www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> В един прекрасен свят...


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> В един прекрасен свят...
anti666
Quote Post












QUOTE
Трябва да бъдем добри и да се обичаме, защото бъдещето принадлежи на добрите хора и те ще живеят в един прекрасен свят, който сега ни е трудно да си представим!
Ванга

Сега сме във война и няма как да сме добри с чудовищата. Те искат нашата смърт, ние искаме тяхната. Война за оцеляване. На всичко, което ценно за нас. На свещената ни Родина, на народа ни, на това което сме били и което можем да бъдем. На децата ни, за да не бъдат роби в един кошмарен технократски, контролиран свят. За тях, родените и неродените.

Аз заспивам и се събуждам с тази мечта, с тези велики слова, които ми дават смисъл да живея. За тази Идея са умирали в битка българи. За Саракта, за синьото Небе и за България. Герои, чиито имена може и да не сме чували.

Преди няколко години до едно светилище исках да знам кога ще се започне. Отговорът го получих по съвсем нестандартен начин. Ние няма да сме живи или ще сме вече на години да го видим. Но от нас зависи дали децата ни ще влязат в този прекрасен свят. Сега се води война. И на Земята и на Небето.
Top
anti666
Quote Post












Но какъв би бил този прекрасен свят. Аз го виждам, чувствам го как изглежда. Свят на свободни хора, на творци и съзидатели. Свят в който земята и небето са слети в едно откровение. Когато хората ще са свободни да пътуват до звездите. Когато няма да имат проблеми да си платят тока, защото енергията ще е безплатна и безгранична. Държавата на Духа. И това е нашата мисия и нашия Завет.
Има една древна, свещена книга - Книгата на Завета. До нея се е докосвал един от нас ( а може и да не е само той). Тя е най-неистово търсената книга от чудовищата. Заради нея подпалиха няколко манастира. Без да съм я виждал, знам какъв ни е Завета. Да създадем един прекрасен свят и да върнем свободата на останалите народи по света. Защото каквото е горе, това е и долу.

Сега сме в едно много критично време. От нашето действие или бездействие зависи дали този свят ще дойде. Свободата - това е всичко. Без нея ние сме ходещи мъртъвци.

Вече сме свободни
Top
anti666
Quote Post












Под зелени върхове

Една песен от времето на бащите и дядовците ни с много силни тенгриански мотиви.
"Като спомен бял трепти, там едно безгрижно детство.
С още недопети песни, с недокоснати мечти"
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07





--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (anti666 @ 2.3.2013, 1:09 )
QUOTE
Трябва да бъдем добри и да се обичаме, защото бъдещето принадлежи на добрите хора и те ще живеят в един прекрасен свят, който сега ни е трудно да си представим!
Ванга

Сега сме във война и няма как да сме добри с чудовищата. Те искат нашата смърт, ние искаме тяхната. Война за оцеляване. На всичко, което ценно за нас. На свещената ни Родина, на народа ни, на това което сме били и което можем да бъдем. На децата ни, за да не бъдат роби в един кошмарен технократски, контролиран свят. За тях, родените и неродените.

Аз заспивам и се събуждам с тази мечта, с тези велики слова, които ми дават смисъл да живея. За тази Идея са умирали в битка българи. За Саракта, за синьото Небе и за България. Герои, чиито имена може и да не сме чували.

Преди няколко години до едно светилище исках да знам кога ще се започне. Отговорът го получих по съвсем нестандартен начин. Ние няма да сме живи или ще сме вече на години да го видим. Но от нас зависи дали децата ни ще влязат в този прекрасен свят. Сега се води война. И на Земята и на Небето.

Не знам дали подозираш колко си прав! В момента се води Космическа война. Вече десетки огромни метеорити са неутрализирани във въздушното пространство на Земята. Но неутрализацията им не е човешко дело. Случват се и други странни събития, които ние не забелязваме. Вместо това се занимаваме с бръщолевенията на някакъв си Рапон, че някой го бил подслушвал докато пикаел.
Засега ни помагат. Но се питам при нашето безучастие дали още дълго ще ни помагат.
Лично аз нямам никакви амбиции. Исках да видя Царицата, а после и Царя, но едва ли. Все пак думите ми ще останат, колкото и някои да ги трият. Имам предвид изтритите ми сайтове от укозлявците евреи.


--------------------
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Бъдещето на победилия САРАКТ

QUOTE (Елтимир)
Но със Зенд Бурджан навремето правихме експеримент да погледнем в бъдещето. Той в София, а аз в Ботевград. Видяхме едно и също. Красиви селца с разкошни градини. Едноетажни къщички. Ниски декоративни дървени огради и поразителна чистота. Лъхаше някаква добронамереност, която просто не мога да опиша.

