www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Сорос-баща на българската нация!!!


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Сорос-баща на българската нация!!!
Махайра
Публикувано на: 26.8.2013, 12:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Като едни видни окултисти, евреите правят всичко възможно да имат защита, но нещата вече не са в тяхна полза и това го разбра целият мислещ свят. Провалите им започнаха от декември и ще продължат с по-голяма сила.
Сорос - бесното псе, му е време да мисли за завещание.smil4341944e6b0c8.gif Те, нещата на ниво материя са малко мудни и може да отнеме време, но на духовно или ментално ниво картината е завършена. Истинска красота е! smil4334ad8a149e0.gif
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.8.2013, 13:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Сорос ще бъде разпънат на четири Не знам по механичен път или от болест. Ама така ще стане. Това човекоподобие ще умре в ужасни мъки.


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 29.8.2013, 14:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Заслужил си го е! Никоѝ не може да се ебава с Българите. Предстои му да го научи, боклука му с боклук.




PM
Top
anti666
Quote Post












Ванга - "Идва война!"

Ние отдавна сме във война. За да падне шибаната република или трябва отгоре да ни удари или трябва да бъде срината с оръжие. Както казваше вече пукналият Лильов "Тая власт с кръв сме я взели, с кръв ще я дадем". Евреинът е знаел, че ще я дадат. Въпросът е как и за съжаление много голям залог е България за да позволят да имплодира гнилата република без кръв.
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Най-важното е кръвта да се лее на политическата върхушка от еврейска паплач която докара нашата България до тук. 20 години еднолично управление на евреи цигани и турци в България и сме до тук - фалира икономиката, енергетиката е във колапс, ресурсите ни се източват от евреи в чужбина, унищожава се природата, историята ни е напълно преправена, децата ги обучават в безродие и педерастия, народа страда от немотия, геноцида е по-страшен от османския защото се води лично от евреите без посредници. И всичко се координира от Сорос. Ни един българин не е имало тия 20 години във върхушката на ни една партия нито в държавата и нищо българско в управлението. Затова не приемам упреци българите били такива или онакива. Българите сме излъгани - дойдоха тия мухльовци и излъгаха 'ние ще направим това ще направим онова' Но те са много прост народ простоват и примитивен. Нищо не могат да направят - добри са само в лъжата и в кражбата. Прости са и се прецакаха и сега ще паднат. Тяхната кръв ще се лее. Съжалявам защото ще оцапа нашата земя българска. Но тяхната жертва е нужна заради всички българи които страдат да умие мъките ни. Най-голямата им грешка е че физически стъпиха у нас. Светилището когато нечисти намерения или дори невнимание го полазят понякога си взема кръвна жертва. Вервайте ми лично съм се уверил. България е светилище и ще вземе тяхната кръв по неведоми пътища. Прост народ и примитивен как да им го обясниш..

Но да се върнем на Шорош. Сега бил на 80 години. Щял да се жени за 40 годишен парцал. Женски де парцала какво друго би се доближило до тази гнида освен парцал. Та със сигурност този ход е пи-арски. Гние гнидата отвътре ама за да респектира врага си тоест нас се жени за да каже ето аз съм на години но още ми става и не съм педераст чакат ме дълги години на щастлив брачен живот. Ама от вътре е изгнило и се цепи. Когато дадете знак от три светилища у нашио край ще бъдат изречени думите. Тоя няма да иззими. И така ще се отключат неведомите пътища да се умие мъката на излъгания български народ. ДА БЪДЕ!


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
anti666
Публикувано на: 11.1.2017, 22:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Рептилът илюминат Шорош и неговото "Отровено общество" е на път да бъде изхвърлен от родината си - Унгария.
http://www.segabg.com/article.php?id=837748
Дойде му времето на гадното еврейско изчадие, виновно за смъртта на хиляди българи. Илюминатите са готови да го жертват курбан, заради изборния му неуспех с Килърито. Залогът е много голям, защото ако новият президент на САЩ изпълни обещанията си от знаменитата си реч, рептилиското задкулисие ще трябва да си откъсне опашката и първата люспа ще е 86 годишния мошеник.
Речта на Доналд Тръмп

User posted image
PM
Top
anti666
Публикувано на: 11.1.2017, 22:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Новоизбраният президент на САЩ Доналд Тръмп обвини 86-годишния милиардер, че е част от "глобална структура на властта, която е отговорна за икономическите решения, които ограбиха нашата работническа класа, лишавайки страната ни от нейното богатство и които слагат парите в джобовете на шепа големи корпорации и политически общности".

Като каже А, да каже и Б. Коя е тази "глобална структура"? Защото освен дъртия рептил има и други...За подобна реч илюминатите убиха навремето Кенеди. А се оказва, че и Тръмп както Кенеди някога смята да направи одит на частния Федерален Резерв и евентуално да го национализира. А това вече ще бръкне в сърцето на мафията. Интересни времена предстоят. Аз лично съм скептик, както и с аналога му тук - новия президент Радев. Ако не могат да го убият, има други начини на въздействие - психотроника, станински заклинания и психотропни вещества. Но той, както и Радев си имат своята важна роля, единият свали Тиквата от власт, а другият за първи път открито повтори това, което ние пишем и говорим тук от години. Омаломощаването на Сорос и неговите лакеи в България е така необходимата и незабележима помощ, която получаваме от Майка Умай.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.1.2017, 16:46
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Това е, което малко по-късно Световната банка започна да нарича „завладяна държава“.

В България понятието „завладяна държава“ не е метафора. То е съвършено конкретна реалност."

Какво още сподели Христо Иванов на срещата "Има ли необходимост от цялостна и радикална съдебна реформа?" прочетете сега! Ще ви остави безмълвни за миг и готови за борба в следващия!
=======================================================

Какво нещо е демагогията! Когато я облечеш в красиви думи, тя става "активен борец" за правда, свобода и независимост! БЪЛГАРИЯ Е ЗАВЛАДЯНА ДЪРЖАВА ОТ СВЕТОВНАТА БАНКА. В това е разликата. Когато битието на една национална държава започва да се определя от една наднационална институция, това наистина е една "завладяна държава", дами и господа! И такива като нас, ще трябва да я овобождават, щот гледам, електората се е побъркал от "лайкове". "Да, България?" - А, не, мерси, нема нужда!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020