www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Циганите убиват безнаказано


Страници: (11) 1 [2] 3 4 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Циганите убиват безнаказано
боритаркан
Публикувано на: 22.9.2009, 19:54
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 25
Участник # 1 936
Дата на регистрация: 6-July 09



Няма време за дразги хора.
PM
Top
Барадж
Публикувано на: 22.9.2009, 20:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 106
Участник # 1 991
Дата на регистрация: 4-September 09



Боритаркан, съласен съм напълно с теб. Наистина не е време за дразги. Време е да бъдем единни, а не разделени. Бъди здрав. smil4334abded4493.gif


--------------------
...?? ??? ???????? ? ????? ? ??? ?????? ? ?????? ?????. ??? ??? ?? ???? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ?????.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
anti666
Публикувано на: 22.9.2009, 20:28
Quote Post












QUOTE
Има желание да покажа на заблудените душици тук на каква опасност се излагат, когато вземат участие в този контролиран от някои Служби сайт и форум


Аз най-отговорно казвам, че това не е верно. Другото име на лъжа. Защо го прави не знам, не ме и интересува вече. Ако някоя "заблудена душица" си търси вожд и овчар - връзките към блоговете му са дадени. Дори ще насърчаваме това, защото на нас ни трябват читави и свободни хора. Този сайт от февруари мога да кажа със сигуност не принадлежи на никого - служба или човек. Проблемът явно е в това, че не принадлежи и на Елтимир. Парите за сайта си ги събираме заедно, за системен админ ползваме услугите на хостинга, самият сайт е платен още за година и базиран в неутрална страна. Ясно е, че на някои не им се нрави това, но ние тук носим една Идея. А тя е над всички нас, защото Саракта е именно спасението за България и сме длъжни да я опазим читава.

QUOTE
В началото на годината тук-там подрекох, че един от вас работи в НРС, Националната разузнавателна служба. Оказа се, че съм допуснал малка грешка. Той работи във Военното разузнаване


Този "един от нас" ни го натрапи ти, на него му спускаше снимки и информация за шише ракия. Натрапен беше като "доброто ченге", барабар с Войнов и г-жа Джамбазова. Честно да ти кажа, боли ме фара дали е ВКР-еец, танцьор или монтьор. Не се занимаваме с наркотрафик, няма от нас хора на държавна копанка или да сме тръгнали да сваляме скапаната република насилствено. Възползваме се от правото ни според Европейската конвенция за свободата на вероизповеданието и ако на някой ушевец не му харесва тематиката на сайта си е негов проблем. Не искаме да имаме нищо общо с такива, ама били добри/лоши ченгета и мутри/мутреси, ама били само малко луди разни сбърканяци. Митко Радев докато беше обявен за колобър, сега станал агент. Това, че си общуват на лп с Мещера или Иван си е тяхно лично право. От края на зимата, откакто Йордан е админ, всичките те са или банирани или не участват активно, камо ли да влияят по някакъв начин тук.
Така че избора си е твой. Пак ти казвам - Небето ти е дало възможност на почетно участие тук, заради приноса ти преди години. За всичко останало доверието ти беше свалено още като се разбра през ноември 2007г, че изтича инорфмация към службите. Ако мислиш да злоупотребяваш с малкото кредит който имаш - по добре са самобанирай, за да не го правим ние. Обидно е някак си, но Данчо го направи веднъж, ще го направим пак, ако ще да си сюенит, колобър или просто бивш дисидент и отличен писател. Без да допуснем и нападки срещу теб в твое отсъствие. Манипулации и йезуитщина няма да позволим от когото и да е, без значение какви са му предишните заслуги. Този сайт и Движение ще го бъде, именно заради Идеята. И не зависи от никого, харесва ли му или не, освен от Небето. Който лъже, Небето вижда!
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.9.2009, 21:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ясно е, че сайта ти пречи, колобъре, това го знам, още от 2007-ма година, когато поне на 2 пъти под различни формули се опита да го закриеш.
Нали си наясно, че това няма да стане. Умея да меся качествени банички, меки, хрупкави, добре изпечени, с качествена плънка. Срок на годност: 3013 г.
Повеке нема да се занимавам с тебе в Деня на Независимостта. Ръйш?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.9.2009, 21:15
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Оказа се, че съм допуснал малка грешка. Той работи във Военното разузнаване
=============================================
Това не е малка, а значителна грешка, което показва, колко си уязвим в нещата, за които парадираш, че си неуязвим и с голям боен опит.
Но факта, че военното разузнаване, се е заинтересувало от нас, показва, че е време и ние по изтънко, да се заинтересуваме за тях. Малко по-изтънко, но когато му дойде времето.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.9.2009, 21:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Военното разузнаване се беше заинтересувало от мен. След като се махнах от вас, те просто се отстраниха. Вие сте им безинтересни. А аз от своя страна съм неуязвим, защото работя сам. Каквото и да правя, си го правя сам. Вече в организациих и такива подобни не участвам.
Вашият сайт не ми пречи. Но хората продължават да свързват сайта с моето име, което определено ми пречи.
Ще се постарая да променя това положение.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.9.2009, 23:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Военното разузнаване се беше заинтересувало от мен. След като се махнах от вас, те просто се отстраниха. Вие сте им безинтересни.
===================================================
Много се радвам, щото нямам време и нерви, да се занимавам с изроди и педераси. Както и с тебе - изскимтявай, квото имаш още да скимтиш и да те омитам.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 22.9.2009, 23:54
Quote Post












