www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Кой контролира компютрите


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Кой контролира компютрите
Марин
Публикувано на: 28.2.2016, 12:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Кой контролира компютрите

User posted image

Безсилието на "всесилните". Те не само не могат да премахнат контрола. Те дори не знаят откъде идва той.

Не, нямам предвид оня контрол чрез Интернет. Нямам предвид безсмисленото надничане на безсмислените служби. Имам предвид истинският контрол над всеки един компютър. Контролът, чийто цели и даже методи са напълно непознати. Почвам с конкретен пример

През 2000 година разполагах с един доста старичък компютър. Хард дискът му беше едва 185 МВ. Почти цялото дисково пространство бе заето от операционната система. На него имах няколко десетки doc файла, мои писания. Нищо повече. Един ден откривам файл, чието име явно не бях поставил аз. Успях да го отворя само с един от шрифтовете. Помня, че шрифтът беше с някакви завъртулки, полу-ръкописен, странен шрифт. На латиница. Подчертавам този факт, тъй като всичките останали шрифтове би трябвало да го отварят без проблем, те блокираха. Текстът от една страничка, се оказа още по-странен. Заприлича ми на латински, но не бях сигурен. Откопирах го на стария си принтер и го занесох на приятел, който отлично познаваше този език. Той го чете повече от час.

. Да, това е латински. Граматиката е перфектна. Обаче откривам непознати думи. От езици, по-древни от латинския. Някои от тях разбирам, други – не.

Ще премълча съдържанието на текста. Но този текст бе изключено да е съставен и подхвърлен от службите с помощта на дискета. Излишно е казвам, че допотопната ми машина не бе свързана с Интернет. Кой, защо, с каква цел и как бе внесъл текста? Поне за мен загадката си остава и до днес. Но има свидетели, които ще потвърдят думите ми. Имам си и копие от текста, макар че изтрих самия файл. Поради недостиг на дисково пространство…

Мина време. Вече си имах по-добра машинка. И тъй като още се учех, често прибягвах до помощта на моя стар приятел Генади Атанасов – Инжинера, който почина септември миналата година. Генчо бе наистина голям специалист. Не помня точно за какви особености и странности на компютрите разговаряхме, но той след известно колебание ми рече:

- Не бих споделил това с друг, ще помислят, че съм мръднал нещо. Обаче ти си видял достатъчно странни неща и ще ти го кажа. Преглеждам през DOS-а фаловете на харда. Нали знаеш, че аз много на програми не се доверявам. Изведнъж откривам файл с размер над два GB! Два гигабайта текстов файл! Това не може да бъде. Едва го отворих. Трябва да си призная, че не разбрах нищо. Ама нищичко! Някой е поставил в самата конфигурация на компютъра, понятие нямам точно къде, но е поставил програма, която събира информация. Каква точно информация, с каква цел – изобщо не ми е ясно.

А Инжинера не бе от хората, на които да не им е ясно.

Не помня дали беше преди или след разговора ми с Инжинера. Макар да складирах дълбоко в паметта си подобни факти, не мислех да пиша статия по въпроса. Та един ден чета във в-к „Строго секретно”, че всеки компютър излъчвал вълни, чийто характер озадачавал учените. Говоря за учени, а не за обикновени специалисти. Всеки един компютър излъчва информация с неизвестно съдържание към неизвестен адресат. И тъй като тоя вестник понякога да си позволява волности, реших да проверя написаното. Направих го някъде около 2003-4 година, когато разполагах с достатъчно добра техника и домашен Интернет. Наистина съжалявам, че не копирах файловете. Реших, че е достатъчно да го знам. Но вярвам, че с повечко упоритост информацията може да бъде открита. При това твърденията идваха от различни страни, от различни университети, изследователски центрове и академии. Изследванията почнаха след като имаше случаи, при които някакъв компютърен вирус, иначе съвсем малък по обем причини смъртта на няколко души в различни краища на света. Учените бяха единодушни: такъв вирус не е и не може да бъде човешко дело. Та изследванията почнаха, ама не успяха да завършат, защото не стигнаха доникъде.

И едно безобидно на пръв поглед новинарско съобщение. По-скоро пикантна клюка. Британската кралица Елизабет ІІ изпитвала панически страх от компютрите и даже се страхувала да се докосне до компютър. Съобщението би изглеждало по-скоро озадачаващо, ако вземем под внимание друг факт – че кралицата е един от главните световни масони. И сега най-интересното.

