www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Провокациите на Пламен Пасков


Страници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Провокациите на Пламен Пасков
anti666
Публикувано на: 16.2.2013, 12:53
Quote Post












Този е на държавна копанка, работи към отдел Кадри в министерството на отбраната. А нали се сещате, че НРС и ГРУ са си дупе и гащи. Ако се разрови някой там ще мирише юнашката. Ние сме в "ресора" така да се каже на ГРУ, те открай време се занимават с такива като нас, които се опитват да възродят старата вяра. Като свински черва са навързани.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.2.2013, 13:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Има някакъв проект около него, защото примерно беше привърженик на шистовият газ и още оттогава ми стана много съмнителен. Още по съмнителен ми стана, когато изрази своя подкрепа за Шимон Дянков, а той е евреин. Оня ден публикува оня текст какво е позволено и какво не на Луковия марш и на моя коментар, че не одобрявам, той ме попита: "кое не одобряваш", аз му викам: милиционерските условия. Щом пред едно елементарно шествие са поставени милиционерски условия, това означава, че организаторите на шествието са пробити и организацията е под контрола на МВР. Той нищо не отговори на това. Доста активен е във Фейсбук и около него бая народ се увлича, като често има призиви да се включи в политиката и да направи политическа партия. И като се замисля, че мен никой не ме призовава за такова нещо smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif веднага ми идва на акъла, че вероятно е млад кадър на политическата олигархия, който го готвят за по-високо ниво, а връзката му с ГРУ чрез Пламена Пиздова Пискова, още повече затвърждава това. Най-вероятно един ден и Пламена ще я видим в политиката. Най-интересното е,ч е въпреки неговата хитлерова риторика и проповед на идеи, той не е закачан от никого, ни от евреи, ни от държавната машина. Явно щото е продукт на самата нея.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.2.2013, 10:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Пускам новината с известно закъснение. След спирането на моите сайтове получих писмо от Пламен Пасков. Същият, който навремето ми скрои толкова непочтени провокации. Проблемът със сайтовете бил технически и той предлагаше помощта си да го решим. Разбира се, че отказах. От такъв помощ не желая и няма да приема. Пък и контролирани от ГРУ и от евреите сайтове не ми трябват. Препратих писмото на един от участниците тук, мой стар приятел. Сега го потърсих да го копирам, няма го в пощата. Някой го е изтрил. Някой е влязъл в моята поща и е изтрил писмото.
Няма да коментирам. Само малко информация за размисъл, нищо повече. И нещо допълнително. Пасков сега работи съвместно с БНРП. А там има доста свестни и читави хора. Опитах се да ги предупредя, без успех. С БНРП в момента работи и една друга зловеща личност - Силвия Мирчева, от групата ЛЕМС. На Конгреса през май 2012 година тя дойде, но не посмя да влезе в залата след като ме видя. А предварително ме предупредиха, че ще дойде и ме помолиха да няма скандали. Направихме се, че не се познаваме. Но това са факти, които съм длъжен да споделя. Има и още, но ще поизчакам.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.2.2013, 11:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



На БНРП-то не стана ли един от шефчетата Дорианчо Александров, който за мен си е чисто еврейче. Много добре се бяха сдушили с Писков във Фейсбук и дори Писков бе насочил търсенията му в посока ранно християнство. Това им е болнавата тема на Писков, некаква си Деси и компания - ранни ристиени, толкова ранни, че дори, когато не е бил никой, те пак са били, ъхъхъхъхъ
Писков е много опасно псе. Но псе, на което извадиш зъбите става жертва на котките smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.2.2013, 11:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Последното ми хареса много! Но не надценявай Пасков, той е само един уличен помияр, нищо повече. Аз няма да забравя неговата провокация с мнимата смърт на жена ми. Защо тоя помияр не показа къде съм го написал, а пише от мое име, без дори да сме си разменили и две думи с него? Всеки ден получавам десетки покани за Фейсбук, но досега не съм отговорил на нито една и няма да отговоря. А писмото на Пасков беше директно и се питам откъде тоя ми знае пощата?
Кои са те, та да тръгнат да отричат хилядолетния Бог на Българите? Следва Наказание. И то не човешко, а Божествено.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.2.2013, 13:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Добре, че го бях пращал на приятели, та ми го препратиха:
Писъмцето на Пасков:

"Ангеле, имам подозрение - защо и за какво са ти спрени сайтовете.
Ако съм прав, нещата са поправими, и то - безплатно.
Мои сайтове също бяха спряни. Оправих ги.
Въпросът е технически (ако не греша).
Ако те интересува, пиши, ще ти кажа по-подробно.
Ако не, пак няма проблем.