QUOTE
Военното разузнаване се беше заинтересувало от мен. След като се махнах от вас, те просто се отстраниха. Вие сте им безинтересни


Ясно. Разбира се, че е така. Вероятно и снимката на Йордан, дето им я даде по-миналата година след обилна почерпка им е трябвала за семейния албум. smil4334abded4493.gif Излишно е и да питам как снимки от 2006г., качени на лаптопа ми са попаднали при теб и нататък по веригата, след като не съм ти ги пращал, нито пък на общи познати.
Верно ЕЛтимире, да не задълбаваме повече - твоите блогове не ни пречат също. Какво стана с теб не знам, най-вероятно си влязъл в поредния депресивен цикъл с помощта на мадам Джамбазова. Оттук нататък кой каквото прави си е негова работа, както се изразяваш. Поне ако не си пречим и това ще е нещо. Ако смяташ, че нямаш нужда от нас - твое право, твоя воля.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.9.2009, 23:55
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Вашият сайт не ми пречи. Но хората продължават да свързват сайта с моето име, което определено ми пречи.
===================================================
Говори за това в минало време. Този сайт, сега се свързва с идеята за Саракта. "Твоето име", във втория етап, е абсолютно без значение.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Барадж @ Sep 21 2009, 11:33 PM)
Елтимир, позволи ми да не се сълася напълно с мнението ти, че не ни пука. Прости ми, не знам какви са отношенията ти /ако мога така да ги нарека/ с другите от форума, но 1: Аз смятам че тук има хора на които не само им пука, но сме и готови за конкретни действия. /Отдавна не вярвам, че Крали Марко ще се надигне да премести скалата. Не се съмнявам, че знаеш притчата./ и 2: На мен специално ми омръзна ние българите да сме "жертвените" агнета на една мръсна власт! И 3: Атака изобшо не ги свързвам с национализма. /Три дни иху, а после тихо./ Вдигаха "врява" докато си намърдат задниците в топлите и "удобни" депутатски кресла, и до там... Е, мамка му и прасе! Това ли е целта? Да се "влезе" в управлението,/съучастие в геноцида/ а после, майната му на електората... Аз поне не знам за нито едно действие на Атака, свързано по какъвто и да е начин с националистическата идея. /Ако греша поправи ме./ Ако трябва с една дума да определя "чувствата" си към тази организация, това е ПОГНУСА! smil4334aa21c9ca7.gif Бъди здрав. smil4334abded4493.gif

Ето конкретни действия на регионално ниво, когато стане на национално, тогава нещата ще придобият съвсем друго решение

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=233238
PMEmail Poster
Top
Барадж
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 106
Участник # 1 991
Дата на регистрация: 4-September 09



