www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> ГРОБ си замина!


Страници: (13) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ГРОБ си замина!
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



"Бойко хвърли оставка!
Премиерът обяви падането на кабинета в парламента"

Дотук добре, ама да видим мотивите му. С лъжи дойдоха и с лъжи си тръгват. Но и със страх, защото усетът им ги подсеща какво ги очаква. Продължаваме с новината:
"Премиерът Бойко Борисов хвърли оставка, ще я депозира по обяд след заседанието на Министерския съвет. Това той обяви от парламентарната трибуна."В никакъв случай не искам да носиме пасивите на ДПС. Нито искам да виждам кръв по улиците. Нито искам да виждам полицаите на България да бият някого. Не мога да гледам окървавен "Орлов мост". Всяка капка за нас е петно. Не мога да гледам парламент, ограден с ограда. Не ни е това целта", заяви Борисов.

"Няьма да правиме структурни промени. Програмно правителство с ДПС няма да правя, нито с вас г-н Костов, вие сте едно и също", каза още премиерът от трубуната. "
Значи според Боклука излиза, че не той и Цветанов са наредили на полицията и жандармерията да пребиват невинни хора. Аз съм им наредил. Сигурно аз съм наредил да използват психотроника. Аз крадох като обезумял през всичките тези години. Аз подлагах на репресии и необуздан терор последните ветерани на антикомунистическата Съпротива. Боклука е невинен.
В едно обаче е прав. Че Костов и Доган са едно и също. Да, това е истина, но не е цялата истина. Те всичките са едно! Цялата им омразна "политическа класа", поставила се в служба на световния ционизъм. Те, които насърчаваха по еврейска заповед циганите да обезбългаряват България, те наистина са едно.
Партия ГРОБ слезе от властта. Да видим кой ще дойде след нея. Лично аз не искам това да е никоя от досегашните партии.


--------------------
PM
Top
Diana
Публикувано на: 20.2.2013, 10:14
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 4 694
Дата на регистрация: 11-July 12



Елтимир ,съгласна съм с теб ! Сега трябва българския народ да си избере хора от народа ,хора ,които разбират ,които милеят за България ! Не да идват едни и същи ,на 21 години съм и незнам и непознавам нещо по различно от една голяма криза . Какво да правим ние младите ? Да излизаме от България с омраза !? Защо трябва да ставаме бели роби на западняците ,имаме образование ,а ще берем ягоди на острова или портокали в Испания? Аз съм ЗА народа да избере хора ,кадърни и запознати с това което трябва да управляват. Да бъде както е било едно време ,да има народни представители,но да ходят в парламента когато има нещо за решаване ,а помеждудругото да си имат друга работа с която да докарват доходите си,а не да чакат и да обират народа !
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 10:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Да не повярваш! Вижте кой ме препечатал:
http://www.dnes.bg/blogini/2013/02/20/grob-si-zamina.180636
Да помислим обаче отсега нататък какво ще е. Има един принцип, който формулирахме, ако не се лъжа през май 2001 година. Да не се дава никаква власт на онези, които през последните години са били на власт. Никой, който по някакъв начин е участвал във властта от 1990 година насам не бива да получава власт. Те всичките са престъпници до един. Пък нататък все ще измислим какво да правим.


--------------------
PM
Top
Diana
Публикувано на: 20.2.2013, 10:32
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 4 694
Дата на регистрация: 11-July 12



Останах изумена от коментарите под статията :( Чудя се ,има ли смисъл да се прибирам в България ? Защо когато някой не е доволен от Герб ,е обявяван за комунист? Явно им харесва робското мислене ... прост народ ,слаба държава .
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 10:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Свикнал съм им. Така реагират дежурните клакьори на всеки режим. Те вероятно, ако са били родени тогава, са били клакьори и на Тодор Живков. А аз по онова време, когато той беше на власт го наричах Тото Кратуньо. Лошото е, че след него, не друг, а наследниците му поеха властта и вече 23 години не я пускат.


