www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Медицинската мафия


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Медицинската мафия, още една дупка в информационната завеса
Mistique
Публикувано на: 16.11.2005, 11:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



"В примитивното общество най-силен е бил този, който е имал най-много оръжия за лов и война с други племена.

Във феодалното общество най-силен е бил този, който е имал най-много земи.

Във индустриалното общество най-силен е бил този, който е имал най-много пари.

В наше време най-силен е този, който има най-много информация!"

Цитат на моя приятелка еврейка като прелюдия към още една победа над информационното затъмнение в което ни държат групировките които искат да ни водят като овче стадо. Защото само този който е информиран може да вземе парвилното решение и само този който е информиран може да се подготви за защита!

Става въпрос за вируса на СПИН. Не знам за другите, но аз имам данни от известен професор-биолог, работещ в също тъй известен университет, че този вирус е направен от хора.

Независимо от всичко пропагандата твърдеше друго.

Дълги години черните в Африка отказваха да приемат лекарствата за ХИВ (пред-спинов вирус), защото чувстваха, че иммено тези лекарства ги убиват. Не знам как ги убедиха да ги приемат, но....

Един никому известен Ендрю Стимпсон беше изтърван по случайност от мрежите на английските здравни слъжби и от 2002 откакто е открит със ХИВ, забравили да му дадат съответните лекарства. 3 години по-късно той е абсолютно здрав и без следа от ХИВ. За тяхно нещастие човека се похвалил тук и там и духа беше изпуснат от бутилката преди медицинкста мафия да го спре. Сега се правят на страшно изненадани и ще подлагат нещастника на тестове.....

Така или иначе въпроса е открит: Какви точно лекарства разпространява медицинската мафия и с каква цел?

---------------------------------------------------------------------------------------------

А сега малко разтоварване:

1. Докарали един в много тежко състояние в бърза помощ. Дежурните лекари се спогледали и единия казал на другия: "Ще го лекуваме ли или да го оставим да си живее?"

2. По времето на докторски стачки в Америка и Израел, смъртността е намаляла с 50% ! (Това не е виц, а факт.)
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 16.11.2005, 13:02
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



3. На лекатска международна конференция известен лекар запитал наш професор дали в България се случва да лекуват пациент от едно , а после да се окаже че е болен от друго. Професорът отвърнал възмутен, че в България няма такова нещо и от каквото си лекуваме пациентите - от такова си умират.

Мистик, беше писала май нещо за СПИН , че освен по полов и кръвен пит се предава и по други начини. Моля те сподели каквото знаеш за болеста , защото изродите крият такива данни и това не е много полезно мисля.
А доколкото знам, СПИН е създаден от смесване на гени на вирус от някаква болест от биволския и овчия вариант.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 16.11.2005, 14:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



... от комар, от целувка, от орален секс и от зъболекар..... smil4334ad8a149e0.gif , но най-вече от ваксини и лекарства за ХИВ (HIV). Ще напиша един материал и ще го кача...обещавам!

Две неща "хванаха" окото ми за няколко години:

1. Едното е изследване на гени, които не се поддават на спин - едното беше публикуване в официален медицински журнал и то е, че европейци, които имат пра-родители преживели голямата чума през средновековието или в началото на 20-ти век не хващат спин, а другото беше партенка в български вестник, че западен екип дошъл в България да изследва защо българите не ги лови спин. (А дали е партенка? А и словореда на изречението намеква следното "негласно" продължение "...защо българите не ги лови спин...след като ние отдавна се мъчим..." - сигурно съм параноична, ама дали?)

2. Когато започнаха да разследват защо черните не искат ваксините за спин, се разсмърдя и друга история....оказа се че поколение наред черните в Африка са лъгали белите медици че са ваксинирани, а всъщност са използвали специални билки и игли, които симулират точки и мехурчета като от ваксина...И звестно е от другите конспиративни теории, че хората се тровят и правят дебилни именно чрез ваксините. Това е бил начина който е използван и от турските акушерки да стерилизират български момченца.

Затова вече 40 години всеизвестния буш-телеграф още си работи. Това са телепатичните свойства на черните - ако някой е далеч от племето и нещо се случи или просто ако някой някъде помисли нещо за племето - и добро и лошо, те го хващат телепатично. Другото, което те не искат да загубят, е връзката с другите светове и техните мъртви предци. Най-известния зулиски шаман Кредо Мутва твърди, че всички тия неща се унищожават от ваксините на белите и се бори срещу тях.

Сега да оставим за малко черните и да помислим НА НАС какво са ни направили тези ваксини?............

