www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Царе,Царици и Бялата РАСА


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Царе,Царици и Бялата РАСА, ФАКТИ
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Текааа.... малко ФАКТИ.

Четирите касти:1-ва каста Царска каста (кастата на БОГовете),2-ра висшата каста,3-та кастата на учените и 4-та каста народа(прости хора,селяните).

Циганите имат ли си цар?
-Имат си.Беше цар Киро,сега е циганина Румен Радев. 1-ва каста.
2-ра каста имат ли?
-Имат.Висша каста БАРОНИТЕ. Това при нас е кастата на ДО 500 боила.(7,до 101 и до 500)
3-та каста имат ли?
-Аз бих сложил в кастата на учените циганина Чирков,но една фамилия като каста е само царската.Така,че циганите нямат 3-та каста.
-Преминаваме към 4-та каста тумбата мангале (народа,селяните)
-Така.Добре ли си живеят циганите?-Добре си живеят: чака-рака,чака-рака...Според техните стандарти,добре си живеят.

Евреите имат ли си царица?
Имат си.Дъртачката в Англия (Мадам Яхве)
Имат ли си висша каста?
-Имат си.Тринадесет чифутски фамилии,Родшилд,Рокфелер,Варбурк... Клуб 300 не са просото 300 еврея,а са 300 еврейски фамилии/родове.
3-та каста УЧЕНИ,имат ли?
-Имат.Айнщайн,Дарвин и други подобни путки-майни.
4-та каста селяните-чифутлЯците.
-От 4-та каста са:банкери,депутати,адвокати,началници на еничарските звена прикрити с етикет ПОЛИЦИЯ и МИЛИЦИЯ,личния състав на всякакви тайни служби,доктори...
-Живеят ли си добре?Живеят си добре.Щтракат си с пръсти.

Бялата раса имаме ли Цар?
-НЕ.
Живеем ли добре?
-Категорично НЕ.

Как са построени кастите при евреите?Те сами?
-Не.Техния бог им е повелил кой, къде.Ся...това,че бога им е хермафродитен демон,го оставяме малко на страна.Важното е,че техния бог им заповядва,те изпълняват и си живуркат добре.

Кастите при циганите,подреждане?
-Тъй като и те са подчинени на Бафомед(Яхве мяхве),твърде вероятно е Луциферчо или и с директни намеси или чрез евреите са им подредени трите касти,1-ва,2-ра и 4-та,тъй като си няма 3-та каста-учени.
-Заповед,изпълнение,живеят си добре.

-Бялата РАСА!Докато продължавате да НЕ изпълнявате повелите на ТАНГРА,касти няма да имате,а от там и Живот (Ж е буквата на Българите Ж-живот)
-От исус христос ЗАПОВЕДИ нЕма да получите,тъй като НЯМА ТАКЪВ!Това е фирма ФАНТОМ.От фирма фантом,няма как да дойдат заповеди/повели на каквато и да е тема.
-Перун не е равно на ТАГРА и не ви го препоръчвам и заради пан-славянската свинщина,която са закачили зад Перун,а от там и руснЯшката и руснЯшки шовинизъм.
-Ахаля бахалЯааа е Бафомед,така,че се нацепвате на изамника Луцифер,а вие сте СВЕТЛИ,а не ТЪМНИ,като чифутлЯта и мангалЯта.(Светъл-същност творец,Тъмни-същност паразит)

-БЯЛАТА РАСА!Ако продължавате да си гледате половите органи и да си бъркате с пръст в пъпа,ще доизмрете!

Тумбата мангали вдигат ли бунтове срещу бароните-висшата каста,клааасссова ббборррбаа...?
-Не
Тумбата или бароните свалят ли всеки ден царя си?
-Не
Живеят ли добре?
-Много по-добре от колкото са им реалните възможности и способности.

ЧифутлЯците вдигат ли бунтове срещу клуб 300 или Рокфелер-клаааассоба борррбааа,щот висшите касти ррррепресират нисшите касти?
-Не
Атакуват ли Дъртачката да я свалят от трона в Англия или оня на другия трон във ВатиКАНа?
-Не.
Живеят ли си добре?
-Много над личния им капацитет и на четирите касти.

