www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> "национална икона"


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "национална икона", за жорж ганчев
Публикувано на: 12.5.2008, 20:17
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Гледах тая вечер по СКАТ предаването на Велизар Енчев с гост...?!Жорж Ганчев.Като го хванах направо не повярвах на очите си.Но ето,че и това се случи.
Да карам по ред:иконата/така ще наричам жорж защото когато сглупих и аз да гласувам навремето за него за президент,той сам се нарече така/ се развихри здраво, и признавам на Енчев майсторлъка да му слага юздите.Общо взето,същите приказки,с едно "натякване",което поне за мен /продиктувано от мирогледа ми/ се оказа ново,натрапващо се и противно-ПАТРИОТИ,ПАТРИОТИЗЪМ и т.н.Две неща ме накараха да пусна темата:първо,обади му се неккъв от Кюстендил,който си каза имената и поиска среща с него като каза,че те се познавали от щатите.Иконата каза колко сина имал този,какъв му бил бизнеса,нещо за баба му и дядо му,демек...ДАНС?!КВО ДРЕМЕТЕ?! /това е размисъл на прима виста/.Та покрай обаждането на този човек,иконата се изкара,че четтири години бил в щатите и за това време успял да си възстанови бизнеса,но сега бил решил твърдо,в коалиция с партията ЛИДЕР,която била наследник на БББ да "строши главата на змията" и в следващите 15 месеци/Я.Я./ щял да бъде на първата линия и да ...се включи отново в избори и т.н....
Това,което ми хареса много беше че направи параванов на бъзе и коприва.Освен това каза ясно,че 60 % от хората,които ни управляват не са българи.Направо им набра лайката!
................................................................................
В този момент си помислих:АМИ НИЕ,КОИТО ВОДИМ ПОЛИТИКА НА НЕГЛАСУВАНЕ,КЪДЕ ЩЕ ОСТАНЕМ СЛЕД ТОВА ЯВНО И ЯКО ОБЕДИНЕНИЕ?!Имам предвид м/у скат и "иконите". smil4341944e6b0c8.gif Даже си казах,да земеме да се свържем с иконата...
..................................................................................
Отговорът дойде сам и то от иконата:в края на предаването стана дума за НАЦИОНАЛИЗЪМ.Думите му бяха:НАЦИОНАЛИЗМЪТ ЩЕ НИ ДОКАРА ДО КРАЯ НА БЪЛГАРЩИНАТА И ДО ВЗЕМАНЕТО НА ЗЕМИТЕ НИ...ТИЯ КАФЕВИ РИЗИ ГИ ЗАРЕЖЕТЕ,ТОВА Е ЧУМА И,..знаете по-нататък...Това го мисли Иконата...
Та,второ:като чух това,съжалих,че телефонът не е до мен и че на Енечев изведнъж му "блокира" компютъра,щото иконата ОСРА и волен,и атака и изобщо се изкара героя на Прехода smil4334a43204b20.gif
....................................................................................................................
Мойта мила леля му запали кухнята ,докато я ремонтираше-без да иска,разбира се.Ама аз викам-да беше изгоряла!Има скривалище като на Левски в къщата си,ама аз викам-за чеп ли му е?!
---------------------------------------------------------------------------------------------
Икона,виждам в небе нещо Българско,искам нетвръзка с тебе!
PM
Top
TuMOK
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 34
Участник # 1 443
Дата на регистрация: 13-April 08



Дай ми поне една причина, която здравия разум да приеме, да се гледа телевизия. Там само предварително отбрани икони показват и в близките няколко години това няма да се промени.
PM
Top
Публикувано на: 13.5.2008, 13:20
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Не не,там се мъти нещо здраво...
PM
Top
TuMOK
Публикувано на: 13.5.2008, 14:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 34
Участник # 1 443
Дата на регистрация: 13-April 08



Това здравото ще се измъти в главата ти ако се оставиш да те убедят, че са всесилни.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (TuMOK @ May 13 2008, 02:33 PM)
Това здравото ще се измъти в главата ти ако се оставиш да те убедят, че са всесилни.

Едва ли.Просто ги държа под око... smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
TuMOK
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 34
Участник # 1 443
Дата на регистрация: 13-April 08



Там е работата, че като ти показват това, което искат, теб държат под око, не ти тях.
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



Мещер, няма да им се връзваш. Това им е тактиката. Що не допуснат Елтимир да говори по телевизията, ами дават жорж? То и името му не е Българско. Хехе, тва ми напомня на пияния жириновски като говори за буш и му вика "жорж".
п.п. ей тука да вмъкна едно нещо. Стихотворението на Вазов Каблешков

"О, Каблешков бедни!
Тоз народ поробен
дa мисли за слава не беше способeн;
игото тежеше на неговий врат,
без да предизвика гордия му яд.
Той беше спокоен. С позор на челото
безропотно, хладно живейше в теглото.
Яремът му беше и родствен, и мил,
понеже се беше със него родил;
от люлката с него в живота бе тръгнал
и на труда беше като вол обръгнал.
Народът бе мирен и почти засмян,
сред робството тежко ходеше пиян,
защото теглото - и то е пиянство
и прави по-мило злото окаянство,
и разумът мъти на простий народ,
и държи го в дрямка, и прави го скот.
Той ядеше, пийше, жнеше по Петровден,
срещаше Великден, чакаше Гергьовден,
по Коледа весел колеше прасето..."

И по нататъка цялото стихотворение все едно е писано вчера, само като заменим думата турци с някои други душмани. И което най-много ми направи впечатление:
"младите крояха опинци хайдушки,
продаваха всичко, купуваха пушки,"
а сега кво правят младите, пият, пушат, ходят по дискотеки (клубове) друсат се, гледат чифутска пропаганда по телевизията и в киното, учат от еврейски пропагандистки книги (не са учебници, а хаврутска пропаганда).


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 17.5.2008, 12:33
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Мещер, няма да им се връзваш
----------------------------------------
Добре де.Няма!Обещавам. smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020