---------------------------------------------------------------------------------------------


4. На един му забрал пръста и отишъл за операция, но поискал пълна упойка. Когато го приспали сърцето му спряло. Като се опитвали да го съживят с електрошок, му счупили няколко ребра, като го отворили да ги наместят, му байпасвали черния дроб...като му сменили черния дроб, му открили камъни в бъбреците....когато най-после му извадили камъните и го гипсирали, го изтървали от носилката и му счупили крак и ръка.....

Като излязъл от упойка, човечеца попитал: "Докторе, а какво стана с пръста ми?"

5. Една готина мадама отишла при психолог. Той я по-огледал, па скочил и я изнасилил. Тя останала в шокирано мълчание. Тогава доктора седнал на бюрото си и казал:

- Е добре - приключихме с моя проблем дай да видим сега твоя...

smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 16.11.2005, 15:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Mistique @ Nov 16 2005, 02:15 PM)


И звестно е от другите конспиративни теории, че хората се тровят и правят дебилни именно чрез ваксините. Това е бил начина който е използван и от турските акушерки да стерилизират български момченца.


Затова вече 40 години всеизвестния буш-телеграф още си работи. Това са телепатичните свойства на черните - ако някой е далеч от племето и нещо се случи или просто ако някой някъде помисли нещо за племето - и добро и лошо, те го хващат телепатично. Другото, което те не искат да загубят, е връзката с другите светове и техните мъртви предци. Най-известния зулиски шаман Кредо Мутва твърди, че всички тия неща се унищожават от ваксините на белите и се бори срещу тях.



А това за турските акушерки нима е вярно? - отврат!


А понеже, черните според Николай Рйорих са кръвосмещение при атланската цивилизация. А атлантите са владеели перфектно третото око (втората чакра) ,а там е връзката между телепатията и отвъдния свят. При нашата пета арийска раса функцията на третото око сме я загубили. Но с тренировка може да се възстановява нещо - това правят йогите с медитацията си.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Локи
Публикувано на: 16.11.2005, 15:42
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (georgi_nz @ Nov 16 2005, 03:04 PM)
[


А понеже, черните според Николай Рйорих са кръвосмещение при атланската цивилизация. А атлантите са владеели перфектно третото око (втората чакра) ,а там е връзката между телепатията и отвъдния свят. При нашата пета арийска раса функцията на третото око сме я загубили. Но с тренировка може да се възстановява нещо - това правят йогите с медитацията си.

Тва за негрите е Весело хахаха
А може ли третото око да е на гърба впредвид,че ще е хубаво да можеш да гледаш напред пък да виждаш и назад. назад в миналото, а който вижда миналото вижда и бъдещето.
брей , чудни неща измислят белите хора, брей.


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Иван
Публикувано на: 16.11.2005, 16:04
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE

Тва за негрите е Весело хахаха
А може ли третото око да е на гърба впредвид,че ще е хубаво да можеш да гледаш напред пък да виждаш и назад. назад в миналото, а който вижда миналото вижда и бъдещето.
брей , чудни неща измислят белите хора, брей.


Абе тук май някои не са започнали да учат още история.

Нещо в последните дни се губи единението във форумците!
Не бива така. Нека всеки си остави на себе си възможност да се промени и да помъдрее.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 16.11.2005, 16:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



""""А може ли третото око да е на гърба впредвид,че ще е хубаво да можеш да гледаш напред пък да виждаш и назад. назад в миналото, а който вижда миналото вижда и бъдещето.
брей , чудни неща измислят белите хора, брей.""""



Чети за торсионите полета от Шипов или "Физика на бога" на Палюшев.
Авангардната физика се е съединила в няколко точки с религията, като не става дума само са неразбираеми формули и термини , а за реални резултати.




--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Mistique
Публикувано на: 16.11.2005, 17:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
А това за турските акушерки нима е вярно? - отврат!


Аз знам една която я осъдиха и знам за още няколко дела които се водиха през 80-те години.

Исках да видя дали това се е дискутирало някъде другаде, за да не звуча голословно, но намерих само .... документи, включителни няколко официални оплаквания на циганите до Хага и Брюксел, че .... НИЕ сме ги стерилизирали тях ! smil4334ad4cc8e95.gif

Не знам ако Елтимир има нещо по въпроса - той има страхотен архив с всякакви възможни неща....... smil4334acc8dd304.gif
PMEmail Poster
Top
IYI
Публикувано на: 16.11.2005, 17:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Бе то не бяха ваксини, то не бяха киселите млека на "Данон".От много време пиша за лекарствата, които имат за цел 80% да те натоварят и задръстят като организъм и 20% евентуално да ти помогнат!
Всичко това е една малка част от общият план, който го гледам като пъзел и ако този пъзел има 1000части във всяко измерение, то тогава можете ли да си представите колко огромен е планът им и с какво трябва да се преборим.
Но не се притеснявам веднъж открил най-важните части на пъзела, започваш да виждаш общата картинка и да изграждаш противодействие.


