www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Женерал Тиква


Страници: (8) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Женерал Тиква
anti666
Публикувано на: 16.12.2014, 20:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



И на децата е ясно, че за да дойде новото, трябва да си отиде старото. Този път да рухне до край, до основи - така че юдомасоните, които назначават и уволняват режимите в България да не могат да произведат поредното си уродче.
За генерал Тиква още Елтимир беше направил някои предсказания. Един масон от групата на Атака, подвизаващ се под името "Справедлив" също беше подметнал, че републиката в последните си издихания ще прибегне до диктатура. И няма по-добър диктатор от бившата сикаджийска мутра-генерал, известен с прякора си Боко Тиквата.
Блъскането на тиквата си в стената на Плача в Богобория преди няколко години явно се е увенчало с успех. Макар българите да го изгониха с масови протести и самозапалвания, в сороския проект на "Глобална България" са налети прекалено много пари за да се откажат току-така. А и Тиквата им е последното спасение, защото като бивш мутренски главатар става за диктатор.

Във втория си мандат Тиквата не направи грешката при първия. Няма го Дянков-постната пица и за да си нахрани кучетата той взима заем след заем. Интересното е, че има кой да му ги даде, въпреки фалита на републиката. Това иде да рече колко е важна България за "международната общност", която прекрасно съзнава, че трябва да се отпусне налягането, за да не изкипи водата. Тоест, да се дават заеми, с които женерала да храни своите кучета. В тях им е надеждата - 63 000 армия на МВР и тумбата държавни и общински чиновници, усвояващи едни пари.

Все повече гласове се чуват, че в България върви гражданска война. Това не е дори и война, защото българите са невъоръжени и неспособни да оказват някаква съпротива на разрастващите се цигански банди. На женерал Тиква му е обаче през онази работа какво става в някое забутано селце. Важното е да строи магистрали и да има добре охранени милиционери, които винаги може да прати да защитат циганите, ако българи започнат да се самоорганизират
User posted image
PM
Top
anti666
Публикувано на: 16.12.2014, 21:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Природните катаклизми, които Българският Бог изпраща за да ужили българина по най-примитивния си начин, също трудно биха свалили хунтата на Женерала. Наводнени селища или адска суша - намерили са му цаката, просто взимат още заеми, а и това не им се случва в София и Банкя.
Остава единственият вариант - валутения борд. Днес сме свидетели на безпрецеденна атака срещу руската рубла. Няма какво да се заблуждаваме, срещу Русия се води хибридна война и "международната общност" използва така познатия си сценарий. Масово обезценяване на местната валута, което води до рязко повишаване на цените и заличване на покупателната способност на хората. Тоя вариант бе пробван последно в България през 1998, когато Мафиянски нахлупи валутния борд и станахме дефакто васали на МВФ. Руската мечка обаче, така натикана в ъгъла може да стане много опасна, но за нас това е добре дошло.

Ясно е, че ако тук по някакво чудо се установи националистическо управление или поне някой като Путин или Орбан, които не се нравят на "международната общност", този сценарий е готов и просто трябва да дръпнат спусъка. Всеки режим тук от 98-а насам го знае много добре и се съобразява с желанията на господарите си. Левчето е силно надценено, като съотношението 1:1.95лв е съвсем изкуствено създадено от МВФ. Дръпне ли се шнура на валутния борд и всичко отива по дяволите. След което следват логичните неща - народни бунтове и гладни кучета на режима, чийто заплати вече не стигат да си купят кило пържолки. Това, което Елтимир преди да умре беше видял в съня си.

Точно този сценарий обаче за валутния Борд е нож с две остриета. Защото има голяма вероятност, поради безмерната алчност на нашите олигарси, да се случи именно при управлението на женерал Тиква - неконтролируемо...