ФАКТИ.От тези с голяааамите букви.
А когато говорят ФАКТИте,и БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ.
-Верно е.Кога я има ИСТИНАТА и ТАНГРА не се намесва.Няма за какво.

-Таааа...... ... ... това ви е от десетилеееетия ПРЕД ОЧИТЕ,гледате гооо... иии.... НЕ разбирате какво виждате.
-Така ли е?
-Така е.Ако не беше така,и Бялата раса щяхме да сме си с Цар/КАН и с четирите касти подредени и да си живеем добре.А ние можем да си го направим толкова добре,че всики НЕ бели започват да скимтаят неистово:-АМА ХАЙДЕ ВСИЧКИ ДА ЖИВЕЕМ КАТО БЕЕЛИТЕ ХООООРАААА...Ама хайде и ние като БЕЛИТЕ...

П.п.Като превеждате текста на други езици,превеждайте ДОСЛОВНО.Ако няма или не можете да преведете, в скоби напишете,че превода е по смисъл или според вас е такъв превода.НИКАКВИ пречупвания през ваши лични комунуинди,християнски,мюсулмански или каквито и да било други ПРИЗМИ и призмички!ЗАБРАНЯВАМ Ви да лъжете,мажете,самоизтъквате,избивате комплексите и другите НЕдобродетели.

-Ако от днешна дата,до два месеца и от това не вденете,какво трЕбе да правите,какво да извършите и ДА го извършите,това не ми е поредно,но едно от последните писания, и ще ви БИЯ ШУТА.
До около 29.08.2018г. по боклушарската таблица обявена за календар.
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 249
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Kamikadze)
Таааа...... ... ... това ви е от десетилеееетия ПРЕД ОЧИТЕ,гледате гооо... иии.... НЕ разбирате какво виждате.

Koго гледаме и не виждаме? Българският Цар ли?
QUOTE (Kamikadze)
Ако от днешна дата,до два месеца и от това не вденете,какво трЕбе да правите,какво да извършите и ДА го извършите,това ми е поредно,но едно от последните писания, и ще ви БИЯ ШУТА.

За нас ли става дума, малкото останали тенгриани? или за българите като цяло?
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ами ето,че не разбирате какво виждате ВСИЧКИ.
Написал СЪМ ГО, БЯАААААЛА РАААСА.
Само в България ли има от БЯЛАТА РАСА?
Айде, мОла ви са.
Престанете да се самозомбирате и самофанатизирате на мащаб ПЛАНЕТА.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 4.6.2018, 23:45 )
QUOTE (Kamikadze)
Таааа...... ... ... това ви е от десетилеееетия ПРЕД ОЧИТЕ,гледате гооо... иии.... НЕ разбирате какво виждате.

Koго гледаме и не виждаме? Българският Цар ли?
QUOTE (Kamikadze)
Ако от днешна дата,до два месеца и от това не вденете,какво трЕбе да правите,какво да извършите и ДА го извършите,това ми е поредно,но едно от последните писания, и ще ви БИЯ ШУТА.

За нас ли става дума, малкото останали тенгриани? или за българите като цяло?

Проблемът му е Румен Радев smil4334ad8a149e0.gif Всъщност, той е и някакъв вид проблем на ГЕРБ и Бойко. Останалото нема го коментирам smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



А, ти с кой си въобразяваш, че говориш? Що ти не ми дадеш 50 лв.? А може 500? А защо не 5000? А не може ли 5 000 000? Хехехехехе... Кажи на твоя командващ офицер с куфарчето, да понамали дрогата и честотите на НЛП-то.
Такива като тебе, ако знаеш, колко са преминали през този сайт, без всякакъв успех.
PMEmail Poster
Top
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Много луди се навъдиха...но не разбраха, че тактиките им няма да сработят! За такива бан и отиват в коша!


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Йордан_13 @ 7.6.2018, 21:20 )
А, ти с кой си въобразяваш, че говориш? Що ти не ми дадеш 50 лв.? А може 500? А защо не 5000? А не може ли 5 000 000? Хехехехехе... Кажи на твоя командващ офицер с куфарчето, да понамали дрогата и честотите на НЛП-то.
Такива като тебе, ако знаеш, колко са преминали през този сайт, без всякакъв успех.