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top
Воина
Публикувано на: 16.11.2005, 22:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 149
Дата на регистрация: 18-October 05



Мистик ще изкажа една друга страна(версия) по въпроса за СПИН-а!!!Чувал съм,че СПИН-а е разработка на американските военни служби и да им служи за химическо оръжие,пуснали са го в Африка(понеже те са изостанал народ),за да може ако се разчуе веднага да се измени посоката на фактите и да ги пратят в друга сфера!!!Относно медицинската мафия в един international chat room съм говорил с германци и щведи и те са на едно мнение,а именно,че политиката ,ако мога така да се изразя на световното еврейство е да добие цялата власт над медицинската индустрия!!!Нищо чудно,че само ни заливат по телевизията с реклами ан лекраства,от които няма никакъв положителен ефект,освен да ти навредят и да те зомбират!!!Тези лекарства може да се използват и като психотронно оръжие!Няма нищо по хубаво от Народната Меицина!!! smil4334abded4493.gif
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 16.11.2005, 23:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



О разбира се че вируса на спин е биологично оръжие, както и еболата, както и флуорида във питейната вода и пастите за зъби....

Аз исках да ви систематизирам на едно "официалните" версии, контраверсии и информационните дупки като тази за която писах. Защото както сега изтърваха този Ендрю Стимпсон без съответните лекарства, които всъщност предизвикват смъртта и истинския вирус на СПИН, вече ще им е много трудно да лъжат хората.

Медицината, фармацевтиката и зъболекарството са монопол на глобалните сили отдавна - начини за контрол. Отвереме на време позволяват и лекуващи методи и лекарства, за да не се усетят хората. Не напразно символа им е такъв. Не напразно вече повече от век полагат много средства да изкоренят знанията за натуралните лечения и да унищожат народните лечители. Много от тях са били избити.

Например миналата година въведоха закон в Европейската общност, с който забраняват и витамините и минералите и всякакви билкови препарати. Не виждате ли, че откакто в България банкрутираха или изкупиха фармацевтичните лекарства, вече няма лекарства които лекуват - има само "генерични" което значи синтетични. Няма го аналгин-хинина, казват че са забранили амидофена (единственото лекарство което сваля температура), забраниха и простичкия, но ефикасен аналгин.....

Какво да пиша като се депресирам ужасно!!!!
PMEmail Poster
Top
Локи
Публикувано на: 17.11.2005, 0:18
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Mistique @ Nov 16 2005, 11:29 PM)
Няма го аналгин-хинина, казват че са забранили амидофена (единственото лекарство което сваля температура), забраниха и простичкия, но ефикасен аналгин.....


Ето това е гадното.. smil3dbd4d99c6eaa.gif
Аз му намерих цаката: Не пия вече хапчета
хахаха чекам дедо Господ да ме излекува.


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.11.2005, 10:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Баща ми беше тази пролет при доктор Емилова във Варна:
ми отиде невярващ и унил, а се върна усмихнат и приканващ към природосъобразен живот + свалено кръвно налягане и намалени хапчета наполовина.
Убеден съм че това е изхода от : хипертония, диабет ......... ( www.emilova.org ).
Тази е истината за да сме здрави: природната медицина е изхода, другото е отрова за която си плащаме прескъпо.

Обаче на тази жена постоянно и кроят номера и се опитват да я унищожат. Дори се опитват да прокарат шибан закон да не може да се гладува в такива заведения повече от няколко дни.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Иван
Публикувано на: 17.11.2005, 10:51
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Не се бойте, братлета.
Ето и аз от 10-тина години не употребявам хапчета.

Е, случва се понякога да ми протече сопола, ама това е полезно - има за изхвърляне нещо лошо, така че не трябва да му пречим - нека си тече.
Напълно достатъчно е да се запознае всеки воин с въпросите за храната и въздържането от храна, описани от Генадий Малахов, Пол Брег и Лидия Ковачева, както и да попие всичко, което е постигнало неговото семейство в областта на народната медицина.
Ето една защитна система, която не може да се контролира "Синият лъч" и не изисква пари.

А добре, че Мистик каза, иначе нямаше да знам, че са спрели да произвеждат аналгин-хинин, амидофен и пр.
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 17.11.2005, 13:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
....иначе нямаше да знам, че са спрели да произвеждат аналгин-хинин, амидофен и пр.


Вярвай в здравия разум на нашия народ Иване...търси "Metamizole Sodium" smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

И аз започнах да изучавам билките и да ги ползвам и горещо препоръчвам на всеки да го направи....
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020