www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Проблеми с форума


Страници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проблеми с форума
anti666
Quote Post












След отразяване на поредната хакерска атака, много скоро всички неактивни профили ще бъдат изтрити. Едно 90% от тях са на автоматизирани ботове и имаме подозрения, че оттам дойдоха последните атаки срещу форума.

Останалите 10% реални потребители, ако искат да си запазят профила да драснат един ред на Йордан_13, за да бъдат отделени от метлата. Другият начин е да пуснат едно-единствено мнение и да минат през ситото. Имали сме над хиляда и отгоре неактивни профила, които след седмица ще бъдат изтрити.
Top
antijew
Публикувано на: 21.3.2013, 12:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (anti666 @ 21.3.2013, 02:40 )
Другият начин е да пуснат едно-единствено мнение и да минат през ситото.

Няма да ме делкате smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Marian_nz
Публикувано на: 25.3.2013, 13:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 1 088
Дата на регистрация: 21-August 07



Не съм от активните, но често чета какво се случва ..
PM
Top
balh
Публикувано на: 28.3.2013, 14:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



Искам да изкажа благодарност на хората спасили сайта от мерзавските хакерски атаки на непочтения ни враг . От какво се страхуват толкова , че даже не позволяват и да споделяме мислите и чувствата си свободно ? Та нали е казано че дявола не може на сила да вземе душата на никого , трябва човек сам да се изкуши като гледа сатанинските съблазни . Но човек трябва да вижда и доброто дадено от Тангра , за да има равнопоставен избор. Да има осъзнат избор между злото и доброто. Как ще го има този избор като злото безпрепятствено шета из обществото чрез съвременната поквара завзела медиите , културата и образованието , пък на доброто дори и няколко интернет "островчета" не позволяват да има. Никак не се борят честно с нас , прекрачват всички космични закони на този вечен двубой . Нарушавайки правилата сами се обричат на загуба враговете ни . Тангра вече има възможността да се намеси пряко без да нарушава законите . Врагът пръв ги наруши и донесе безредие ! Време е за ново равновесие !
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 28.3.2013, 14:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Молба да не ги делкат дадоха gubarcho и idle, но като гледам делкането вече се е състояло и ботовете са изделкани smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
vokil
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 18
Участник # 4 241
Дата на регистрация: 9-September 11



Все още имам проблем с влизането във форума.Като натисна бутона Форум се презарежда отново началната страница и не ми се отваря страницата с всички теми от форума.Само при мен ли е така ,или и други изпитват същите затруднения?
PM
Top
anti666
Публикувано на: 29.3.2013, 10:14
Quote Post












Не само при теб е така, това ни е наследство от последната атака. Не знаем кога ще се оправи, дотогава влизай от страничното меню "КЪМ ФОРУМА". На хостинга им е писнало всяка седмица да се занимават с нас, а не са и длъжни. Така че, както казахме и преди - за жалби и оплаквания, към БОП (бюро на организираната престъпност) и "Шалом"

Делкането се отнасяше за ботове и потребители без нито една публикация. Не за хора, които не са влизали дълго време. Така или иначе е приключило. Нови регистрации стават след одобрението от един от нас, на който му е възложено да гледа човек ли или дзвер се регистрира smil3dbd4e5e7563a.gif
Top
anti666
Публикувано на: 29.3.2013, 10:26
Quote Post












Ей го този бот от днес;
QUOTE
Най-новият участник е BethMccai

Няма как BethMccai или там както се зове ботската програма да бъде одобрена. Ще си остане да виси до следващата профилактика. Така че едва ли има някой реален участник, койот държи да използва пощата си, но не пише и да бъде изделкан. Ако има такъв, да се регистрира наново.
Top
anti666
Публикувано на: 15.1.2014, 15:04
Quote Post












Вчера беше извършена първата успешна хакерска атака за 2014, която свали сървъра в Казахстан за няколко часа. Хайде, на хаирлия да е.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.1.2014, 21:58
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В момента пак се опитват да сринат сайта или д ами сложат някакъв филтър, с който да не мога да публикувам във Форума. Опитват се, усещам ги.
PMEmail Poster
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Ми като си няматъ влечение съзидаващо, храна имъ е нищетата. Те са въ същински адъ, безъ лъчъ светлина.
Та и азъ днесъ като пускахъ снимките за химикобактериогенните самолетни следи, имахъ засечка, но заобиколихъ, че по другъ начинъ влязохъ въ сайта. Опасявамъ се, че вече три пъти пиша на лични и пращамъ джипек-файлове, но сякашъ потъватъ писмата ми въ небитието. На двама човека писахъ. Поне тукъ да съобщя, че проблемъ има. Ако не е получено това което пращамъ, да търся други заобиколки начини за изпращане.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 19.9.2015, 21:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Искам да отбележа, че от днес може да се пише във форума на Движение "Воини на Тангра". Възстановяването му беше изцяло наше.

Да живее Българският Бог!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 6.10.2015, 21:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Има някакви проблеми с Галерията, не иска да ми качва снимки
PMEmail Poster
Top
РонинА
Публикувано на: 17.1.2016, 22:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



От сутрината имам проблем влизането в профила си и с писането във форума,по няколко пъти пиша в тема и не се получава,опитах и да пратя съобщение-също без резултат,влизам през защитен вход,приема име и парола и стига до бутана ЗАТВОРИ и запецва.С много опити успявам но понякое време ме отписва автоматично като че ли,незнам дали при мен е проблема или сайта.
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 17.1.2016, 23:20
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Проблемите са предимно от зеленочорапковците. Но самия сайт от създаването си - забелязал съм, че ако дълго пиша пост и когато реша да постна - вече съм логаут и не мога да постна. Та така от преди 10 години. Затова аз кога съчинявам обемист пост - правя го в някой текстов редактор. И като стана готов - логвам се и с копи-пейст набързо поствам. И така няма проблем. Иначе сайта има известен брой защити - слагали са ги още Севар и Запознат. Ако нета е с леки проблясъци - логаута е сигурен. Както си логнат - така си и изхвърлен.

Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 17.1.2016, 23:22


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020