www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Служебното правителство на олигарсите


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Служебното правителство на олигарсите
anti666
Quote Post












Днес стана ясно, че тикомълком едрият бизнес избрал новия премиер на България. Името му представлява държавна тайна. Щото нали се сещате, ако се разбере сега, ще се окаже че и той е един от "архитектите на прехода". Или синче на политбюро, завършил симеоново или масон -"честен бизнесмен" от партийно потекло или криптоеврейче. А може и три в едно. Един вид, ще му излязат кирливите ризи веднага, преди да е назначен.

За него се знае само, че подобно на лондонските юпита, кака Сталинка и другарката Бокова е работил в чужбина, изпратен от политбюро на "специализия". Няма как да е тръгнал с един куфар и да е успял със собствени знанията и таланта. На олигархията им трябват куклички.

Та на Плевника на тайно заседание във Виена (където препираха от едно време откраднатите от България пари) , oлигархията му посочила вече кой ще е новия им служител.

Толкова с лигавщините на Чехлю относно "обществени съвети", дискусии с обществото и прочее алабализми. Олигархията вече си избра премиер. Народа да го духа!

Да ни е честит новиия ГМО продукт на Мафията. Хубавото е, че ще го търпим само до изборите. След което изродите ще си бетонират геноцида за още 4 години.
Top
Махайра
Публикувано на: 11.3.2013, 14:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Дали пък не е самата кака Сталинка? Колко му е да си смени поста, щом трябва. Съвсем естествено е да заложат на човек като нея, впредвид, че хората са озверени и ще се търси някой, който е твърде различен от Бойко, още по - добре, че е жена.
PM
Top
Van
Публикувано на: 11.3.2013, 15:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 41
Участник # 5 356
Дата на регистрация: 13-February 13



QUOTE (anti666 @ 11.3.2013, 11:59 )

Хубавото е, че ще го търпим само до изборите. След което изродите ще си бетонират геноцида за още 4 години.

Вярно е, че врагът в момента е направил крачка назад, прегупира се и презарежда силите си и доволно потрива ръце, че като дойде на власт след 12-ти май , ще ни покаже как се правят преврати, как се вика "Мафия" и "Оставка" и въобще ще ни разкаже играта и ще ни го върне тъпкано. Това поведение много напомня на поведението на чакалите. Те никога не нападат директно, търпеливи са, омаломощават съзнателно жертвата и чак, когато падне, тогава се нахвърлят върху нея. И като споменавам чакалите, веднага се сещам за писанията на Елтимир за кучеглавите и чакалите. Признавам, че съвсем доскоро тези негови твърдения ми звучаха странно и направо фантастично, но в последно време започнах да се замислям над тях и си припомних една лична случка.
Преди 1989 год. обикновено си пишехме със съветски другарчета, а понякога си ходехме и на гости. Аз бях на 12-13 години, имах другарче от Свердловск /сега Екатеринбург/ и след всичката бумащина като приглашения и други подобни му отидох на гости. Семейството на моето другарче живееше в стандартна комунална квартира с много други хора и всички бяха като семейство. Там живееше и една възрастна жена, която работеше като санитарка в близката болница. Уточнявам, че жената сигурно беше на не повече от 55-60 години, но тогава в моите очи всички над 30 години бяха стари хора. Тази жена беше ескимоска от народа евенки, твърдеше, че е от наследствен шамански род и наистина при нея идваха хора, за да им гледа или да им дава съвети. Проблемите на хората бяха главно битови. Един ден тази жена дойде в дома на моето другарче и се разприказва с мен, откъде съм, какви са родителите ми и други такива. Само ще спомена, че без да я моля, ми направи някои лични предсказания, които почти на 100% се сбъднаха през годините. Но по-важното е, че в един момент тьотката започна да говори за България. Каза, че в Б-я имало доста хора, които са наследници на евенките. Завоалирано обясни, че тоталитаризмът ще падне и държавата ни ще тръгне по дългия път, така се изрази. Завоалирано обясни за падането на тоталитаризма, щото подобни предсказания не се правеха директно. Всъщност аз тогава това много не го разбрах, проумях го след години. Каза, че хората щели да се усетят, че вървят по грешен път, когато кучетата станели на почит и чакалите започнели да ни управляват. С насмешка слушах приказките й и единствено от уважение не се кикотех явно. Колкото да покажа, че я слушам, попитах какво да направим в тази ситуация. И тя ми каза, че когато станело съвсем нетърпимо и хората започнели да избират смъртта пред живота, щяла да дойде змията. Обясни, че змията била много важна за Б-я и само тя можела да спаси държавата и хората от бедите. Признавам, че след като тьотката си отиде, аз и другарчето ми доста се смяхме. Бях забравил за тази случка, защото беше отдавна, но в последно време започнах все по често да се сещам за нея и затова реших да я споделя тук дори и някои от вас насмешливо да повдигнат вежди. Може би Елтимир ще даде някакво обяснение.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.3.2013, 17:55
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Велико е това, което си преживял там. Тьотката е имала доста верно виждане.

