www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Лечението на всички болести


Страници: (8) « първа ... 7 8  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Лечението на всички болести, Хулда Кларк
Георги-НЗ
Публикувано на: 30.11.2012, 9:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Продължавам темата с един друг метод на лекуване - с натриев хлориТ ( не е натриев хлорид, готварска сол), тъй наречемия MMS.
Понеже метода става доста популярен и дава зор да е панацея - затова пускам тук каквото съм намерил на български.

QUOTE
ММС – Натриев  Хлорит - Хлорен Диоксид

ММС е натриев  хлорит, който при активация с киселина (лимонтузу, лимон, оцет) образува Хлорен Диоксид. Той е най-мощният и високо селективен убиец на патогени, познат на човечеството! Хлор диоксида, разрушава анаеробните и аеробни микроорганизми, включително бактерии, гъби, плесени, ферменти и паразити, които са болестотворни организми. Той е по-слаб окислител от кислорода и не може да окислява здрави телесни клетки, но притежава много по-голям капацитет за окисляване от него! Това е една от причините да е толкова ефективен.
Има доказателства, че той помага при образуването на миелопероксидаза - химикал, използван от тялото за производство на хипохлорна киселина, която след това бива използвана от имунната система за убиване на патогени, клетки-убийци и други неща. Хлор диоксидът е единственият известен химикал, който притежава тези качества и който може да прави такива неща в тялото, без да причинява странични ефекти. ММС действа като компресор на имунната система!
В действителност самото тяло е това, което лекува от болестите и всякакви наранявания по себе си. MMС не лекува болести. Той просто снабдява имунната система с един убиец, който тя може да използва. С MMС, имунната система става поне 100 пъти по-ефективна!
ММС (Хлорен Диоксид), е най-безопасният и високо селективен убиец на патогени, познат на човечеството, според Американската асоциация по аналитична химия!

Спецификациите на MMС са както следва:
MMS се състои от 28% натриев хлорит на прах, разтворен в дестилирана вода.
Натриевият хлорит на прах съдържа 80% натриев хлорит (NaClO2), 19% готварска сол (натриев хлорид - NaCl) и по-малко от 1% няколко други натриеви съединения, считани за не отровни. (Тъй като натриевият хлорит на прах съдържа само 80% натриев хлорит и не може да бъде произведен в по-чист вид, действителното процентно съдържание на натриевия хлорит в MMS е 22.4%.

Принцип на действие:
Червените кръвни тела, които обикновено разнасят кислорода из тялото нямат механизъм, по който да разграничат хлор диоксида от кислорода. Така, в стените на стомаха, където кръвта поема различни хранителни вещества, едно червено кръвно телце ще приеме хлор диоксида, който се докосва до него. Ако има паразит, бактерия и т.н., той ще бъде разрушен и хлор диоксидът също ще бъде разрушен. Ако няма паразити, хлор диоксидът ще бъде разнесен от червените кръвни телца до някоя част на тялото, където обикновено ще бъде използван за окисляването на отрови или други вредни елементи. Там той ще бъде освободен. Той няма да може да окисли някои неща, окислявани от кислорода, а само неща, които той самият може да окислява.
Ако хлор диоксидът не попадне на нещо, което да го активира, той започва да се разпада, като придобива един два електрона. Това може да му позволи да се комбинира с други субстанции, като създава едно много важно вещество, което имунната система използва, за да произвежда хипохлорна киселина. Това е може би най-важната киселина, използвана от имунната система. Тя се използва за унищожаване на патогени, клетки убийци и даже на ракови клетки. Когато тялото има недостиг на важното вещество от което имунната система произвежда хипохлорна киселина, състоянието се нарича дефицит на миелопероксидаза. Много хора страдат в резултат на този дефицит и състоянието им може да се влоши при заболявания, защото тогава имунната система се нуждае от много по-голямо количество от тази киселина.

http://www.mmsbulgaria.com/2011/06/2_02.html


А от един друг форум е смляна наготово обширна информация, която дава добра представа за какво става дума:


QUOTE
Това ми хрумна преди доста време, но бях писал други неща от спирит оф маат, които бяха дост ахимически, а и само аз се занимавам с химия, а и там пишат малко отплеснато и бях решил да не си развалям рейтинга с повече глупости, а и да не пиша в шамбала място за още химия докато не му стане лошо на някой.

но погледнах преди време една темичка която не беше статия там, което счетох за плюс и може пък да се окаже вярно, което е странно.

та е едно от нещата които могат да променят света, не че искам да го променям и да решат много болести, без да съм особено хуманитарен, поне понякога.