Всички сме на ясно, че на измъчения ни народец, винаги му е бил необходим лидер, човек който да го обедини около дадена идея. Ако кмета на селото е мъж на място, би следвало да се погрижи циганите да бъдат /ясно е че засега не могат да бъда наказвани/ поне изселени. Каквато е волята на жителите на селото. Ако това наистина /както се надявам/ се случи, би послужило като ясен пример за всички останали. /"Дори и най дългия път започва с първата крачка"/. Язък за невинната българска кръв. Дано не иде зян... Ще се радвам на това. Бъдете здрави. smil4334abded4493.gif


--------------------
...?? ??? ???????? ? ????? ? ??? ?????? ? ?????? ?????. ??? ??? ?? ???? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ?????.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Въпросното зверство отново няма да бъде наказано както трябва. Антибългарската власт в България е причината за тези зверства. Предполагам, че тези случаи на убийства на българи от цигани са цел на кукловодите в сянка на антибългарското правителство. Една от целите е всяване на терор сред българите и чувство за безнадежност, а другото е репетиция за косовизация на България.

QUOTE
Погребение на убит младеж се превърна в митинг

Нека спрем заедно насилието, защото то поражда смърт за децата ни! Искаме строги наказания за убийците и защита от властта за мирните хора!” Това заяви вчера на погребението на 17-годишният Любомир Ангелов в село Горно Церовене кметът на селото Йордан Любенов.

Единадесетокласникът бе отвлечен и смазан от бой в събота от трима местни роми, защото прогонил дете от фамилията им от дърветата с орехи край пътя. На погребението на тийнейджъра се стекоха над 500 човека - близки, съученици, учители и съселяни. А траурната церемония се превърна в митинг срещу агресията.
“Любчо беше тихо и кротко дете, растеше без майка и беше облъскан от живота. Работеше много и помагаше на всички!”, разказа близката на почерненото семейство Нина Иванова.
“Цялото село е потресено от зверството. Събрахме над 400 лева за погребението. Хората обаче настояват фамилията Добринови, от която са убийците, да бъде изселена, затова най-добре сами да си отидат!”, каза кметът Йордан Любенов. На погребението хората настояваха и за открит процес срещу убийците.
По-буйни младежи дори искали да подпалят или хвърлят в река Огоста фургона, в който живее част от ромското семейство. Кметът и денонощното присъствието на две патрулни коли с полиция обаче предотвратили вендетата.
Бащата на момчето Ангел изпитвал чувство на вина, че не успял да спре колата, с която биячите отвлекли сина му и го убили, разказаха негови роднини.
“Идвах от градината, когато ми казаха, че отвличат Любчо. Затичах се към ладата, но тя щеше да ме отнесе. Ако ги бях спрял, той щеше да е жив!”, споделя родителят.
“Убийството на Любчо не е случайно. През последните месеци станаха три кражби в местния магазин.

Говори се, че момчето е знаело нещо за среднощните обири и затова ромите са му затворили устата!”, шушукаха си вчера хора от селото.


Поожението е било подобно като по време на турското робство. С тази разлика, че тогавашната власт е спазвала закона и е имало някакъв ред в империята. А когато си е затваряла очите за турски зверства - хайдутите са си влизали във функцията и е пропищявало турското население.
Сега си нямаме хайдути да ни пазят нас българите, но затова пък си имаме милиционери да ни бият по мирни протести срещу антибългарската власт.

След като шибаните милиционери, прокурори и темподобни боклуци не ни защитават нас БЪЛГАРИТЕ - наближава мисля времето на новото хайдутство, по новите правила, с новите технологии и методи да се защитим сами от издевателствата на циганите.

Прекалено много българи вече не могат да траят как "мангал ми вилнее над бащино ми огнище" и скоро власта да не се учуди как така в някое гето се е случила ужасна случка и колко жестоко са пострадали невинните роми!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Барадж
Публикувано на: 23.9.2009, 10:28
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 106
Участник # 1 991
Дата на регистрация: 4-September 09



