www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Още за терористичната атака на Велиден


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Още за терористичната атака на Велиден
anti666
Публикувано на: 10.5.2011, 15:11
Quote Post












Докато ме нямаше ми се мярна темата за Осама дето убил Обама или обратното де.
Натиснете ТУК
Та там потребител Мътний се чуди каква терористична атака, щото видиш ли пътни инциденти ставали всеки ден. Само че народа е казал, че не всеки ден е Великден. И затова като малко тъпичък искам да го попитам, колко пъти такива инциденти с убити евреи/турци са ставали в България по време на Пурим/Рамадана? Ей така - на път за синагогата/джамията някой да е блъснат случайно. Или случайно като се подпали от "късо съединение" (цитирам изказването на тогавашния вътрешен министър РъПетков часове след терористичната атака) - навръх 3-ти март да е имало изгорели други освен българи.

Значи, ако аз бях шеф на данс, манс или там на някой отдел от 60-хилядната армия хрантутници - още след убийството в селцето на читака с българското име Данаил Георгиев щяха да започнат разпити. Не че нещо, ама така от любопитство. Да се разбере, ходи ли редовно на петъчна молитва, идват ли в селото му уахабисти от Саудитска арабия, какви са му приятелите и т.н.
Щото някак си много бързо обявиха случилото се за пътен инцидент. И някак си много подходящо, нарвъх Великден пред църквата насмита 6-има младежи, тръгнали да запалят свещичка за Възкресението и победата на доброто над злото.
Top
anti666
Публикувано на: 10.5.2011, 15:19
Quote Post












Малко след атаката по всички ефирни телевизии точно когато българите са на трапезата да си взимат наздраве, с някаква садистична наслада надълго и широко се даваше репортаж на случилото се. Интервюта на близки, ревящи майки. патетична говорителка с изкуствено нажален вид и т.н. Иначе при други случаи, когато има например някоя баба изкормена от тумба цигани - такива новини даже не си правят труда да ги споменават. Всичко това помрачи настроението на хиляди българи. Много от тях се запитаха - има ли Бог въобще да се случват тия работи навръх Великден. Но колцина си зададоха въпроса - случайност ли бе?
Някак си много удобно убиеца изпаднал в кома и не можело да се разговаря с него. А сега, след като излязъл от комата се оказва че някои (кои ли са тия вездесъщи някои?) го криели
Крият шофьора, сгазил шестте деца
Интересно от какво ли го крият? От неудобни въпроси, от журналисти ли?
smil4334aa44c7e89.gif
Журналята - позаинтересувайте се от биографията на тоя уахабит. Може да изскочат интересни нещица. А и кой ли може да го крие? Дали не е същата тая службичка, дето по нощите облъчва като вампири спящи хора с мощна психотроника? Дали не са същите, които изкараха атентата на влака Кардам-София транспортен инцидент. Нещо много зачестиха тия транспортни инциденти, господа. А нали се сещате, че рано или късно истината ще излезе наяве. И тогава тежко му и горко и на извършителите, и на ятаците му. Щото ние ги знаем кои са те.
Top
Muttley
Публикувано на: 10.5.2011, 20:49
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 3 133
Дата на регистрация: 24-April 11



Ти поне се осмели да отговориш някак, (искрени поздравления за което), за разлика от изкуфялия планинар който гузен побърза да затрие в израз на безсилие.
въпреки че не каза нищо конретно, се надявам да искаш да продължиш дискусията. така че формулирай твоята версия каква е - човекът е обучаван терорист който съзнателно е рискувал живота си за терористичния акт, или е облъчван през нощта с психотроника и подсъзнателное врътнал волана към групата свои приятели. защото и към двете има сериозни разобличения с факти. защото като кажеш А, трябва да кажеш и Б. защото като поемаш отговорност да поддържаш такъв сайт и да се биеш в гърдите, трябва да можеш и да защитаваш думите си. а не просто "това беше свръх естествено и който иска да вярва който не - майната му"
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.5.2011, 21:38
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 064
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



изкуфялия планинар
==================
Сега гражданче, сега smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 10.5.2011, 22:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 064
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



И тъй отбанирания от мене Mutley бил тъпа майничка, с руски имейл. Само дето Пловдив се напълни със селяни, та не се знае, от кои от многото села е момчето. И в кое РПУ работи. А селянин в РПУ живеещ в Пловдив, това е върха на извергарията.
PMEmail Poster
Top
merry
Публикувано на: 20.5.2011, 19:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 73
Участник # 1 119
Дата на регистрация: 30-August 07