пишеше за хлорен диоксид, това е много силен окислител. в концентрация над 15% във въздуха детонира спонтанно от слънчева светлина. прави същото лесно при -40 0C когато е чист. има половината енергия на детонация на нитроглицерин за грам вещество. изключително нестабилен е идеята е че е смесен хлор и кислород в едно съединение и идвата са много силни окислители. красивото от известна гледна точка е, че молекулата е елегантно неподвижна на енергията която има което я прави възможна за съществуване. оттук ще смесвам каквото знам с каквото съм прочел, свободно по впечатленията ми. когато влезе в организма се оказва изненадващо приет, вместо да реагира със стените на стомаха примерно, важното е да се отбележи че се получава така че е с ниска концентрация и е практически няколко капки на чаша вода ... както и да е, наистина е малко и няма вредни последици приет по начина който описват. който е 28% воден разтвор (28 грама NaClO2 (натриев хлорит) + 72 грама дестилирана вода; NaClO2 който ползват в америка (откадето са го взимали, незнам защо винаги е бил такъв) има 19% NaCl (натриев хлорид) и 1% NaOH (натриева основа), което се равнява на 22,4% разтвор но е 28% спрямо купения хлорит и го наричат 28%) се смесва с винен (не ябълков) оцет или 10% лимонена киселина, като за една капка хлоритен разтвор се ползват 5 капки киселина. всяка киселина действа (аз мислех да пробвам направо със солна, разредена предварително или концентрирана да видя що е чист ClO2). хлорита се разпада до хлорен диоксид ... който може да преживее няколко часа в организма ако няма какво да убива докато не се разгради. след като се изпие продължава рекация и се отделя по малко с времето. след смесване на капките се чака точно 3 минути, по-малко по-малко реакция, повече по-силен. няма закаде да се бърза обикновено. та може да се почне от 2 капки и да се стигне до 15 да речем, няма ясна горна граница .... това са капките от хлорита, не от киселината. 15 28(22.4)% хлорит са 75 винен оцет или лимонена киселина, тотално 90. след три минути чашата се пълни доколкото се иска с вода (добре е да не е чешмяна ... може дестилирана ако се намери или може би и минерална, макар че не бих пълнил това с минерали, не ми е ясно кое ще реагира, не че някой ще се отрови, но може да се намали ефекта; вместо вода има няколко сока които могат да се ползват, които не помня, има ги в книгите (за цялото инфо потърсете в гуугъл MMS (miracle mineral supplement), информацията е безплатна и има сайт, един от всичките е истинския), единия е ананасов; по-важни са соковете които не е добре да се ползват заради витамин C в тях, той е консервант и спира реакциите на хлорния диоксид, портокаловия сок е лоша идея, всеки сок с допълнително добавено витамин C, от магазина е лоша идея, естественото май не е толкова опасно, но няма смисъл да се опитва).

та идеята е, че това нещо е мноог силен окислител и изглежда точно като кислород. тялото мисли че е кислород, имунната система включително мисли че е кислород. вирусите мислят че е кислород, бактериите, всичко мисли че е кислород, но е хлорен диоксид, който е ендотермичен (получен в влагане на топлина). хлора вместо да е в -1 степен на окисление е в +4, което го побърква, кислорода вместо да си вземем 2 електрона както си му е реда, едва взима каквото хлора ми даде и т.н. съединението е много реактивоспособно. убива храната на бактериите, бактериите, вирусите, паразити, ракови клетки, дори клетки заразени с вирус на спин (за което се ползва най-шантавия начин на употреба, разреден глюкозен разтвор венозно). убива и гъбички, те са навсякаде, в тялото включително, просто не се развиват и се убиват. повечето ако не всяко от тези неща е анаеробно което означава че се храни не с кислород съдържащи съединения, а със серо или подобни. имунната система ги убива с кислород, в случая с ClO2. незнаех много за тези неща докато не прочетох книжката на автора, цялата конспирация на фармацевтичните компании да махат симптоми вместо да търсят лекарства ми дойде малко в повече, но това не променя възможността за откритието. както и да е, примерно много неща се хранят с -SH групи и т.н. съединения с групи в които кислорода е заместен от нещо друго и като цяло се отнасят към анаеробния начин на хранене, хлорния диоксид наистина им идва в повече и на съединенията и на нещата. та той се разнася като O2 от имунната система и убива каквото му попадне. на всичкото отгоре атакува и разгражда токсини и хипохлористата киселина на която се разпада - HClO е една от най-силните основи на имунната система, което я подхранва значително. т.е. веществото не атакува нищо живо и част от организма, а атакува всичко или почти всичко което не му е мястото там и засилва многократно имунната система. между другото е доста унищожително и за ника ми. но той се разгражда и в чешмяна вода и съм свикнал.

накратко нещото е известно от няколко години, прието е в една страна официално за всякакъв вид лечения и автора иска да разпространи книгата и ако не се интересува никой и не вярва в написаното, поне насмешка да я даде на някой и той да я прочете. мен ме мързи да чета и ще сумирам за хора с такива проблеми. излекувало е 75000 човека от малария до преди няколко години, постоянно лекува други. в момента май са няколкостотин хиляди. безплатно е - прави се лесно, натриев хлорит, който все ще се намери от някаде (добре де може би не в български health food магазини (които не харесвам така или иначе) или в местната железария, но се намира ако ще и от химически магазин (все пак питайте за чистота и анализ на съдържанието, 1% натриева основа не е проблем, особено когато се смесва с киселина, но органични замърсители или тежки метали не са желани, има и ч.з.а. реактиви и технически и много други категории) и оцет или лимонтузу. самият разтвор без киселината се нарича MMS и е самото нещо и се продава от години като минерална добавка. почти е като да смесиш готварска сол с оцет, да разредиш със сок или вода и да се излекуваш от почти каквото си поискаш. всъщност е пробвано за доста заболявания и е успешно за почти всички, а когато е успешно е 100% от случаите или нещо много близко по според обсотятелствата. примерно стандартните лекарства против малария имат 10% успеваемост и минават дни, ммс излекуваше 90% за 24 часа и 100% за 48. всъщност след няколко часа хората са готови да започнат работа. като цяло първо се атакуват паразити, бактерии и вируси, ако остане токсини и ако остане още се подсилва имунната система от разграждането му. крайните продукти на естественото му разпадане в тялото ако не намери нищо са готварска сол (която е много малко, нормалната доза ммс е 3 до 30 милилитра и не се разпада наведнъж и не на едно място в тялото, така че няма опасност за анти сол феновете) и вода. толкова е просто, че няма какво друго да се получи. няма и място за грешка. самото то не е лекарство. няма открити странични ефекти. когато се приема може да се започне съвсем от малко 1 до 3 капки, особено от болен човек, защото ще има много за убиване и има само определено количество мъртви нежелани неща за изхвърляне преди което да се получи повдигане и повръщане. както и да е списъка със заболявания които лекува е доста впечатляващ, но не помня почти никое, освен рак, което според автора е вирусно, така или иначе за него има теории и нищо разбрано, освен че според автора едно време някой е направил микроскоп с който е видял вируса и го е лекувал със светлина с дължина на вълната съвпадаща с дължината на вируса превръщайки го в антена и разбивайки го с електричеството преминаващо през него както през всяка антена. принципно и една връзка да се скъса вируса е gone, поне във формата в която е. идеята е че това нещо е много малко и е една молекулка практически (вирусите в чист осъстояние са кристални) и издържа много малък интензитет, теорията ми е неизвестна. имайте предвид че за кристал от вирус се искат наистина наистина много вируси, имат си и структура и точна геометрия (дори различна за различни температури) и могат да си се подреждат, изкристализират и т.н. точно както нормални вещества. макар и малко големи. хлорния диоксид е активната (или една от тях, скучно е) част на белината и много почистващи препарати. и вероятно най-силният известен антипатоген. досега никой не го е пробвал вътрешно, това е. болниците миришат на него. и да не стане не е голямо чудо, не е някакво огромно изстрадано откритие способно да спаси човечестовто, просто малка, незабелязана неорганична молекула, която се ползва навсякаде. та рак, спин, малария и т.н. пневмония, грип, хепатит C. може дори да си миете зъбите с него. зазадравява и венците. ако си миете косата ще придобие странни жълто оранжево червени оттенъци докато не стане бяла ако ползвате достатъчно. ако се капе в очите трябва да снимавате много с количеството и да промиете много добре, иначе долните клепачи увисват за няколко дни все едно очите ще паднат.

