www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Руското нашествие в Украйна


Страници: (4) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Руското нашествие в Украйна
anti666
Публикувано на: 29.8.2014, 15:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 251
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Няма какво да се лъжем, от няколко дни тече пълномащабно военна офанзива срещу бедна Украйна от страна на Империята. В предишната тема за сваления от проруските терористи самолет бяхме посочили връзка към първоначалните жертви на руски десантчици в украинската земя. Тогава КГБ набързо премахна връзката и тя вече не може да се отваря.
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...=15&#entry49865
Но броят на убитите нашественици, снимки от пребоядисаните модерни танкове и сведения на очевидци расте главоломно. И вече не може да се скрие от общо взето зомбираната руска общественост. Майки на убити руски агресори реват пред камерите, неизвестни нападат руски журналисти, които се опитват да снимат войнишките погребения. Дори и самият новоназначен премиер на образуванието ДНР обяснява като за малоумни, че " да, имало руски военни, но те идвали като доброволци в отпуската си" smil4334a580902ca.gif
http://tvrain.ru/articles/obse_prizvala_ra...skovom_-374637/

Както и преди писахме, стратегията на Путлер е да изтощи до максимум икономически и военно Украйна, за да преглътне аншлуза в югоизточната си част. Само че той не очакваше такъв отпор от украинските въоръжени сили, както и общ консенус сред цяла Украйна, включително и сред българското малцинство срещу "колорадските бръмбари", както наричат руските агресори.

Реално дори Хитлер през 1939г с аншлуса, когато анексира Судетска област и после Австрия не отрича, че нападението е извършено от редовна немска армия. В случая Путлер Шаломович дори няма достойнството да си признае и директно да каже на руския народ - "Ние нападнахме Украйна". Затова и убитите "зелени човечета" ги погребват като кучета на чужда земя или тихомълком през нощта, докарани с хладилните камази от "хуманитарната помощ".

Въпросът е, че на тая лъжа опашката и е къса и като всяка друга лъжа, рано или късно ще избие като гноен цирей. Просто Путин трябва официално да обяви, че е започнал нашествие срещу държава с която поддържа дипломатически отношения и не е нападнала Русия. Или пък да прекрати каквато и да е военна и логистична помощ на терористите и да остави украинските сили за сигурност да си свършат работата.


PM
Top
anti666
Публикувано на: 29.8.2014, 15:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 251
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Путин все повече пропада в психопатичната си мания за възстановяване на Руската империя. В която император естествено ще е той. По това той не се отличава от други психопати като нашия Тиквоч и турския Ердоган. Разликата обаче е, че притежава ядрено оръжие и в контролираните от него руски медии четем призиви как трябва да се избомби Пиндосия (САЩ), Европа (в това число и България), Украйна, както и останалия свят, който е против руското нашествие в Украйна.
Някъде даже излезе термина "рашизъм", по аналогия на хитлеровия фашизъм, в който руснаците вярват, че имат "цивилизационна мисия" и който е против тях и мисията им, априори е загубил. По същия начин си вярваха и хитлеристите, така за себе си смятат и евреите. Една такава вяра, особено ако си въоръжен до зъби те прави особено опасен. И за себе си и за околните. Рашистите особено обичат да цитират Ванга, нейни верни и неверни предсказания, в които разбира се всичко се върти около Русия. Още Елтимир беше забелязал психопатичната идея на окулнтната руско-хазарска вихрушка Москва да стане новия Ерусалим. Център на новата духовност в новия световен ред.
Само че Ванга косвено споменава Русия, но всичко се върти около България, което е съвсем нормално, защото тя е българка, а и българите сме дали духовността на Русия чрез Киев и Казан.

