www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За да не се върне на власт ГЕРБ на 27-ми март


Страници: (6) « първа ... 4 5 [6]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За да не се върне на власт ГЕРБ на 27-ми март, казано и обобщено
Йордан_13
Публикувано на: 19.7.2017, 10:13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Марин @ 19.7.2017, 9:10 )
QUOTE
Сега, ако Радев или Нинова искат ГРОБ-3 да рухне скоро, просто трябва да спазят конституцията. По закон месец след изборите трябва победителите да обявят правителството си. Така че президента ако даде мандат на ГЕРБ до 20.04, те в рамките на седмица или го съставят или връщат мандата. А до 4.05 Меркурий е още в ретрограден цикъл. В момента топката е у генерала. Или ще я задържи до края на април по молба/заповед от Хабад или ще бие дузпата още утре с връчването на мандат.


QUOTE
Тиквата и Цвък ходиха на крака при Радев да отложи връчването на мандата до 27-и. За да имат точно седмица до края на ретроградния Меркурий, когато по закон трябва да обявят правителство. Реално, той вече е нарушен, защото трябваше още на 20-и да им даде мандат. Тиквата надуши капана, който Меркурий му бе приготвил заради наталната си зодия.


Няма дузпи, няма нищо. А трябва ли да се чудим? Изглежда че всички групировки в Нередното събрание работеха за връщането на ГРОБ, но кой да се досети. От нас те искат да подкрепим играта им като участваме. Затова силно вярващите на официалността стават толкова агресивни преди „избори“. „Тези които не гласуват са простаци“ – така си говорят и съм го чул не един път. Вероятно това е мнението и на добрия им приятел - (теле)визора.


QUOTE
Кръвта на 18 годишния Александър Александров от Бяла лежи не само върху Боко Българоубиеца, но и върху тия, които не ни послушаха.


QUOTE
Аз лично не съм гласувал, но ако можех – щях.


Тук коментарът е излишен.

Този етап на Несъучастието отмина. Можеше да продължаваме тази политика докъм 2009-та. След 2009-та, нещата започнаха да вървят все по-зле за нас. И след неуспеха през 2103-та година е, ясно, че за да търсим някакъв успех, трябв ада сменим политиката. Сега, участваме, за да ги разрушим отвътре. Иначе умираме или както Анти 666 писа, евакуира си роднините. Аз разбирам, че ти искаш ние да измрем, за да останат такива като тебе, с илюзията, че ще проживеят и оцелеят. Не, няма да оцелееш. Боку Тиквата ще те сгази. Ще му бъдеш или верен слуга или верен роб.
Жалкото е, че не схващаш сериозността на положението си, а си просто един добре уреден мрънкач или добре платен мрънкач. Ти си безлична личност, едно нищо. И дано не проживееш Бъдещето.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.7.2017, 16:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тъй, БТВ след снощният репортаж за Лилково, където ясно се вижда, обслужване на определени фирмени интереси и поръчкова новина, сега вече е налице и създаване на Фалшива Новина, с цел смачкване на неудобен за тяхната визия и идеология Българин. Но не би! ТАНГРА ВИЖДА! СЛАВА НА МАЙКА УМАЙ! Сега опциите пред БТВ са: да се себеунижи и публично да се извини в ефир на Петър Низамов и на всички Националисти в България, която плюе, още със създаването си и да заплати съответните порядъчни суми за това! Нали, така е в демократичните общества, които ни проповядвате от екрана, г-да от БТВ? Искаме Пари от вас! Мъни, мъни, мъни, мъни, мъниии, мъниии.... Ако трябва ще орежете заплатите на служителите си!

Сензационни кадри разобличиха bTV в долна лъжа за бития репортер! Той първи удря Перата (Ексклузивно видео)

http://7dnisofia.bg/archives/13944
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.7.2017, 17:00
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Политиците, когато си окалят дрехите, преминават през Пералнята за химическо чистене с белина и перхидрол. Пералнята на имиджа на политика в България е Следствието. След него, вече имате един нов и чистичък политик, ( а защо не и цяла чиста партия), за когото може да гласувате с настървение отново, за да ви управлява. Докато отново се окаля подобаващо и мине пак през Пералнята... Центрофугата върши чудеса. Дрехите на политика, могат да бъдат изпрани и изгледени, но не и Душата му!

Павлова мина през следствието: Нищо ново, нищо различно
На разпит бе и Томислав Дончев, и Вежди Рашидов

http://www.dnes.bg/politika/2017/07/20/pav...azlichno.347905
PMEmail Poster
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
Аз разбирам, че ти искаш ние да измрем, за да останат такива като тебе...


