www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Медальони разни


Страници: (11) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Медальони разни
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Миро @ Jan 3 2007, 01:25 AM)
iss, съгласен съм с теб smil4334ad1724132.gif Наистина, добре е всяко нещо да бъде направено с положителна нагласа, с добро чувство. Ако имаш някакви забележки-ще бъде от полза за мен да ги споделиш, ако искаш на лични.

anti666, когато едно нещо е направено наистина както трябва, то получава и голям енергиен потенциал. Точно среброто като благороден метал и излъчващ женският енергиен аспект(Ин) ще съдейства за установяване на необходимото равновесие между човека и бижуто.

Янга, надявам се, че не съм правил аз твоя медальон. smil4334a6f863501.gif

Strannik, значи ти си бил... Не знам защо, няколко пъти се опитвах да ти отговоря и от различни пощи и винаги ми се казваше, че имейла е невалиден. Пиши ми на лични, ако искаш. smil4334ad1724132.gif

Това което правиш е прекрасно и ти не носиш никаква отговорност за притежателите му.Подкрепям мнението ти за среброто!Имам една идея,която би била от полза за теб(и тези които закупят изделие)... бихме могли да го обсъдим на лична! smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Статията в Атака е само още едно доказателство,че не може току-така да се "понакичим"...но не ни дава никаква информация относно символиката...
QUOTE
Някога само колобърите, боилите/кавханите и Кана  са имали право да я носят.
...замислете се защо?
QUOTE
Притежанието на такива медалиони предполага, че носителят живее и мисли според тангрианската философия. Т.е. само защото е модерно, както някои си увисват огромни кръстове по гърдите,имам силни основания да смятам, че не е препоръчително, освен ако притежателят не е запознат дълбоко с идеите на Тангрианството.
Едва ли всички биха те разбрали правилно какво искаш да кажеш...някои даже предполагам,че съвсем неправилно ще се възползват от думите ти.Би могло да се направи разграничение м/у "тангрианската философия":"идеите на Тангрианството" и символиката за която става въпрос.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE
iss, знам за какво говориш. Аз имам медальон с Дуло, който е с отвратително тежка и смучеща енергия - проверяван е с махало двама, които разбират от радиестезия. Не бях виждала по-отрицателно заредено чудо преди да се сблъскам с тоя медальон. Предполага се, че самото изобразяване на знака е сбъркано и оттам идват всичките отрицателни влияния.
А аз предполагам ,че не си изчистила своя медалион от отрицателната енергия която се е заложила в него преди да го получиш smil4334ad1724132.gif
QUOTE
Относно руните и аз съм малко скептична, но видях няколко гривни със скандинавски руни, при които комбинацията не е лоша.

Аз не съм "скептично" настроена към руните...дълбоко ги уважавам и ги ценя...и още веднъж искам да подчертая...не комбинацията е важна,а енергията с която са заредени.
QUOTE
Иначе розетките са с добра енергия - поне за тях съм сигурна.
Янга предлагам ти отново да провериш медалиона ,който имаш....след това просто го измий със сол и течащта вода и пак го провери...ако даде малка разлика ще разбереш че не можеш да си толкова сигурна smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Nemski89
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 41
Участник # 641
Дата на регистрация: 28-October 06



iss аз имам медальон със знака на Тангра,но без седемте лъча.Направен е и от глина,имаш ли представа каква енергия носи,защото виждам,че си много веща в тази област? smil4334ac775281d.gif


--------------------
"????????? ?? ???????,????? ? ????????? ?????,????? ? ?????????? ???????? ?? ??????.???? ????? ?????? ???? ?? ?? ?????? ??? 100 ?? ???? ?? ??????????." ??? ??-????? ??? ??? ??-?????? 10??? ??.?.?
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












Нямам намерение да преча на някого за бизнеса му, дори заслужава поздравления инициативата, все пак цените са съвсем разумни, а и явно се прави от привърженик. По този начин се популяризира идеята и се събужда интереса на хората. Все пак някога това е била официалната религия при българите, докато сега всяко такова нещо е вид реклама за Тангрианството. Просто, както и Странник е отбелязал, който има намерение да носи такъв символ по тялото си трябва да е запознат, доколкото може със значението му, както и да живее (доколкото може) според идеите на тангрианството. То не е само религия, но и философия и начин на живот. Има достатъчно информация в този сайт по въпроса. Просто носенето на такава символика не е безобидна работа, иначе ще заприличаме на тези

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (iss @ Jan 3 2007, 11:18 AM)
Имам една идея,която би била от полза за теб(и тези които закупят изделие)... бихме могли да го обсъдим на лична! smil3dbd4e398ff7b.gif