По интересно е как нашите медии и болшинство политици реагират на това и си показват сами кой им плаща. За Атака отдавна го знаем че са на хранилка към Булгаргаз, разбирай КГБ. Макар да сме в НАТО цялата тази управляваща сган е завършила школата на ДС-КГБ или са дечица на такива. Дори немското разузнаване предупреждава за тази опасност

За мен обаче е странно поведението на хора като Григор Симов, които са заели яростна русофилска позиция и дори не виждат, че играят по свирката на най-гадните КГБ копелдаци, заради които той самият е лежал в затвора толкова години. Един вид - Стокхолмски синдром.
http://grigorsimov.blog.bg/

Защото историята в Украйна се повтаря едно към едно с 1944г. в България. Под предлог да ни избави от фашизма и по призива на въоръжени комунистически терористи, Сталин обявява война на неутрална държава, с която поддържа дипломатически отношения. Резултатите ги усещаме по гърбовете си още и още. Отрочетата на КГБ-ДС не са изчезнали яко дим. Те сега са успешни бизнесмени, министри и видни политици.
PM
Top
SlavenPut
Публикувано на: 30.8.2014, 21:20
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 35 465
Дата на регистрация: 30-August 14



Подписвам се под всяка твоя дума. С риск да си навлека иронични коментари, ще кажа, че последните няколко дни съвсем сериозно се замислям дали да не замина доброволец към някой от батальоните на Правий Сектор. Ако Русия налапа настоящите сепаратиски територии в Украйна, апитета и за още и още ще се изостри неимоверно и до къде може да се простре не е ясно, ама ние сме близо. И без значение дали ще отида в Украйна със сигурност скоро ще напиша една статия със заглавие "Изповедта на един монархо-националист от 9-тия кръг на русофилския ад". Ад който както всички знаем е България, за съжаление и на пук на историята, в която Русия е наш хилядолетен враг, по нейно си желание и без провокация от българска страна.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 251
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Няма как да ни е хилядолетен враг, защото Русия не е я имало преди 1000 години. Друг ни е хилядолетния враг и той е обхванал в пипалата си и руснаци и украинци. Така че няма смисъл да участваш в чужд конфликт, който се подклажда от едни милионери с майчин език иврит - Валцман, Коломойски, Шаломов или Мендел, като някои даже са с израелски паспорти. Докато в месомелачката на войната са хвърлени да загиват обикновени украинци, етнически българи и руснаци.

Ние не може да бъдем русофили, нито русофоби - трябва да сме единствено българофили. В случая тези събития доста поразпукаха устоите на НСР и колкото странно да звучи са в интерес на българите. Защото този геноцид, който унищожава България, може да бъде спрян или след тотален природен катаклизъм или от външна сила, способна да срути целия зидарски Ред.
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Вселенета дълго няма да търпи. Тя Външната сила отдавна да беше се проявила, но време на задържане гнева е. Изчакване е, белкемъ се прояви Вътрешната сила. Вътрешната сила коя е въ Сърцето и Душата. Нея Дедите ни са проявявали. "Най-много пази Сърцето си, защото отъ него са Изворите на живота" Но кои съзнателно, кои измамени, подведени отъ сатоноизбраните, оставили сме силата си. Какъ да си я възстановимъ? Може би тя Силата е още въ насъ.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (SlavenPut @ 30.8.2014, 23:20 )
Подписвам се под всяка твоя дума. С риск да си навлека иронични коментари, ще кажа, че последните няколко дни съвсем сериозно се замислям дали да не замина доброволец към някой от батальоните на Правий Сектор. Ако Русия налапа настоящите сепаратиски територии в Украйна, апитета и за още и още ще се изостри неимоверно и до къде може да се простре не е ясно, ама ние сме близо. И без значение дали ще отида в Украйна със сигурност скоро ще напиша една статия със заглавие "Изповедта на един монархо-националист от 9-тия кръг на русофилския ад". Ад който както всички знаем е България, за съжаление и на пук на историята, в която Русия е наш хилядолетен враг, по нейно си желание и без провокация от българска страна.

Няма смисъл да се жертваш за една чужда, юдейска кауза. Третата световна война започва и там хазари и сефаради си мерят пишките. А гоят/каурът (неверника) е само средство и жертвено животно. Нито Поросенко, нито Путин, ще излязят аслан на първите бойни редици, за да водят войските. Други умират за юдейската кауза, обикновено неевреи.
Такива, като тебе са нужни тука, в България, защото в България скоро ще се отвори поле за такива действия. Особено тази зима, когато ще трябва да се води борба срещу Йосиф Джугашвили Борисов smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Мегдан за бойни действия в България, колкото искаш. Ние си имаме наша кауза и за нея трябва да се борим и побеждаваме. За умиране не мисли.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 251
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Днес е кръгла годишнина от една тъжна дата. 70 години комунистическа окупация.

