www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Наследница на първородния род Дуло, княгиня Олга


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Наследница на първородния род Дуло, княгиня Олга
Йордан_13
Публикувано на: 12.5.2017, 23:16
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Наследница на първородния род Дуло, княгиня Олга - Лейла Пугачова в Бургас!

https://www.youtube.com/watch?v=vze3jL81odI

Понеже много ме натискат богомилските дружини от 2 седмици на тази тема, търсят контакт с мене, хубаво, какво да направя аз, в случая?
Иначе си говорих с тях за Короната и без да съм гледал интервюто и разказа, нещата между това, което казах съвпаднаха.
Тъй, аз нямам финансови възможности да ходя по събори в Преслав и в Русия, който от Движението има финансова възможност, нека отиде. Тя живее в Киев.
PMEmail Poster
Top
Дари
Публикувано на: 14.5.2017, 14:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Йордан_13 @ 13.5.2017, 2:16 )
Наследница на първородния род Дуло, княгиня Олга - Лейла Пугачова в Бургас!

https://www.youtube.com/watch?v=vze3jL81odI

Понеже много ме натискат богомилските дружини от 2 седмици на тази тема, търсят контакт с мене, хубаво, какво да направя аз, в случая?
Иначе си говорих с тях за Короната и без да съм гледал интервюто и разказа, нещата между това, което казах съвпаднаха.
Тъй, аз нямам финансови възможности да ходя по събори в Преслав и в Русия, който от Движението има финансова възможност, нека отиде. Тя живее в Киев.

Вчера ми разказаха за това видео, което ти си сложил тук и което е било качено на 12.05.2017, но е било видимо само няколко часа и е свалено. Аз лично не можах да го гледам, но явно Лейла Пугачова е казала неща, които не са удобни на някого.
PM
Top
idle
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 137
Участник # 1 441
Дата на регистрация: 13-April 08



Да, при отваряне на линка казва че видеото било "частно" (private) и ти иска да влезеш с някаква регистрация. Странно ми се видя, явно после са го бастисали. Така и не се отвори. Може би тя казва интересни работи, щом бързо бързо са го отстранили от "ефир"...
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Интервюто си е там. Тукашния линк е грешен. Говорят двама българи от фондация ВИДЕЛЕЙ. Ще пусна правилния линк. Поне при мен се отваря.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Георги, предполагам имаш предвид този линк от интервюто с Красимир Гечев и Богомила Христова.
My Webpage
Видеото с интервюто на Лейла Пугачова е свалено.

PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Да. Грешката е в мен. Имах в предвид интервюто с Красимир Гечев и Богомила Христова.

Но ако се свържем с тях - би трябвало да ни го пратят.
След като свалят клипове - един преразказ на видяното и качен тука - НЯМА КАК ДА СВАЛЯТ.
Така или иначе мисля да се запозная с тези хора.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



А това също е добре да се види:

https://www.youtube.com/watch?v=aXWf53Zk4Ic

Не познавам тези хора. Надявам се да не е за още дълго. smil4453a9006c2f4.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Трябва да се има впредвид, че активизацията в тази посока започва с пристигането на Дамян Попхристов от Америка. Ни в клин, ни в ръкав, те дойдоха миналото лято, заедно с него, до там, дет съм аз. Огледаха старините около Бойково, търсеха некви следи от богомилство или по-скоро се опитаха да ги прикачат към него, но аз остро се противопоставих на някои теории smil4334ad8a149e0.gif както в случая и в клипа за ранното християнство. Те не говорят за Тенгриянство, те говорят за некво ранно християнство изразено чрез богомилството. Тук няма да чуете за Тангра или Умай (Турун Аби).
Сега показват ми тази Алла и викат, тя е чистата наследница на рода Дуло. Да, но Българската държавност има и други родове. И аз им казвам, че като гледам така жената, тази родова чистота е в определени граници и проценти, тъй като за мен, жената си е рускиня (нищо лощо smil4334ad8a149e0.gif ) ама ние да сме "нечисти", а пък тя да е чистата, както бяха представени нещата от въпросният "Хермес" ми се видя малко хермовато (ако мога да употребя този израз). То и една украинка дето контактува с мене ми викаше: "Ние сме от първите българи", ама аз така като я гледам, не виждам нещо повече от руски тип жена й и викам: "Ами тогава ние от кои сме? От третата ръка?" Та явно в Русия и подопечните губернии с известна независимост, наречени "държави", тоя мит, за те като "първите българи" си върви.
В общи линии, подходът към мен беше некакъв опит за вербовка "стани един от нас", което няма как да стане, защото аз им казах ясно: "Аз не се ръководя по човешките общества, затова съм изолиран и изолацията не всякога е лошо нещо" smil4334ad1724132.gif
В общи линии това, трябва да се има впредвид, когато се контактув ас тях
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Георги-НЗ @ 15.5.2017, 11:59 )
А това също е добре да се види:

https://www.youtube.com/watch?v=aXWf53Zk4Ic

Не познавам тези хора. Надявам се да не е за още дълго. smil4453a9006c2f4.gif

Това е Дамян Попхристов. Внимавай с него.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.5.2017, 18:04
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Г.Ц.: За всички които се интересуват - КОЙ ИЗТРИ КЛИПА с наследницата на княгиня Олга /Лейла Пугачова/ и връзката й с рода Дуло - имената са им Красимир Гечев и Богомила Христова! Много "родолюбиви" българи, без думи съм! Направо мозъка ми отказва да го приеме! Да закупят те правата върху всичко което е свързано с артефактите и достъпа до информация , свързани с този исторически факт! И да заплашват Асен и да го принуждават да свали клипа!!! Вероятно със заплахи че ще го съдят....знам ли....Ей от такива ПРЕДАТЕЛИ ще загине България, не от това че руснаци или американци работят срещу нас! Не! Вътрешните ни предатели са далеч по-голямото зло! Ноооооо, както казват индийците - ИСТИНАТА Е КАТО ВОДАТА - ВИНАГИ НАМИРА ПЪТ ОТКЪДЕТО ДА ИЗЛЕЗЕ!
Писах на лични съобщения на това нещо, наречено Богомила Христова, следното-
"Красимир Гечев и Богомила Христова, НА КАКВИ ПАРИ И НА КОЛКО СРЕБЪРНИКА СЕ ОЦЕНЯВАТ ВАШИТЕ "РОДОЛЮБИВИ" ЧУВСТВА? При условие че сте закупили правата върху всички исторически артефакти и всички информации, свързани с княгиня Олга, Лейла Пугачова, и рода Дуло? В пари ли се измерва вашата "родолюбивост"? Нямам думи, мозъка ми не го побира, че сте се обадили на Асен Асенов Хермес да свали от ютюб канала си видеото с итнтервюто с Лейла Пугачова и сте го ЗАПЛАШВАЛИ? С какво го заплашихте, вие "родолюбивци"? Със съд, със снемане на предаването му от ефир, шантажирали сте го? ЕГАТИ РОДОЛЮБОТО ПОВЕДЕНИЕ ИМАТЕ!!!!!!! АКО ВСИЧКИТЕ НИ РОДОЛЮБЦИ СА КАТО ВАС - НЯМАМЕ НУЖДА ОТ ВЪНШНИ ВРАГОВЕ! Искам само едно-две неща още да ви кажа и приключвам. Индийците имат поговорка - ИСТИНАТА Е КАТО ВОДАТА - КОЛКОТО И ДА Я КРИЕШ И СПИРАШ, ТЯ ВИНАГИ НАМИРА ПЪТ ДА ИЗЛЕЗЕ. А ние българите казваме - Бика като рие с копитата си, на гърба му пада! Бъдете живи и здрави и изключително щастливи с ЮДО-МАСОНСКИТЕ СИ МЕТОДИ, ОСОБЕНО БИВШЕТО ЧЕНЧЕ ГЕЧЕВ, ВЪПРЕКИ ЧЕ БИВШ КОМУНИСТ И БИВШО ЧЕНГЕ НЯМА АМА НЕЙСЕ......Бъдете все така същите сребролюбци - НЕБЕТО ВИЖДА, ТАНГ-РА ВИЖДА...И ЗАПИСВА! Айде - със здраве да си ползвате информацията СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ!!!!!"
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.5.2017, 18:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Иначе клипа "Хермеса" го качва пак
https://www.youtube.com/watch?v=hzjpiPRato0