--------------------
PM
Top
idle
Публикувано на: 20.2.2013, 10:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 137
Участник # 1 441
Дата на регистрация: 13-April 08





Diana, гледай малко по-дълбоко от повърхността. Веднага ще видиш че това са платени клакьори, на които изрично и точно е наредено какво да пишат в коментарите на масовите сайтове с голяма аудитория. Целта е отново да се насъска народа на лагери едни срещу други(такива и онакива) и да се спре всякакъв градивен зачатък. Стара практика под нова форма.
PM
Top
Марин
Публикувано на: 20.2.2013, 10:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



"Защо когато някой не е доволен от Герб ,е обявяван за комунист?"

smil4334ad8a149e0.gif
Тук отдавна сме свикнали с ГРОБарските обвинения. Не само че ще те изкарат комунист, ами болшевик, хитлерист, да не продължавам. Всичко се върти в границите на тази мисловна матрица. Ако не си поддръжник на едните болкуци, непременно те изкарват поддръжник на другите боклуци.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 10:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ще ми се да попитам ГРОБ-арите кой от тях не е "бивш" комунист или поне дете на комунисти? И да ми покажат поне един-единствен автентичен антикомунист сред тях. Ама сега са им раздали клишета и те само това си знаят. Тоя път номерът им няма да мине!


--------------------
PM
Top
Diana
Публикувано на: 20.2.2013, 11:03
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 19
Участник # 4 694
Дата на регистрация: 11-July 12



idle Виждам какво се опитват да направят ОТНОВО - разделяй и владей! Не е ги срам ,неможе да замазват очите на хората . Неможе да казват,че плащаме най-евтиният ток в Европа .По какъв курс го смятат ? Ако е по евро курса ,да видим и какви заплати получават хората в Европа . Искат пак да манипулират ,да стопират протестите и да излъжат народа .Въпроса е дали ще го допусне това нещо българския народ ?
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 20.2.2013, 11:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Колко малко време и колко много глупости се изписаха под темата в ''dnes.bg''. Какво да кажа, доволен съм от цялата работа. Вярвам, че скоро Елтимир ще го цитират и други, че и нещо повече и някои трябва да свикват с това. Явно дежурните от спрените сайтове се прехвърлиха там, личи им по стила и то много. Може би го демонстрират умишлено. smil4334a580902ca.gif

PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 11:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Тези типове не разбират, че не някоя политическа "сила" изкара народа на улиците, а безкрайната безизходица, до която те го доведоха. Сега трески ги тресат от страх, защото събитията вече стават непредсказуеми. И са платили на разни плюнкаджии да реагират. Ама вече няма кой да им вярва. Някога привържениците на Мангал Костов скандираха: "Кой не скача е червен!" Докато не се видя, че и Мангала е от същото престъпно червено котило, също като Боклука и като Сер Гей.
Ето, това ми беше мечтата да видя. Недоверие към всички тях. Към всички до един! И това всенародно Недоверие вече тръгна.


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.2.2013, 11:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Протестите трябва да продължат, за да не може другите политически партии да се възползват от ситуацията! Котилото на БКП трябва да бъде унищожено до крак!
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 11:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (Йордан_13 @ 20.2.2013, 13:22 )
Протестите трябва да продължат, за да не може другите политически партии да се възползват от ситуацията! Котилото на БКП трябва да бъде унищожено до крак!

Напълно съм съгласен! Никакво доверие към никой от тях! Искам да ги видя всичките мъртви. Да дойдат и да ме съдят за тези думи, ако им стиска. Те ни докараха до тук, сега да се сърдят на себе си. И да не се мислят за единствени и незаменими.
Обаче погледни какъв бяс ги е обзел:
http://www.dnes.bg/blogini/2013/02/20/grob...#comment-newest


--------------------
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.2.2013, 11:34
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Политическата олигархия нищо вече не може да ни донесе, тя е идейно и ресурсно изчерпана. Поддържат я само икономически кръгове, състоящи се от обръчи от фирми, т.е. икономическата мафия. Тя също трябва да си отиде. Парлама-мента трябва да остане празен, за да стане отново Парламент. Не ни трябва никоя политическа партия, те трябва да бъдат забранени и разпуснати. И нека никой не ни плаши с глад! Защото докато партийната система управлява - вода газиш, жаден ходиш!
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 20.2.2013, 11:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (Йордан_13 @ 20.2.2013, 13:34 )
Политическата олигархия нищо вече не може да ни донесе, тя е идейно и ресурсно изчерпана. Поддържат я само икономически кръгове, състоящи се от обръчи от фирми, т.е. икономическата мафия. Тя също трябва да си отиде. Парлама-мента трябва да остане празен, за да стане отново Парламент. Не ни трябва никоя политическа партия, те трябва да бъдат забранени и разпуснати. И нека никой не ни плаши с глад! Защото докато партийната система управлява - вода газиш, жаден ходиш!

Данчо, мислим еднакво. И съм щастлив, че все повече хора, включително хората от протестите стигнаха до същата мисъл. Връщане назад няма и не бива да има.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (13) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020