С две думи - рухне ли валутния Борд - рухва републиката на Злото. И се започват събития, които никой не може да предскаже как ще завършат. Те странно съвпадат с предсказанията на Ванга за края на Сирия, когато в глобален мащаб ще настъпят събития, кулминиращи с края на НСР. А след това пак да цитирам Ванга за Саракта;
"Бъдещето принадлежи на добрите хора и те ще живеят в един прекрасен свят, който сега ни е трудно да си представим!"
Но преди това - пак от нея казано за олигархията и техния женерал Тиквю.
“Ако не се хванете за ръце всички заедно и не работите за доброто на тая държава – огън ще ви гори! Няма да имате прошка нито на този, нито на онзи свят!"
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 16.12.2014, 22:31
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Йордан Стайков: И те са живи. Каквото и да са носили е без значение. Най-важно е древното селище. То е много по-важно от хората, които живеят в Мурсалево, днес и които са просто едни консуматори, а не възпроизводители на култура. А предците им са били творци на култура. Затова техните кости са по-важни от месата на живеещите днес. Това е жестоката истина. Руснаците тука нямат нищо общо, както и в случая в Дебелт, където мангал изнасили българче в тоалетна. Тука Путин няма общо. Има общо нашето овчеглавие, простотия, бездарие, глупост, наивитет и още редица други отрицателни характеристики. Друг не ни е виновен, след като с мълчаливо съгласие от мнозинството живеещи днес на тази територия, бяха допуснати "западните ценности", като бяха категорично непотърсени Българските. Защото визията за тях беше, че като е Българско е лошо, а като е западно е хубаво;)))

Искам да вметна още една много лоша наша черта - двуличието и лицемерието, което никога не са били наши характеристики, но вчера ги видях в черкезина Росен Петров, който в пряк текст в Канал 1 заяви, че е русофил, обичал Русия, но според него българите трябвало да живеят като западняци, като Брюкселци, както се изрази той. Това е лицемерие, двуличие и първи пристъпи на шизофрения. Никоя държава няма да иска партньорство с нас, не само Русия, след като се обръщаме с лице към нея, а задника си завъртаме в обратна посока, т.е. нямаме собствени ценности, които даотстояваме. И тука Путин е прав. Може да е лош за нас, но прав по същество, когато каза, че е по-добре да разговаря направо с Вашингтон, за да урежда определени въпроси със София. И затова казвам, че е лош за нас, макар и прав, защото тази практика е въведе Москва в недалечното минало.

Дора Кънева: Не съм сигурна, Йордан. Такива "съвпадения" с точно наместени детайли са най-малкото странни.
И да, Повдигнаха кокалите на предците. Не само на това място и в този регион.... Ще си го отнасяме. Но пак човешки факли... Слава Богу, този път потенциални... Защо не се виждат тенденциите?!

Йордан Стайков: Оттук ще почваме да си го отнасяме, щото на Небето му "писна". Тенденциите са прости, който не иска да се променя в посока на собствените си изконни ценности и идентитет, бива фърлен къде? Бива хвърлен в огненото езеро с жупела. Пише го в Откровението на Иоан. Ние живеем в това време. Жалко, че носителите на 666 са слепци.

Дора Кънева: Само с тази подробност, че в жупела (поне за сега) са хвърлени обикновените хора. На това се опитвам да акцентирам...

Йордан Стайков: Просто помолих Небето за защита на нашите древни светини. Това е от моя страна, защото на мене пък ми писна от празноглавието на населяващите територията. Ние не я заслужаваме, затова ще я изгубим. И то завинаги. Ще станем, като евреите. Още малко остава да ме изкарат извън кожата празноглавците в тая държава и ще поискам от Небето, максимално възможното наказание, а не спорадичното и прецизираното. При максимално възможното наказание, израза е: "Последният да загаси лампата".

Обикновените хора са виновни, онези другите да са на власт. Без обикновените хора, ония няма как да са на власт. Кой ги подкрепя властимащите? В обикновения човек е ключа за бараката. Обикновени хора няма.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 17.12.2014, 16:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Просто помолих Небето за защита на нашите древни светини. Това е от моя страна, защото на мене пък ми писна от празноглавието на населяващите територията. Ние не я заслужаваме, затова ще я изгубим. И то завинаги. Ще станем, като евреите. Още малко остава да ме изкарат извън кожата празноглавците в тая държава и ще поискам от Небето, максимално възможното наказание, а не спорадичното и прецизираното. При максимално възможното наказание, израза е: "Последният да загаси лампата".
Обикновените хора са виновни, онези другите да са на власт. Без обикновените хора, ония няма как да са на власт. Кой ги подкрепя властимащите? В обикновения човек е ключа за бараката. Обикновени хора няма.

