www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Да ви се представя


Страници: (20) « първа ... 17 18 [19] 20  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Да ви се представя
bg77
Публикувано на: 27.7.2010, 23:12
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 1
Участник # 2 417
Дата на регистрация: 27-July 10



здравеите от 2г се интересувам от старата ни вяра и история тук е интересно и намирам отговори с уважение за труда по саита
PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.7.2010, 23:22
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (bg77 @ 27.7.2010, 23:12 )
здравеите от 2г се интересувам от старата ни вяра и история тук е интересно и намирам отговори с уважение за труда по саита

С уважение и на теб, за признанието и добре дошъл.
PMEmail Poster
Top
Anna
Публикувано на: 18.12.2010, 6:44
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 1
Участник # 2 607
Дата на регистрация: 18-December 10



До колкото разбрах тук трябва да пиша,за да се представя.Аз съм Анна на 17 съм и съм от София попаднах на сайта търсейки информация за Мико Вълчев - Кавхана,гледах интервюто му при Карбовски и не мога да отрека че доброто ми мнение за него като журналист с обеждение про-нациолистически се срина.Въпросния господин-Мико Вълчев каза страшно много истини и ще се радвам някой от вас да отговори на въпросите ми или поне да ме посъветвата в коя секция да пиша.Благодаря ви преварително!
PM
Top
Asparuh681
Публикувано на: 18.12.2010, 18:57
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 412
Дата на регистрация: 6-June 06



Здравей, Анна и добре дошла!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 18.12.2010, 19:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Anna @ 18.12.2010, 06:44 )
До колкото разбрах тук трябва да пиша,за да се представя.Аз съм Анна на 17 съм и съм от София попаднах на сайта търсейки информация за Мико Вълчев - Кавхана,гледах интервюто му при Карбовски и не мога да отрека че доброто ми мнение за него като журналист с обеждение про-нациолистически се срина.Въпросния господин-Мико Вълчев каза страшно много истини и ще се радвам някой от вас да отговори на въпросите ми или поне да ме посъветвата в коя секция да пиша.Благодаря ви преварително!

Здравей, Ана! И добре дошла. Не знам за какво точно става въпрос, но едва ли ще ми се занимава лично на мене с въпросния "кавхан";))), но ти можеш да поставиш въпросите и темата си в разделите "Общи дискусии" и "Актуално". Там, можеш да създаваш теми от общ характер, без да имат строго специфична насоченост.
PMEmail Poster
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 18.12.2010, 19:52
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Мнението ми за кавхана е че е чел доста подробно този сайт и е преписвал към неговия такъв.

Онова с което ме дразни е , че прекалява с онзи Шикългрубер от Германия. ( Как му беше името , че забравих...)

Толкова ли няма наши си Титани, че да ни занимава с чужди герой?

То по неговата логика и Питър Бота и Аугусто Пиночет и генерал Франко трябва да бъдат величани. Въпросните са направили каквото са можели за своята нация, но нищо за нас Българите. И що тогава трябва да ги величаем...?



--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
stonetales
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 149
Участник # 3 529
Дата на регистрация: 3-May 11



Здравейте, на всички и от мен:)
Нека ви се представя:


Леко прекалил със себе си, но в много цветуща форма за майтап:)

Каменар, който в своето самообучение бавно прераства в скулптор, но как да ви кажа - Каменар ми звучи много по- Българско. А и е по-звучно. Така че - каменар, без каскет, чиито официални дрехи винаги завършват жизнения си път като работни:)(това е по адрес на "избелялата блуза":)

Не мога да знам какви са ми идеите. Никога не ме е свъртало на едно място, на един тертип на работа или само на една използвана техника.

Искренно се надявам да помогна на всички с красотата на поезията си и нестандартността на идеите си.

Щъках около година в много форуми. Главното, което ми направи впечатление е "всезнайството", "менторството" и "негативизъма".

Не мисля, че което да е от тях ни помага по какъвто и да е начин, за каквото и да било.

Затова и в работата си и в живота и във тук-там форумните си изяви акцентувам на Красотата.
И на уважението към себе си - за да могат и другите около мен да се чувстват уважавани:)

Краси
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 11.5.2011, 15:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (stonetales @ 11.5.2011, 08:53 )
Щъках около година в много форуми. Главното, което ми направи впечатление е "всезнайството", "менторството" и "негативизъма".

Не мисля, че което да е от тях ни помага по какъвто и да е начин, за каквото и да било.

Затова и в работата си и в живота и във тук-там форумните си изяви акцентувам на Красотата.
И на уважението към себе си - за да могат и другите около мен да се чувстват уважавани:)

Краси

Здравей Краси и добре дошъл smil4334ad1724132.gif

Имаше преди време един такъв образ тук "Негативен Всезнаещ Ментор" smil4334aa44c7e89.gif
Интригите му бяха безкрайни, и понеже бе изолиран тук се превърна в по-полезно място за изява и четене.
Успех!
PM
Top
stonetales
Публикувано на: 11.5.2011, 16:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 149
Участник # 3 529
Дата на регистрация: 3-May 11



Благодаря, Запознат:)
Честно да си призная, засега нямам много време да чета, тъй като съм на една бавна и уморителна работа. А и сезона започва.

Но, бих искал да попитам - има ли тук тема, която засяга по някакъв начин Оренда? Това наистина ще ми е интересно:)
Доколкото аз знам, това е силата, с която Господ е вдъхнал живот в глината - каквото и да е действието, с което Го е направил. Знам, че Оренда е силата на намерението и ние, българите сме нейни пазители.