--
Пламен"

Не, от такива като Пасков помощ не искам. Това са данайци, чийто дарове излизат твърде солени.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.2.2013, 13:55
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Лисугер е, нали ти думах и преди. Неслучайно му турнах тази класификация. Той няма друго оръжие, освен лисугерството. Но има специални кучета за целта - лисичари, дето при лов ги вадят от дупките smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.2.2013, 14:04
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



При толкова доказуеми и проверими факти не знам как тоя повече ще мърда. Лошото е, че увлякоха и свестни хора със себе си, ама дано те се осъзнаят.


--------------------
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 18.2.2013, 14:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



''Въпросът е технически (ако не греша).''

Не, не е технически и Пасков много греши. Ако беше така от ''Укоз'' щяха да отговорят на въпросите ти, а не да мълчат. Сигурно без да искат са мe блокирали и не можах да им пиша, за да им се изплюя в сурата.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 18.2.2013, 14:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Не, Пасков изобщо не греши. Така му е било наредено да ми пише. Момчето просто изпълнява заповеди, нищо повече. Въпросът изобщо не беше технически. Искаха да ме вкарат в тяхната схема, ама не успяха. Нали знаеш, че кютуците псовисват стоешким, а аз съм си кютук, откъдето и да ме погледнеш. И на еврейски въдици не се хващам. Жертвах сайтовете, но на тяхната въдица не се хващам.


--------------------
PM
Top
OBS
  Публикувано на: 19.2.2013, 11:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 191
Участник # 4 790
Дата на регистрация: 11-September 12



Вчера се състоя публична дискусия, организирана от въпросния господин. Наблюденията на сдружение „Опазваме българските светилища„ са, че тези хора са изключително слабо подготвени, не подхождат към проблемите научно и не разглеждат фактите в контекста им. А както знаем едни факти извадени от конкретния контекст, в който са констатирани се превръщат в материал за спекулации. Изложението му е изпълнено с вътрешни, фактологични и методологични противоречия. Изключително неприятно впечатление направи подкрепата, която Волен Сидеров (специален гост на събитието) заяви в полза на Пламен Пасков и „изключителния труд, който той бил извършил„. Според нас подобни усилия се полагат от много българи и много от нас, които сме активни в областта на историята и археологията сме достигнали до много по-задълбочени изводи относно проблемите, които поставя Пламен Пасков. Но, осъзнавайки огромната отговорност при съставянето на учебни материали и помагала, не претендираме за промяна на същите и не си позволяваме да нападаме открито Българска Академия на Науките. Тези действия на господинът също направиха изключително негативно впечатление. Тепърва предстои да анализираме изводите на Пасков и да изтъкваме неточностите и противоречията. Ние сме българи, които години наред сме следвали висше обучение, включително по методика в научните изследвания и ще настояваме добрите традиции поставени в нашето и световното образование да бъдат спазени. Ясно е че учебниците по история на България имат нужда от актуализация и преглед на някои данни, но това може да стане единствено след прилагане на стриктни методи за извеждане на научни заключения, а не в следствие на частично доказуеми хипотези.