Наското разбрах, че и хора, които обичам са гласували за женерал Тиквю. Без някакви облаги, просто си мислят, че така няма да управляват комунисти и турци. Това направо ме потресе и наистина на мен също ми минава тая мисъл в главата. Дали въобще заслужаваме тази свещена земя и какво е останало въобще от нас, българите?

Но иначе това е направено още след клането на изрода Борис-Михаил. И се нарича Проклятието. Колобърите са кръстили всичките тия векове на робство и мизерия "Забранените години". И понеже сме в края на това Проклятие, една повторна такава молба към Небето (което си е клетва по същество) и всичко ще е приключило. Враговете ни ще са доволни.

Разбира се, след това ще направим тази земя непригодна за живот за ония, дето си правят сметка да се заселят като ни изчезнат, но каква полза от това?
PM
Top
anti666
Публикувано на: 17.12.2014, 17:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Вероятно тази коресонденция е за древното селище край Мурсалево
И докато тракобългарите в знак на почит и приемственост към душите на предците си са: "направили светилище върху неолитното селище, което са смятали за свято. В ямите са правели своите обреди и жертвоприношения", сега женерал Тиквю прекарва магистралата си през него. Нали е много умен!
И друго прави впечатление;
Археолозите са убедени, че селището е било изпепелено до последната къща. Според тях това е станало преднамерено.
Същото нещо, както в Аркаим - южен Урал. И се опасявам, че наистина ако продължаваме така, скоро ще се случи същото, само че не за отделно селище...
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 17.12.2014, 17:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 17.12.2014, 18:49 )
QUOTE
Просто помолих Небето за защита на нашите древни светини. Това е от моя страна, защото на мене пък ми писна от празноглавието на населяващите територията. Ние не я заслужаваме, затова ще я изгубим. И то завинаги. Ще станем, като евреите. Още малко остава да ме изкарат извън кожата празноглавците в тая държава и ще поискам от Небето, максимално възможното наказание, а не спорадичното и прецизираното. При максимално възможното наказание, израза е: "Последният да загаси лампата".
Обикновените хора са виновни, онези другите да са на власт. Без обикновените хора, ония няма как да са на власт. Кой ги подкрепя властимащите? В обикновения човек е ключа за бараката. Обикновени хора няма.

Наското разбрах, че и хора, които обичам са гласували за женерал Тиквю. Без някакви облаги, просто си мислят, че така няма да управляват комунисти и турци. Това направо ме потресе и наистина на мен също ми минава тая мисъл в главата. Дали въобще заслужаваме тази свещена земя и какво е останало въобще от нас, българите?

Но иначе това е направено още след клането на изрода Борис-Михаил. И се нарича Проклятието. Колобърите са кръстили всичките тия векове на робство и мизерия "Забранените години". И понеже сме в края на това Проклятие, една повторна такава молба към Небето (което си е клетва по същество) и всичко ще е приключило. Враговете ни ще са доволни.

Разбира се, след това ще направим тази земя непригодна за живот за ония, дето си правят сметка да се заселят като ни изчезнат, но каква полза от това?

За дженерал Тиквю е гласувал всичкият добитък, който се сетиш. И то точно с тази идеологема - да не са на власт комунисти и турци. Това една супер плоска партийна пропаганда на ГЕРБ и само плоски мозъци, могат да се вържат на нея. Все едно, че Тиквю не е комунист, той е последният комунист в България, ако мога така да се изразя с невърната партийна книжка. Той по идеали и по визия си е такъв - комунист: "чуждото е общо, вземам го всичкото и прибавям към моето".
А доколкото, че няма да управляват с "турците" ( и те едни турци..) е ГЕРБ, ДПС и ПФ гласуваха заедно "пенсионната реформа".