ХА! Аз отдавна съм ма мнение че трябва да има "хайдутство". Някои хора тук /визирам "анонимното" писмо на "другарката" Джамбазова/ не вярват че това може да с случи, но вече му е дошло времето, /Или поне такова е мойто лично мнение/ да се вземат необходимите мерки за самозащита. Трябва да сме наясно обаче с факта че ГАДОВЕТЕ са адски отмъстителни. Сиреч, насилието ЩЕ поражда насилие. Хубавото в случая е че не ние /българите/ сме наченали това насилие. Лощото е, че няма кой да ни подкрепи в това начинание. В дадената ситуация трябва да се "пипа" много внимателно. Иначе, спукана ни е работата... Не че се притеснявам, но може би тук има хора които все пак имат какво да губят. /Семейства, кариери, уважение.../ Онзи ден се чудех, защо носим законно притежавано оръжие след като не можем да го ползваме? /Сещате се за случая в Бургас/ В смисъл че закона ни го забранява. С други думи, ако циганина вдигне брадва срещу мен, и аз трябва да се огледам за брадва.../ако не намеря.... кофти.../ Имам право да ползвам пистолета си САМО ако мангала СТРЕЛЯ ПРЪВ и не ме улучи, или ме улучи така, че да мога да отвърна на стрелбата. Колко по-лесно би било ако оръжието е незаконно..... Но такъв е закона. Какво да се прави? Бъдете здрави. smil4334abded4493.gif


--------------------
...?? ??? ???????? ? ????? ? ??? ?????? ? ?????? ?????. ??? ??? ?? ???? ?????????, ??? ??? ?? ?????? ?????.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
anti666
Публикувано на: 23.9.2009, 17:59
Quote Post












QUOTE
В смисъл че закона ни го забранява. С други думи, ако циганина вдигне брадва срещу мен, и аз трябва да се огледам за брадва.../ако не намеря.... кофти.../ Имам право да ползвам пистолета си САМО ако мангала СТРЕЛЯ ПРЪВ и не ме улучи, или ме улучи така, че да мога да отвърна на стрелбата. Колко по-лесно би било ако оръжието е незаконно..... Но такъв е закона. Какво да се прави?


Това не е верно! Много хора си мислят така, но просто не е верно. Ето какво казва закона, ако мангала е влязъл в къщата ти/апартамента/двора.

"Чл. 12. (1) Не е общественоопасно деянието, което е извършено при неизбежна отбрана - за да се защитят от непосредствено противоправно нападение държавни или обществени интереси, личността или правата на отбраняващия се или на другиго чрез причиняване вреди на нападателя в рамките на необходимите предели.

(2) Превишаване пределите на неизбежната отбрана има, когато защитата явно не съответствува на характера и опасността на нападението.

(3) (Нова - ДВ, изм., бр. 75 от 2006 г.) Няма превишаване пределите на неизбежната отбрана, ако нападението е извършено чрез проникване с насилие или с взлом в жилище.

(4) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., предишна ал. 3, бр. 62 от 1997 г.) Деецът не се наказва, когато извърши деянието при превишаване пределите на неизбежната отбрана, ако това се дължи на уплаха или смущение.

Именно по т.3, чл 12 всеки, влязъл в дома ти с цел кражба/насилие има права точно колкото един вреден плъх. Можете да го пречукате спокойно, важното е да е в пределите на вашата собственост и в него да има някакво оръжие - брадва, нож, бухалка. Сами разбирате, че ако няма друг свидетел в дома ви, не е трудно да се намери и кухненски нож. Ако тази леля Надка от Литаково имаше оръжие, можеше да ги прасне уродите в тиквите и тримата без никакв проблем. Разбира се, след това ще бъдете задържан, това е стандартна процедура в цял свят, ще пишете обяснения и т.н. Но просто няма как да бъдете осъден. За да стане това някой трябва да заведе дело. Или прокуратурата да се самосезира или близките на убития. Обикновено такива мангали са с километрични досиета и айшето си знае много добре манго що са стока е, че да води дела. Единственото, от което можете да имате проблем е т.н. вендета, която е много характерна за циганите (традицията "кръвнина") и разбира се при мутраците. Точно за този вариант ще поговорим повечко нататък.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.9.2009, 18:10
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Единственото, от което можете да имате проблем е т.н. вендета, която е много характерна за циганите (традицията "кръвнина") и разбира се при мутраците. Точно за този вариант ще поговорим повечко нататък.
==============================================
Точно при този вариант идват нашите групи за самоотбрана. Ако ги нямаме ни чукат един по един. Ако ги имаме, когато чукнат един, отиваме да им го начукаме всичките.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (11) 1 [2] 3 4 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020