Имам наблюдаващ офицер,да.Майка ми е офицера.Като гледам нейния чин,твоя чин идваа.... чин:селска пляка.
50 кинта?Имам.Идваш и ти давам.Идваш в София,право в лайната,тъкмо ще потренираш плуване в лайна стил бътерфлай.Ще те запозная и с офицершата като бонус за успешно преминато ниво.
500...?Имам,ама ако ти ги дам ще банкротирам.Така,че няма да ти ги дам.
5000?Имам.Толкова са ми откраднали рекетьорите,които си прикрива престъпленията като "законни",тия с етикет "задължително второ пенсионно осигуряване"(сирииски бижанци).
Давам ти ги.Като бонус към тях ти давам всички замесени в престъплението да ги обесиш вместо мен.
5 000 000? Имам и 5кк.За извършена от мен работа за България,плащането бе под формата на хеликоптер.Турчеещия се циганин Ахмет Доган отклони плащането и го открадна.
Отиваш там,взимаш ми вертолета и ми го дакарваш.Като го продам,сигурно ще има 5кк.Като бонус ти давам да обесиш Доган за хуя на улична лампа.Задължително за уя!
Ако имаш книжка,ще ти дам да го покараш малко smil4334ad1724132.gif
Основни закони на Торе
44. Открадналият възмездява откраднатото в десетократен размер. Ако не е в състояние да възмезди това, платата се взема от най-близките му родственици.
55. Ако някой се опита да избегне присъденото наказание, той се екзекутира...

Има и още.Ватакана ми дължат 10 000 тона злато,за унищожението на един Архонт от 01.09 до 20.09.2016г.Vaticana,понеже четете,а аз зная,че четете,да ви информирам:все още не съм получил
документ,че сте наели трезор на мое име и,че сте пренесли в него златото ми.Нещо на ощипани ли се правите?Година и половина,на ръка да го пренасяте да сте го пренесли до сега.

Основни закони на Торе
52. Ако някой чуждоземен владетел не предава на Държавата на българите нейните поданици, добитък и имущество, то канът има правото да го вземе със сила в набег веднага,
след като получи отказ за предаването.
Къде е българската армия ОРИГИНАЛ,да отскочим до джендърите да си вземем нашето + онова,малкото дървено сандъче + книгите със спец. печат "Донесени (откраднати) от България" + други наши неща?
Няма я.Нооо... е фрашкано със славянски боклуци(русофффили), турски боклуци (бг.турци),византииски боклуци (гръкомани-елинщина),фффюрерови боклуци (поклонници на еврейския мелез Хитлер) и разни други ЕВРопЕЙСКИ боклуци.Над 1.6 милиона цигани,поне 350 000 негри,това са войници на вражески армии в къщата ми.Общо са НАД 2 500 000 вражески войници.
После се оплакват:Аааа,поробени сме,....ааа, бедни сме...
Като сте бедни в душата и в главата,бедни ще сте.

Всички нишки на ЗЛОто се сабират в една точка,и тя е,VATICAN.
Вдигате ли две пръстчета ПОКАЗАЛЕЦ и СРЕДЕН и така се легитимирате (съпричастни с всичко що прови Ватикана) като съюзници на Vatican.Ааа било знак на свободата и демокрацията...
Ааа колко сте тъпи и неграмотни, freedom! Пише се с F, не с V.Ааа,ама то няма значение,това са бабини деветини.... Има,има... има и то голямо.Дженнндааар,по цялата планета.
Юмрук вдигнат нагоре-болшевици/комунисти (престъпниците дето разбиват държави).
Хееееви метъъъллл... Не.БАФАМЕД е това бе,тъпи металяги.

Имам и още.Отиваш при мръсния евреин Кохари,българоубиеца с фалшиво име Симеон II-ри (баща му 3-ти,а па сина 2-ри ... ?Ама те,евеете са си обратни....),след като ми го довлекохте отново,ми открадна
и последния оцелял от такива грабежи нотариален акт свързан с Царския дворец в София,чрез евреите,които от десетилетия са тука скрити под етикета Държавна Сигурност,и със съдействието на еничарите,
прикрити под етикет НСБОП или някакво такова етикетче (сирииски бежанец-качулки,барети).Като го върнеш,ще те пусна да поживееш малко в двореца да видиш как е.Това като бонус.
(КОХАРИ,мадридски крадецо,помниш ли АНГЕЛ и КрасиМИР? А това помниш ли го: ...тежка катастрофа в ранния следобед на 15 август 2008 г .Кардам почина след 2548 дни в кома...?!)