Ние сме мандатоносителят, ние решаваме, отсече Горанов за пенсионната реформа

http://news.ibox.bg/news/id_771582462

С една дума на Тиквата след 1 година, а може и по-скоро ще му писне от РБ в лицето на Куневица и Костов smil4334ad8a149e0.gif ще му писне от Паричният фонд на Винкела и ще се гушне с ДПС-то, с което той каза, че няма никакви разминавания в идеите и идеалите (защо ли?) smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif още при преговорите за съставяне на правителство, но ще го изолира от властта. Тов абеше ход, за да се замажат очите на добитъка, който е гласувал и да няма мучене по площадите, веднага след изборите. Но нищо не пречи ДПС-то да гласува заедно с ГЕРБ винаги, понеже между тях няма принципни различия! Различията идват от това, че електоратът на ГЕРБ не иска ДПС. Той електората много неща не иска, но в началото винаги боли, докато алката олаби, след това няма нужда и от вазелин.
PMEmail Poster
Top
Въло
Публикувано на: 18.12.2014, 0:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 55
Участник # 35 429
Дата на регистрация: 10-March 14



QUOTE (anti666 @ 17.12.2014, 18:49 )

Наското разбрах, че и хора, които обичам са гласували за женерал Тиквю. Без някакви облаги, просто си мислят, че така няма да управляват комунисти и турци. Това направо ме потресе и наистина на мен също ми минава тая мисъл в главата. Дали въобще заслужаваме тази свещена земя и какво е останало въобще от нас, българите?







И аз когато агитирах да не се гласува на изборите и на мен ми излизаха с тая глупост като аргумент.Мале,мале,мале.Хора дето мислех за интелигентни.Направо органична тъпота.Явно това е някакъв признак на пълно оскотяване.


Аз също мисля за това дали заслужаваме нашата свещена земя от едно известно време насам.Или ще се покажем като недостойни да носим званието Българи и ще се оставим да ни заличат, или когато сме на прага на нашето унищожение измежду тези,които са успели да оцелеят ще се намерят светли личности(така да се каже ще бъдат инициирани от Българския Бог) да направят промяната.Само се надявам тези хора да не се налага да бъдат жертвани в името на бъдещето на останалите.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.12.2014, 2:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ще бъдат пожертвани. Налага се. Нещата ще стигнат дотам, че без да бъдат пожертвани будните, няма как да се спаси идеята за България, не говорим просто за държавата или територията.
Аз също ще си отида, когато трябва и в тоя поток на жертвите. Така или иначе от година на година, имам чувството, че съм от друга планета или съм извънземен, понеже с напредването на поколенията, няма издигане, а има стремглаво падане.

PMEmail Poster
Top
РонинА
Публикувано на: 19.12.2014, 0:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 154
Участник # 35 428
Дата на регистрация: 7-March 14



QUOTE (Йордан_13 @ 17.12.2014, 0:31 )
Още малко остава да ме изкарат извън кожата празноглавците в тая държава и ще поискам от Небето, максимално възможното наказание, а не спорадичното и прецизираното. При максимално възможното наказание, израза е: "Последният да загаси лампата".

Обикновените хора са виновни, онези другите да са на власт. Без обикновените хора, ония няма как да са на власт. Кой ги подкрепя властимащите? В обикновения човек е ключа за бараката. Обикновени хора няма.

Не смятам че е нужно да искаш каквото и да е наказание,та ние живеем точно в едно такова поискано много преди теб.
Обикновените хора започват бавно да проглеждат,някак си не искат да повярват че някой върви против тях самите,против България,твърде сложно и организирано за тях изглежда това-следователно невъзможно.Все се чака СПАСИТЕЛЯ на който да се даде доверието.
Лично аз не вярвам в силата на изборите,при такава избирателна активнос, при тези кандидаи,печели този с повече пари...
Ножа вече е до кокъла и реже-съответно подкупни медии и журналстически курви осъзнават ,дори въпреки парата дето получават,че работата е много дебела,пускат се информации по медии (колко са къщите без телевизор)и същия този ОБИКНОВЕН ЧОВЕК се събужда за последния стадий,прочистване на нацията,и ако после остане нещо ще е качествен добър материал...ако пък ли не......