също не е нужно да се взима много за да действа. помалко няколко пъти на ден е достатъчно, дозата няма отношение към свършена работа, не е като да смесваш реактиви. първо малко после малко .. и малко по малко патогените умират и организма се засилва срещу тях. малко дигитално е. имаш 100 и махаш по 5 всеки ден. понякога махаш по 200 на първия път в зависимост от болестта, понякога по 0.1, но действа и блокира развитието й. няма значение по колко маха всеки път, рано или късно не остава за махане. усилено създава среда в която да не се развива. забавното е че самият организъм никога и не разбира какво има в него, но и не страда от това. нито пък заболяването разбира какво му е дошло.

и понеже някой може да го мързи на гоогли (качество което уважавам)
http://miraclemineral.org/
http://spiritofmaat.com/may08/miracle_mineral_part1.pdf
http://spiritofmaat.com/may08/miracle_mineral_part2.pdf
http://spiritofmaat.com/may08/miracle_mineral_part3.pdf
http://www.youtube.com/watch?v=hURrd58w ... re=related

може да гооглите и за други начини на получаване на ClO2, това не е единствения просто е много добър за целта. самият хлорен диоксид не се съхранява никога в чисто състояние или над ниска концентрация, защото се разгражда с времето, а и има риск от детонация.

http://shamballa-bg.net/forum/index.php?showtopic=502


И ето един филм от колибка , който откривателя на ММС-с сам разказва за метода.
http://kolibka.com/download.php?mid=10180


А който има час на разположение може да види това интервю с един лекар, който лекува аутизъм с ММС и твърди, че тази болест се предизвиква от червеи-паразити и се отключва от ваксините. Червеите отделят вещество, което е вид амфетамин и така аутистите са като дрогирани и затворени в себе си.
Заслужава си са се изгледа видеото:
1-ва част:
https://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=wSAOEbH9vhQ
2-ра част:
https://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=WrAdN9bMwQY


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Днес присъствах на една чудесно организирана конференция по всички въпроси свързани с ММС-а. Лекторите бяха, откривателят на действието на този препарат - самия Джим Хъмбъл, Андреас Калкер и Кери Ривиера.
Невероятни и себеотдайни хора, правещи революция в медицината за лекуване на нелечими болести.
Дано скоро видеото от конференцията бъде качено в нета,за да се види колко българи са се отказали от съвременната лъжлива медицина и са взели здравето си и живота в свои ръце.
Препоръчвам Ви да се запознаете с цитираните от мен клипчета, да отделите час-два за да бъдете информирани и въоръжени при днешните все по-странни и нови болести.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Генно модифицираните грипове така сме ги нарекли. Като си в града и по транспорта задължително ги улепяш и после отива по близките - няма съмнение. И ние сега сме няколко чоека - аз не съм кусал хапчета от години, чукам на дърво. Само ми е мерак да пълня гушите на черепа и другите от здравната мафия с двайсетолевки за хапчета и прахчета. Снабдяваш се с 5-6 билки и си готов. Пиеш чайове редуваш билките и се увиваш потиш се горщ душ о пак отново чай-изпотяване-гореща баня. 2 дена на третия си готов. Има един момент че тия процедури трябва да се започнат още в първите часове докато удря вируса. Много помага ако първия ден се кара само на течности без храна. Един приятел казваше 'ми да няма да го храня бацила нека умре па да изтече' Така и става. После почваш здраво да хапваш плодове по много, мед, антисептични чайове, здраво чесън. ...и след 3 дена излизаш от болестта още по-здрав без никакви последици за черния дроб.

Обаче тази година се опитах да пробвам нещо ново, базирано на тази тема. Понеже не мога да си сглобя такъв запер си викам 'абе тия електроимпулси не може ли самото тяло да си ги излъчи. Нали мозъка е електрогенератор, той сам да си ги открие да идентифицира честотата им на трептене да излъчи импулс и да ги мори' Не съм сигурен дали се получава, опитах, силата на самовнушението е огромна, така че импулсите се усещат натрапчиво като ги повилкаш, а за резултата - то и без това горното лечение дава резултат. Това автозапиране може би спомага да се неутрализира бацила навсякъде в тялото не само там за където пиеш билето

Всеки случай тази година вече правим експеримент: бащата и майката се лекуват зобат хапове както са ги научили, ама синчето пие чайове и зоба чесън и затапва с ракия. В крайна сметка всички пазят кревата едно и също време, само че родителите накрая се подкарват с антибиотик докато детето е готово напълно. Вие си направете сметка за нататък колко безполезни са тия неща от аптеката за настинка или грип.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 13.7.2014, 18:52
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



QUOTE (gеorgi_nz @ 6.2.2007, 0:53 )
Запъра както казах е по силите на всеки кръжочник от 5-ти клас. Нищо сложно или скъпо. Мисля че за 4-5 лева всеки може да го събира с някаква печалба. Но нали казах, че е по добре да напиша подробна инструкция как да се сглабя, отколкото да почна да правя запъри (генератори). Ни печалба ми трябва за ваша сметка, ни имам време за това. А и накрая все ще се намери някой недоволен, да каже че съм си оставил ръцете и съм му взел неоправдано 5-те лева. Играл съм го това занятие и съм патил.