На тази дата на 5 септември 1944 година Сталин вероломно обявява война на царство България. Страна, с която е поддържал дипломатически отношения, която не е изпратила нито един свой войник на източния фронт, въпреки подръжката от страна на СССР на диверсионни отряди из страната. На тази тъжна дата окупационните войски на Червената чума нахлуват от североизток, а съветската резидентура изпраща съобщение до всички свои терористични организации да започнат държавен преврат. Царство България, наясно че не може да се противопостави на пълчищата, за да избегне кръвопролитие издава заповед на армията да не се оказва съпротива.

Богдан Филов не е наясно, че кръвопролитието е неизбежно. Малко след това, без да им мигне окото, новата окупационна власт хвърля цялата българска армия срещу германските войски в т.н. "отечествена война". Резултатът - само до пролетта на 1945г. загубите на България възлизат на 40 000 души. От които 8000 убити, 22 000 ранени и 9 000 изчезнали. Но това е само началото. После знаем какво следва. Народен съд, при който още 30 000 избити или изпратени по концлагери. Паметници на съветските окупатори със шмайзери във всеки град да напомнят на българите какво може да им се случи.

"Ние сме на всеки километър. И така до края на света". Както пее едно от техните изчадия. До ден днешен родата и бодигардовете на Кърмилницата мачкат българите.
PM
Top
SlavenPut
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 35 465
Дата на регистрация: 30-August 14



QUOTE (anti666 @ 1.9.2014, 2:06 )
Няма как да ни е хилядолетен враг, защото Русия не е я имало преди 1000 години. Друг ни е хилядолетния враг и той е обхванал в пипалата си и руснаци и украинци. Така че няма смисъл да участваш в чужд конфликт, който се подклажда от едни милионери с майчин език иврит -  Валцман, Коломойски, Шаломов или Мендел, като някои даже са с израелски паспорти. Докато в месомелачката на войната са хвърлени да загиват обикновени украинци, етнически българи и руснаци.

Ние не може да бъдем русофили, нито русофоби - трябва да сме единствено българофили. В случая тези събития доста поразпукаха устоите на НСР и колкото странно да звучи са в интерес на българите. Защото този геноцид, който унищожава България, може да бъде спрян или след тотален природен катаклизъм или от външна сила, способна да срути целия зидарски Ред.

С първото ти изречение не мога да се съглася, въпреки че, признавам си, не съм експерт по история на Русия, ама все си мисля, че преди 1000 години такава държава е съществувала и не само това:


Нашествие на Светослав

Иначе нещата които казваш по-надолу в абзаца и което Йордан_13 допълва като мнение, ми е напълно ясно. И от едната и от другата страна начело са от "племето". Самия конфликт също е някаква геополитическа интрига на "племето", което управлява източната империя и западната такава, в подробности да не навлизаме, но този факт не изключва момента, че украинския народ и държава са жертви на геополитическия сценарии в чиято постановка основна сюжетна линия играят болните имперски амбиции на руснаците. В тази връзка винаги съм казвал, че тайничко се надявам Русия никога да не се измъкне от лапите на ционистката върхушка която я управлява от векове, не за друго, а защото тогава тя ще стане още по-опасна за Европа(като цивилизация говоря, не в симъла на настоящия Еврейски Съюз) точно поради това, че обикновения руснак е многократно по-зомбиран в имериялистическа и пан-славянска мания, отколкото другаря Шаломов.

Поради това, не съм съгласен с тезата, че не можем да бъдем нито русофили нито русофоби. Напротив, обстоятелствата и най вече манталитета на руснаците, имперската им мания, присъщото им варварство, комплекса за малоценност от Европа(като цивилизация) винаги избивал в агресивен комплекс за превъзходство, са достатъчни основания да бъдем русофоби, поне докато това не се промени. За историческите факти да не говорим, прочее утрешната дата ни дава много поводи за размисъл на тема русофобия, придвид антибългарската им политика по отношение на Обединението. А както сам отбеляза в последния си пост, фактически Русия заличи царството ни като наложи чрез незаконен референдум под тяхна окупация лайняната република. Но да не задълбаваме.

