www.Voininatangra.org

НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ

РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум на Движението -> Сметка за набиране на средства

Страници: (8) « първа ... 6 7 [8]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сметка за набиране на средства, за сайта.
anti666
Публикувано на: 19.1.2016, 17:51
Quote Post

Отдаден

Група: Участници
Съобщения: 1 496
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06

Сайта е платен за 2016г. Ако в сметката, която е дал Георги няма нови постъпления, пари ще имаме и за догодина (2017). После я камилата, я камиларя. За нещо повече определено нямаме финансова възможност, както и човешки ресурси. Йордан съвсем ясно го е обяснил. Засега и това ни върши работа, при условие че ежеминутно в сайта има поне 100 гости.

В Казахстан тяхната валута доста поевтиня спрямо долара. Това нас не ни касае особено, понеже договорката ни е да плащаме в долари, а нямаме системен админ, за да търсим по-евтин вариант. Нито пък евтиното е винаги по-сигурно. В това имаме горчив опит. Така че засега си оставаме със стария хостинг, който ни помага и в системното администриране. Това, което обаче ни дадоха за 2017 като бонус е увеличено дисково пространство. Считано от днес го увеличиха на 15гБ, което е с 50% повече място. Така няма да ни се налага да се съобразяваме с качване на снимки и материали, тъй като заради богатия архив бяхме почти на 10 гигабайтовия лимит. Друг е въпроса колко човека в модерен Мутристан го четат и осмислят.
PM
Йордан_13
Публикувано на: 16.12.2016, 22:49
Quote Post

Админ

Група: Админ
Съобщения: 11 524
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06

Абонамента за тази година изтича. Имаме пари за още една година, сиреч 2017-та, след това най-вероятно ще преместим сайта на безплатен сървър и там, каквото сабя покаже. При репресиите от страна на правителството на ГЕРБ към нас, толкова.
PM
anti666
Quote Post

Отдаден

Участник # 700

От хостинга потвърдиха, че ни дават 2 месеца безплатно заради проблемите от миналото лято, когато обновиха сървърите си с нови защити и близо 3 седмици сайта ни не работеше. Казаха ни, че това им се е наложило поради многобройните хакерски атаки, които според мен се дължат заради това, че ни хостват нас.

Накратко, ще очакват да им платим чак в края на февруари за 12 месеца. Така в рамките на тези 2 месеца дотогава ще видим дали ще се реши проблема с филтрирането на сайта, който го имаме сега и какво да правим нататък. Защото някак си не е обосновано да поддържаме платен сайт, който може да се отваря само с проксита и няма видимост в търсачките. Това решение трябва да го вземем заедно и най-вече тези, които са пратили средства на Георги.
PM
18j
Quote Post

Често пишещ

Съобщения: 783
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11

Не съм пращал миналата година, но ако е нужно да пратя сега или има достатъчно?

По принцип не знам как става да се мигрира сайт на нов хостинг и дали винаги е възможно. От друга страна където и да се премести може да се блокне по същия начин по всяка вероятност. Така риссуваме да обикаляме хостингите година след година. Което също е възможно решение. Тука трябва да се произнесе програмист или системен администратор които да кажат как точно е блокирано и как може да се заобиколи. Няма ли как да се сменят DNS-ите които са блокирани а търсенето по ключови думи да се запази. Ако ще да се плати отгоре за да се сменят регулярно тия номера.

--------------------
Свобода и всекиму своето!
PM
Йордан_13
Quote Post

Админ

Група: Админ
Съобщения: 11 524
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06

QUOTE (18j @ 5.1.2017, 12:37 )
Не съм пращал миналата година, но ако е нужно да пратя сега или има достатъчно?

По принцип не знам как става да се мигрира сайт на нов хостинг и дали винаги е възможно. От друга страна където и да се премести може да се блокне по същия начин по всяка вероятност. Така риссуваме да обикаляме хостингите година след година. Което също е възможно решение. Тука трябва да се произнесе програмист или системен администратор които да кажат как точно е блокирано и как може да се заобиколи. Няма ли как да се сменят DNS-ите които са блокирани а търсенето по ключови думи да се запази. Ако ще да се плати отгоре за да се сменят регулярно тия номера.