Сега в свободното време основната ми задача е да подкарам читав озонатор от ТХО ( на монитор Филипс за 8 лева). Ползвам схемата на Млад констуктор, дето колегата форумец спомена за нея. Като докарам успешна работата, ще опиша кво съм правил точно с подробности. smil4334a3ebd31a5.gif

Преди години отидохъ на гости при едно семейство. Мъжътъ все казваше. "Айде ще се простишъ съ диабета, само трябва запъръ да имашъ" Престояхъ у тяхъ два дена и бе ми предоставенъ уреда. Той бе настроенъ на нужната честота. Държахъ електродите, колко време не помня. Но действително смъкнахъ захарьта. И ако тая процедура я правихъ всеки день вероятно щяхъ да намаля инсулина. Но семейството изгубихъ, не отговарятъ на никакво позвъняване.
И сега прегледахъ темата отъ край до край, както и линковете отворихъ. Имамъ време, но боледувамъ измарямъ се. И не мога да изчета всичко, а и не разбирамъ. Много е писано... Но какъ точно се прави запъра? Татко ми би могълъ да го направи, но той няма да има нерви да изчете де що е написано. Георги, не намерихъ това за което въ началото на темата пишешъ, че ще дадешъ някакви, схеми какъ точно се сглобява апарата. Може ли да те помоля да ме насочищъ къде по концентрирано пише за това, или кога имашъ, време ще се радвамъ да споделишъ опита си и да дадешъ тази схема за направата на запъра!
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Ванина, устройството за което говориш - не ще да е било запер (запър) понеже се е настройвало на точната честота. Класическия запър на Хулда Кларк е генератор на 30 килохерца ( 30 000 електрически импулса за секунда). Онова е било някакъв генератор, който може да възпроизвежда широк диапазон честоти.

Вярно, че бях обещал в тази потънала тема да дам указания за направа на класическия запър. Но с времето съм забравил и никой до сега не е повдигнал въпроса. Ванина, ако ти трябва класическия запер - мога да ти пратя един готов направен, като задачата на татко ти ще е да сложи платката в кутия и да придаде външния вид на запера.
Иначе направата на този запер е лесна, но е свързана с настройката на точните 30 килохерца с честотомер ( върти се с едно болче и се гледа да станат точните килохерци по уреда).
Ванина, има много писано за честотната терапия. Има установени и дори лекарски практики в България с честотна терапия. Но това не е обявено официално, понеже фармомафията ще ги смачка бързо. Но би било добре да продължиш да издирваш това семейство за да получиш еледните отговори - каква е честотата на която си се лекувала и какво е напрежението ( последното не е толкова важно) . И ако вече знаеш каква честотата ти е помагала - мога да ти настроя този класически запер точно на нея и да бъде специално за диабета.
В нета има дадени много таблици с честоти за всякакви болести, но не знам на практика какво върши работа и какво не. Нямам опит в лекуването и не съм лекар. Единственно твърдя, че класическия запер помага на артрита на майк ми и при настинка облекчава симптомите. А ако се ползва в началото - не се стига до настинка изобщо.
Има и друго - различни причини от най различно естество могат да водят до диабет. Например Хулда Кларк твърди, че диабета се предисвиква от един паразитен плосък червей - говеждия чернодробен метил, чийто място не е в панкреаса на човека. Опаразитения панкреас изнемогва и му се срива функцията. Но аз не вярвам, че единствено това е причината за всички видове диабета и при всички хора. Затова лекуването на причината е най-доброто лечение и една честота може да помогне на теб, а на друг да не помогне. Все едно някой да има липса на витамин Ц, а да пие витамин В и да твърди, че витамините не му помагат.

Това съобщение е редактирано от Георги-НЗ на 14.7.2014, 8:28


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Ванина
Публикувано на: 14.7.2014, 10:42
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Много благодаря! Но все пакъ ако взема устройството нека да си го платя. До колкото разбирамъ следъ като има болтче, чрезъ което се настройватъ честотите, означава че това което си направилъ е почти като генератора който съмъ ползвала.
И ще споделя тукъ за сребърната вода. Отъ малка бяхъ болнава, всеки грипъ ме ловеше. Преди окло 7 години единъ "докторъ" ми предписа грешна диагноза и каза че трябва незабавно да се ваксинирамъ, иначе щяла съмъ да се влоша. Азъ му повярвахъ. Не знаехъ още нищо за вредата отъ ваксините. И действително следъ като се ваксинирахъ се разболяхъ отъ първиятъ грипъ. И на антибиотикъ. Тъкмо се оправихъ, следъ десетина дни, отново болна. Лекарката пакъ искаше антибиотикъ да ми изписва. Азъ й казах: "Нека опитамъ по другъ начинъ да се излекувамъ" "Добре но следъ три дни ако не се оправишъ, минавашъ отново на антибиотикъ" И направихъ си чай отъ де що билки имахъ на разположение. Тогава попаднахъ въ БгМама където д-р Михайловъ съветваше майките да лекуватъ децата си вместо съ антибиотикъ, съ сребърната вода и клеевата тинктура. И азъ веднага си купихъ сребърна вода и оздравяхъ. Оттогава при грипаво време и кога съм болна пия сребърна вода по една чаена л. на день. Ако много съмъ зле, по три на день. И от тогава почти не съмъ се разболявала от грипъ. Изминалата зима грипа бе много тежъкъ, но азъ пиейки сребърната вода го изкарахъ на крака. Работихъ съ маска. А колежките ми бяха мортосъ на легло. Съветвахъ ги да пиятъ сребърна вода, но не ми повярваха.
PM
Top
Георги-НЗ
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Коноп, канап или канабис...