Откъде го знам – знам си го. Вярвам, че скоро ще стане общоизвестно и никой няма да се учудва. Така наречените „господари на света”, членовете на Световното правителство не ползват компютри. Те дори нямат компютри в домовете и именията си. Защо ли? И защо ли тези същите „всемогъщи господари” вместо да си поръчат специални компютри, със специални възможности и суперзащити, взели че се хвърлили в напълно безсмислена дейност. Отделили огромни суми за разработката на машини, подобни на познатите ни PC-та, но произведени по съвършено различна технология. Значително по-големи по обем, по-бавни и с по-ограничени възможности? Дали дейността им е била напълно безсмислена?

Сега нещо, което всички интересуващи се знаят. Какъв е произходът на компютъра? Създаден е от Джон Атанасов? Глупости не на квадрат, а на куб. Технологията е взета от катастрофиралия през 1947 година край американското градче Розуел НЛО. Май ще излезе, че филмът „Терминаторът”, по-точно първата му серия не е съвсем измислица. Само ще допълня, че корабът не е катастрофирал, а е бил свален. При това не от човешко оръжие. Просто някой се е постарал този кораб да попадне в човешки ръце, а оттам и технологията на борда му. По-точно компютърът.

Да ви казвам ли повече? Моите изводи са си мои изводи. Предпочитам вие да си направите вашите. С което изобщо не ви призовавам да изхвърлите домашните си компютри и лаптопи. Както и аз няма да изхвърля моя. Защото виждам решение, различно от отказа за ползване на полезните машинки. И защото не виждам смисъл да се предизвикват изкуствени кризи, да се причиняват изкуствени бедствия, с единствената цел отделяне на средства за създаване на технология, която вече съществува. А какво е решението? Ще ви го кажа.

Но само и единствено в случай, че вие докажете своята възможност да го осъществите. В противен случай е излишно.

16 февруари 2010 година
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13





Пророчества на отрокътъ Вячеславъ

"...Скоро на небето ще започнат да се явяват всякакви знамения, и хората не трябва да се увличат в тях... Славик разсказваше буквално това, което е написано в Евангелието за прелъстяването на хората, и молеше да не се гледат тези «чудеса», каквито много ще бъдат показвани по небето и на луната, защото това ще е бесовска измама.
Не всички учени ще повярват в тези чудеса и това ще ги принуди да направят такъв апарат, който ще им позволява да разпознават сред хората т.н. «извънземни», т.е. въплътилите се бесове, които са много, много опасни. С този прибор всичко представящо се за «човек», и цялата им вътрешна същност, ще се вижда като на рентген. Такива псевдо-хора ще се окажат множество, и учените просто ще се ужасят.
Славик каза още, че полуматериалните НЛО изпользват за гориво брилянти (елмази). Брилянтите за НЛО, на бесовете им ги доставят силните в този свят, т.е. – "посветените" от Световното правителство. Колкото повече брилянти им доставят, толкова по добре е за тях, и че и хората ще се научат да правят такива кораби. Хората ще повярват, че Иисус Христос е Спасител, и във всеки въздушен апарат ще има неугасващо кандило и икона на Господа. Това ще е кратък период, когато Господ ще даде възможност на човека да се срази с демоните, под надзора на Небесата.
Славик каза, че когато извънземните вземат парченце кожа от човек, уж за анализ, те, после от мъничкото парченце кожа ще създадат цял пласт човешка кожа, която ще опъват върху себе си. А понякога ще правят страшна "подмяна", когато вместо откраднат /отвлечен/ човек, ще се върнат напълно не отличим външно, от него, човек, а отвлечените хора, или ще унищожават, или ще ги изпращат в робство.
Когато бесовете бъдат подгонени от "злите космически сили" /а всъщност, от Бога/, тогава истинският им вид силно ще бъде замаскиран, и в реалния свят те ще действат под маската на реални хора.
В приземилите се НЛО, по цялата земя, бесовете ще канят хората на медицински прегледи и лечение. И хората масово ще отоват при тях, за "здраве", а ще се връщат като «здрави зомбита»...."
"... Много често ще падат въртолети и самолети, защото няма да е желателно хората да заемат въздушното пространство. Там ще летят НЛО (бесовете), които се готвят за война с Бога. Те мътят главите на много могъщи хора от този свят..."