Имам бе...АЗ имам.Па мога и да давам............ ама мога и да вземам.
Е,Георги-НЗ ще викна да ми помага за златото и за вземането на ръцете на крадците.
От златото нищо нема да ти дам.... Защото така.
Избираш си ден,аз съм се вкъщи,и започваш за ЛЕВЕЛ едно-50 лева.
ФАКТИ.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Поне не съм ало-апаш. С тия пари, съм превзел върха на управлението на държавата.

Знаете: Софиянка даде 400 хил. лева на апаши, а дядо от село – €600 хил.!
Мъжът бил самотно живеещ, продал ниви, за да има пари под ръка

Прочети още на: https://www.dnes.bg/bulgaria/2018/06/08/zna...-600-hil.378785
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Затова Бойко е на власт. Вижда се, че многото пари, няма как да се задържат у хора, които не са мошеници. Затова е и фразата, описана в една книга: "Бойко взе парите и избяга". Случващото се в страната, в тази посока, на мошеническо ограбване на населението е еманация на качествата на личността на върха на държавата, както и на делата му в миналото, защото те са втъкани в тази еманация. Затова е много важно, кой ще поставите на върха: дали една личност, която олицетворява всичко нисше у вас, или личност, която олицетворява висшето, онова, което искате да достигнете.

Знаете: Софиянка даде 400 хил. лева на апаши, а дядо от село – €600 хил.!
Мъжът бил самотно живеещ, продал ниви, за да има пари под ръка

Прочети още на: https://www.dnes.bg/bulgaria/2018/06/08/zna...-600-hil.378785
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.6.2018, 11:48
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тъй. Някой да ми ръкопляска? smil4341944e6b0c8.gif Не ви искам пари, само "like":-D Вътрешният министър Радев въобще не е търсил с МВР(или е имитирал дирене с 1 патрулка), Пелов в Ботевград, той е поставил задача на агента си, да го очисти. След това, самият агент, както писах, го излекуваха в болницата. Така Радев излиза чист от една неправомерна, престъпна и бандитска заповед.

Румен Петков: Мъжът, убил Пелов, е агент на МВР
https://news.bg/crime/rumen-petkov-mazhat-u...ent-na-mvr.html
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.6.2018, 13:37
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Kamikadze @ 8.6.2018, 11:57 )
QUOTE (Йордан_13 @ 7.6.2018, 21:20 )
А, ти с кой си въобразяваш, че говориш? Що ти не ми дадеш 50 лв.? А може 500? А защо не 5000? А не може ли 5 000 000? Хехехехехе... Кажи на твоя командващ офицер с куфарчето, да понамали дрогата и честотите на НЛП-то.
Такива като тебе, ако знаеш, колко са преминали през този сайт, без всякакъв успех.

Имам наблюдаващ офицер,да.Майка ми е офицера.Като гледам нейния чин,твоя чин идваа.... чин:селска пляка.
50 кинта?Имам.Идваш и ти давам.Идваш в София,право в лайната,тъкмо ще потренираш плуване в лайна стил бътерфлай.Ще те запозная и с офицершата като бонус за успешно преминато ниво.
500...?Имам,ама ако ти ги дам ще банкротирам.Така,че няма да ти ги дам.
5000?Имам.Толкова са ми откраднали рекетьорите,които си прикрива престъпленията като "законни",тия с етикет "задължително второ пенсионно осигуряване"(сирииски бижанци).
Давам ти ги.Като бонус към тях ти давам всички замесени в престъплението да ги обесиш вместо мен.
5 000 000? Имам и 5кк.За извършена от мен работа за България,плащането бе под формата на хеликоптер.Турчеещия се циганин Ахмет Доган отклони плащането и го открадна.
Отиваш там,взимаш ми вертолета и ми го дакарваш.Като го продам,сигурно ще има 5кк.Като бонус ти давам да обесиш Доган за хуя на улична лампа.Задължително за уя!
Ако имаш книжка,ще ти дам да го покараш малко smil4334ad1724132.gif
Основни закони на Торе
44. Открадналият възмездява откраднатото в десетократен размер. Ако не е в състояние да възмезди това, платата се взема от най-близките му родственици.
55. Ако някой се опита да избегне присъденото наказание, той се екзекутира...