Йордан_13 То мегдан за бойни действия у нас има, ама бойни действия няма, дори в преносния смисъл. Народа ни е воайор на собственото си изнасилване и убийство. Нещо което така погледнато се явява самоизнасилване и самоубийство. Отделно от факта, че мнозина българи са съучастници в процеса за унищожението ни като народ и държава и го правят с демонстративно ексхибицонистични изяви в тая насока. Именно заради това сериозно мисля за смърт, защото всичко ми се струва някаква "кауза пердута", това което виждам е фарс който вече не понасям на психическо и душевно ниво. В една друга тема тук си говорихте за това дали има смисъл да се буди някой който не иска да бъде буден и че, ако все пак събудиш неискащия да се събуди, най-много да получиш пупаник в лицето от него. Ето това прави нещата да изглеждат невъзможни и вече ми е невъзможно да понасям цялата гротеска. За което право отбелязваш, че мисля за смърт, но понеже не вярвам в самоубийството, а още по малко в жалкото и безмислено съществуване, то поне нека смъртта да е "героична" и за кауза която ми изглежда справедлива.

Да, уж си имаме кауза за която трябва да се борим, както сам казваш, но не виждам някой да иска да се бори на някакво по-особено ниво освен на това което Ботев е описал в стихотворението "В Механата". Днес само може да заменим или по-скоро да допълним думичката механа със форум или група в социална мрежа или друго подобно. Къде е борбата която се води, покажи ми я, посочи ми я, за да се включа в нея веднага?!?!?! Прости ми за сарказма, но не приемам за борба, периодичните изявления на "Саракта". Което не означава, че искам да грабваме пушките, а просто копнея за група стойностни личности, които активно действат, извършват деяния, борят се в името на каузата ни, а не само говорят за нея. Тази страница я помня от 1999 година някъде, това са 15 години, мисълта че след още 15 години ще си драскаме в тоя форум, без да сме направили нищо реално съществено за нашата кауза, ме побърква и може да ме докара до маниякална истерия и отчаяние. Нещо като финала на филма Страшен Филм - изгледайте последните 20 секунди от този клип и ще разберете до кава степен откачам при въпросната мисъл:

Финал на Страшен Филм

Всъщност, отчайва ме не толкова това че нацията воайорства на собственото си убийство, а че реално националистите също до голяма степен са в ролята на воайори. Е как да не мисля за смърт?! Та това живот ли е?!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Периодичните Изявления на Саракта са друг вид оържие. Оръжие, което трудно може да бъде разбрано, защото то "поразява" точно определени пластове на съзнанието. Отвън изглежда напълно безмислено да се пишат каквито и да е Изявления. И аз съм съгласен с това. Обаче, Небето ги праща. Значи от тях има нужда. Тези Изявления са редки и периодични. Скоро такова не е идвало. Аз предполагам, че те идват, когато има някаква надежда. Когато я няма smil4334ad8a149e0.gif Небето е празно и глухо, но затова пък твърде дъждовно. И си мисля, че е по-добре да ги има, иначе то праща Посланията си вече по съвсем друг начин - с преки удари върху тези, които поддържат политическото статукво. Както дума Близнашки, тия удари на Небето изтъняват хазната на республиката. А иде и зима... smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif Още отсега казват, че нямат пари да чистят пътищата. Республиката капитулира. Така, че, когато няма Будност, а тя скоро няма да дойде, Борбата се води с други средства на един тих, невидим фронт. Разбира се, те пари за война ще намерят - ще вземат то здравето, ще вземат от науката, от културата и т.н. и ще водят война. Ето президентът Плювню Чехльов, който е русофоб, ще праща една механизирана бригада към силите за бързо реагиране на НАТО за борба срещу Русия. Там можеш да се включиш, според разбиранията си.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 251
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (SlavenPut)
Да, уж си имаме кауза за която трябва да се борим, както сам казваш, но не виждам някой да иска да се бори на някакво по-особено ниво освен на това което Ботев е описал в стихотворението "В Механата". Днес само може да заменим или по-скоро да допълним думичката механа със форум или група в социална мрежа или друго подобно. Къде е борбата която се води, покажи ми я, посочи ми я, за да се включа в нея веднага?!?!?! Прости ми за сарказма, но не приемам за борба, периодичните изявления на "Саракта". Което не означава, че искам да грабваме пушките, а просто копнея за група стойностни личности, които активно действат, извършват деяния, борят се в името на каузата ни, а не само говорят за нея. Тази страница я помня от 1999 година някъде, това са 15 години, мисълта че след още 15 години ще си драскаме в тоя форум, без да сме направили нищо реално съществено за нашата кауза, ме побърква и може да ме докара до маниякална истерия и отчаяние