Има огромна разлика, зависи от позицията на коя Вера се гледа Змията. (Тьотката, обаче е посочила именно верната позиция.) В християнството тя има само негативен аспект и като такъв е възприета от повечето хора. Нищо, че Христос им казва: "Бъдете мъдри като змията и кротки като гълъба". Обаче змията има едно много важно свойство - да си сменя кожата. Така и ние ще сменим формата на държавно управление в България, ще се върнем към Корените си. Много искам да доживея този радостен миг, в който всяка сутрин ще си пускам да звучи "Короната и пръстенът". Верният път е Саракта (Царство България). Всичко друго е от Лукавия, да се изразя по християнски;))) Ухапването на змията се възприема от човека като задължителна смърт. Зависи обаче, ако можеш да дозираш отровата й, можеш да заспиш дълбоко, като семето под снега, което напролет се разлиства за нов живот. Змията е много важна. Неслучайно нейният знак Дилом е оставен като Свещен Знак от Господ на Българите. Затова аз не се страхувам от ухапването на Змията, нека ни ухапе!

А тук малко за тунгусите (евенките) http://bulgarian.cri.cn/601/2011/11/25/1s108627.htm

А тук астрологични прогнози за Дилома
http://tayni.net/?p=3213
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 11.3.2013, 18:49
Quote Post












QUOTE
И тя ми каза, че когато станело съвсем нетърпимо и хората започнели да избират смъртта пред живота, щяла да дойде змията.

В Екатеринбург бях това лято на път за Аркаим. Наистина там е много силно влиянието на старата ни вяра. Някои се зоват шамани, други староверци, а надолу по Урал, където почва Башкирия направо се наричат тенгриани. На североизток се намира град Тюмен по името на български кан. Някога дотам е стигала една от българските държави. Но като е имала предвид евенки, едва ли е ставало въпрос за етнос, а по-скоро за мирогледа им. Тенгрианството.

За тази лелка, въобще не го приемаме с насмешка. Само че си мисля, че в случая не е имала предвид змията чувачка. Просто когато "българите започнели да избират смъртта пред живота" - това е сега. Дилом - годината на змията.
Top
Van
Публикувано на: 11.3.2013, 19:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 41
Участник # 5 356
Дата на регистрация: 13-February 13



Радвам се, че не погледнахте с насмешка на историята ми в Свердловск. Сещам се и още нещо. Попитах тьотката откъде знае какво ще се случи и въобще как гадае бъдещето. А тя ми каза, че понеже е от наследствен шамански род и дарбата се предавала от поколение на поколение, тя и нейните предшественици контактували с невидимите ловци. Тези невидими ловци контактували само с определени, избрани хора. Наричаше ги невидимите ловци-пазачи. Тогава това обяснение в детските ми възприятия прозвуча като нещо за индианските вождове от филмите и книгите за Винету, Ташунко, Оцеола, Голямата мечка и разни подобни.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 11.3.2013, 20:44
Quote Post












QUOTE
Тези невидими ловци контактували само с определени, избрани хора. Наричаше ги невидимите ловци-пазачи.