Свалете си го, докато е време, защото гледам, че пишат, че ДС започва да слага ръка върху правата на артефактите и информацията. Като не можеш да спреш нещо, другата стъпка е да го овладееш и сложиш под институционален контрол, за да излезе само това, което е удобно. Стар метод. Те и мене се опитаха така. Не подлежа аз на институционален контрол smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Дари
Публикувано на: 15.5.2017, 21:06
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Йордан_13 @ 15.5.2017, 21:04 )
Г.Ц.: За всички които се интересуват - КОЙ ИЗТРИ КЛИПА с наследницата на княгиня Олга /Лейла Пугачова/ и връзката й с рода Дуло - имената са им Красимир Гечев и Богомила Христова! Много "родолюбиви" българи, без думи съм! Направо мозъка ми отказва да го приеме! Да закупят те правата върху всичко което е свързано с артефактите и достъпа до информация , свързани с този исторически факт! И да заплашват Асен и да го принуждават да свали клипа!!! Вероятно със заплахи че ще го съдят....знам ли....Ей от такива ПРЕДАТЕЛИ ще загине България, не от това че руснаци или американци работят срещу нас! Не! Вътрешните ни предатели са далеч по-голямото зло! Ноооооо, както казват индийците - ИСТИНАТА Е КАТО ВОДАТА - ВИНАГИ НАМИРА ПЪТ ОТКЪДЕТО ДА ИЗЛЕЗЕ!
Писах на лични съобщения на това нещо, наречено Богомила Христова, следното-
"Красимир Гечев и Богомила Христова, НА КАКВИ ПАРИ И НА КОЛКО СРЕБЪРНИКА СЕ ОЦЕНЯВАТ ВАШИТЕ "РОДОЛЮБИВИ" ЧУВСТВА? При условие че сте закупили правата върху всички исторически артефакти и всички информации, свързани с княгиня Олга, Лейла Пугачова, и рода Дуло? В пари ли се измерва вашата "родолюбивост"? Нямам думи, мозъка ми не го побира, че сте се обадили на Асен Асенов Хермес да свали от ютюб канала си видеото с итнтервюто с Лейла Пугачова и сте го ЗАПЛАШВАЛИ? С какво го заплашихте, вие "родолюбивци"? Със съд, със снемане на предаването му от ефир, шантажирали сте го? ЕГАТИ РОДОЛЮБОТО ПОВЕДЕНИЕ ИМАТЕ!!!!!!! АКО ВСИЧКИТЕ НИ РОДОЛЮБЦИ СА КАТО ВАС - НЯМАМЕ НУЖДА ОТ ВЪНШНИ ВРАГОВЕ! Искам само едно-две неща още да ви кажа и приключвам. Индийците имат поговорка - ИСТИНАТА Е КАТО ВОДАТА - КОЛКОТО И ДА Я КРИЕШ И СПИРАШ, ТЯ ВИНАГИ НАМИРА ПЪТ ДА ИЗЛЕЗЕ. А ние българите казваме - Бика като рие с копитата си, на гърба му пада! Бъдете живи и здрави и изключително щастливи с ЮДО-МАСОНСКИТЕ СИ МЕТОДИ, ОСОБЕНО БИВШЕТО ЧЕНЧЕ ГЕЧЕВ, ВЪПРЕКИ ЧЕ БИВШ КОМУНИСТ И БИВШО ЧЕНГЕ НЯМА АМА НЕЙСЕ......Бъдете все така същите сребролюбци - НЕБЕТО ВИЖДА, ТАНГ-РА ВИЖДА...И ЗАПИСВА! Айде - със здраве да си ползвате информацията СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ!!!!!"

В коментар под написаното от Г.Ц., Асен Асенов отрича, че е заплашван и казва, че Гечев и Христова нямат никаква вина. Те си знаят кой, какво и защо прави и дали имат или нямат вина.
За мен беше интересно да изгледам каченото наново видео и особено впечатление ми направиха финалните думи на Лейла Пугачова отправени към българите и за бъдещето на Велика България.
PM
Top
Дари
Публикувано на: 15.5.2017, 21:28
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