QUOTE
...а си просто един добре уреден мрънкач или добре платен мрънкач.


Тъй като повтаряш, че Тангра вижда, нека така да е! Вижда кой търси истината и вижда кой лъже. Нека да е така!

QUOTE
Ти си безлична личност, едно нищо. И дано не проживееш Бъдещето.


Един който пишеше тук приживе, беше те предупредил да внимаваш с думите.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 22.7.2017, 20:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Пламен Пасков)
В качеството на какъв ме "молиш" да напусна движението?
На новия узурпатор?....
Второ, глупостите и лъжите за господарите и плащанията следва да ги докажеш, иначе ставаш клеветник и лъжец, нещо много недостойно не само за тенгрианин, но и за всеки уважаващ себе си мъж, това две.
Притурка: на теб някога анти666 пари давал ли ти е? ...
От тази каша, която я забърка, и това разрушаване на междучовешките отношения не знам и Тангра как ще те извади...
А иначе все Саракта ви в устата на двамата, все в Тангра се кълнете, пък пикаете на древнобългарските закони!
Що така двоен стандарт?....

Понеже използваш името на българския Бог, като ей този по-горе, аз пак те питам - кой си ти? Просто кажи - тенгрианин ли си? Вярваш ли в българския Бог? Да или не? Като имай предвид написаното от самия теб...Не се заяждам, питам да знам как да се отнасяме с теб. Ако нямаме конкретен отговор, просто си те считаме за поредния мрънкач. Времето ще покаже какъв точно мрънкач.
PM
Top
Марин
Публикувано на: 22.7.2017, 21:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
Вярваш ли в българския Бог?


Вярвам в Тангра.

QUOTE
...аз пак те питам - кой си ти? Просто кажи - тенгрианин ли си?


Дали съм достоен да се нарека Тенгрианин? Е, нека времето да покаже.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 24.7.2017, 22:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Аз също вярвам в Яхве че съществува и даже че е еврейско божество, но не съм йеховист. Да перефразирам въпроса си след витиеватия ти отговор - приемаш ли идеите на българското тенгрианство в сърцето си? Разбрах, че не считаш Тангра за български Бог, ясно е и че не си тенгрианин. Няма нужда от главни букви за това. Но познаваш ли някой достоен тенгрианин? Елтимир ли? Ако мислиш, че е идеален, явно не го познаваш, аз се съмнявам и дали въобще си го виждал. Защото лично съм го хващал да лъже и даже съм го питал защо го прави. Но значи ли това, че не е тенгрианин или е недостоен да носи името на Българския Бог в сърцето си?

И знаеш ли още какво, ако поне мъничко приемаш идеите на Небето, никога няма да си позволиш да нападаш друг тенгрианин. Още повече, че от 11 годишното ми приятелство с онзи, към който отправяш нападките, един път не съм го чул да лъже.

Така че или те банираме, защото ми писна и на мен от мрънкането ти, или използвай времето си тук за нещо съзидателно. Не очакваме да приемеш българския цар или Саракта. Но поне спри да го усукваш, а и да говориш от името на човек, който не познаваш.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.7.2017, 23:43
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Като гледам на "цвета", на който реагира, ми прилича на служител на БТВ или на ДАНС smil4334ad8a149e0.gif Реагира на коментар, по такъв начин, че се опитва да плаши с някакъв вид съдебна разправа.

"Вярвам в Тангра." Това е декларация, която всички досегашни негови позиции, да не говорим за дела, защото такива няма как да му бъдат поверени я опровергават.

"Дали съм достоен да се нарека Тенгрианин? Е, нека времето да покаже. " Би трябвало отношението и делата да го покажат. Но няма да ти бъде предоставена тази възможност.
БАН и това е.
PMEmail Poster
Top
Марин
Публикувано на: 25.7.2017, 14:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
Да перефразирам въпроса си след витиеватия ти отговор - приемаш ли идеите на българското тенгрианство в сърцето си? Разбрах, че не считаш Тангра за български Бог, ясно е и че не си тенгрианин. Няма нужда от главни букви за това.