Ако прочетеш повече тук, ще видиш че в тенгрианството всеки шаман има такъв дух. Пазител, съпровождач. Връзката му с невидимия свят. Обикновено е от противоположния пол. Тетката не е говорила празни приказки въобще.
Виж стр.27 Българското шаманство
QUOTE
Много искам да доживея този радостен миг, в който всяка сутрин ще си пускам да звучи "Короната и пръстенът". Верният път е Саракта (Царство България)
Top
anti666
Публикувано на: 12.3.2013, 10:54
Quote Post












Такаа... Новият служител на Олигархията на РъБъ се казва Марин Райков, посланик в Париж и потомствен служител на ДС както се очакваше. Досието му е още засекретено, което означава че все още е на служба към тия. Активист и министър в правителствата на Кофтов, Кобурга и ГРОБ. Роден в Вашингтон, израсъл по посолствата както еврейчето Младенов. Завършил МО и Симеоново. Номенклатурно чадо отвсякъде.

Както се очакваше татето не е кой да е, а заслужил другар от БКП, посланик на България в САЩ през 1960г и също агент на ДС (Виноградов). Същият е бил посланик после в Рим по времето на случая със Сергей Антонов.

В интерес на истината, баща му Райко Николов е бил вербовчик на френския военен министър Шарл Ерню, което си е сериозно постижение за някогашните ни служби. През 1953-57-а е бил пресаташе в Париж. Какъв парадокс само! Син на вербовчик на държавен изменник на Франция е посланик там. Най-вероятно става дума за някаква врътка по масонска линия, иначе тоя франсетатата не биха го акредитирали посмъртно.

ДА НИ ЧЕСТИТ НОВИЯ ПРЕМИЕР. НА АГЕНТ ВИНОГРАДОВ МАЛКОТО ВИНОГРАДЧЕ! smil3dbd4e5e7563a.gif
Top
anti666
Публикувано на: 12.3.2013, 12:28
Quote Post












От една друга тема;
"Това са душите на нашите велики деди и те ще оцелеят независимо репресията на новия световен ред и ще нанесат съкрушителен удар в сърцето на световната змия, ще отрежат главата й, а от кожата й ще направят препаска за плодородие. Месото й ще стане храна за тяхното поколение и възвръщащия се Златен век за човечеството."
=====================================================
Чак сега прочетох връзката за Дилома. И наистина 681-а е била година Диломъ, 111 коловрата оттогава. Интересно число...

Винограда ще презрее бързо, най-много да обяви фалита на републиката и да се измете на 12-и май. После изродите да скалъпват ново правителство чрез партиите си. Но лятото змиите си сменят кожите.

Само че и враговете ни са наясно за тази уникална концентрация на Небесните сили над земята ни. Въобще не спят, всяко предсказание не е на 100% сигурно, може да се промени със съответни езотерични практики.
Затова е много важно как ще се съчетаят обстоятелствата оттук-нататък и ще съумее ли народа да използва тези възможности, които им дава Небето. Два удобни случая бяха изпуснати - 3 март и след това 10 март.
Top
anti666
Публикувано на: 12.3.2013, 12:39
Quote Post












QUOTE
Много искам да доживея този радостен миг, в който всяка сутрин ще си пускам да звучи "Короната и пръстенът". Верният път е Саракта (Царство България)

