www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Психотронната атака продължава


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Психотронната атака продължава
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Е няма да има шуробаджанащина.
Деца навършили пълнолетие,извършили престъпление за смъртна присъда,заминават на въжето,без значение чии са.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 22.8.2018, 23:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Kamikadze)
Да ви го нарисувам ли?От 3 години НЕЕЕ ИЗЛИЗАМ ОТ АПАРТАМЕНТА!
Не се срещам с никой.Няма условия на невро ЛАНГВИСТИЧНО прогамиране.
Комп и интернет имам от 98-ма и зная какво представлява.Дори няма и звук на компа.
Нямат ги условията,всичко съм прекъснал......

ПРЕДИ 2 ГОДИНИ,на Йордан във фейса му писах ЛИЧНО,че Съракт е много кофти,и че е БОЖЕствена монархия!Войнски съюз 4 години бичат на ВРАЖЕСКАТА ЗА МЕН КОМАНДА,и ДВЕ ГОДИНИ ВИЕ БИЧИТИ саррррраааакт,саррраааакт.
Това са ФАКТИ.Сараск НЯМА ДА ВИДИТЕ и докато се зобате с вражески команди,МИ АТАКУВАТЕ и то съзнателно.

Позволявам си съзнателно да покажа част от писмо, което получих от "владетеля на вселената" (или по-точно от енергийната му същност, загнездена с психотроника). Не е първото подобно, не е и последното. Да оставим настрана заплахите и ругатните срещу тенгриани, свикнали сме на тях за толкова години. Небето вижда!

Целта е да покажа методиката на зомбиране. В този случай идеята е, че в софийcкия си апартамент, като не се среща с никой и няма проблем.
Но тук имаме по-съществен момент. Преди време по-същия стереотип ни атакуваше още една жертва на пси-програмиране, Ванина. А именно - чрез идеята за Саракта. Там много ги стяга чепика! Толкова, че в Уикипедията думата Саракт бе изтрита след часове

Команда (вражеска) - Саракт. И енергийната същност/мафлока лудва!
PM
Top
Публикувано на: 23.8.2018, 15:23
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (anti666 @ 23.8.2018, 1:41 )
QUOTE (Kamikadze)
Да ви го нарисувам ли?От 3 години НЕЕЕ ИЗЛИЗАМ ОТ АПАРТАМЕНТА!
Не се срещам с никой.Няма условия на невро ЛАНГВИСТИЧНО прогамиране.
Комп и интернет имам от 98-ма и зная какво представлява.Дори няма и звук на компа.
Нямат ги условията,всичко съм прекъснал......

ПРЕДИ 2 ГОДИНИ,на Йордан във фейса му писах ЛИЧНО,че Съракт е много кофти,и че е БОЖЕствена монархия!Войнски съюз 4 години бичат на ВРАЖЕСКАТА ЗА МЕН КОМАНДА,и ДВЕ ГОДИНИ ВИЕ БИЧИТИ саррррраааакт,саррраааакт.
Това са ФАКТИ.Сараск НЯМА ДА ВИДИТЕ и докато се зобате с вражески команди,МИ АТАКУВАТЕ и то съзнателно.

Позволявам си съзнателно да покажа част от писмо, което получих от "владетеля на вселената" (или по-точно от енергийната му същност, загнездена с психотроника). Не е първото подобно, не е и последното. Да оставим настрана заплахите и ругатните срещу тенгриани, свикнали сме на тях за толкова години. Небето вижда!

Целта е да покажа методиката на зомбиране. В този случай идеята е, че в софийcкия си апартамент, като не се среща с никой и няма проблем.
Но тук имаме по-съществен момент. Преди време по-същия стереотип ни атакуваше още една жертва на пси-програмиране, Ванина. А именно - чрез идеята за Саракта. Там много ги стяга чепика! Толкова, че в Уикипедията думата Саракт бе изтрита след часове

Команда (вражеска) - Саракт. И енергийната същност/мафлока лудва!

Думата саракт е за желязната ера и е остаряла,също като Ведичеството.
Тези неща са за музея.Работили са няколко хиляди години.Работили са ама вече не работят.
За подзаглавие на Божествена монархия (от Бога царство,а не по човешки стъкмистики) става думата Олимп,като Олип и Саракт е едно и също.

И... "съединението прави силата ...".ЕДИНЕНИЕТО прави обединението и от там сила.
Думата съединие-вражеска.

И съм и демон,не е мафффлок.
Поздрави от демона smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020