www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За нашия сайт


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За нашия сайт
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Напоследък имаше доста въпроси от типа на "Какво правите, освен да си говорите?", "Какво сте постигнали?" и т. н. Само ще почна темата, всеки от вас може да намери достатъчно на брой примери и да я продължи.
Постигнахме това, че редица сайтове вземат от нас информация и я публикуват, като подкрепят със свои доказателства нашата позиция по един или друг въпрос. Днес например бях решил да търся снимки по темата "атентат". И още веднага ми се наби в очи това:
http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...s%3Dbg%26sa%3DN
Натиснете върху снимката горе и ще видите знака на Движение "Воини на Тангра".
Вижте и тоя линк:
http://www.bg-history.info/?p=calendar&statiaid=632
Снимката пак е взета от нашата галерия. Аз съм я сканирал на скенер, който един от вас ми подари. Да казвам ли, че снимката на Ахмед Доган с двете голи до кръста мадами обиколи не само целия Интернет, но беше препечатана и в много вестници? Тая снимка аз я преснимах още през 1990 година, след повече от десет години я сканирах и така тя стана истински хит. Та какво правим и какво сме постигнали? Помагаме на истината да излезе на бял свят. Помагаме на хората да прогледнат и да се осъзнаят. Нима е малко? Нека не забравяме, че революциите започват първо в съзнанието на човека и едва после се обличат в плът и кръв.
Та нека засега да поговорим по въпросите на съзнанието. Кръвта ще забълбука малко по-късно.


--------------------
PM
Top
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



За контрола на съзнанието над реалността, просто ще ви дам едно заглавие на документален филм. Казва се The Secret. Четейки определени изказвания на Елтимир, оставам с впечатлението че и той го е гледал. Мисля си че е най-добре да го поразтърсите в торрент тракерите. В тази тематика бих сложил и филмите: What the bleep do we know?, Великата тайна на водата(Русия). Там има интересна информация към тази тематика.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, не съм го гледал, но ако е на английски, няма да го разбера. Почти не разбирам този език.Ако е на руски или пък е със субтитри, дай някакъв линк да го дръпна докато съм още в Мрежата. Че май пак обстоятелствата ще наложат нова шест месечна ваканция.
И пак ми се иска да напомня целта на темата. Нека да посажем на зложелателите, че от нашата дейност настъпват много и сериозни последствия. Всъщност ако не беше така, щяхме ли да бъдем обект на толкова яростни, даже истерични нападки?


--------------------
PM
Top
2DHades
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Благодаря! Почнах да го свалям.


--------------------
PM
Top
ime
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 484
Дата на регистрация: 10-July 06



QUOTE (2DHades @ Jun 5 2008, 09:23 PM)
http://zamunda.net/details.php?id=122230

тоя филм е много кух. Говорят само за пари, как да станеш богат, каква била тайната за богатство и т.н., изобщо не споменават духовно богатство, а само материално. И не споменават как чифутите стават богати, което е и истината. лъжи, кражби, измами, убийства, шашми, далаваери, изнасилвания - ето така се става богат. С тази тяхна "тайна" ще станеш самодоволен роб.


--------------------
"????????? ?? ?? ?????? — ???? ?????????"
PMUsers Website
Top
Канатица
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07





--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



QUOTE (ime @ Jun 7 2008, 10:04 AM)
QUOTE (2DHades @ Jun 5 2008, 09:23 PM)
http://zamunda.net/details.php?id=122230

тоя филм е много кух. Говорят само за пари, как да станеш богат, каква била тайната за богатство и т.н., изобщо не споменават духовно богатство, а само материално. И не споменават как чифутите стават богати, което е и истината. лъжи, кражби, измами, убийства, шашми, далаваери, изнасилвания - ето така се става богат. С тази тяхна "тайна" ще станеш самодоволен роб.

Филмът е малко едностранчив, признавам. Все пак правиш прибързани заключения според мен. Затова дадох, като допълнителни източници другите два филма. Защото и в трите е засегната тематиката за силата на разума над реалността, като във трите филма се дискутират различни аспекти от тази реалност. Донякъде съм съгласен с тезата ти че малко ни насочват към самодоволното робство, но всъщност тука се застъпват интересни идеи, на които всеки разсъждаващ човек трябва да обърне внимание. Навремето с моят инструктор по айкидо дискутирахме надълго и широко по разни теории за света и той ми разказа за някакъв култ от черни монаси, намиращ се в Хималаите и който със своята групова настройка на мисълта "управляват" света. Вече не помня в кой друг филм го гледах това, може би в The Secret да е било, гледах за подобен социален експеримент. В някакав американски град имало квартал с огромна домашна и улична престъпност. Мисля че тамошната полиция организира следният експеримент: събраха огромна група от хора в едно помещение и ги помолиха да съсредоточат мислите си в положителна насока как престъпността в квартала намалява, как хората в квартала стават по добри. И в действителност от полицията в най-кратки срокове отчитат драстичен спад на престъпленията за дадения квартал. В What the Bleep do we know пък показват японски учени, който експериментират с три купи с ориз накиснат във вода. Купите се съхраняват една до друга в едно помещение в продължение на един месец. През този месец, всеки ден тримата учени отиваха на посещение на купите и на първата купа отдаваха почит, правеха комплименти колко е хубав ориза и все такива положителни мисли. Към втората купа насочваха само омраза и лоши думи. На третата купа не обръщаха никакво внимание. И така в продължение на месец. След един месец в първата купа оризът е ферментирал и вади приятна миризма и леко изменен цвят на ориза. Втората купа съдържаше мисля плесенясал ориз с неприятен аромат. В третата купа оризът беше почернял и в най-лошо състояние от трите купи. Сам си прави изводите. Абе най-добре свали си този филм, заедно с филма за водата има и други интересни идеи. И не прави такива прибързани изказвания за филмите. Специално на този филм не му е тематиката да разкрива конспирациите по света, както и на много други документални филми. Това не означава, че не са стойностни.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нямах време да гледам филма. Няколко дни се намирах извън Ботевград. Но по принцип съм на мнение, че от всичко може да се извлече полезна информация.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020