Сайта го има от 2005 и е информационен портал на Движението, както си пише в заглавието. Това му е функцията, ако очакваш публично тук да се координират въоръжени действия си в грешка.
За "Механата" други бяха по еденето и пиенето и те отдавна отлетяха от тук. Понеже спомена Ботев, добре го даваш за пример и да ти кажа нещо за него. Като поет е велик, но трябвало да си гледа поезията, а не да обрича 200 човека на сигурна смърт. Като лидер, носиш отговорност и за хората си. Ако е искал да помогне на делото е трябвало тая чета месец по-рано да я вкара не във врачанския Балкан, а в Централния или Родопската яка. Да помогне на истинското въстание. Тези, които преобръщат историята тогава са двама. Левски и Матей Миткалото. И им е отнело няколко години търпеливо да изградят Вътрешната революционна организация. И тия комитети са започнали от килийните училища и образователните кръжоци, където са учили за Паисий и цар Симеон. Докато не се е появил един Димитър Общи, дето искал да направи нещо съществено. Чети история, има много поучителни неща!

С две думи, преди да хванеш джепането и да гръмнеш някой еничарин или заптие, трябва да знаеш какво точно искаш и как да го направиш. Иначе, ако ти трябва екшън - има си скинове, рокери, футболни агитки, "Кръв и чест", БНС, Гвардия. Имаме наши симпатизанти и там и лошо няма, винаги можеш да се включиш към тях и да набиете некой мангал или квартален дилър.
Можеш и да запашиш газовия пищол и при добър късмет да гръмнеш некой политик. Ще те пишат по вестниците неколко месеца и толкоз. Системата веднага ще измъти друг.

Проблемът с всичките неформални групи и националисти е само един. Че всеки най-знае, най-може и никой не иска да чуе и види това, което пишем тук. Да не говорим за това да припознаят истинския лидер, който не е обръснат, татуиран и изпива по 5 литра бира преди да се сбие с другите говеда на мача. Нито пък някой от младите има представа какво е военна тактика, субординация и елементарно военно обучение. Неслучайно отмениха наборната служба.
Колко човека са се обърнали тук за помощ, да питат от какво имаме нужда. Какво може да се направи реално и те с какво могат да помогнат? Броят се на пръсти. Иначе периодично винаги има желаещи да ни поучават или такива, приходящи. Дойдат, позавъртят се и отлетят. Щото нема едене и пиене, няма далаверка.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 251
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Понеже темата е за Русия и видимо си чел уикипедията за княз Светослав, хубаво си я чел, но тук не си прочел за него. В уикипедията всеки може да добавя нещо от себе си, което се филтрира после според официалното мислене. Докато тук сме посочили исторически източници именно за този киевски княз. Където никъде не споменава да е руснак, а казва за себе си "ние сме уруси от булгарски род, отделихме се от славните хора (славолюдството), но искаме като преди да бъдем пак славни и това неведнаж сме го показвали с мечовете си"
http://www.voininatangra.org/modules/ipboa...=ST&f=11&t=3892
Тъй че Русия в сегашния смисъл (казано другояче "Московията") през 10 век не е съществувала.

Но да се върнем на уикипедията и въпроса кой какво прави. Точно в нея наскоро до сутринта се занимавах да допълвам текстове. Защото за тенгрианството имаше големи глупости. Промених го тъй, че редакторите да го преглътнат и въпреки всичко изтриха част, но пак се ядва. За Движението нямаше нищо написано - вече има. За Саракта - имало е преди нещо, но някаква казионна организация saraktbg.com предявила претенции за авторски smil4334a580902ca.gif права и са го махнали. И там си играх няколко часа да вкарвам текстове, не знам докога ще ги има. Относно Елтимир в укипедията пишеше, че "според неговите твърдения бил дългогодишен политически дисидент". Въпреки многократно публикуваните снимки от присъдата му като политзатворник. Та ми се наложи да махна "според неговите твърдения", защото това загатва, че може и да не е истина. И куп други неща, които не са моя работа да ги правя. В негова памет го направих, защото просто няма кой друг. За няколко години дори това не беше свършено. А прави ли ви впечатление, че и издаването на електронния вестник след 2 броя е спряно? Идеята беше на всеки два месеца да излиза. Или може би никой не го и касае. По същите причини и Елтимир приживе се отказа да редактира в-к "Съпротива".