http://grigorsimov.blog.bg/politika/2016/0...-i-vtor.1433484

Чудно защо не пише за истината за интернета и компютрите. Може би детето да е говорило, но майка му да не е разбрала и не е могла да преразкаже. Или съвсем целенсочено са извадени "неугодните" записки.
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Интернета... нещо страшно става, но неусетно е за хората. Помните ли времето кога нямаше интернетъ и джиесеми? Светътъ бе реаленъ, а днесъ е виртуаленъ. Липсватъ ми преживяванията кои се случватъ на живо. Липсва ми чувствителниятъ погледъ кой се докосваше до всяка жива частичка. Сега погледът се вплита въ виртуални екранни образи, кои са като тъменъ слой непозволяващъ да виждам истински, как някога кога нямаше интернетъ. Липсва ми да чувамъ истински. Електронните звуци заглушаватъ песеньта на птиците, гласътъ на вятъра... Липсва ми музиката изпълнена на живо. Пея и свиря понякога, но като няма съ кой... Съ техниката, записъ върху записъ си създавамъ двугласъ или тригласъ, за да наподобя как би звучало ако творимъ повече Човеци. Но кога вълните на живата музика влязатъ въ джиесемите и компютрите - умиратъ. Липсва ми някогашниятъ усетъ и вкусъ. Сега има безкраааааай многооо рецепти въ нета как да си овкусимъ Живота, знания как да намерим Истината, но реално силата ни отива въ търсене на рецепти - писания и снимки и не остава сила и време за практикуването имъ и осъществаването имъ. Липсва ми взаимностьта съ хората. Да си общувашъ с някго съкровенно и истински... Едно време кога общувах съ Човеци гледахме се очи въ очи и целиятъ слух и сърце бе насоченъ към думите кои ще изговорятъ. Сега докато двама трима, или повече общуватъ, пръстите играятъ по клавиатурата, погледътъ шари по екрана, телефони и скайпове звънятъ. Излъгах се по хубавите велики думи писани въ демонското пространство интернетъ и дадох Азътъ си на някой кой въ замяна ми даде най студеното парче ледъ кое може да съществува на Земята и под нея. И стигнахъ до самиятъ ад. Да , въ адътъ въ центъра на Земята било ледъ, казало момчето- пророкъ. Семейно огнище не можах да запаля. Семейна свещенна взаимность въ големите неща неслучихъ и прежалихъ. Но оказа се че вече все по рядко и по рядко се случва Човешка взаимностъ въ малките и всекидневни неща. Да си поговоришъ топло съ някого въ градинката или на пазарътъ. Да си размениш толи думи и блага, да послужиш съ някаква помощь или нещо на някого, или някой за тебе, все по рядко се случва. Липсва ми общность и рода. Заедно да се радваме и тъгуваме, заедно да се спояваме въ дейность и усърдие, заедно да си разменяме опитности и мъдрости. Липсва ми да видя и чуя Богъ въ Човекътъ. Липсва ми да поиграя свещенно хоро съ хора. За това по някога играя сама. Сама съ Богъ. Натам пропада светътъ, че истинските Човеци разредени по земята ще ставатъ все по малко и все по сами.
"Хората открито ще слушат бесовете, ще живеят според техните съвети и ще разговарят с тях, приемайки ги за „висш“ разум. В началото тези хора ще се присмиват на обикновените хора, (каквито ще останат много малко), считайки ги за изостанали и ненужни на планетата. Но когато разберат, че са се оказали в мрежите на лукавия, ще започнат силно да злобеят. Те ще са готови със собствените си ръце да убиват тези, които са се опазили. На нормалните хора ще им се налага да се крият. "
Често ме гори да споделя за Човешките неща, но отхвърлени са думите ми, защото "висшиятъ' разумъ - интернета въ частичностъ или всецяло е авторитетъ, господаръ надъ хората.
Бесовете въ компютрите обезчовечаватъ людете по Земята. Въ интернетъ живеятъ зли юди, кои изпиватъ очите и енергията на хората.
Слава Богу срещатъ се все още толи хора, макаръ и все по малко. Единственно съ Любовь има смисълъ да се живее.

PM
Top
Марин
Публикувано на: 19.3.2016, 12:14
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



QUOTE
И едно безобидно на пръв поглед новинарско съобщение. По-скоро пикантна клюка. Британската кралица Елизабет ІІ изпитвала панически страх от компютрите и даже се страхувала да се докосне до компютър. Съобщението би изглеждало по-скоро озадачаващо, ако вземем под внимание друг факт – че кралицата е един от главните световни масони.


"Нашия" еврео-атлант Соломон Паси има едно странно, многозначително изказване:





Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020