www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Гледайте този филм


Страници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гледайте този филм
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



QUOTE (bobired @ May 6 2006, 10:01 PM)
Но "Еквилибриум" не го пуснаха по кината! А"V като вендета" все пак го пуснаха. Може би, защото само леко пропагандира "хомосексуализма" smil3dbd4dbc14f3f.gif

Много точно! Забележете, че във филма "различните" е равно на "хомосексуалистите"! Последните са онеправданите и гонените. Излиза така, че всичко що не е хомосексуалист е от страната на лошите, на тези, които изграждат измисленият свят, в който живеят героите на филма.Тази част от сюжета според мен "издиша".
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Според мене вие малко прекалявате.....в тоя филм всички които имат мнение различно от постановеното са репресирани и измъчвани, Ви не е гей, нито момичето, нито родителите и (конкретни герои във филма на които са им видяли също сметката) а това с лесбийките аз лично го възприех по различен начин, по-скоро като по-фрапиращ пример за колко ни е трудно да възприемем различието и как всъщност е абсурдно да причиняваш нещо подобно на някой защото не те кефи! И съм съгласна с това....не може просто да посочиш и да кажеш-е този ще умре защото просто не ме кефи какъв е в личния си живот!
Пък и във всеки диктаторски режим се унищожава това което може да му противодейства......

Според мен не е добре човек така да се хваща за такива неща, разбирам подозрението във внушения и тенденциозната им дискриминация, която е полезна, но човек не трябва да се вманиячава....
PM
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Виж, Bell, това постоянно тъпкане на филмите с евреи и хомосексуалисти ми е втръснало. Не само че ни показаха лесбийки, но имаше и двама младоци, ако не ме лъже паметта. Защо бяха тези хомесексуалисти? За да ни покажат върха на постижението на човешката разлика ли? Може подхода да е интересен, но на мен ми е противен. Случаят с родителите на Ейви беше достатъчен. Но за разнообразие дай да сложим и едни от по-различните - гейове и лесбики, че е много модерно и.. по глобалистически.

Главната идея на филма е, че Идеята никога не може да умре! Идеята, да бъдеш свободен, да избягаш от правилата и нормите, които ограничават творчеството. Аз поне така го възприех. И тази Идея никак не ми се връзва с извратеността на хомосексуализма. Това е моето мнение!
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Ти май забравяш, че хомосексуализма съществува от както свят светува и е абсолютно естествено природно явление ( а пък бисексуализма си е направо вродена природна предиспозиция)! Наблюдава се както във хората така и в животните а ако ми кажеш че не можем да се сравняваме с някакви си животни тук вече фундаментално ни се разминават мирогледите защото аз съм на мнение че животните имат много по-хармонични неписани правила и поведение и мисловна дейност с които не само че запазват кръговрата на живота и планетата но и еволюират ( не е нужно да си дарвин за да видиш как една птичка се научава с времето да модифицира модела на гнездото си според опасностите криещи се в околната среда-примерно)!
Та както казвам хомосексуализъм се е практикувало сред великите цивилизации на планетата чиито философски и научни доктрини и наследство са в основата на нашите и следваме и днес!

Така че хомосексуализма хич не е модерен в този смисъл. Единственото модерно което виждам в него е излизането от сянката и оковите на християнството при нас, защото древните религии които сега са много модерни - езическите религии съвсем спокойно си практикуват хомосексуализъм особенно друиди разни шамани и тн........нека не спорим на тая малумна тема.

Аз лично не харесвам обратните просто защото не с ами приятни като личности, срещала съм много и повечето са ми много противни но можеби тяхното поведение на богоизбрани едвали не е нещо модерно! Е...и като цяло не ме кефат те но ми се струва тесногърдие и невежество да не осъзнаваш че хомосексуализма си светува заедно със света smil3dbd4d8676346.gif

Та аз не ги защитавам но определено не обичам насаденото мислене...и се опасявам както страхотно се изказа Севар (май) някаде че тези които управляват света сами моделират своите противници по свой вкус и интерес...е опасявам се че с подобен първосигнален начин на мислене наистина рискуваме да попаднем в тая категория!

Гейовете са си гейове и процента им на земята е достатъчно голям за да не се залъгваме че можем да ги игнорираме или заличим....


А пък ако вече си говорим за еволюция и тяхната полза на земята....мога да цитирам правдоподобни теории но тогава вече ще навлезнем в дарвинизма а пък до колкото ми прави впечатление в този форум се набляга на духовността!