Въртят ми се едни идеи в главата,но както една позната казваше...."има липса на мъже-и то с топки,лаещи путьовци бол"
Йордане с това не визирам теб.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.12.2014, 11:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Българите в Крим създават национално-културна автономия

http://news.ibox.bg/news/id_702878911
=================================================
А тези в заддунайская Банту- скот-ия припознават Тиквата като основа на национално-културната си идентичност. Ако трябва да говорим, дали наистина съществува "бай Ганьо" в 21 век, да, той съществува и в 21 век успя да окупира върха на държавата.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.12.2014, 12:23
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Женерал Тиква на Коледа: "Догодина до амина, триста тикви в комина!"

http://www.dnes.bg/…/borisov-chestiti-koleda-jelaia-zdrave-
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.12.2014, 14:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



„Сякаш никога нищо не е било. Сякаш не е имало Тюркиян, сякаш никога не се е самозапалвал в знак на протест срещу престъплението един от най-талантливите млади поети от турски произход - Мехмед Карахюсеинов.

http://www.dnes.bg/…/nikoi-ne-potyrsi-otgovornost-za-vyzrod…

===================================================

Аз се чудя, защо утрините тъй са тихи, а то герберите мълчат посрани, понеже техният велик антитурски вожд Бахур Бахар открито подкрепя Местан, който преди няколко дни пак мрънкаше на тази тема. Еми, значи, щом Борисов признава вината си, като пряк участник в този процес, сега и той по реда си - на трибунката при Местан и там, цуни-гуни в устичката, както го правиха навремето Брежнев и Живков. Много е важно да се цунка Местан, по този начин ще му се опрости и на него вината! И Тиква: ако Тюркиан се е запалвал, то те взривяваха влакове с майки и деца и редица други саботажи". Тяхното извинение, кога?
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.12.2014, 16:14
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



„Мястото не е политическо, то е социално – има хора, които са склонни да харесват такъв човек, да се влюбват в него и да пускат.

http://www.dnes.bg/…/na-krachka-li-sme-ot-tejyk-konflikt-s-…

Относно етническата война, която предстои, дано стане, оти сега се наблюдава само геноцид спрямо българите, т.е. българите мрът, мангалите и турците ги трепят. Време е да настане истинска война, в която всяка вдигнало ръка село и махала срещу българите да бъде превърнато в масов гроб за жителите му! Тангра да ни благослови с победа! Алла, Алла, кур в гъза!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 030
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Как ще има такава партия?
ГЕРБ ползвайки опита на БКП за разбиването на всички останали партии след 9.9.1944 г. чрез ОФ-то, сега малко по-бавно, ще постигне същата цел и ще останат в парламента, пак само две партии ГЕРБ и ДПС!
Ходовете май, са съгласувани, между ГЕРБ и ДПС. Основният е да се разреши електронното гласуване от чужбина по Интернет! ГЕРБ ще получи почти един милион гласа от Западна Европа, САЩ, Канада и къде ли не! А, ДПС ще вземе циганите от страната и чужбина!
Това ще позволи на двете партии, да гласуват нов праг за влизане в Парламента примерно 8%, за да се избегне случващото се сега в Парламента!
И тогава ще имаме парламент само от ГЕРБ и ДПС!
Нещата ще се наредят сами по себе си! Ще заживеем, както бе по времето на соца. Лесно вземане на политически решения и никакви политически спорове! Ще величаем ген.Бойко Борисов и ще хвалим ДПС за етническият мир в страната! Разбира се не завинаги, а докато циганите станат много и тте станат първа политическа сила, чрез ДПС!

http://news.ibox.bg/news/id_192875206
===============================================================
Защо трябва партия да сваля правителството? Не е ли решаващ фактор, будността, чувството за дълг пред Родината и бъдещето на децата на будните българи? Не е необходимо непрекъснато да се спонсорират некви протести, за да падне някой от власт. Решаваме, ставаме и ги избиваме сите. Нужна е будност. Като няма будност, статуквото е удобство. Удобството не поражда промени. Най-лошото при българина е, че бунтовете му са за това, че не е допуснат до копанята и баницата на масата. Когато го наредиш там, бунтът свършва. Промяната за българина е риск, който той никога не поема, затова чака "Светлото бъдеще". Как беше в Символ Веруюто? "Чакам възкресение от мъртвите. И живот в бъдещият век. Амин".

Има си чакате...
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



http://www.blitz.bg/news/article/312420

Наплив за членство в ГЕРБ. Както едно време се натискаха да стават членове на БКП. Мангалите пък масово се записват в ДПС - там условието е да се обрежат, за да се считат за турци. Въобще... идилия
Единственият начин да се вдигнат българите е да им се отнеме копанята. Или мюмюните (разбирай циганите) да се вживеят в ролята си и на глутници да почнат да колят гяури, както башибозука по турско.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020