Филма е задължително да се изгледа, а изводите всеки сам за себе си:

https://www.youtube.com/watch?v=D2EKxHw4NFI#t=1946


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
trak
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 690
Участник # 1 912
Дата на регистрация: 21-June 09



Мехлем по рецепта от англо-саксонски ръкопис ("Bald's Leechbook" или 'Medicinale Anglicum", 9,10 век) унищожава успешно резистентно устойчиви на антибиотика микроби, които в последните години са причина за смъртта на много пациенти в болниците. Ръкописът вероятно е изготвен със събрана съвременна информация в медицинска насока под давлението на реформите на Алфред Велики. Bald's Leechbook е съставен от 2 книги (първата за външна медицина, втората за вътрешни болести), където обширно се говори за болести от главата до петите и техните лечения.Преводите са били известни,но до сега никой не се е сетил да изготви мехлема. Известни извори на ръкописа от 9в са Елий (или Клавдий или Гален от Пергам) Гален, Антил (Antyllus), Соран от Ефес (Soranus of Ephesus).
Мехлемът (първоначално в книгата за лечение на очни проблеми) срещу устойчивите на антибиотика микроби се приготвя от лук, чесън, кравешки вътрешности (жлъчка) и вино.Той трябва да престои 9 дена в месингов съд, после да се прецеди през кърпа и да се нанася вечер с перо.
В ръкописът се говори, че главоболие се е лекувало с билката гергевка (Cruciata laevipes);възпаления, зачервявания сърбежи по кожата с извара от яйца, вино и корени на див копър...Има рецепта за успешно лечение на херпес зостер, която съдържа над 15 съставки от различни билки, кори и корени на дърво (ябълка, върба, ясен, дъб).Камшик (Agrimonia Eupatoria), сварен в мляко е лекувал импотентност, а сварен в бира е действал обратно.
Бременните са предупредени да не ядат много солено, много сладко, свинско, мно мазно, да не пият бира, да не яздят и предприемат дълги уморителни пътешествия.
User posted image




https://archive.org/details/leechdomswortcun02cock

User posted image
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 21.4.2015, 16:33
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



В тая тема за Здравето поствам една тема, която май трябва да си е отделна.
Раждането.
Думата , която веднага навежда на мисълта за болка на макс и родилни мъки.

Обаче явно Божествения замисъл е бил друг - раждането , онова естественото - не е това за което всеки си мисли днес.

Но от долния форум на Людмил е казано най-добре и направо го поствам:


ФОРУМ МИКРОФЕРМА

QUOTE
Едва ли сте очаквали да срещнете думите „оргазъм” и „раждане” в едно и също изречение. Колкото и невероятно да звучи, все повече майки вярват в „Оргазмово раждане”. Според тях раждането не трябва задължително да бъде болезнено преживяване, а напротив – може да бъде толкова приятно и възторжено, колкото и моментът на зачеване.

31-годишната адвокатка от Брайтън Изабел Патерсън е родила първото си бебе Амелия миналия декември. Тя е убедена, че е имала тъкмо оргазмово раждане, което освен това е било наблюдавано от съпруга и Джеймс. Изабел си спомня раждането като един от най-приятните дни в живота си:

„Наясно съм колко много жени ще прочетат това и ще зяпнат в пълно недоумение и недоверие. Очаквам, че ще определят моето преживяване като някакъв вид самовнушена фантазия, успяла да подейства поради крайното изтощение. Ако не ми се беше случило, сигурно и аз щях да реагирам така. Когато днес разказвам на моите приятелки, повечето от които са раждали в продължение на 10-20 болезнени часове, те също не могат да повярват, че съм преживяла най-приятните седем часа от живота си. Когато добавя, че всичко е било придружено от оргазъм, всички вече ме смятат за ненормална или заблудена. Идва ми да не разказвам вече на никого”, споделя Изабел.


„Както повечето бъдещи майки, бях ужасена при мисълта за раждането. Аз съм типичният прагматичен адвокат и бях избрала раждане в болница с колкото се може повече обезболяващи още преди изобщо да забременея. Не виждах смисъл да правя всичко сама при положение, че медицинската наука може да ми предложи толкова много начини за улесняване на процедурата. Бременността ми продължи без усложнения, но идеите ми за раждането се промениха. Започнах да се интересувам от по-естествените алтернативни методи. Хареса ми идеята да извикам опитна акушерка, която да дойде у дома и да ми помогне. Става въпрос за акушерка, която не помага в самото раждане и не осигурява медицинска грижа, а по-скоро служи като професионален треньор и дава емоционална и практическа помощ по време на раждането.

Когато започнаха контракциите, извиках уговорената акушерка. Раждането ми беше пресрочено със седмица и исках да ми помага някой, който не е емоционално обвързан с мен. Съпругът и майка ми спяха и реших да не ги събуждам, защото знаех, че ще започнат да се паникьосват. Акушерката беше спокойна и много позитивна и ми обясни колко прекрасно може да бъде цялото преживяване. Така прекарах три часа с контракции преди майка ми и съпругът ми изобщо да се събудят.