QUOTE (Йордан_13 @ 15.5.2017, 12:11 )
Трябва да се има впредвид, че активизацията в тази посока започва с пристигането на Дамян Попхристов от Америка. Ни в клин, ни в ръкав, те дойдоха миналото лято, заедно с него, до там, дет съм аз. Огледаха старините около Бойково, търсеха некви следи от богомилство или по-скоро се опитаха да ги прикачат към него, но аз остро се противопоставих на някои теории smil4334ad8a149e0.gif както в случая и в клипа за ранното християнство. Те не говорят за Тенгриянство, те говорят за некво ранно християнство изразено чрез богомилството. Тук няма да чуете за Тангра или Умай (Турун Аби).
Сега показват ми тази Алла и викат, тя е чистата наследница на рода Дуло. Да, но Българската държавност има и други родове. И аз им казвам, че като гледам така жената, тази родова чистота е в определени граници и проценти, тъй като за мен, жената си е рускиня (нищо лощо smil4334ad8a149e0.gif ) ама ние да сме "нечисти", а пък тя да е чистата, както бяха представени нещата от въпросният "Хермес" ми се видя малко хермовато (ако мога да употребя този израз). То и една украинка дето контактува с мене ми викаше: "Ние сме от първите българи", ама аз така като я гледам, не виждам нещо повече от руски тип жена й и викам: "Ами тогава ние от кои сме? От третата ръка?" Та явно в Русия и подопечните губернии с известна независимост, наречени "държави", тоя мит, за те като "първите българи" си върви.
В общи линии, подходът към мен беше некакъв опит за вербовка "стани един от нас", което няма как да стане, защото аз им казах ясно: "Аз не се ръководя по човешките общества, затова съм изолиран и изолацията не всякога е лошо нещо" smil4334ad1724132.gif
В общи линии това, трябва да се има впредвид, когато се контактув ас тях

Дамян Попхристов им е "нужен авторитет", който 20 години е преподавал в Ню Йоркски университет, а нали знаеш, че е друго някой авторитет да ти говори нещата, защото някак си по- хващат дикиш.
Гледах негови семинари и лекции на тема Богомилството и обвързването с истинното християнство. Много увлекателно говори и много интересни податки и извори на информация цитира, но през цялото време докато го слушах се чудех дали обвързва всичко с християнството само за да не му секнат трибуната и да има възможност да каже за нещата до които е достигнал или напротив- искрено вярва в точно тези термини, които ползва и точно тези връзки, които прави. Каквато и да му е позицията, казва много неща, но трябва да се пресява със сигурност.
Данчо, относно това, че са се опитали да те вербуват- не са първите, нито ще са последните.
PM
Top
idle
Публикувано на: 15.5.2017, 22:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 137
Участник # 1 441
Дата на регистрация: 13-April 08




Значи като прегледах клиповете и коментарите ми се оформя следното. Явно искат да привлекат вниманието и за това са я поканили за интервю тази княгиня Олга. Сега жената ми изглежда свястна, говори нормално и добронамерено.
Явно имат нужда от някакъв по-голям авторитет, за това е поканена.
А тези хора, които са от Виделей и организират тези събития, интервюта, форуми са най-известните езотерици тука в страната. Наскоро им бях гледал този портал и там са почти всички, един вид обединили са се и давай към светлото начало и духовното преобразяване. В този сайт кой ли не участва... То там са всички окултни, здравословни, енергетични и просветлени личности. Четете повече там и гледайте и ще се издигнете много бързо!

Иначе за това богомилство постоянно се разтягат локуми и лакърдии, то няма почивка! Как се носи тайното знание, което е разпространено в цяла Европа. От къде се носи, накъде се носи никой не ти казва, май че никой не е наясно изобщо. Всеки път едно и също, как сме преобразили света как сме дали духовен подем и все в тоя дух. Като стане въпрос за генезиса и произхода, много често се обяснява как християнството е още от тракийско време! (ако не сте разбрали) и как то винаги го е имало.

Това че са купили права и претендират за ексклузивно притежание говори достатъчно какви са целите. Другото е че постоянно тези "будни водачи" знаят всичко, подканват хората да се събудят, говорят ти от по-висша инстанция.
Реално много малко инициативи които са подхванали са дали смислен резултат. Повечето са кьорфишеци, които се пускат в публичното пространство. Поне такива са ми наблюденията до момента. Там са предимно егоисти, които си следват собствения интерес.
PM
Top
Дари
Публикувано на: 15.5.2017, 22:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Между другото по данни от човек, който е гледал и първото видео и това, което сега са качили, има разлика в съдържанието. От първото видео са отрязани частите, където Лейла разказва за Боян Мага и Василий Врач и са заменени във второто видео с включването на добавено видео с Гечев и Христова.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020