www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Завръщането на Тангра


Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Завръщането на Тангра
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



На Лъжата е нужно да побеждава всеки път; на Истината - само веднъж!

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



В началото на 90-те години разни партии и организации стояха на истински Български позиции. Днес са забравили. Ние обаче помним. И понякога напомняме.
Ксерокопието, показано на снимката ми бе дадено от Иван Илиев Долев от Пловдив. Този човек, съден два пъти по политически причини, бе един от идеолозите на СБНЛ, Съюзна на българските национални легиони. Щеше да бъде идеолог и на БДФ, Българския демократически форум. Смъртта го покоси рано. Иван Долев си отиде, замениха го имитации. Ще допуснем ли и нас да ни заменят?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Текстът, който послужи като основа за написването на "Завръщането на Тангра" бе малката публикация във в-к "Феномен" от 1993 година. В брой 1 от 1994 година на варненското списание "Борба", изднание на БНФ, Българския национален фронт в изгнание публикувах разширен вариант на статията, вече с илюстрации.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Началото на самата публикация.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Това е редакционното ми представяне в списанието. В случай, че някой изкаже съмнения относно авторството ми. Преди време не обръщах внимание на тези неща. Сега обаче съм длъжен да дам отговор на клеветите.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тук се виждат част от илюстрациите. Още веднъж искам да благодаря на Дари, която отиде и засне скуптурката, намерена в с. Голямо Делчево, Варненско. Съвсем доскоро танкисти и а-та/н/кисти твърдяха, че въпросната скулптурка е плод на моя халюцинация. Настоявам на Дари да се даде Нобелова награда заради заснемането на халюцинация с фотоапарат!

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Казаното дотук не е безцелно. В книгата ми "Кръгове" е включено едно предсказание, озаглавено "Преходът". Наскоро ми се случи да прочета, че съм правил предсказанията си постфактум. Но тъй като предсказанията се правят не за да бъдат потвърдени, а за да се предотвратят, държа да докажа кога и къде за пръв път съм публикувал предсказанието.
виждате изрезка от в-к "Либерален конгрес". Публикацията е от 1994 година. Главният редактор Росен Елезов прие материала като сатира и внесе малки поправки, а също направи незначителни съкращения съобразно своите разбирания. Публикацията обаче е факт.
Казвам го не за да се хваля. Повярвайте ми, единствената ми цел е предсказаното да се предотврати. Иначе защо трябваше да го пиша?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020