Има и още.Ватакана ми дължат 10 000 тона злато,за унищожението на един Архонт от 01.09 до 20.09.2016г.Vaticana,понеже четете,а аз зная,че четете,да ви информирам:все още не съм получил
документ,че сте наели трезор на мое име и,че сте пренесли в него златото ми.Нещо на ощипани ли се правите?Година и половина,на ръка да го пренасяте да сте го пренесли до сега.

Основни закони на Торе
52. Ако някой чуждоземен владетел не предава на Държавата на българите нейните поданици, добитък и имущество, то канът има правото да го вземе със сила в набег веднага,
след като получи отказ за предаването.
Къде е българската армия ОРИГИНАЛ,да отскочим до джендърите да си вземем нашето + онова,малкото дървено сандъче + книгите със спец. печат "Донесени (откраднати) от България" + други наши неща?
Няма я.Нооо... е фрашкано със славянски боклуци(русофффили), турски боклуци (бъ.турци),византииски боклуци (гръкомани-елинщина),фффюрерови боклуци (поклонници на еврейския мелез Хитлер) и разни други ЕВРонЕЙСКИ боклуци.Над 1.6 милиона цигани,поне 350 000 негри,това са войници на вражески армии в къщата ми.Общо са НАД 2 500 000 вражески войници.
После се оплакват:Аааа,поробени сме,....ааа, бедни сме...
Като сте бедни в душата и в главата,бедни ще сте.

Всички нишки на ЗЛОто се сабират в една точка,и тя е,VATICAN.
Вдигате ли две пръстчета ПОКАЗАЛЕЦ и СРЕДЕН и така се легитимирате (съпричастни с всичко що прови Ватикана) като съюзници на Vatican.Ааа било знак на свободата и демокрацията...
Ааа колко сте тъпи и неграмотни, freedom! Пише се с F, не с V.Ааа,ама то няма значение,това са бабини деветини.... Има,има... има и то голямо.Дженнндааар,по цялата планета.
Юмрук вдигнат нагоре-болшевици/комунисти (престъпниците дето разбиват държави).
Хееееви метъъъллл... Не.БАФАМЕД е това бе,тъпи металяги.

Имам и още.Отиваш при мръсния евреин Кохари,българоубиеца с фалшиво име Симеон II-ри (баща му 3-ти,а па сина 2-ри ... ?Ама те,евеете са си обратни....),след като ми го довлекохте отново,ми открадна
и последния оцелял от такива грабежи нотариален акт свързан с Царския дворец в София,чрез евреите,които от десетилетия са тука скрити под етикета Държавна Сигурност,и със съдействието на еничарите,
прикрити под етикет НСБОП или някакво такова етикетче (сирииски бежанец-качулки,барети).Като го върнеш,ще те пусна да поживееш малко в двореца да видиш как е.Това като бонус.
(КОХАРИ,мадридски крадецо,помниш ли АНГЕЛ и КрасиМИР? А това помниш ли го: ...тежка катастрофа в ранния следобед на 15 август 2008 г .Кардам почина след 2548 дни в кома...?!)

Имам бе...АЗ имам.Па мога и да давам............ ама мога и да вземам.
Е,Георги-НЗ ще викна да ми помага за златото и за вземането на ръцете на крадците.
От златото нищо нема да ти дам.... Защото така.
Избираш си ден,аз съм се вкъщи,и започваш за ЛЕВЕЛ едно-50 лева.
ФАКТИ.
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 16.6.2018, 17:09
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Евангелие от Йоан
ГЛАВА 3

31. Който иде отгоре, той е над всички; а който е от земята, земен е и като земен говори; Който иде от небето, Той е над всички.

34. Защото Тоя, Когото Бог е пратил, говори Божии слова, понеже Бог не с мярка Му дава Духа.
35. Отец люби Сина, и всичко е дал в ръката Му.

ГЛАВА 22
13. Аз съм Алфа и Омега, начало и край, Първият и Последният.
! 14. Блажени са, които изпълняват заповедите Му, за да имат право да ядат от дървото на живота и да влязат в града през портите.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020