www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Българският Саракт относно


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Българският Саракт относно, всеобщото настъпление на ГЕРБ и Службите
Йордан_13
Публикувано на: 23.3.2016, 21:58
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Всекидневната идейна съпротива на Българският Саракт срещу прогнилата республика е посрещната с редица ченгесарски прийоми и финтове на насралата се от страх в гащите върхушка.
Г-да полицаи, ако сте мъже с чест, а не пръдльовци, каквито сте сега, бъдете просто мъже, пратете шефа си на ДАНС лично да дойде да ме арестува, ама като мъж, сам с голи ръце. И ще се бием. И който победи, неговата ще е. Ако аз, победя, обаче, искам онуй нещо, дето е мин. председател, веднага да подаде оставка и да разпусне Парламата, като признае, че республиката е незаконна.
А не да ми пращате някакви нереализирани "болярчета" да ми се правят на големи мъже, каквито не са.
Или да търсите на "Движението мекото". Това "Меко" е в моите гащи. Елате...
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.3.2016, 20:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И протести срещу шиста също няма да има. Ей, тоя, гологлавият павиан по-долу е заповядал на ДАНС един по един участниците в тези протести да бъдат привикани и "обработени". Така бе разбито за момента ядрото на "Воини на Тангра"във Варна, тъй като е имало и наше участие в подобни протести. Виж, какво Тиква, нищо, че си каратяга, ако си навит на сделка, правим я: двубой между двамата: ако аз победя, ти слизаш от власт, закриваш ГЕРБ, разпускаш Парламента и обявяваш ВНС за референдум: Саракт или республика. Ако ти победиш, така или иначе аз вече нема съм заплаха за тебе? Става ли? А? Иначе, "Воини на Тангра" във Варна един ден пак ще се възстанови, възможно и да е скоро smil3dbd4e5e7563a.gif


Премиерът: На 19 април започваме да дупчим за нефт!
Добивът на газ и нефт е приоритет за България, заяви още Борисов

http://www.dnes.bg/politika/2016/03/26/pre...-za-neft.297375
===========================================================
Впрочем хвърлих едно очо на "форума ти" в Стара Загора. ГЕРБ е достоен наследник на БКП, а ти си същински "Тато", радост за електората! Халал да ти е, Бащице
smil4334ad1724132.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020