Та винаги има човек с какво да допринесе за делото. Но изисква саможертва и най-вече способност да погледне малко по-напред от носа си. Иначе ние с Йордан сме лесни, отдавна не сме част от системата и не зависим от нея. Спокойно можем да гледаме отстрани как се срутва републиката. Казали сме каквото има да се казва, като няма отстреща кой да чуе, няма да тръгнем да крещим като Елтимир мълчете си идиоти или eй, безпаметни!.
Така и по повод "Изявленията на българския Саракт", за които очевидно се появиха претенции. Е, вече няма такива изявления, може и завинаги. Щото не знам колко човека схванаха, че не ги измисля Йордан, тъй от безделие да се прави на важенsmil4334aa05d5cb2.gif
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Така и по повод "Изявленията на българския Саракт", за които очевидно се появиха претенции. Е, вече няма такива изявления, може и завинаги. Щото не знам колко човека схванаха, че не ги измисля Йордан, тъй от безделие да се прави на важен
=======================================================

Ето този "човек" има претенции smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif

http://www.dnes.bg/izbori-2014/2014/09/06/...ampaniia.238069

Плевнелиев иска смиреност в предизборната кампания

И една реакция на читател
smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif

Анонимен

преди 16 минути

Някакво мамино синче, комсомолско секретарче, вкарано в строителния бизнес, позападнячило се и нароило куп офшорки.
После една мутра го изтикала за "президент" и то изведнъж се вживя в ролята и започна да снася призив след призив, сякаш вече не е комсомолското секретарче, а е вече някакъв духовен учител.
Това мъжленце, което не смее да каже дума на жена си вкъщи, дава акъл на нацията.
Смехория.

Прочети още на: http://www.dnes.bg/izbori-2014/2014/09/06/...ampaniia.238069
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (SlavenPut @ 5.9.2014, 23:58 )





Йордан_13 То мегдан за бойни действия у нас има, ама бойни действия няма, дори в преносния смисъл. Народа ни е воайор на собственото си изнасилване и убийство. Нещо което така погледнато се явява самоизнасилване и самоубийство. Отделно от факта, че мнозина българи са съучастници в процеса за унищожението ни като народ и държава и го правят с демонстративно ексхибицонистични изяви в тая насока. Именно заради това сериозно мисля за смърт, защото всичко ми се струва някаква "кауза пердута", това което виждам е фарс който вече не понасям на психическо и душевно ниво. В една друга тема тук си говорихте за това дали има смисъл да се буди някой който не иска да бъде буден и че, ако все пак събудиш неискащия да се събуди, най-много да получиш пупаник в лицето от него. Ето това прави нещата да изглеждат невъзможни и вече ми е невъзможно да понасям цялата гротеска. За което право отбелязваш, че мисля за смърт, но понеже не вярвам в самоубийството, а още по малко в жалкото и безмислено съществуване, то поне нека смъртта да е "героична" и за кауза която ми изглежда справедлива.

Да, уж си имаме кауза за която трябва да се борим, както сам казваш, но не виждам някой да иска да се бори на някакво по-особено ниво освен на това което Ботев е описал в стихотворението "В Механата". Днес само може да заменим или по-скоро да допълним думичката механа със форум или група в социална мрежа или друго подобно. Къде е борбата която се води, покажи ми я, посочи ми я, за да се включа в нея веднага?!?!?! Прости ми за сарказма, но не приемам за борба, периодичните изявления на "Саракта". Което не означава, че искам да грабваме пушките, а просто копнея за група стойностни личности, които активно действат, извършват деяния, борят се в името на каузата ни, а не само говорят за нея. Тази страница я помня от 1999 година някъде, това са 15 години, мисълта че след още 15 години ще си драскаме в тоя форум, без да сме направили нищо реално съществено за нашата кауза, ме побърква и може да ме докара до маниякална истерия и отчаяние. Нещо като финала на филма Страшен Филм - изгледайте последните 20 секунди от този клип и ще разберете до кава степен откачам при въпросната мисъл:


Всъщност, отчайва ме не толкова това че нацията воайорства на собственото си убийство, а че реално националистите също до голяма степен са в ролята на воайори. Е как да не мисля за смърт?! Та това живот ли е?!