Анти666, не разбрах каква е твоята теория за инцидента на Великден? Смяташ, че момчето (шофьора) е уахабит, или че е програмиран? Или и двете? На какво се основават твоите предположения? Много хора забелязват тази зависимост – на големите ни празници се случват много тежки „инциденти”. Твоята гледна точка по случая е интересна. Надявах се, че някой нещо ще напише по темата, че тя ще се развие, но нищо. Странно е. Както са странни тези случки, така и ми се стори странно, че във форума е подхвърлена някаква теория за тях и след това... мълчание. ?
PMEmail Poster
Top
Канатица
Публикувано на: 20.5.2011, 20:41
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Аз теория нямам, но съм чувал една поговорка: "Един път съвпадение, втори път вражо нападение". Тия злини навръх празници с огромно значение НЕ са случайности. Това е нападение. В по-голям размер - част от геноцида над Българите. Попрочети малко из страницата. Лека-полека ще ти се изясни, ще ти светне. Бъди търпелива, Merry. Нещата са много оплетени и взаимосвързани.


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
merry
Публикувано на: 22.5.2011, 18:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 73
Участник # 1 119
Дата на регистрация: 30-August 07



Аз този сайт го чета вече от няколко години и също не смятам, че е случайност. По принцип не вярвам въобще в случайности. И аз имам някакви предположения за тази демонична зависимост с инцидентите на празниците. Но смятам, че ако има данни и някаква насочваща информация за това, че момчето е зомбирано или обработено от терористи, трябва да се провери, или поне да се формулира ясна теория. Канатица, ако имаш някакъв конкретен материал от сайта в предвид, дай ми линк, моля те!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 29.5.2011, 13:42
Quote Post












QUOTE (merry @ 20.5.2011, 20:04 )
Анти666, не разбрах каква е твоята теория за инцидента на Великден? Смяташ, че момчето (шофьора) е уахабит, или че е програмиран? Или и двете? На какво се основават твоите предположения? Много хора забелязват тази зависимост – на големите ни празници се случват много тежки „инциденти”. Твоята гледна точка по случая е интересна. Надявах се, че някой нещо ще напише по темата, че тя ще се развие, но нищо. Странно е. Както са странни тези случки, така и ми се стори странно, че във форума е подхвърлена някаква теория за тях и след това... мълчание. ?

Ами да се повторя по-ясно. Първо, случката става в селище със смесено население, предимно от помачор. Не се иска особено въображение и подготовка да решиш кога да направиш удара. Трябва ти една бракма да я засилиш с 120км/ч, времето и мястото са известни предварително. Нощта на Великден, пред църквата, когато се събират масово хора. Трябва и една ходжа да ти повтаря пет пъти дневно "Алах е велик и един е неговия пророк", както и "Убий неверника".

След случилото се идва едно съмнително мълчание от иначе така напористите медии. Няма интервюта с извършителя, а сега се оказва, че всичко било следствена тайна, а онзи го укриват като национално богатство. Остава и делото да засекретят. Точно както на 3 март тогава набързо Пикаещия още преди да са направили оглед на мястото се произнесе, че причина за пожара в спалния вагон на влака София-Кардам било късо съединение от луминисцентната лампа, на което всеки малко по-грамотен с противопожарна безопасност може да му се изсмее. Което не е щото е дебил, а щото лъже и маже, или казано другояче - пази етническия мир на едни терористи от ДПС.

При подобна случка на Песах пред синагога в Израел, със сигурност някои служби там ще се позаинтересоват дали просто така, случайно няма умисъл в деянието. Дали тоя е просто идиот по рождение или зомбиран идиот. Щото нали, ако се окаже, че има все пак съмнения за умисъл, смъртта на 6 млади българи на връх Великден си влиза директно в графа тероризъм.

Не изключвам и другия вариант, който не е зомбиране от ходжа/уахабитски дервиш, а от една апаратурка, подобна на тая, с която масона Сертов Петко клечи като вампир по нощите из софийските квартали. Сигурно и показанията на професор Василев (където освен по една треторазредна медия нямаше никакъв отзвук) са пак измислици на болен мозък.
Не е наша работа да доказваме, има си следствени органи, които разбира се при такива случаи по нареждане отгоре се пипат по органите. Просто както казва Канатица, прекалено много случайности някакви.
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020