|
|
| Йордан_13 12.12.2025, 14:09 |
| https://www.youtube.com/watch?v=UAmpCT4g--8&list=RDUAmpCT4g--8&start_radio=1 Овньо льо, вакъл каматан, маа;))) След години пак я открих, маа, таа песен, родопската хималая;))) И така с тия Дайър Стрейтс, китарни сола;))), яко Бях забравил за траките, да.... А-ха-ха-хаааааа. Сери-фиме, ай ве, майка, де са? Дори в Родопите не са останали, завалиите;))) |