Имам си собствени игри с намерението и редовно го ползвам съвсем съзнателно, както и много от нас, предполагам
Това действително ми е любимата тема. Но не по начина на Кастанеда или който и да било друг.
Вълнува ме Българският начин:)
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 11.5.2011, 19:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Има тема за Орендата ето линка, но и в други теми е ставало на въпрос.
PM
Top
balh
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



Здравейте,след близо две годишно присъствие като гост реших да си направя регистрация. Казвам се Стоян ,на 25 г. съм ,живея в гр.Ямбол.Регистрацията я направих с конкретни цели,които ще се изяснят лесно от позициите ми по конкретни теми.Първата тема която четох бе "Завръщане приРОДАТА".Най-интересни за мен са темите отнасящи се за българските светилища и "Краят на републиката".Благодаря за материалите като книги,най-много ме впечатли "1984" на Джордж Оруел и "40 безоотговорни дни " на Никола Николов. Тъй като съм завършил техникум по строителство и уча в университет пак същото, си мисля че ще е добре във връзка с "крайните времена" да се качат и някои книги по строителство на ниво домашни майстори за хора начинаещи . Навремето са се използвали най-вече дърво и камък ,но днес по редица причини няма вече майстори които да могат да работят с тях (пример : каменна зидария ,дървени къщи ) . Имам още доста подобни идеи и на за други проблеми. А,иначе конкретната подбуда провокирала ме да се регистрирам е че и над Ямбол пръскат във въздуха от около година .Поздрави на всички тук .
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 033
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (balh @ 2.10.2012, 11:23 )
Здравейте,след близо две годишно присъствие като гост реших да си направя регистрация. Казвам се Стоян ,на 25 г. съм ,живея в гр.Ямбол.Регистрацията я направих с конкретни цели,които ще се изяснят лесно от позициите ми по конкретни теми.Първата тема която четох бе "Завръщане приРОДАТА".Най-интересни за мен са темите отнасящи се за българските светилища и "Краят на републиката".Благодаря за материалите като книги,най-много ме впечатли "1984" на Джордж Оруел и "40 безоотговорни дни " на Никола Николов. Тъй като съм завършил техникум по строителство и уча в университет пак същото, си мисля че ще е добре във връзка с "крайните времена" да се качат и някои книги по строителство на ниво домашни майстори за хора начинаещи . Навремето са се използвали най-вече дърво и камък ,но днес по редица причини няма вече майстори които да могат да работят с тях (пример : каменна зидария ,дървени къщи ) . Имам още доста подобни идеи и на за други проблеми. А,иначе конкретната подбуда провокирала ме да се регистрирам е че и над Ямбол пръскат във въздуха от около година .Поздрави на всички тук .

Добре дошъл! Определено ще бъдеш доста полезен, особено в сферата на строителството с дърво и камък, тъй като и аз се уча в тази сфера, понеже живея в такъв район в Родопите, където освен дръво и камък, друго не се е ползвало. Моето учене е по-скоро гледане, как са го правили и "налучкване". Точно в това е проблема, че старите майстори са си отишли, а след тях няма никой, който да поеме това голямо тайнство - строителството с дръво и камък. Затова често се случва за да се наредят тикли на покривите или нещо друго, да се викат бригади от турци, цигани и чат-пат по някой друг българомохамеданин. Това е срам и позор. Така, че твоето участие ще бъде полезно. Книгите не бива да са много обемисти и огромни, да не са от порядъка на стотици мегабайти, защото не съм сигурен, дали ще могат да се качат като материали в сайта.
PMEmail Poster
Top
balh
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



За съжаление знанията ми са само теоретични, от нямане на пари и най-вече липса на образователна стратегия в тази псевдо държава.Но си мисля че хора дърводелци правещи мебели или хора дърворезбари биха се възползвали от книги за строителство с дърво, защото обработката на дървесината е подобна ,но се изискват строителни умения ,които не се преподават пък в дървообработващите техникуми . Въобще разминаването е пълно в тази уж "образователна система".
PM
Top
balh
Публикувано на: 2.10.2012, 19:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



Подбрах няколко книги за строителство с камък и дърво ,сложих и такива за ВиК , ел.инсталации , направа на оранжерии и направа на камини. Големият проблем е че са на руски език, не знам до колко ще бъдат полезни,но на български както се досещате такава литература не се издава. В тази псевдо държава само Азис и Жельо президентина издават книги. Да не ме помислите за някакъв руски фен, просто този език ми е най - близко когато става въпрос за професионална литература . Иначе на български имам само теоретични книги от университета ,но те нямат практично приложение. Книгите са 10 на брой ,общия размер е 411 мб . Ще чакам отговор ако ги искате . След това ще се помъча да ги кача ,ще ми е за пръв път да качвам разни неща някъде, така че ще помоля за малко помощ, за да не прецакам нещо по сайта.
PM
Top
inranxan
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 5 458
Дата на регистрация: 23-February 13



Здравейте искам само да напомня на всички търсачи на духовното ,че всички с истински отворени духовни сетива и висшо духовно просветление ясно показват че след раждането на Иешуа или Иисус духовната картинка е различна
така че нека имаме правилна настройка....защото за духовното радио настройката е всичко....
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (20) « първа ... 17 18 [19] 20  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020