Негативното отношение на г-н Волен Сидеров към българската древна история, ние сме констатирали в изследването на обекти, които представляват интерес за нашата организация. Г-н Сидеров и неговата свита се бяха появили, и бяха предизвикали скандал „как можело да се правят езически ритуали в съвременна България„ на едно българско, тракийско светилище, където местните жители провеждат всяка година събор, традиция която е непрекъсната от хилядолетия. Седенето на обща маса, събирането на местните жители заедно и устройването на курбан са прекалено силно казано "езически ритуали„. Единствено мястото, на което се провежда събора е свързано с древните традиции на българите. Това място е свещено. Ние сме радетели за правото на нашия народ да живее според собствените си регионални традиции и мироглед. Неприемливо е политици, чиито заплати и режийни разходи се покриват от същите тези българи да ги преследват заради традициите и обичаите им. Това противоречи дори на европейските ценности, на Конституцията и на законите на Република България. Опасяваме се, че сътрудничеството между Пламен Пасков и Волен Сидеров би могло да доведе именно до такива последици. Предвид повърхностния подход в извеждането на тезите относно историята на България, действията на този тандем са в още по-голяма степен неприемливи.


--------------------
www.pazimestata.com
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.2.2013, 12:04
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Връзката на Сидеров с Пасков, още веднъж показва руската тънка червена връзка в това дело, а именно, насочена срещу Тенгриянството кампания. Както се очакваше Писков се е поуплашил и не е дълбал много в антитенгриянската т.4 от неговите "Лъжи", щото е много слабо подготвен там и най-вече не знае какво го очаква, ако почне да се прави на велик в тази посока.
Към въпросния тандем (Сидеров-Пасков), явно обаче, ще трябва да добавим Емил Живков (Зиези), Иво Антонов (отдел Кадри към МО) и редица още други знайни и незнайни ристиенски фундаментали. Аз лично бих добавил и келемето наречено "отец Николай" от Пловдив. Горе долу риториката на Сайдеров по тия въпроси е като на Какалайчо Пловдивски.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 19.2.2013, 12:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Помня още един такъв "историк" на служба при Волен - Станислав Станилов. Каквото и археологическо откритие да се направи, той винаги го обявява за куманско. Според него излиза, че тук са живели не Българи, а само кумани. Може би също евреи и цигани.
Волен искам да го попитам нещо. След като той издаде книги с антиеврейска насоченост, как така през 2006 година още го поканиха в Изсраел на техни разноски? И после не знам още колко пъти го каниха.
Всичкото това е част от един еврейски план за унищожението на България. Време е всички да го разберат. Самият Пасков беше на подчинение на Димитър Асенов Радев, който също се оказа евреин. С истинска фамилия Аксьонов. Радев имаше три брака, като и трите му жени бяха еврейки. За Мирчева писах предостатъчно, да не се повтарям. Те всичките са една пасмина!


--------------------
PM
Top
anti666
Публикувано на: 19.2.2013, 16:51
Quote Post












Начи ся, ПП АТАКА е проект на хазарската мафия. Още преди години тук един анонимен Българин ни отваряше очите за горещата връзка между Сайдеров и шефа на Овергаз (същото дето си копа шистово в Добруджа).
QUOTE
Сидеров-руска маша на КГБ, което от своя страна ще рече на
най-мръсните копелдаци в света.
Евреи, болшевики, дегенерати, а Воленчо тяхна маша.

http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...wtopic=89&st=15
В Политбюрото му има една дупетатка - Магдалена Ташева. Тая особено изявено лае срещу старата българска Вяра. За агент Светлин, Станислав Станилов няма какво да си говорим. Такива подобни особи ги чака тотална лустрация в свободна България и няма какво да се сърдят.

По интересно е участието на Дориян Александров, който като Пасков го даваше по едно време привърженик на тенгрианството. Бившите админи така и не ни казаха одобряват ли действията на Писков, но може би Дориан пък ще ни отговори. Или Елтимир да си го попита простичко и направо.
Top
Елтимир
Публикувано на: 19.2.2013, 17:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



За Мирчева казах на Дориян в очите. Той отговори, че си имал защити и отклони темата. После му писах за Пасков, не ми отговори. В БНРП се случват доста тревожни неща, но не мога да им повлияя. Ако някой не знае, там вече е и Антон Рачев, виден агент-провокатор. Вероятно има и още. Макар че има и много свестни и читави хора, за които ми е тъжно, че ги набъркват в такава каша.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020