Та според мен не е духовно да мразиш хората за това че са различни.....пък и да мразиш въобще не е духовно де, но както и да е да мразиш врага ми изглежда по-правдоподобно!


А спецялно за филма аз в него лично видях страшно много неща....и идеи.....


smil4334abded4493.gif
PM
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Какво забравям и какво знам за хомосексуализма изобщо не ти е ясно, Bell, защото не съм навлизала в подробности. Но както каза ти, няма смисъл да разтягаме локумите. Особено пък да разискваме и животните, че ще стане съвсем дълга и широка. А като каза
QUOTE
Та както казвам хомосексуализъм се е практикувало сред великите цивилизации на планетата чиито философски и научни доктрини и наследство са в основата на нашите и следваме и днес!
веднага в мисълта ми просветна Древният Рим. Няма да коментирам Древните хомосексуални цивилизации, чиийто доктрини сме наследили, тяхната съдба и т.н. Нека всеки да си направи изводите сам.

Искаше да разискваме филма - ето, аз си казах моето мнение. Филма има голяма идея, но и пробойна. На теб щом ти харесва изцяло харесвай го, но не ме карай да мисля и усещам нещата като теб. Ако не можеш да приемаш различията в изводите, които всеки от нас си прави не искай мненията ни тогава.
PM
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



А че хомосексуализма си беше ( нямам вече наблюдения) мода-беше си! Във втората половина на 90-те когато бях студентка се нагледах на новоизлюпени лесбийки, които бяха решили да станат такива защото беше много впечатлително, сочеха ги с пръст и всички ги познаваха, което сиреч си беше "да си почешеш самолюбието до висините". Та на въпросните двойки момичета, старателно държейки се за ръце, шиите им вечно бяха усмукани, което бе още едно доказателство, с което те демонстрираха хомосексуалната си наклонност. Няма да навлизам в повече подробности.
Та, Bell, може да не съм ходила по света като теб, но и аз съм видяла и чула това-онова.
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Искрице уважавам мнението ти и за това го коментирам понеже намирам някаква полза и действително незнам какво знаеш и какво не за това предполагам и казвам "да не забравяме".....още по-малко знам къде си ходила и къде не.......... smil4334ab7941679.gif

Не поставям под критика или съмнение твоите впечатления от филма като такива а само коментирам като цяло това колко много ви е направило впечатление на теб и Иван хомосексуализма.......на мен ми прави впечатление че на вас ви прави такова впечатление! След като го изказвате във форума значи темата е отворена за дискусия......ако ти се засягаш от различното мнение или от коментар върху твоето собствено мнение тогава няма смисъл да го даваш.... аз не влагам нищо лично още по-малко искам да си налагам впечатленията това е смехотворно, просто мисля че има полза да се обсъждат такива трудни теми като хомосексуализма за да може човек да си разшири кръгозора и гледните точки....
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Кво става тука бе?
Нали щяхме филма да обсъждаме? Темата на филма не е хомосексуализма.
Бел, наистина ли не усещаш на какво наблягам. След толкова постинги не можеш ли да ме усетиш?

Във филма имаше една две сцени за лесбийки, а в коментара ми посветих само едно изречение на това.

Мисля, че темата за педерастията я пообсъдихме преди време. Ако искате пак да подхващаме, пишете там. Навремето бях пуснал материала за 50 годишното изследване на педерасите направено от проф. Григорий Петрович Климов - мисля, че се казваше "Същината на проблема".
PM
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Bell, нали не ме преразказваш? smil4334ad1724132.gif Прочети си внимателно постингите да видим дали няма критика. Ще пропусна да направя разбор и граматически-смислов анализ на изказването ти защото разговора ни започва да заприличва на личен, както се беше случило преди време е bgskin, от което няма никаква полза. По -добре да хвърляме усилията си в борбата срещу врага, а не в изглаждане на незначителни противоречия между нас самите. smil4334a5a360a6a.gif
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Иване не съм участвала в темата за гейовете ще трябва да я потърся....ако мислиш че не разбирам какво си искал да кажеш просто го поясни защото ако наистина не съм разбрала какво искаш да кажеш няма как да знам!

Искрице много съм далеч от това да се разправям с тебе на лично ниво в момента, не виждам защо ми споменаваш за бгскин като с него споровете ни започнаха много преди да продължат в този форум и за това смятам че нито ти е известно от какво естество са нито имат връзка с настоящата тема...изказваш се неподготвена и ме провокираш като същевременно ми твърдиш, че аз искам да се разправям с тебе........освен това аз много добре знам какво говоря и въобще не ме притеснява да ми правиш какъвто разбор ти скимне, тъй както си се сетила да ми обявяваш, че го можеш!