Както писах в темата "Проблеми с Форума", не е в хостинга, причината, защото, ако той бе на територията на ЕС, по техните закони, сайта щеше да бъде просто изтрит. На територията на ЕС, обаче, все още е нашият домейн и е възможно причината да е там. Ако и домейна ни излезе извън Меркел, най-вероятно няма да могат да ни филтрират и блокират, т.е. "орг" го сменяме, примерно на "ру" и айде, излизаме напълно от ЕС, като виртуално пространство. Защото според ЕС-законите, този сайт не трябва да съществува.
Сега, друг вариант е да се начуим как се отблокира сайта и има ли такава възможност. Двама души се наеха да питат, да видим какво ще излезе.

Сайта се отваря от случайни хора, блокирани са просто повечето активни участници в него. И това започна с процесът на плащане на домейна, където най-вероятно джиесемите са били следени от ДАНС.
PM
anti666
Публикувано на: 24.3.2017, 23:36
Quote Post

Отдаден

Участник # 700

Георги е платил за една година с парите, които му бяха изпратени от наши симпатизанти и съвестно пазени цяла година. Хостинга ни е два пъти по-евтин от предишния, което значи по мои сметки, че ще имаме пари чак до март 2019г.
Също така бях споменал в друга тема, сега сме на сървър, който хоства президентската администрация на тенгрианина Назърбаев. Това за сведение на Цвъки и шайката му гробаджии -милиционери.
PM
anti666
Публикувано на: 27.3.2018, 21:10
Quote Post

Отдаден

Участник # 700

От Казахстан получихме потвърждение, че хостинга ни е продължен за още една година. И в сметката са останали даже за 2 години напред. За голямо неудоволствие на много НЕ-хора.

Също така искам да кажа на хакерчетата на ГЕРБ, които бяха ударили профила на Георги_HЗ, който е касиер на Движението.
Няма фючър от тая работа, като няма фючър и групировката, за която работите! Сайта има няколко слоя защита и, както сме посочили по-долу, се поддържа от хостинг, на който е президенството на Казахстан. И няма нищо общо с бандитската територия на Буда Амфетаминов Бухалков.

Така че може да се надявате само на информационната завеса. Но колкото и малко да сме тук, ние сме българската Държава. Ние сме наследниците на Небесния Саракт, завещан на предците ни преди 17 хилядолетия от майка Умай.

Така че, изчадия - ще дойде и времето да се разплатим с вас!

Междувременно, призовавам който влиза тук с регистрацията си, използвайте опцията "Защитен вход"
PM
Георги-НЗ
Публикувано на: 22.8.2018, 19:07
Quote Post

Често пишещ

Съобщения: 637
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09

Разбрах. че има преведена сума по сметката на сайта.
За което има писано лично съобщение до профила на gеorgi_nz.
Благодаря на вносителя от мое име. До няколко дена ще намеря време да ида до банката да потвърдя постъплението, понеже с електъроното банкиране в ЦКБ нещо се обърка и не получавам известия. Но не е и толкова наложително. smil3dbd4dbc14f3f.gif
Проблемът е, че този профил - gеorgi_nz не го ползвам от как бе хакнат преди няколко години. А не го ползвам понеже ми бе спрян достъпа тогава. След което регистрирах този си профил Георги-НЗ на кирилица и от тогава съм с него.
Извинявам се за недоразумението. Но на този ми профил Георги-НЗ ЛС по случая нямам. Затова не съм отговорил на дарителя. Не че често влизам и в този си профил, но от време на време проверявам за ЛС. Понеже тук е един от сигурните канали за обмен на информация помежду ни.
В обявата за набиране на средства трябва да се промени профила ми от стария на новия от Админ. За да не стават такива конфузии.

--------------------
Всеки заслужава това, което е предизвикал!
PMUsers Website
0 човека преглеждат тази тема сега (0 гости, 0 анонимни)

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 6 7 [8]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

Нови участници
NoeliaGile 9/12/2018
VonRasco35 9/12/2018
BonnyKersh 9/12/2018
ShastaSchi 9/12/2018
AmberBound 9/12/2018