Знаех че моят отговор не е достатъчно правоверен за теб. Но и няма за какво да усуквам и да съм гузен.
За Елтимир който послъгвал, но пък ти редовно го цитираш. Неговото мнение беше, че древната вяра(щом може и с малки букви) не е със земен произход. Други са идвали тук и са ни учили. Ние не сме създатели на това знание, а само преносители на една щафета, която е започнала преди милиони години. Щафета която е започната от други и на друго място.
Дали ще се съгласиш с горното си е твоя работа.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.7.2017, 21:44
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Марин @ 25.7.2017, 17:37 )
QUOTE
Да перефразирам въпроса си след витиеватия ти отговор - приемаш ли идеите на българското тенгрианство в сърцето си? Разбрах, че не считаш Тангра за български Бог, ясно е и че не си тенгрианин. Няма нужда от главни букви за това.


Знаех че моят отговор не е достатъчно правоверен за теб. Но и няма за какво да усуквам и да съм гузен.
За Елтимир който послъгвал, но пък ти редовно го цитираш. Неговото мнение беше, че древната вяра(щом може и с малки букви) не е със земен произход. Други са идвали тук и са ни учили. Ние не сме създатели на това знание, а само преносители на една щафета, която е започнала преди милиони години. Щафета която е започната от други и на друго място.
Дали ще се съгласиш с горното си е твоя работа.

И? smil4334ad8a149e0.gif Това е било просто едно мнение.
PMEmail Poster
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
Аз също вярвам в Яхве че съществува...


Вярваш в яхве или вярваш, че яхве съществува? Един тенгрианин би трябвало да вярва в Тангра. А ти казваш, че моят отговор бил витиеват. И като си тръгнал да ме разпитваш в какво вярвам, да считам ли че горното показва в какво вярваш ти?

QUOTE
Това е било просто едно мнение.


''Пренесена е Книгата. Дарената ни преди седем хилядолетия Книга на Завета. Безлунната Книга, отпращаща към човешкото Начало и отправяща към Огненото следчовешко време. Тя ни дава знание за подлежащото на промяна и за Неизбежното, Непроменимото. Тя ни казва кое е в наша власт и кое лежи като голям камък по пътя - като канара, която никой не може нито да премести, нито да заобиколи.''
"Книга на тайните" – Елтимир

И това ли е просто едно мнение? Значи тази книга ни е дарена, не сме я създали ние. Пак ли ще го наречеш мрънкане от моя страна?

QUOTE
И знаеш ли още какво, ако поне мъничко приемаш идеите на Небето, никога няма да си позволиш да нападаш друг тенгрианин.


Кой, кого напада? Този който уж никога не лъже ме изкарваше гербер, сега пък твърди, че съм платен мрънкач, агент на ДС и служител на бтв. Аз пък знам за себе си, без да го познавам, че това са лъжи. Вие открито агитирахте за БСП(БКП), но аз не ви наричах комунисти и агенти на служби. Нека да сравня неговите приказки с тези на слугите на Системата:

QUOTE
Ти си безлична личност, едно нищо.


Шеф от АЕЦ към полицай: Утре ще те уволня! Ти просто си никой!

Е, как ви се струва? Не забелязвате ли, че все повече приличате на тях? Такова ли ще е отношението на бъдещия цар към обикновения българин? Как да приема този човек за български цар?! Моето сърце и моят ум отказват да се съгласят. Така ли смятате да спечелите сърцата и умовете на това, което е останало от българите? Така ли смятате да доведете Тенгрианството? Най-лесно е да заплашвате с бан, когато някой ви каже в очите какво мисли по един или друг въпрос. Ами ако на други също спре да им пука и престанат да се страхуват? Ако и други започнат да задават въпроси? Всички ли ще банирате?
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.7.2017, 15:31
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И това ли е просто едно мнение? Значи тази книга ни е дарена, не сме я създали ние. Пак ли ще го наречеш мрънкане от моя страна?
===================================================
Абсолютно, да. Мрънкане е. Мрънкане на един буквояд smil4334ad8a149e0.gif Плосък мислител-спекулатор с амбиция да ни бъде коректор. Знаеш ли колко бързо ги оправям такива като тебе "мислители"? Що не пита Елтимир като бе жив, какво има впредвид, под "дарена"? smil4334ad8a149e0.gif
Въртиш, сучиш, опитваш се да се правиш на велик мушморок, ама не ставаш. Ти не ставаш!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.7.2017, 15:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Защото Българският Саракт не е демокрация (т.е. не претендира за това) и Българският Цар може да го каже, Той има Сетивата за това, докато Шефът на АЕЦ-а, е една назначена фигура от Боко Пърцуляsmil4334ad8a149e0.gif която се обръща към още една Безличност, чийто ръст не му позволява да бъде нещо повече от един "еничарин". За него, този полицай, наистина е една "безлична личност". Първом, защото е станал полицай с връзки и второ, защото, има навика да лиже задници, в една система, която убива всеки, без изключение.
Та толкова с опита ти за спекулация и по тоя въпрос, и оня, за политиката и изборите. Много се правиш на умен и отворен, но Вътък немаш, немаш.
ТВОЕТО МЯСТО, НЕ Е ТУК, ВЪРВИ СИ!