А също видях подобно нещо, всичко потънало в зеленина и обикновени селски пътища без никакви коли защото всичко е въздушен транспорт. Едноетажните къщички на вид прости, но всяка със собствен генератор за безгранична и безплатна енергия. Подарък на Саракта, както антигравитацията от звездните ни предци чрез регресивни технологии.

Добронамерени, но и силни българи, живеещи в хармония с природата и себе си по древните ни закони. Видях също едно облято в слънце начално училище, откъдето през отворените прозорци вятъра донасяше "аз съм българче" и свещените слова "Азъ, буки, веди, глаголя, добро, есть, живите"
Нещо подобно този видеоклип на румънката МАЯ
PM
Top
anti666
Публикувано на: 20.11.2017, 0:52
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Тези дни преди 4 години бяха последните на един българин, който не доживя да види изгрева на Саракта. Вероятно много от нас няма да доживеем да го видим, но той трябва да го има заради децата ни. Тези, които са под 10 години и още не ги е смачкало Злото, настанило се в свещените ни земи.
Нека си припомним последните текстове на Елтимир, написани тук през октомври 2013г. След месец той вече не е бил в състояние да яде, камо ли да пише.
QUOTE (Eлтимир 3.10.2013)
QUOTE ( (Йордан_13 3.10.2013 @ 17:56 ))

Мнозина казват: "Дано"; "Ще чакаме да стане, пък тогава ще видим". Братко, защо казваш : "дано"; кажи: "Да бъде". Не чакай да се случи, бъди творец на това, което трябва да се случи. Това е възлизането към Светлината на Деня, да можеш вътрешно да кажеш: "Да бъде". Стига вече с това "дано" и търпеливото чакане на Спасителя.

Това наистина са мъдри думи! Учудвам ти се, Данчо. Аз обикновено не казвам "дано". И не се моля на Тангра, а Го призовавам. Забравихме древната Мъдрост и позволихме на юдейството да ни превземе. Първата и най-важна стъпка е да се върнем към своите си корени. Не знам това, което си написал дали е от древно знание или е интиутивно усетено, но е вярна. Толкова е вярно, че аз ти се покланям.

QUOTE (Елтимир 3.10.2013)
Сред човешкия род се извършва невиждано досега Разделение. Само че тоя път то няма да е по биологичен, национален, родов или кастов път. Разделението вече е духовно. Не вярвам в Библията, но и там е писано. Двама ще лежат в една постеля. Единият ще умре, а другият ще оцелее. Ще бъдат ударени не хората, а злоносещите центрове в тях. Те ще изгорят. И който е допуснал Злото да се настани в него и да го завладее, той няма да има шанс.
Ще има огън. Изпод земята и огън отгоре. Градовете, както е било писано някога, ще бъдат разпилени като ято гълъби. А после ще има селища. Красиви китни селища. Един малоброен, но човешки и справедлив свят.

QUOTE (Елтимир 4.10.2013)

Напоследък се улавям, че почнах много да забравям. На компютъра съм залепил значка на Българския национален фронт, а не помя откъде я имам. За много събития си спомням финала, но не и началото. Гришата Симов се оплаква от същото. Тръгне за някъде и забрави и половината задачи, с които е тръгнал. Ние си заминаваме, няма какво да се лъжем.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Такива са законите на Живота и никой не може да избяга от тях. Всяко начало си има край и всеки роден умира. Моят край е близо.

QUOTE (Елтимир 7.10.2013)
Вярвам, че ще се случи. Моите видения се сбъдват. Няма да съм жив да го видя, но ще се случи. Огромно поле. Мисля, че Добруджа. И огромно множество народ. Царят, застанал на дървена трибуна размахва над себе сабя. Не меч, а сабя. Извиква "За България!", а народът отговаря "За България, за нея ние живеем!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Тангра, Ериг Кан и Небесната Майка Умай няма да ни оставят. И Улген ще стъпи с тежката си стъпка и ще унищожи нашите врагове. От нас се иска само да не отстъпваме от Вярата си...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
След 20 години България ще има Цар от рода на Тертерите. И той ще възроди великата Империя. Русия ще ни се поклони и ние пак ще властваме над Европа. Границите ни ще опират до Индия и Китай. Няма да го видя, но знам, че ще се случи. Ще загинат мнозина, но после еврейски, цигански и друг скверен крак няма да стъпят на българска земя.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020