Даже много ще се радвам smil4334ad1724132.gif

Въпросът за влиянието на бижутата върху човек не бива да се разглежда едностранно и елементарно(не визирам никой от вас, разбира се), още по-вече когато става дума за знаци и символи. На първо място е хубаво да се знае откъде е произлязъл знакът, по какъв повод, какво символизира, за да е ясна неговата ДНК, ако мога така да се изразя. Нататък вече тази ДНК по един или друг начин се активизира и дори надгражда, допълва.
На първо място е производителят. Вярно е, че едно и също нещо направено от двама независимо един от друг, получават се две изделия с различни информационни характеристики, а информацията е енергия.
На второ място е продавачът-достатъчно е стоката само един път да премине през ръцете му и тя вече е допълнена с нещичко от него, а най-важно е с какво чувство го продава на клиента(може би това е причината да пазарувам от едни и същи магазини).
На трето място е човекът, който ще носи бижуто. Наистина, чувал съм приказки от рода:"Купих си еди-какво си и оттогава хич не ми върви". В никакъв случай не бива да се купува нещо само поради факта, че в момента е много модно, че "щом приятелката ми го има-ще си го купя и аз". Трябва да ти хване окото, да усетиш някаква тръпка към него, да усетиш, че то наистина е за теб, защото само тогава ще има необходимото равновесие между енергийните потенциали на бижуто и човека.

Не е много типично за мен да бъда толкова многословен, но написаното дотук се отнася до всичко, което искаме да купим и да имаме и най-малко имам предвид нещата, които правя. В последно време наистина доста хора си създават наистина излишни проблеми поради фактът, че изобщо не се замислят върху тези неща.
PMUsers Website
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Nemski89 @ Jan 3 2007, 01:56 PM)
iss аз имам медальон със знака на Тангра,но без седемте лъча.Направен е и от глина,имаш ли представа каква енергия носи,защото виждам,че си много веща в тази област? smil4334ac775281d.gif

Материалът е от второстепенно значение ...в древноста - както и сега амулети,талисмани и др.подобни се изработват от глина,дърво,кожа,камък,метал...Миро е дал обеснение относно енергията която се предава от производител,продавач-до притежател.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



iss, медальонът седя близо седмица в сол, после беше измит - ефект нулев.
Миро, не знам кой го е правил, но със сигурност не прилича на тези от сайта.
Не знам откъде идва лошата му енергия ( не е била насочена умишлено към мен - в това поне съм 100% сигурна). Може би има нещо в материалът, от който е изработен - не всеки метал има добро излъчване. Или пък вината е в продавачката - била е изключително противна и зле настроена...
Седя близо половин година в шкафа ще го проверя пак и ще ви кажа какво е станало.
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (Янга @ Jan 4 2007, 12:02 AM)
iss, медальонът седя близо седмица в сол, после беше измит - ефект нулев.
Миро, не знам кой го е правил, но със сигурност не прилича на тези от сайта.
Не знам откъде идва лошата му енергия ( не е била насочена умишлено към мен - в това поне съм 100% сигурна). Може би има нещо в материалът, от който е изработен - не всеки метал има добро излъчване. Или пък вината е в продавачката - била е изключително противна и зле настроена...
Седя близо половин година в шкафа ще го проверя пак и ще ви кажа какво е станало.

"Една седмица в сол" можеш да държиш месо... smil3dbd4ddd6835f.gif (добронамерена шега).Нещо не си направила както трябва...но съм сигурна че проблема не е в материала от който е направен.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Янга, според мен най-доброто решение е да премине през огън, ако е сребро. В бижутерията има такъв лаф-да стане като ново. Нагрява се силно, минава през киселина и след това се полира. Във всяко ателие могат да го направят, ти само им кажи, че искаш да мине през нагряване.
То и човек да мине през огън-трансформацията му е сигурно! smil4334ad1724132.gif
PMUsers Website
Top
Янга
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Не съм искала да го държа толкова в солта, просто го бях забравила:)
Иначе при други бижута методът действа - изпитвала съм го много пъти.
Миро, от някаква тенекия е, не е сребро, за съжаление.
PM
Top
Ernike
  Публикувано на: 5.1.2007, 22:22
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 11
Участник # 739
Дата на регистрация: 2-January 07



Здравейте, преди две седмици попаднах на българска фирма която предлага хранителни добавки и видях, че също така имат и бижутерия за магнитотерапия. Магнит облечен в злато, а самото бижу е сребърно. Всички са със стари български символи и са доста красиви. Наясно съм че човек не може да носи някъкъв символ без да знае нещо за него, затова ще ви помоля да погледнете символите в сайта им и да споделите какво мислите. На мен много ми хареса розетата и мислех да си я взема.
Фирмата ги разпространява чрез мултилевъл маркетингова система, та се наложи да се запиша за да си пазарувам с отстъпка. Лошото е, че заради магнитите също трябва да се внимава - имат противопоказания. Ето и линка:

http://www.mlm.daflorn.com/probiotics-Magn...y-jewellery.lbb
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



Хммм...какво беше? "Лепила Тангра"? Ами "Тангра,хранителната напитка"? Сега остава да го превърнат в знак с килограмната стойност на кръста.Това за Вселената няма значение обаче,страшното е какво ще си причини човечеството за пореден път.
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Медальоните на колегата Миро са по-яки!
Лично мнение.
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Запознат @ Jan 5 2007, 10:56 PM)
Медальоните на колегата Миро са по-яки!
Лично мнение.

Моето е същото, понеже днес надвечер си получих розетата правена от Миро по куриера. Добра изработка от сребро и полирана до огледало.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (11) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020