Как така да няма битки за борене в България - че то в България битки да искаш - има на воля. Ето сега започнаха с шистовия газ отново - има министерски глави за падане. В една такава кауза има толкова бачкане за вършене а сърцатите хора са толкова малко...

Ето хората сега се гласят да ходят на избори. Толкова бачкане има докато им обясниш че друго управление е възможно но трябва да станат и да работят за себе си а не 4 години висене в кръчмата залудо а по изборите да висят в кръчмата за да агитират за някви олигофрени да влезели в парламента. Те изборите ще минат но задачата да надживеят хората тая вмирисана система си остава. И това е много тежка задача а бачкатори няма никак.

Ето има толкова важни и още по-важни проблеми в България които искат мотика а не умуване. И казвам мотика а не шмайзер. Поне засега мотиката е по-важна. Щото последните 2 години толкова натиснахме педалите - попреобърнаха се нещата - даже аха да катурнеме системата. Обаче стана ясно че системата като падне в момента отдоле ще избуясат още по грозни плевели и бурени без никакъв усет за организация дълг или чест. Има си работа да се обрули съзнанието на посткомунистическия олигофрен. Оня ги е въртял 40 години в пустинятя докато изпукат 2 генерации да може по нов начин да тръгне нова генерация. Ето ние сега в пустинята се въртим и някой трябва да бачка за да оцелее това което искаме после по нов начин да тръгне.
В тази връзка и Изявленията на Саракта съхраняват забравени ценности и сочат нови хоризонти. Това е силно оръжие повече от един калашник в момента.

Като стана дума за Български Сарактъ вестника - и там има нужда от работна ръка. Пропуснахме един брой се забави - почти е готов но нямам време да го завърша. Броят за август септември е наполовина готов но няма кой да допише статиите. Няма кой и да го разпространява.
Битки да искаш в наща България. То това е че като говориш с някой всеки са пали ААЗ такова ше земам картечницата и бам-бам. Ама не картечница бе мой. За да стигнеме до там земи фани писалчицата напиши 8 реда. Земи едно байраче трикольор развей го малко. Вземи си подготви една реч произнеси я 50-100 пъти спечели 200-300 човека и те да драснат по 10 реда и те да развеят някой байряк и те да вербуват кадри. После така ще се чувстваш пълноценно ама и всички ние ще станем готови. То Небето знае по-добре от нас. Не сме готови. А за да сме готови няма що да се фъргаме от 10я етаж. Нещо малко свърши но го свърши и следващо нещо подхвани да видиш че няма да ти писне живота и няма да се чудиш за какво да се бориш а ще получиш шанса да живееш в пулса на времето.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (Йордан_13 @ 6.9.2014, 11:25 )
Периодичните Изявления на Саракта са друг вид оържие. Оръжие, което трудно може да бъде разбрано, защото то "поразява" точно определени пластове на съзнанието. Отвън изглежда напълно безмислено да се пишат каквито и да е Изявления. И аз съм съгласен с това. Обаче, Небето ги праща. Значи от тях има нужда. Тези Изявления са редки и периодични. Скоро такова не е идвало. Аз предполагам, че те идват, когато има някаква надежда. Когато я няма smil4334ad8a149e0.gif  Небето е празно и глухо, но затова пък твърде дъждовно. И си мисля, че е по-добре да ги има, иначе то праща Посланията си вече по съвсем друг начин - с преки удари върху тези, които поддържат политическото статукво. Както дума Близнашки, тия удари на Небето изтъняват хазната на республиката. А иде и зима... smil4334ad8a149e0.gif  smil4334ad8a149e0.gif  smil4334ad8a149e0.gif Още отсега казват, че нямат пари да чистят пътищата. Республиката капитулира. Така, че, когато няма Будност, а тя скоро няма да дойде, Борбата се води с други средства на един тих, невидим фронт. Разбира се, те пари за война ще намерят - ще вземат то здравето, ще вземат от науката, от културата и т.н. и ще водят война. Ето президентът Плювню Чехльов, който е русофоб, ще праща една механизирана бригада към силите за бързо реагиране на НАТО за борба срещу Русия. Там можеш да се включиш, според разбиранията си.

