www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Великият Щутград


Страници: (12) « първа ... 10 11 [12]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Великият Щутград, Ситово, България
Йордан_13
Публикувано на: 25.7.2016, 13:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Сега, искам да кажа на "Манджуков и сие". Нещата г-да, са прости. Ключовете за Щут ги държа аз, и няма да ги предам. Щут ще остане на ситовци, дори последният истински ситовец, да се окажа самият аз, което е парадокс, но не е никак далече от истината. Дори да ми цункате ръката, ключовете няма да получите. Цялата кампания, която сте подели с цел да бъда изтласкан от мястото
е обречена на неуспех. Тайната на Щут не се открива с модерна технология, а с вътрешно развити духовни сетива. Ако ги нямате, ще говорите за "траки". Официалната археология, когато стъпи тук, тя ще говори само за "траки" и за мястото като едно укрепено тракийско светилище със селище" и толкова, т.е. за един малък период и един малък пласт и едно такова древно място, ще бъде категоризирано, квалифицирано, прошнорувано и прономеровано и ще бъде поредното траколожко клише. И когато всичко около нас се "тракизира", Българите изведнъж ще изчезнат, а ние ще се превърнем в "траки", така, както волжките българи се превърнаха в "татари". Понятието Българин ще изчезне, завинаги от планетата. Затова се обръщам към масата, днес: "Не се подвеждайте по рекламни шумове, исторически и археологически моди и дори мнения на професори археолози, всички те са в системата. Будният дух не се осланя на никого. Ако искате да сте Българи, никога не предавайте себе си!"
И само да добавя, евреите и американците, започнаха разбиването на икономическата база на Българската държава с т. нар. "Ликвидационни съвети". Сега, етничното ядро на Българина ще бъде заличено пак с едни такива "Ликвидационни съвети". И ако сте спали в началото на 90-сетте, не бъдете страхливи, не спете и сега!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 9.11.2018, 22:23
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Сбрайми са миналата събота, ядохме, пийме..., но за последното не съм сигурен smil4341944e6b0c8.gif Припцойме Тиквата, слушайме концерта на Моторхед 1981 г. в Хамърсмит smil4341944e6b0c8.gif , стегна ни нящо шапката и на другият ден се подпъркахме като диви кози из Щут. Тва последното е често срещана лудост при нас, един особен опит да забравим нещастието от живота при Бойкоsmil4341944e6b0c8.gif Неочаквано, Щут ни се отблагодари подобаващо, прожектирайки ни от киното на древните, при което скалата бе прожекционен екран. Един 30 минутен, научно-популярен филм на древността, в който великанът съзерцава сянката си, като сущи Нарцис. Нагледайме се на великани, човешки профили и знаци. Имаше уникални сред тях. Ми тва е. Скок, подскок козите диви, както се качиха, тъй си и слезнаха, да си допият ракията smil3dbd4e5e7563a.gif Е, някои де. Другите си отидоха в Пловдив. В Пловдив е кофти. Това са линковете със снимките

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...s.php?album=493 ; http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...lbum=493&page=2

PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (12) « първа ... 10 11 [12]  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020