Незнам какъв ти е проблема и именно за това или си го кажи или ако обичаш недей да ме адресираш по такъв провокативен начин!
PM
Top
100именъ
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Педалите, лесбийките и хомо-извергите изобщо, би трябвало по дефиниция да бъдат бавно и мъчително ликвидирани - за назидание! Клади, колове на мъченията, катрани с вряща вода, убиване с камъни, абе цялата гама от екстри на инквицицията! Ол инкулзив, както се казва!

Нали сте чували лафа за лъжичката катран в кацата с мед! Явно е същото и с филма, щом изкарвал педерунгелите светци и борци срещу неправдата! Пълни лайна! Гнусна чифутска пропаганда!

Официално заклеймявам филма като ерес!

Такива филми трябва да се горят, така както нацистите са горяли книгите с чифутска оскотяваща пропаганда!

А пък такъв дето защитава хомо-извергите и "правото" им да бъдат различни, моля да не ми се пише националист! Той по-скоро не тази идеология изповядва, а оная другата, тяхната, евро-атлантическата!



--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



А да забравих че ти раздаваш удостоверенията за национализъм!

"Да живее" невежеството и да не се чудим защо вървим с бодра крачка към новия световен ред!
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Bell @ May 6 2006, 09:45 PM)
Да и аз като гледах филма имах усещането че сценаристите са минали през тоя сайт преди това.....това което се питам е след като филмовите компании са чифутски тогава как така са взели да продуцират подобни филми на тоя....все повече филми излизат които дискутират теми, които уж са табу...

Това нещо много ми прави впечатление, как така излизат такива филми като тоя, като матрицата и много други в които директно се говори са новия световен ред и тн.

За книгите на Дан Браун....на мен лично много ми хареса Шифърът на Леонардо макар и да не е новост, не ми хареса само еврейската пропаганда и как соломоновата звезда едва ли не я изкарва като най свещенният символ на мъжкото и женското начало...както и да е но в нея а особенно в Шестото Клеймо се говори съвсем директно за новия световен ред и тн....И като се има предвид че Дан Браун не е новатор а дължи успеха си на голяма реклама се питам...защо самите чифути започват сами да пропагандират тоя нов световен ред и тн и тн...няма нищо тайно в това да продуцират и издават материяли за тайните си общества...това мен много ме озадачава. Освен това не може да се каже че в книгите на Дан Браун нищо не е вярно, просто трябва да се научи човек да дискриминира негодната информация!

И както се казва най-опасния враг е този който най-малко подозираш....просто се чудя не ви ли прави впечатление как масонството и тн направо ни се набиват в очите....

Все повече започвам да вярвам в това че има връзка между Българите и други ордени, да не забравяме че първите ордени изобщо са били основани от Българи.... а пък наскоро бях в Клисурския манастир и там в храма видях стара икона, или по-точно голям стенопис където господ беше изобразен над някакви светци като масонската делта, триъгълник с око в него което наистина е изобразено като египетското око на Ра!!! Поинтересувах се и се оказва че този символ който на ден днешен си се води за изконно масонски всъщност е преди всичко православен божи символ. А интересно е тук че можем да забележим очевадно сходство между масонство и християнство (православно) което едва ли е случайно....а това го казвам във връзка с това че някой се изказа в форума че масоните били срещу църквата.......

Дават ли го в кината тоз Вендета?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
kardama
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 39
Участник # 82
Дата на регистрация: 15-August 05



към Бел,наистина следваме големите постижения във философията на тези зачитащи и практикуващи педерастия цивилизации.Те са завършили на бунището на историята,където ще завърши и нашата/американската/ цивилизация,защото те са крадци на култура,но са откраднали не духовното,а само практичното материално.правят се на толерантни с тази педерастия,или може би са просто де генерати,което веднага навежда към позицията на Мартин,че трябва да се води безкомпромисна борба с тях,най-малката от китото е игнорирането им
PMEmail PosterUsers Website
Top
Хунор
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Чак вчера успях да го изгледам.Хареса ми! Иван беше прав, че авторите все едно са чели сайта. smil4334ad1724132.gif Мисля, че най важната фабула беше: как един човек със идейте си успя да скапе цялата система, като накрая даже привлече хората, защото те повярваха на идейте му!


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (8) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020