www.Voininatangra.org

НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ

РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум на Движението -> Наследница на първородния род Дуло, княгиня Олга

Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Наследница на първородния род Дуло, княгиня Олга
Йордан_13
Quote Post

Администратор

Група: Админ
Съобщения: 9 808
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06

QUOTE (idle @ 16.5.2017, 1:50 )
Значи като прегледах клиповете и коментарите ми се оформя следното. Явно искат да привлекат вниманието и за това са я поканили за интервю тази княгиня Олга. Сега жената ми изглежда свястна, говори нормално и добронамерено.
Явно имат нужда от някакъв по-голям авторитет, за това е поканена.
А тези хора, които са от Виделей и организират тези събития, интервюта, форуми са най-известните езотерици тука в страната. Наскоро им бях гледал този портал и там са почти всички, един вид обединили са се и давай към светлото начало и духовното преобразяване. В този сайт кой ли не участва... То там са всички окултни, здравословни, енергетични и просветлени личности. Четете повече там и гледайте и ще се издигнете много бързо!

Иначе за това богомилство постоянно се разтягат локуми и лакърдии, то няма почивка! Как се носи тайното знание, което е разпространено в цяла Европа. От къде се носи, накъде се носи никой не ти казва, май че никой не е наясно изобщо. Всеки път едно и също, как сме преобразили света как сме дали духовен подем и все в тоя дух. Като стане въпрос за генезиса и произхода, много често се обяснява как християнството е още от тракийско време! (ако не сте разбрали) и как то винаги го е имало.

Това че са купили права и претендират за ексклузивно притежание говори достатъчно какви са целите. Другото е че постоянно тези "будни водачи" знаят всичко, подканват хората да се събудят, говорят ти от по-висша инстанция.
Реално много малко инициативи които са подхванали са дали смислен резултат. Повечето са кьорфишеци, които се пускат в публичното пространство. Поне такива са ми наблюденията до момента. Там са предимно егоисти, които си следват собствения интерес.

smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Добре ги разкостваш. В епохата "Борисов" , епоха на тотално невежество, всички такива моабети фатат дикиш за ранното християнство от началото на света и тракийският му най-чист вариант. Абе добре формула на илюминатите за обработване съзнанието на овцете. Християнството е учение и след това апокрифна религия до 4 в след Христа, когато "Константин велики" го официализира в рамките на Източната Римска империя и започва да го налага с административен и военен диктат, провеждайки истински геноцид над тези, които не искат да го приемат. Много езичници и тенгриани, просто са унищожени още в тези времена. Налагането на християнството на Балканите е истинска война. И който е оцелял след това, е трябвало да се покръсти и мимикрира, за да оцелее, по-нататъка. Затова са неслучайни походите на Балканите на българските канове, през тия времена, те са и за защита от религиозен геноцид.
Тъй, че християнството е Учение от 2017 години и религия от едно 1600 години. Всичко друго е ала-бала, два портокала.

Въпросната жена не е само фигура, чрез която се репрезантират, тя според мен е част от секретна разработка касаеща Тенгрианството. На това ми прилича до момента.

Те въртяха, сукаха, видяха, че нема да ме хванат и заинтригуват с некви техни хилави инициативи и хоп изскочи това. Знаят, че се интересувам от артефакти, ето ги; знаят, че изповядвам Тенгрианство, ето го ( и то какво); знаят, че го търся като Бъдеще - ето го с царска корона smil3dbd4e5e7563a.gif Ама тая корона в Кабала си има име Кетерsmil4334ad8a149e0.gif

Иначе, Попхристов мълчеше в Бойково, като пукел! Като пукел! Една дума не каза, в мое присъствие. А си бе отворил устата, а му е бях зашил с губерката. Тия номера, могат да ги продават в големите градове, където електората е много зле. Бойковските баби не им се вързаха на ранното християнство smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
anti666
Quote Post

Отдаден

Група: Участници
Съобщения: 1 153
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06

Изгледах най-сетне видеото на богомилите от Виделей. И веднага възниква въпроса. Каква богомилка може да е Олга, както казва във филма княгиня Пугачова (а защо не Дулова)?!
Какви богомили, какви 5 лева? Как може тя да е богомилка, след като баща й - Владимир Расате е тенгрианин и сина, кан Светослав също е тенгрианин?
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...8grb7jfcplo2b75
И ние с тези думи Джураш (Добруджа) ще тръгнем да вземем, само клетва преди това ще дадем, че ако Джураш вземем, то обратно на гърците вече няма да я дадем и по-добре да умрем там, отколкото да се върнем с позор. Ако ли път отстоим Джураш и Урускалия, единна, богата и могъща ще я направим и славата ни народа за пет века ще споменава, а от Тангра милост голяма ще получим даже и да се ни силни и многочислени хората....

"Поученията на Светослав Киевски" от сборника "Берсал Тарихи".
В клипа поне Лейла Пугачова косвено потвърждава Летописите на Берсал, като става ясно, че кан Светослав е внук на Расате и оттам наследник на рода Дуло.
Родът Дуло на 15 хилядолетия и богомилите Христови. Това е някаква шега, нали? Или поредната разработка против възраждащата се Стара българска Вяра. От която богомилството е само един отломък.
PM
Kamikadze
Публикувано на: 28.5.2017, 12:41
Quote Post

Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 22
Участник # 35 455
Дата на регистрация: 2-July 14

"...поредната разработка..."

--------------------
Слънцето е едно, ала за всекиго грее различно
PM
0 човека преглеждат тази тема сега (0 гости, 0 анонимни)

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Нови участници
JosephineT 28/5/2017
LouisFaiso 28/5/2017
EdgardoIno 28/5/2017
PhilQuigle 28/5/2017
BerndColle 28/5/2017