсюлманите в иметп на свободата на Божи гроб и Светия град Йерусалим да се отзоват под знамето и Кръста.
Останалите миряни...са просто покварени чифутопоклонници


--------------------
?? ????? ??? ?????? ????????, ??? ?????-??? ??????, ????????? ??? ?? ????????, ???????? ??? ?? ? ???
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 14.8.2006, 11:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



QUOTE (teoden @ Aug 12 2006, 12:13 PM)
богомилите са истинските последователи на Иисус.

62 години комунизъм ето до какви мнения доведоха.


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 26.5.2015, 19:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Не искам да коментирам думи,които са чиста провокация,но мисля,че трябва да се направи забележка.
Разглеждах последно коментираните теми и предпоследна беше “Заговорът Тангра”.Веднага ми направи впечатление псевдонима на провокатора,който я е пуснал “Шурале”.Първите глави от епоса "Сказание за Чулман" са достатъчни,за да се разбере,че Шурале е зъл алп, враг на българите и добрите алпи!

Алпите не са божества.Алпите са създания на Бог Тангра!Ще дам близък пример с християнството.Все едно да кажеш,че ангелите са божества.По този начин изкарват тангрианството политеистична вяра и объркват хората.Ако тълкувам буквално информацията от Сказанието разбирам,че алпите са висши същества със свръхестествена сила.Но не богове,защото той е един, Тангра!
Срещал съм обърквания от този род и в други теми.Спомням си,че Анти666 направи забележка точно от такъв вид.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Алпите са преобрази, еманации, изрази, сили на присъствието на самият Тангра във Вселената и в планетарният живот на Земята, т.е. това е самият Той в зримост и обективност в макрото и микрото на проявеният свят.
Колкото до Шурале, той днес си има и своите личностни образи, с които работи, видни ругатели антитенгриани smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020