Контракциите ми се учестиха и малко преди да родя, помня, че започнах да усещам приятни чувства. Най-невероятното усещане започна да се появява в таза ми и се разпространи по цялата долна част на тялото. Заливаха ме вълна след вълна чисто удоволствие. Тазът ми започна сам да се движи надолу, краката ми трепереха и аз изпитах дълъг оргазъм, който продължи сякаш часове. Разбира се, при раждане представите ти за време са доста различни.

Знам, че преживях серия от оргазми в рамките на час. Съпругът ми после разказа, че съм крещяла постоянно: „Боже, толкова е хубаво, като да правиш любов.” Треперех и се усмихвах. Акушерката ми каза, че клиторът ми е пулсирал, а аз затварях очи в екстаз при всяка вълна, докато бебето се придвижваше надолу. Мъжът ми буквално остана с отворена уста. Не знаеше какво да каже. Все пак после каза, че е било очевидно за какво става въпрос.

Бебето ми се роди три часа по-късно без никакви болкоуспокояващи, а възстановяването ми беше изключително бързо, защото нямах нужда от шевове. Чувствах се чудесно, малко объркана и засрамена от това, което бях преживяла. Чувствах и някаква вина, че съм се усещала сякаш правя секс, докато раждам дъщеричката си. Влязох в интернет и видях, че хиляди жени са имали моето преживяване.

След раждането бях толкова развълнувана, че исках да споделя случилото се с приятелите си, но техните реакции бързо ме научиха, че подобно нещо е по-добре да си остане лично. Жалко е, че жените са твърде срамежливи, за да говорят открито за оргазмовото раждане, но се надявам, че в бъдеще ще сме по-свободомислещи за нашата сексуалност.”

Maйкъл Одънт, акушерът, който направи революция като въведе раждането под вода, потвърждава тезата на Изабел Патерсън. Според него в миналото хората са вярвали, че по време на секс жената не може да получи оргазъм. „Смятам, че в бъдеще еволюция ще претърпи и идеята, че жените не могат да получават оргазъм по време на раждане и това ще започне да се приема като нещо естествено. Оргазмовото раждане се потвърждава от свидетелствата на хиляди жени. В последната си книга описвам рефлекса, който служи за изхвърляне на плода и същевременно докарва жената до оргазмено състояние и й помага да роди по-бързо. По време на раждане в тялото се случва огромна хормонална промяна, която повишава отделянето на пролактин, бета-ендорфини и окситоцин. Тези молекули на удоволствието също помагат на детето да се роди.”

Социалният антрополог Шийла Китцингер говори за оргазмовото раждане от години. Според нея изглежда малко прекалено да искаме от хората да се убедят с очите си за какво става въпрос, но това наистина е единственият сигурен начин да се уверят. „Оргазмовото раждане не означава да крещиш постоянно от болка. Проблемът е, че раждането в наши дни се прави по часовник и под постоянен надзор, често агресивен и жените не могат да изразят спонтанно чувствата си. Няма и как – когато постоянно някой ти казва как да дишаш и какво да правиш. Но ако ги оставим на мира, раждането може да се превърне в нещо наистина прекрасно – в топли вълни от страст. Когато главата на бебето достигне перинеума, тя стимулира еротична реакция известна като рефлекс на Фергюсън. Това се случва само, ако на жената не й се казва постоянно да се напъва.”

Маги Хоуел, основател и директор на Центъра за родилна хипнотерапия, казва, че за повечето жени раждането е „нещо, което трябва да преодолеят”. „За някои жени обаче, раждането може да бъде екстаз, вдъхновение и дори оргазъм. Ако жената се чувства в пълна безопасност, отпусната, спокойна, уверена и имаща вяра в тялото си, нейното преживяване може наистина да бъде приятно.” Според Хоуел при раждане се отделят много от същите хормони, както при правенето на любов. В този смисъл е напълно възможно жена да изпита оргазъм по време на раждане.


Филма "Раждане с оргазъм - грижливо пазената тайна"
СЕ ТЕГЛО ОТ ТУК

Там са и субтитрите. Архивирани са, разархивират се с десния бутон върху тях и "Extract here"( Разархивирай тук).


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Ванина
Публикувано на: 26.4.2015, 20:47
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



"Най-големият фактор това е съзнанието на родилката и на бебето в нея. Ето това не го разбират медиците! Емоционалното състояние на детето в родилката тях не ги интересува. Те третират родилката като обект от който трябва да се извади нещо, все едно вадиш самун хляб от пеща. А всъщност нейното хармонично състояние и спокойствието на бебето са от ключово значение за успешно раждане.

Представете си родилката разголена в неудобна поза, на ярка светлина, пред непознати хора втренчени в най-интимните части на тялото й -- срам, притеснение, несигурност -- това е голям стрес! Да не забравяме -- бебето получава всичките емоции на майката по хормонален път, защото то споделя една кръв с нея. Обърканото, уплашено бебе може да започне да се върти, рита, да се оплете в пъпната връв, да застане седалищно, да изхвърли мекониум в околоплодните води, да се запъне в родовия канал и да причини какви ли не усложнения. И после ще чуете -- "Имаше толкова усложнения при раждането, ако не беше доктор...... да спаси бебето". Ами запитайте се -- ако самите усложнения са причинени от болницата? Може би въобще нямаше да има нужда д-р Х да реже родилката, да тегли насилствено бебето с форцепс и т.н. ако тя беше заобиколена от любов и сигурност?"
август 24, 2013, 12:30:49 am от Людмил