За мен тия удари от Небето са точно заради гадния чехъл. Небето удави България веднъж тоя плевел гаден един войник не прати в бедстващите райони. Взе сега да ги праща срещу руснаците и българите в Украйна за да служат на Яхве (което нещо умря) обаче резания патладжан облиза раз така и не го разбра. И още на другата седмица Небето припомни на плевела къде е мястото на българската армия в момента - да помага с машните на бедстващите българи и да пази българската граница от прииждащите крастави псета и мужахидини от азия и африка.
С 1 удар 2 заека - освен че посърна плевела Потопите удавиха и началото на предизборите на олигофрените. Но това е друга тема. А плевелника веднага почна да моли за смирение. Смири ли се мухльото смачкан?! Да праща армията при бедстващите и по границата че и без тва е взел-дал мухльо. Скоро Небето директно ще го бомбардира него персонално и то съвсем буквално. Щял да праща в Украйна войски. Да прати себе си тоя резан травестит с все безмислените си епитети и смехотворните слова да отива при при Кан Елериг, че има цяла вечност да гори.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 251
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Битки да искаш в наща България. То това е че като говориш с някой всеки са пали ААЗ такова ше земам картечницата и бам-бам. Ама не картечница бе мой

Ще я вземе ако я има, ама я няма. За сметка на това режима във всеки участък има оръжейна с картечница и полицай на щат за картечар. Без оръжие тълпата може само да лае. В Турция 1 милион излязоха против Ердоган и пак си управлява. Сепаратистите в Украйна затова надделяват и пак накрая Путин се принуди да праща вече свои десантчици. Не си мислете, че тия "градове" и танкове са ги взели от музея или пленили от армията. Ако ние имахме такава подръжка, тоя режим отдавна да е изхвърчал. Неслучайно преди 3 години Олигархията забрани на българите да имат автоматично оръжие.

Другият вариант е като Гърция - да почне някой/и да трепе политици, кметове и депутати. Веднага режима и медиите му ще ги обявят за терористи, заклеймят, изкарат психично нестабилни, жертви на инцест (виж бай Петко от Лясково) и т.н. Макар българският народ тайно би го одобрил, никой няма да им помогне. Докато има гроздова, шопска салата и кредити за погасяване, няма да си мръднат пръста. Няма да е като във филма "V като Вендета". Накрая в този технологичен свят ще бъде заловен полужив с изваден бъбрек като бай Петко или убит. За човек, на който му е омръзнал живота, може би е вариант, но тук пък идва християнското "не убивай". Щото не върви да утрепеш някой, дето лично не ти е направил нищо. Докато тия, които са най за трепане, до тях обикновен човек не може да припари. Там си трябва организация, така че остава някоя дребна риба, я кметче, я областен или некой депутат, случайно мернат по улицата. Наскоро режима създаде антитерористичен щаб, което иде да рече, че сериозно допускат този вариант. Но системата няма да рухне така.

Казвали сме го много пъти, да се победи системата, трябва по съвсем нестандартен начин да се подходи. Още повече, че нямаме Путин зад гърба си. Просто републиката трябва да се доведе до пълен банкрут. Дотам, че отвън да не могат повече да дотират Олигархията ни и тя да не може да плаща на кучетата си да я пазят. И поне половин милион озверели българи да са на улицата във всички градове и паланки, за да не могат ония да прехвърлят кучетата си от едно място на друго.
През 1998 година системата почти беше се сринала точно по тия причини. 2013 също бе вече на път, ако на Тиквата не МУ подадоха оставката. Но тъй като и 98-а и 2013 българите не знаеха какво точно искат освен една оставка - ами и в двата случая си я получиха smil4341944e6b0c8.gif Парата се отпуши и системата рестартира наново.

НАКРАТКО: На българина трябва да му уври главата, че не оставка и смяна на Бочко с Гочко е решението. А смяна на системата - с въвеждане на военно положение, масови арести на цялата Олигархия и забрана на всички партии. Докато поне 200 хиляди души не го разберат и поискат това - няма да стане! И пак се връщаме отначало, трябва да знаеш какво искаш. И както 18j e написал, много по-важно е да убедиш 10 човека и те още 10 по толкоз в горното, отколкото да се хвърлиш пред бързия влак.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020