Ти си безлична личност, едно нищо.


Шеф от АЕЦ към полицай: Утре ще те уволня! Ти просто си никой!

Е, как ви се струва? Не забелязвате ли, че все повече приличате на тях? Такова ли ще е отношението на бъдещия цар към обикновения българин? Как да приема този човек за български цар?! Моето сърце и моят ум отказват да се съгласят. Така ли смятате да спечелите сърцата и умовете на това, което е останало от българите? Така ли смятате да доведете Тенгрианството? Най-лесно е да заплашвате с бан, когато някой ви каже в очите какво мисли по един или друг въпрос. Ами ако на други също спре да им пука и престанат да се страхуват? Ако и други започнат да задават въпроси? Всички ли ще банирате?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.7.2017, 15:39
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



ТАНГРА ВИЖДА! МАРИНЕ, ВЪРВИ СИ!
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 26.8.2017, 13:41
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Марин @ 27.7.2017, 9:16 )




... Не забелязвате ли, че все повече приличате на тях? Такова ли ще е отношението на бъдещия цар към обикновения българин?  Как да приема този човек за български цар?! Моето сърце и моят ум отказват да се съгласят. Така ли смятате да спечелите сърцата и умовете на това, което е останало от българите? Така ли смятате да доведете Тенгрианството? Най-лесно е да заплашвате с бан, когато някой ви каже в очите какво мисли по един или друг въпрос. Ами ако на други също спре да им пука и престанат да се страхуват? Ако и други започнат да задават въпроси? Всички ли ще банирате?

"Словото на Истината, започнало великия си път от Бодх-Гая, отново ще се върне в същите места." - /Николай Рьорих "Шамбала"/

Владетелят на Новото време ще дойде, без да носи никакъв знак върху себе си. Знаците ще са вътре в него.
Само съединените с Божествеността ще го разпознаят. Но Владетелят ще е спасение за всички свои поданици.
Без него човечеството щеше наистина да е обречено.

Небесен Триптих http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...?showtopic=2518

-Само съединените с Божествеността ще го разпознаят!

-Без него човечеството щеше наистина да е обречено.


"Изчистете от себе си душевната мърсотия, измийте се. Иначе как ще ви позная?"


"...Върви в сянката на Знамението и непосветените нищо не забелязват. Те виждат само огретите от прожектори лица,
него пропагандата на оскотителите го пренебрегва. Криещият се от Светлината съобщава на своите слуги кой е Възвестителят,
те научават и го преследват. А Възвестителят върви, въоръжен с трите Знака и придружаван от двойния Благослов. Крачи уверено,
отровните стрели не го засягат, никое оръжие не му наврежда. Избранниците на Бъдното получават нов Водач.

http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...hp?articleid=21


Вместо благодарност и съпричастие, Той получи проклятието на човешкото стадо. Два пъти заради Него ни бе простено.

Третият път Съдия ще бъде Той.
...
Сега хората виждат боговете такива, каквито мислят, че са но иде време когато самите богове ще определят как да бъдат виждани.

http://www.voininatangra.org/modules/xfsec...hp?articleid=21


За БОГ Велес,разпознаване (Авега Велес: Авега- БОГ на БОГОВЕТЕ.Командва и трите свята:Горен,Среден и Долен)
В древних Ведических фолиантах сказано: «До тех пор, пока Человек не сможет услышать и понять Язык Беззвучной Речи, он не сможет признать Аватара,
и не осознает Его присутствия, хотя Тот будет стоять рядом с ним…».

19.09.13 Единение с Богом
...
17. Движението на Бога на Планетата – е Едно и Единствено! Няма и не може да има друго Движение, което би се оглавявало от Самия Отец Абсолют,
тъй като само Моето Движение Е (СЪМ) Начало на Началата на Новата Шеста раса и Аз Сам контролирам Духовната еволюция на всеки участник в Движението!
Затова, ако някой от участниците в Движението не изпълнява изискванията на Самия Бог, то той няма място Там, където управлява Истината,
където управлява Отеца Абсолют!
...
http://www.otkroveniya.info/tolk3/t3-19.09.13.html
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) « първа ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020