"отъ любовь и сигурность"
Отъ зачеването и през цялата бременностъ и раждане, па и отглеждането на Рожбата Жената е нужно да е топлена край Семейното огнище. Но Семейство... това са старомодни принципи. Сега е модерно тоз/таз и оня/оная и колкото може повече оргазъмъ, а Любовь вече почти никой не знае същината й. Та ако не станемъ старомодни няма да има Български Сарактъ и скоро целия святъ ще се срине.
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 19.10.2016, 9:39
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



http://www.blitz.bg/news/article/454820

Георгий Сидоров: Рак не лови световните богаташи от "Групата 300", а Уго Чавес беше заразен нарочно
Руски знахари успешно са лекували страшната болест с една простичка рецепта в началото на миналия век, но са били избити от болшевиките
Публикувано: 19 окт. 2016, 09:14 | Обновено: 19 окт. 2016, 09:14
Разпечатай
прочитания: 643 |
коментари: 0
София, България
Георгий Сидров
Георгий Сидров
Това твърди в своя статия известният руски писател Георгий Сидоров. Без да се впускаме в теорията на конспирацията, ви предлагаме неговата гледна точка, защото той припомня забравени народни рецепти за лечение на рака, които наистина помагат, пише в новия си брой в."Над 55".
- Г-н Сидоров, според вас има фамилии, от които ракът се “страхува”, това възможно ли е?
- Преди няколко столетия думата “чума” хвърляше в ужас хората, защото знаеха, че за тази болест няма никакви лекарства. Същото беше и с холерата. Когато холерата или чумата нахлували в някаква държава, единственото спасение против тези болести бил огънят. Хората изгаряли домовете на умрелите, техните мебели, дрехи, храна. Обаче дойде време човечеството да се избави и от чумата, и от холерата, и от другите заразни и опасни болести, като вариола, морбили и т.н. Но днес има една диагноза, която преобръща живота ни. Ракът е название на болест, с която съвременната медицина не може никак да се справи. Възниква въпросът кога на Земята се е появило това страшно заболяване? Оказва се, че съвсем наскоро. Първите споменавания за злокачествените тумори са отбелязани в 17 век,

основно в големите европейски градове

- Искате да кажете, че ракът е градска болест?
- Да, отначало ракът се смята основно за градска болест, защото селските жители почти не са страдали от него. Но с времето на територията на Западна Европа ракът се промъква и в селата. През 17-18 век и дори в 19 век това заболяване не е било масово и никого не е плашело. Ако се вярва на статистиката, разцветът на раковата епидемия е през втората половина на 20 век. Ето тогава човечеството усеща мощта на това страшно заболяване. От рак започнаха да умират не хиляди, а милиони хора, и то не само в Европа и Америка и не само в мегаполисите, но и в селата.

- Защо преди няколко века от злокачествени тумори са страдали единици, а в наше време тази болест е масово явление? Кои не боледуват?
- Упорито се говори, че има група хора на Запад, които практически не страдат от ракови заболявания. Става дума за т. нар. Комитет 300, в който влизат семействата Ротшилд, Варбург, Опенхаймер, Рокфелер и т.н. Неволно човек започва да си мисли, че средството против рака отдавна е открито, но от него се ползват само избраните. И това не е всичко - оказва се, че съществуват тайни лаборатории на спецслужбите, които са се научили да използват раковите заболявания против своите политически опоненти. Подобно нещо се случи с генерал Петров, който навремето оглавяваше партията “Единна Русия”. Този честен и мислещ за народа си генерал много не се харесвал на Запада и набързо умря от рак. От тази болест си отиде и венецуелският лидер Уго Чавес, непримирим враг на “Комитет 300”. Остава впечатлението, че

Чавес е нарочно заразен с тази болест,

както и генерал Петров. Ако е така, излиза, че причините за заболяването от рак са известни на някого, но далеч не на всички. В същото време много хора, както на Запад, така и на Изток, страдат от тази болест.


Натаниел Чарлз Джейкъб Ротшилд, 4-и барон Ротшилд

- Как точно според вас става “заразяването” с рака?
- Многото болни навеждат на мисълта дали не се подлага на заразяване огромната маса хора в различни страни? На фона на такава епидемия може да се спасят от всеки неудобен лидер и да припишат всичко на вълната от това коварно всеобщо заболяване. В същото време много народи се научиха да лекуват рака, без да прибягват до официалната медицина. Понякога възможностите на народните средства наистина удивляват. Така например в началото на 20 век руските знахари са лекували рака лесно и простичко и не са го смятали за някаква страшна, неизлечима болест. Само че след идването на болшевиките на власт голяма част от народните лечители са разстреляни и

раковите заболявания се превърнаха в “неизлечими”

От всичко изложено дотук може да се направи следният извод: руските народни лечители познавали природата на рака и знаели как да се борят с тази болест.
Съвсем наскоро стана известно на официалната наука, че ракът възниква по две причини. Първата - реакция относно недостига в организма на витамин В17. Втората причина се заключава в това, че при дефицит на такъв витамин е крайно отслабена имунната система на човека. А катализатор за възникване на раков тумор е гъбичката Кандида албиканс, живееща във всеки човешки организъм - причинител на кандидоза. Следователно, за да се зарази всеки човек със злокачествен тумор, са достатъчни два фактора: липса на витамин В17 и отслабнала имунна система, която не може да неутрализира действието на размножаването на гъбичката.

- Защо този витамин е толкова важен?
- Витамин В17 се явява основен при потискането на злокачествения тумор в организма. А сега да видим в какви плодове и зеленчуци се съдържа витамин В17. Оказва се, че го няма нито в доматите, нито в краставиците, нито в каквито и да са други растения от градината.

В17 се съдържа само в семките на крушите, някои ябълки, в ядките на кайсиите и сливите, както и в горчивия бадем

Затова редица продажни учени започнаха да пишат десетки статии за вредата от ядките в костилките на сливите и кайсиите. Уж във всички тези костилки имало много отровен цианид, който “отравял организма на човека, разрушавал черния му дроб и задстомашната му жлеза, както и кръвотворните органи”. Разбираемо е, че става въпрос за заповед, за да се създаде в организма на хората дефицит от витамин В17.


Джон Д. Рокфелер

В началото на XX век е популярна рецепта, успешно прилагана от руските знахари

Мед, гроздово вино, алое, кайсиеви ядки - това е в основата на лекарството.