Това го видях, на една светилищна площадка. Коронясването на българския кан. Под синьото Небе, без много помпозност. След това там на скалите ще изсечем още един триумфиращ конник като на Мадара. Като символ на неунищожимоста на България. Имаме си и майстор каменоделец, общите работници не е трудно да се досетим кои ще саsmil4341944e6b0c8.gif
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.3.2013, 12:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Tоз май се оказва зетче и на Мургавей Радев smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.3.2013, 13:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 12.3.2013, 14:39 )
QUOTE
Много искам да доживея този радостен миг, в който всяка сутрин ще си пускам да звучи "Короната и пръстенът". Верният път е Саракта (Царство България)

Това го видях, на една светилищна площадка. Коронясването на българския кан. Под синьото Небе, без много помпозност. След това там на скалите ще изсечем още един триумфиращ конник като на Мадара. Като символ на неунищожимоста на България. Имаме си и майстор каменоделец, общите работници не е трудно да се досетим кои ще саsmil4341944e6b0c8.gif

Има една такава подходяща, тия я знаеш с турнат от Небето камък. И както е турен Камъкът от Небето, за да свидетелства за Вечното, така и Канът се поставя от Небето за да властва над сътвореното и свърже Горното и Долното в едно неделимо Единство.
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 12.3.2013, 13:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (anti666 @ 12.3.2013, 12:54 )

Най-вероятно става дума за някаква врътка по масонска линия, иначе тоя франсетатата не биха го акредитирали посмъртно.

Не са го акредитирали. Поне един цял мандат е изкарал този педераст без никаква акредитация. Което е невероятен дипломатически скандал от времето на циганина костов и още на евреина кохари. И това може да се провери. Което е причина демокрацията да замрази напълно традиционно добрите отношения между България и Франция, за да се открие поле за нахлуване на ингилизката инвазия.

Както и да е - този е избор на отчаянието на олигархията. Освен педераст е и изключително тъп и малодушен човек. И всеки случай осветяването на този урод и неговото кариерно развитие разбива на пух и прах митовете за лустрация на агенти на дс в дипломацията, които раздуваше николайчо още младенов.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 12.3.2013, 14:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



През декември 2002 година бях в Париж. Случи се така, че с човека, на когото бях на гости минахме край българското посолство. От Айфеловата кула отивахме към Лувъра, а посолството е някъде по средата. И той ми каза, че всички нормални българи заобикаляли тая сграда на песоглавци. Тогава възприех думите като метафора. Днес вече си мисля друго.


--------------------
PM
Top
AtilaArian
Публикувано на: 12.3.2013, 18:50
Quote Post












Защо Пазарджишкият Милиционерски Капут, Абсолютен Престъпник и Комсомолски Деятел от Механото Роман Манафа не е министър ?

Той е син на партията завършил в Ленинград, закърмен с Любовта към матушка Русия и заслужава да бъде част от Задунайската Неоколониална Администрация.

НЕ МУ СЕ СМЕЙТЕ ТОЙ НЕ Е ЧОВЕК, ТОЙ Е МИЛИЦИОНЕР И ТОЛКОВА МОЖЕ.

Пазарджишкото Милиционерско Говедо е доказано най-тъпото Говедо развъждано в Задунайския кенеф създаден преди 134 години
от руски дегенерати за 32 тона злато.

Руската Курва Грозданов завършил РабФак в Москва,арестуван за Рекет и покровителство над наркодилърите и неговото потомствено комунистическо копеле(син на копеле и баща на копеле) Стоянов са представителна извадка за кадровия състав на МВРО( о-то на края не е за благозвучие а за степен на олигофрения).

МЪРША, ИЗМЕТ, УТАЙКА, БОКЛУК, ГАД, ДЕГЕНЕРАТ, ПОДЧОВЕК, С ЕДНА ДУМА МИЛИЦИОНЕР, С ДВЕ ДУМИ ПАЗАРДЖИШКИ МИЛИЦИОНЕР.

КАЗАХ !!!

www.bulgarya.cu.cc/police.html
smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa21c9ca7.gif
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020