www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Дейността на "Америка за България" в гр. Пловдив


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Дейността на "Америка за България" в гр. Пловдив
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Аз лично не споделям идеята за някакъв мулти-култи Пловдив, обединяващ някакви си религии, при положение, че днес, господстващата религия е юдаизма. Тя господства, на този етап, не толкова културно, нито пък религиозно, защото нейната религиозност си остава прерогатив на юдеите, а икономически. Юдаизмът се налага икономически, овладявайки политическото пространство, за да може след това да се утвърди и духовно-културно, защото знаем по нашенски "който плаща, той и поръчва музиката". Въпросът за присъствието и дейността на фондация "Америка за България", в град Пловдив си остава напълно отворен за нас. Нашето питане, може да "виси" във въздуха, но то няма да бъде преставано, да бъде задавано. Ние искаме пълна прозрачност за дейността на тази "фондация" в град Пловдив, искаме зависимостите й с властта и как тя (фондацията) я употребява в наша вреда. Имаме това право!


КАК СЕ ПИШЕ НОВАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ? КАК СЕ ЕКСПОНИРА ПРЕД ЕВРОПА?
Публикувано на 08.02.2018 в България

https://bultimes.com/%D0%9A%D0%90%D0%9A-%D0...A0%D0%98%D0%AF/
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 031
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Цялата държава е "разцъкана" в квадратчето Прокопиев-Цв. Василев-Пеевски-Домусчиев. То и аз тъй, мога да стана олигарх;))) Дайте ми да броя, квот кайте, около мене, твари такива, чок-бок, че и диви кози, шъ ви наброя;))), а па за комари, да не говорим, тях направо със сака, ще ви ги ловя и броя;)))

Въпроса е, обаче за "Америка за България". Аз обичам Америка, но само, когато е далече от мен! Та въпроса ми пак е "Америка за България" "спонсорира" щедро Прокопиев, но спонсорира и Община Пловдив. И има ли връзка между "спонсорираните". Каква е дейността на "Америка за България" в град Пловдив?
Каква и е работата в град Пловдив на въпросната "фондация", зад която със сигурност имаме едно ЦРУ!


https://trud.bg/%d0%b8%d0%b2%d0%be-%d0%bf%d...bf%d1%80%d0%be/
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020