По това време имало няколко начина за пълно излекуване от рака. Народните лечители разбирали, че основна при лечението на всяка болест е имунната система на човека. Затова в началото на лечението се стараели максимално да я подсилят. За целта вземали един килограм майски или юнски мед и го разтваряли в един литър гроздово вино или водка. Слагали вътре един килограм алое - столетник, понякога и 2 листа от фикус. Непременно са добавяли 50 г сух горски или ливаден хвощ и 20 до 50 г от билката змийско мляко. Отровата от змийското мляко служела като убиец на раковата гъбичка, а всички останали билки засилвали имунната система на човека, освен това служели като вътрешен балсам за заздравяване на раните, нанесени от тумора.

След като приготвяли сместа, те я оставяли на тъмно място за 12 дни. След това от получената настойка пиели 3 пъти на ден един час преди ядене. Някои народни лечители добавяли към тази смес и брезови листа - 50 г, както и жълт кантарион или мащерка - пак същото количество. Всичко това засилвало ефективността от балсама и помагало на организма по-скоро да се избави от болестта. Но това е само първата половина от лечението на болестта. Втората половина се състояла в следното

3 пъти на ден да се изяждат по 20 до 50 ядки от костилките на слива, кайсия, бадем или праскова

Важно е да се знае, че всички тези костилки се вземат от пресни или сушени плодове, без да се подлагат на термична обработка. Народните лечители добре знаели, че в тези костилки се съдържа мощна отрова, но знаели и нещо, което съвсем наскоро научи съвременната наука. А то е, че отровата, цианидът, съвсем не влияе на човешкия организъм, тъй като се свързва с вещества, които я неутрализират. Затова пък отровата действа само на болестотворния тумор, но не и на човешкия организъм. Получава се така, че костилките от сливи, кайсии, праскови не само че дават на организма витамин В17, но и със своите отрови разрушават рака. Тази терапия позволявала пълно излекуване на човека от злокачествения тумор в продължение на половин година.

Яна БОЯДЖИЕВА, в. НАД 55

Тайната на щастливите столетници е различна

Тайната на някои столетници е изумителна и ще ви накара да преобразите коренно представите си за света и за добрите храни. Те пият, пушат и обичат да си хапват. Дори повече, отколкото им позволява преклонната възраст. И животът им е далеч от здравословния начин на съществуване.

Така например столетницата Джийн Калмет достигнала внушителните 122 г., като пиела вино, ядяла шоколад, по килограм на седмица, и не е сваляла цигарата от устата си от 17-ата си година до 122. Тя карала и колело, докато не навършила 100. За Агнес Фентън тайната, че ударила 110, са три бири на ден. Столетницата не се лишавала от това удоволствие още от младостта си.
Пърл Кантрел има друга истина за своите 104 г. Тя остава сама на 38 и сама се грижи и отглежда седемте си деца. Тя споделила, че е докарала до век, понеже си е хапвала... бекон!?

100-годишен лекар, който продължава да работи, има друга теория. “Не ходете често на лекар. Мисля, че значението на физическитеупражнения е малко надценено. Забравете за витамините! Влюбете се, оженете се и правете повече любов”, пък е съветът на чудака доктор.

Не така мисли Клеър Мидмор. Тя доживяла достолепните 108, без да е познала мъжка ласка. Клеър е мома в истинския смисъл на думата и според нея това е причината да бъде столетница.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top
Петър.
Публикувано на: 20.10.2016, 13:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Нека и аз да се включа малко в темата за рака.
През 1936 година мисля беше нобеловия лауреат Ото Хайнрих Варбург открива, че раковите клетки са анаеробни (тоест организъм, който може да живее без кислород) и още по-важното нещо е, че раковите клетки ферментират (хранят се с) глюкоза.Тоест въглехидрат и още по-общо казано ЗАХАР!Ако няма въглехидрат, те просто няма как да оцелеят в организма, защото няма какво да ги храни.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Георги-НЗ
Публикувано на: 17.4.2017, 20:35
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 658
Участник # 1 797
Дата на регистрация: 5-March 09



Пиша в тази тема понеже човека, с който неотдавна се запознах, има дарбата да диагностицира. Жената се казва Стоянка Митева и е от Димитровград.

Неотдавна бях при нея по един проблем. И между другото ми направи пълен здравословен анализ. Kъде имам болен зъб, къде стара травма на коляното, проблем със злъчката .... и най вече съм имал проблем с една жлеза, за която никога нямаше да разбера, докато не дойде заболяване. Е, жената ми каза предварително какви хормони да си изследвам.
Едва ли ако ида на пълни изследвания в престижна болница ще могат да ми кажат за 5 минути толкова дълга диагноза от стари и нови болежки.
Пиша това, за да насоча хората , които имат неустановени болежки и обикалят по некадърни диктори сребролюбци без резултат.
Отидете при тази жена. Тя не е врачка да ви познава дали ще се ожени тоз или онзи, а е истински феномен на България. Въпреки , че и това го може префектно. Специалността и е диагноза на тялото и къде какво е проблем в момента или след време. Тя не лекува, а дава съвет каква е болежката. Понеже грешните диагнози в България са повече от лекарите на квадрат. Но ако питате докторите грешни диагнози няма и ВСЕKИ УМИРА ОТ ТОВА, ОТ KОЕТО СА ГО ЛЕУВАЛИ.
Тази жена е дар за България.

Но все пак най-добре прочетете какво сама казва за себе си в книга за феномените на България. Преснел съм няколкото страници и съм ги пуснал тук:

https://www.facebook.com/georgi.georgiew.54...932?pnref=story

Снимките не съм ги качил тук, понеже и без тях мястото на сайта е ограничено. За целта ползвам дисково пространство от клюкарника фейбук на оня еврейн.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (8) « първа ... 7 8  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020